تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 16 از 19 اولاول ... 61213141516171819 آخرآخر
نمايش نتايج 151 به 160 از 181

نام تاپيک: آموزش MSI AfterBurner ( آموزش اورکلاک برای مبتدی ها )

داره خودمونی میشه blue7077's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

راستی هر بلایی سرش آوردم دمای GPU هیچوقت از 66 زیادتر نشد!
    خوبه نه؟

آخر فروم باز 1376MAXIMUM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

کارت من این هستش
    Powered by NVIDIA 9400 GT GPU
    Supports PCI Express 2.0
    Microsoft DirectX 10.0 and OpenGL 2.1 support
    Integrated with the industry's best 1GB GDDR2 memory and 128-bit memory interface
    Supports PureVideo HD technology Features Dual-link DVI-I / HDMI / D-SUB / HDCP

من با GPUTool هم خاستم اور کنم وقتی GPU clock رو زیاد میکنه مشکلی پیش نمیاد همینجور ادامه داد تا 1370 زیاد کرد! من دیگه حوصله نداشتم کنسل کردم
    ولی وقتی shader clock رو یه ذره زیاد میکنه تصویر میریزه به هم!
    GPU clock رو هم نمیتونم بدون زیاد کردن shader زیاد کنم! باید باهم زیاد بشن که واسه همین نمیشه
    من باید چیکار کنم کلن گیج شدم
    صلن این shader clock چی هست؟ کارش چیه؟ GPU و memory کلاک رو میدونم ولی اینو نمیدون
    این دو تا باید با هم زیاد بشه سرعت سایه زنی هست یعنی دقیقا همون چیزی که تو بازی بهش نیازه اقا شما دقیقا یه بار پست اول رو بخون کاملا متوجه میشی همه تنظیمات رو برگردون حالت عادی و همون طوری که توی اموزش گفته شده فرکانس ها رو تغییر بده

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

این دو تا باید با هم زیاد بشه سرعت سایه زنی هست یعنی دقیقا همون چیزی که تو بازی بهش نیازه اقا شما دقیقا یه بار پست اول رو بخون کاملا متوجه میشی همه تنظیمات رو برگردون حالت عادی و همون طوری که توی اموزش گفته شده فرکانس ها رو تغییر بده

خب نمیشه برادر من باهم زیاد کرد!
    من shader رو یه ذره هم نمیتونم از حالت پیشفرض که 1625 Mhz هست بیشتر کنم
    نه با gamer hud شد نه با GPU Tool
    حالا با AfterBurner باز تست میکنم میگم
    ببینم میتونم کارتمو منفجر کنم آخر یا نه !

تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

چه عجیب
    با این برنامه shader تا 1850 زیاد شد ولی GPU clock تا 740 بیشتر نمیشه کرد
    فک کنم یه رابطه ای بین این دوتا هست که باید نسبت به هم یه حد معینی زیاد بشن
    ولی یه مشکل دیگه! من با gamer hud فرکانس مموری رو تا 530 بردم ولی تو این برنامه بیشتر از 520 نداره که زیاد کنم!! ینی چی آخههههه
    تازه بعد همه اینا فقط 2 فریم افزایش داشتم
    به نظر شما اصلن اورکلاک کار درستیه؟
    به نظر من که اصلن ارزش نداره واسه 2 فریم ...
    ولی با یه چیزی خیلی حال کردم
    هرکار کردم دمای GPU از 66 بیشتر نشد
    البته من سینک GPU رو باز کردم چسب سیلیکونی که بود پاک کردم به جاش خمیر سیلیکون زدم از اونا که واسه CPU میزنن فک میکنم بهتره

تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دما خیلی خوبه فقط اگر تو لود هست و این دوتا باهم هستن شادر همیشه دوبرابر جی پی یو کلاک هست البته تو اکثر کارت ها اگر اشتباه نکنم یه گزینه داره که میتونید فعالش کنید همون بغل هم هست با هم افزایش میده فرکانس ها رو البته مموری جداست بعد شما یه بار فقط مموری رو افزایش بده یه بارم فقط جی پی یو رو ببین با کدوم افزایش فریم بیشتری داری همون رو اول افزایش بده بعد برو سراغ اون یکیش اورکلاک هم اگر اصولی انجام بشه و درست باشه نه مشکلی نداره حتی شرکت های تولید کننده سخت افزار نسخه های متفاوتی میدن هم رفرنس هم اورکلاک شده و ... مهم اینه که درست انجامش بدید اون وقت نه تنها بد نیست بلکه خوب هم هست البته در هر حال اورکلاک روی عمر قطعات تاثیر داره به دلیل افزایش دما و ... افزایش کارایی هم خوب خیلی نیست ولی خوب بالاخره افزایش داره مثلا در حد ۲۰-۳۰ فریم نمیشه فکر کنم حد اکثر ۵-۶ فریم هست فکر کنم البته اورکلاک اکستریم یا حرفه ای قضیه اش جداست که من خودم خیلی دوست دارم یاد بگیرم ولی چیزی پیدا نکردم که به دردم بخوره

Last edited by 1376MAXIMUM; 15-02-2014 at 00:21.

تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

دما خیلی خوبه فقط اگر تو لود هست و این دوتا باهم هستن شادر همیشه دوبرابر جی پی یو کلاک هست البته تو اکثر کارت ها اگر اشتباه نکنم یه گزینه داره که میتونید فعالش کنید همون بغل هم هست با هم افزایش میده فرکانس ها رو البته مموری جداست بعد شما یه بار فقط مموری رو افزایش بده یه بارم فقط جی پی یو رو ببین با کدوم افزایش فریم بیشتری داری همون رو اول افزایش بده بعد برو سراغ اون یکیش اورکلاک هم اگر اصولی انجام بشه و درست باشه نه مشکلی نداره حتی شرکت های تولید کننده سخت افزار نسخه های متفاوتی میدن هم رفرنس هم اورکلاک شده و ... مهم اینه که درست انجامش بدید اون وقت نه تنها بد نیست بلکه خوب هم هست البته در هر حال اورکلاک روی عمر قطعات تاثیر داره به دلیل افزایش دما و ... افزایش کارایی هم خوب خیلی نیست ولی خوب بالاخره افزایش داره مثلا در حد ۲۰-۳۰ فریم نمیشه فکر کنم حد اکثر ۵-۶ فریم هست فکر کنم البته اورکلاک اکستریم یا حرفه ای قضیه اش جداست که من خودم خیلی دوست دارم یاد بگیرم ولی چیزی پیدا نکردم که به دردم بخوره

آقا دستت درد نکنه جواب ما رو میدی
    بلاخره تونستم با همکاری gamer hud و GPU tool اور کنم
    اینجور شد

GPU clock: 800 Mhz
    shader clock: 1865 Mhz
    memory: 530 Mhz

تونستم بتلفیلد 3 رو با گرافیک high بیارم دیگه مثل قبل خیلی اذیت نمیکنه بهتر شد

حالا یه سوال من اصلن افزایش دما ندارم واسه اور! چرا؟
    دما با 100% GPU تو حالت عادی با وقتی اورکلاک شده فرقی نداره!
    ینی من اصلن مشکل دما ندارم
    کاش میشد بازم فرکانسارو بالا ببرم

یه سوال دیگه
    چرا وقتی فرکانسو از این بیشتر بالا میبرم بهم میریزه تصویر؟

تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

آقا یه مشکل دیگه
    من وقتی با GPU Tool اسکن میکنم واسه آرتیفکت مشکلی نیست تو این فرکانس ولی ATITool خیلی بهم ریختگی نشون میده
    چرا اینجوره
    دیگه شورش در اومده اه

تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

آقا دستت درد نکنه جواب ما رو میدی
    بلاخره تونستم با همکاری gamer hud و GPU tool اور کنم
    اینجور شد

GPU clock: 800 Mhz
    shader clock: 1865 Mhz
    memory: 530 Mhz

تونستم بتلفیلد 3 رو با گرافیک high بیارم دیگه مثل قبل خیلی اذیت نمیکنه بهتر شد

حالا یه سوال من اصلن افزایش دما ندارم واسه اور! چرا؟
    دما با 100% GPU تو حالت عادی با وقتی اورکلاک شده فرقی نداره!
    ینی من اصلن مشکل دما ندارم
    کاش میشد بازم فرکانسارو بالا ببرم

یه سوال دیگه
    چرا وقتی فرکانسو از این بیشتر بالا میبرم بهم میریزه تصویر؟
    خیلی دلیل ممکنه وجود داشته باشه مثلا خیلی وقت ها کمبود ولتاژ هست با نرم افزار اچ دبلو مانیتور هم میتونی دما ها رو ببینی ممکنه باگ وجود داشته باشه ولی خوب به احتمال زیاد مشکلی نیست دمای کارتتون هم از ۹۰ سعی کنید بالاتر نره بعدش دیگه دمای مناسبی نیست و یه خورده خطریه

تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

آقا یه مشکل دیگه
    من وقتی با GPU Tool اسکن میکنم واسه آرتیفکت مشکلی نیست تو این فرکانس ولی ATITool خیلی بهم ریختگی نشون میده
    چرا اینجوره
    دیگه شورش در اومده اه
    نمیدونم اگر تو بازی هم مشکلی ندارید بهش اهمیت ندید خیلی البته نظر من هست بعد هم بستگی به نرم افزار ها داره من مثلا با تریدی ماک ها تا ۱۰۰۰ هم که بالا ببرم مشکلی ندارم ولی با جی پی یو تول به ۹۵۰ که میرسه دیگه خراب میشه تصویر من خودم دیگه بیشتر از ۹۴۵ نبردم بالا که کاملا خوب باشه تو جفت تست ها من نظرم اینه که بهتره تو فرکانسی بزارید که تو جفتش خوب باشه تصویر منم خودم خیلی بلد نیستم برای همین این کار رو میکنم ولی ممکنه اصلا مشکلی هم نباشه ولی خوب کار از محکم کاری ...‌‌‌.‌‌‌..............

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

مال من وقتی اجرا میشه قسمت سمت راستش خالیه.درایور ورژن هم جلوش خالیه.چند بار هم درایور گرافیک روش نصب کردم.گرافیکم هست amd hd 7600 series

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •