تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 20

نام تاپيک: به نظرتون ارزش داره كه لوازم برقي منزل رو از بانه بگيرم.........؟؟؟؟؟

پروفشنال CHEGUEVARA.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    in my room ;)

پيش فرض به نظرتون ارزش داره كه لوازم برقي منزل رو از بانه بگيرم.........؟؟؟؟؟

سلام
    يكي از آشنايان قصد خريد جهيزيه (لوازم برقي مثل يخچال/ماشين لباسشويي/م.ظرفشويي و... ) رو داره..............
    تو يجا هم خونده بودم كه جنس هاي بانه اكثرا" تعميري و خراب هستن ميخواستم بدومن كه اين مطالب حقيقت داره يا نه.......؟؟؟؟؟
    از دوستان كسي از بانه از جنس هاي ذكر شده گرفته......؟؟؟از گيفيت كار راضي هست.....؟؟؟
    با تشكر منتظرم

آخر فروم باز mortezaon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

سلام دوست من اشتباه نكن
    من 50 اينچ پاناسونيك خريدم خيلي خوب بود تا اينه نوسان برق اونو سوزود

ولي با گارانتي بانيان الكترونيك برامون عوض كردند و به عنوان عذر خواهي شركت پاناسونيك به نمايندگي بانيان الكترونيك يه مدل بالاترشو به ما دادن چون اون مدل قبلي كه داشتيم تو بازار موجود نبود به نظر من هر چي را با گارانتي اصلي بگير نمي دوني چه حالي شده بوديم كه تلوزيون دو ميليوني ما سوخته بود نصف تصوير داشت نصف نداشت

البته اين رودند تعويض حدودا 1 ماه طول كشيد
    ولي از من به شما نصيحت 200 يا 300 تومن ارزش نداره كه بدون گارانتي از بانه جنس بخري هيچ ارزوني بي دليل نيست

.

3. 5 کاربر از mortezaon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Near You

پيش فرض

سلام دوست من اشتباه نكن
    من 50 اينچ پاناسونيك خريدم خيلي خوب بود تا اينه نوسان برق اونو سوزود

ولي با گارانتي بانيان الكترونيك برامون عوض كردند و به عنوان عذر خواهي شركت پاناسونيك به نمايندگي بانيان الكترونيك يه مدل بالاترشو به ما دادن چون اون مدل قبلي كه داشتيم تو بازار موجود نبود به نظر من هر چي را با گارانتي اصلي بگير نمي دوني چه حالي شده بوديم كه تلوزيون دو ميليوني ما سوخته بود نصف تصوير داشت نصف نداشت

البته اين رودند تعويض حدودا 1 ماه طول كشيد
    ولي از من به شما نصيحت 200 يا 300 تومن ارزش نداره كه بدون گارانتي از بانه جنس بخري هيچ ارزوني بي دليل نيست

.

آخه چه ربطی داشت به سوال ایشون؟؟؟مدیران پی گیری کنن.ایشون فکر کنم نماینده بانیان الکترونیکه.

5. 4 کاربر از ebi66_boukan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Near You

پيش فرض

سلام
    يكي از آشنايان قصد خريد جهيزيه (لوازم برقي مثل يخچال/ماشين لباسشويي/م.ظرفشويي و... ) رو داره..............
    تو يجا هم خونده بودم كه جنس هاي بانه اكثرا" تعميري و خراب هستن ميخواستم بدومن كه اين مطالب حقيقت داره يا نه.......؟؟؟؟؟
    از دوستان كسي از بانه از جنس هاي ذكر شده گرفته......؟؟؟از گيفيت كار راضي هست.....؟؟؟
    با تشكر منتظرم
    راستش به جز چند جنس مثل ال سی دی و کولر بقیه اجناس توصیه نمیشه.چون هم اختلاف آنچنانی نداره و هم اینکه خدای نکرده مشکلی پیش بیاد دیگه نمیشه کاری کرد.ولی ال سی دی به علت فروش بالای این اجناس و تعداد زیادی که هر روز فروش میره هم جنس مشکل دارش به نسبت کمتره و هم حمل و نقلش آسونتره.تازه اگه مشکل هم داشته باشه نسبت به سایر اجناس تابلوتره.مثلا پیکسل سوخته رو میشه در جا فهمید اما مشکل یخچالو که نمیشه زود فهمید.

7. 3 کاربر از ebi66_boukan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mortezaon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

نمي دونستم بهتون بر مي خوره
    فقط قصدم كمك بود
    چون يكي از دوستام يه ال سي دي 300 تومن زير قيمت بازار گرفت تو بانه حالا سوخته
    مونده رو دستش
    در ضمن اصلا شغلم با ايني كه گفتي هيچ ربطي نداره و من نماينده هيچ شركتي نيستم
    اگه مي خواستم تبليغ كنم از شركت ساختموني خودم تبليغ مي كردم نه از يه نمايندگي تلوزيون كه حتي تو شهر من شعبه هم نداره
    تنها چيزي كه تو اين مدت براش تبليغ كردم تاپيك خودم بود كه تو امضام هست

9. 3 کاربر از mortezaon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فقط قصدم كمك بود
    مونده رو دستش
    اگه مي خواستم تبليغ كنم از شركت ساختموني خودم تبليغ مي كردم نه از يه نمايندگي تلوزيون كه حتي تو شهر من شعبه هم نداره
    با سلام.خيلي شانس آوردي كه گارانتي اينگونه ازت حمايت كرد.اكثر دوستان اين نظر را ندارند.خود من تا پارسال بدون گارانتي امكان نداشت جنس بخرم.ولي چند مورد در مورد گارانتي شركتهاي سوني اريكسون و سامسونگ و .. كه خودم و خانوادم درگيرش بودند برامون پيش آمد كه از گارانتي زده شديم.در كل گارانتي سليقه اي است و كساني كه بدون گارانتي مثل من ميخرند به قول معروف عواقب همه چيز انرا ميپذيرند.اگر در گارانتي دوست و آشنايي داشته باشي حتما با گارانتي بخر كه هم برات عوض ميكنند و هم معذرتخواهي ميكنند.ولي اگر مثل من كسي را در گارانتي نداري بي گارانتي بخر كه كمتر حالت گرفته شه.

11. این کاربر از hossein509 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Near You

پيش فرض

فقط قصدم كمك بود
    مونده رو دستش
    آخه عزیز کار شما خیلی عجیبه.یه مطلبو کپی پیست میکنی تو همه تایپیکا میزاری.این که نشد راهنمایی.طرف میگه میخوام یخچال بگیرم تو میای میگه ال سی دی من سوخت بانیان الکترونکیک عوض کرد.منم میگم 1000 دفعه دستش درد نکنه ولی چه ربطی داشت به راهنمایی این دوستمون؟؟؟

13. 2 کاربر از ebi66_boukan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

شک نکن که خیلی عالیه که از اونجا بخری. حساب کن 5 ملیون خرید کنی و حداقل 1 ملیون جلو هستی حالا گیرم یه جاروبرقی که خریدی بسوزه و 40 تومن خرجش بشه.

اینم که میگن تعمیری هستند یه شوخی بیشتر نیست. تازشم گارانتی های ایرانی اغلب فقط 18 ماهه هستند و این خیلی کمه در برابر پولی که میگیرن. حالا ادا اطوارشون وقت گارانتی بماند.

جاروبرقی AEG که گرفتم 160 تومن اونجا 105 تومن بود. فقط باید احتیاط کنی و واسه خرید مثلا 10 قلم جنس کمش 2 روز وقت بذاری. قبلش هم حسابی تحقیق کنی و بدونی کودوم جنس اصل و بدل داره و از کجا میشه تشخیص داد.

چیزی مثل LCD تقریبا قلابی نداره و میشه راحت خرید.

اگه شوهر میکردم حتما این کار رو میکردم!!!!!!!!!

الان این شرکتهای گارانتی کننده بی نهایت از دست فروشنده های بانه شاکی هستند چون نمیذارند پول مردم رو به زور ازشون بگیرند.

این اواخر بازرگانی ایران تلوزیونهای سری 2009 رو با تخفیف های آنچنانی میفروخت تا بعد از چند ماه که از معرفی مدلهای 2010 میگذره بتونه اونارو وارد کنه و خیلی ظالمانه 50% بکشه روش و غالب مردم کنه.

15. 3 کاربر از amir3408 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

من هم با دوست عزیز mortezaon موافقم .
    دوستان گفتن: 5 ملیون خرید کنی و حداقل 1 ملیون جلو هستی حالا گیرم یه جاروبرقی که خریدی بسوزه و 40 تومن خرجش بشه
    حالا گیریم اون LCD که خریدی بسوزه اون موقع شما چه میگید باز هم با 40 تومان تومان درست میشه.حالا گیریم این دوست ما مثل من بد شانس بود کولرش کومپرسورش ان الله شد باز هم با 40 تومان درست میشه.
    کم این مشکل پیش نیومده دوست داشتین یک مورد برای شما کامل تعریف میکنم.
    پس 200 و300 تومان پول گارانتی بدی بیشتر مواقع بدرد می خوره .

17. 3 کاربر از jabarsink2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال d.b23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Lodnon_UK

پيش فرض

به نظر من هم با گارانتی بگیرید.اصلا گیریم که گارانتی به درد نمیخوره ولی حداقل خیالت راحته که جنس سالم و اصل تحویل میگیری، ریسک نکنید اونم واسه جهیزیه.این مطلبی که لینکش رو گذاشتم یکی از بچه( sonixax ) نوشته که تو آلمان زندگی میکنه نوشته و ببینید که خارجی ها چجوری بعضی از جنسای داغونشون میرسه اینجا.(البته مطلبی که ایشون در مورد شرکت سونی نوشتن درست نیشت چون ایشون تو ایران زندگی نمی کنه)
    حتما این مطلب رو بخونید.مطلب شماره 14487# رو بخونید.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by d.b23; 02-06-2010 at 23:58.

19. 2 کاربر از d.b23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •