تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 9 اولاول ... 23456789 آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 88

نام تاپيک: CONVERTING NVIDIA GFORCE TO QUADRO FX

حـــــرفـه ای D3vil_A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    .....

پيش فرض

با تشکر از ess-1362 بابت تاپیک بسیار عالی...(تازه امروز این تاپیک رو دیدم)

فقط یک نکته اضافه کنم طی تحقیقات و تست هایی و Review هایی در سایت های خارجی مانند Xtremesystems.org ..دیدم شما نباید انتظار داشته بشید که وقتی یک کارت مثلا 8800GTS رو به یک کارت FX 4600 تبدیل میکنید ( با اینکه این کارت قیمتی حدود 2 الی 3 برابر 8800GTS ) کارایی این 8800GTS بعد از تبدیل دقیقا همانند اون کارت باشه(FX 4600).
    درسته خیلی افزایش Performance بعد از تبدیل مشاهده میشه ولی انتظار تغییرات 100% رو نباید داشته باشید. این گزینه در کارت های ATI FirePro بیشتر مشاهده شده که بعد از تبدیل افزایش کارایی خیلی زیاد نبود ولی باز نسبت قبل از تبدیل خیلی بهتر شده....

موفق باشید.

2. 2 کاربر از D3vil_A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال siamak5561's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

آقا احسان میشه بگین مثلا 5850 به چی تبدیل میشه ؟ میشه بگین با چه برنامه ای تبدیل می شه؟ اگه فرصت توضیح ندارید فقط اسم برنامه رو بگین ممنون میشم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سيستم عامل شما چي هست؟!
    چون من در XP امتحان كردم
    البته شما درايور كارت گرافيك را كلا از روي سيستم UNINSTALL كنيد و پوشه مربوطه را پاك كنيد و مجددا تست كنيد
    متاسفانه شما جاي مناسبي براي اون سوال پيدا نكردين چون مطالب اون تاپيك بيشتر جنبه تعصب وار داره تا علمي
    البته اگر سوال ديگه اي هست من به شما پاسخ خواهم داد
    خسته نباشید
    سیستم عامل من هم XP هستش البته با ترکیبی از سیستم عامل مکینتاش
    کاری رو که گفتید انجام دادم, اول برنامه رو Uninstall کردم بعد درایو کارت گرافیک رو هم کامل Uninstall کردم سپس کامپیوتر رو restart کردم.
    حالا جدیدترین Driver رو که از سایت NVIDIA دانلود کردم رو Install کردم,باز هم کامپیوتر رو restart کردم دوباره برنامه RIVA TUNER رو نصب کردم باز هم همون اش و همون کاسه
    البته هر بار برنامه رو که باز میکنم قبلش این اخطار رو میده:
    Unsupported driver detected
    Warning! Riva Tuner has not been tested with the currently installed display driver.
    it is strongly recommended to upgrade Riva Tuner to a new version otherwise it may not work properly because the driver is not officially supported.
    تو قسمت شرایط لازم برای اجرای درست برنامه رو هم که مشاهده کنید,میبینید که سیستم عامل هیچ مشکلی نداره مال شما XP,مال منم XP و میمونه VGA Card که نوع هسته کارت گرافیک من G96 هستش و با هیچ کدام از هسته های نام برده شده مطابقت نداره و اگه اشتباه نکرده باشم نوع هسته کارت گرافیک شما NV34 هست که تو لیست هم وجود داره.فعلا سوال دیگه ای نیست,این رو هم مطرح کردم که شما راحت باشید My friend
    راجع به اون تاپیک هم کاملا حق با شماست منم انتظار داشتم اونجا از یکی مثل شما جواب بگیرم نه کس دیگه. ;این که درخواست کردم تو اون تاپیک جوابم رو بدی به دل نگیر

System requirements:

Windows 98 (updated MFC libraries required), Windows 98 SE, Windows ME, Windows 2000, Windows 2003 Server x32, Windows XP x32, Windows XP x64 edition, Vista x32 or Vista x64 (disabled driver signature checking required).

Note: Windows 9x/ME is no longer officially supported since version RC15. It doesn't mean that RivaTuner will not work under Windows 9x/ME, but it does mean that RivaTuner is no longer tested for compatibility issues under these OS.

Any desktop display adapter based on NVIDIA NV4, NV5, NV10, NV11, NV15, NV17, NV18, NV20, NV25, NV28, NV30, NV31, NV34, NV35, NV36, NV38, NV40, NV41, NV44, NV44A, NV48, G70, G71, G72, G73, G80, G84, G86 or G92 GPU or ATI R200, RV250, RV280, R300, RV350, R350, RV360, R360, RV370, RV380, R420, RV410, R423, R430, R480, RV515, R520, RV530, RV560, RV570, R580, R580+, R600, RV610, RV630 or RV670 VPU based display adapter.

Note: RivaTuner doesn't declare official support for integrated and mobile graphics processors and multi-GPU Crossfire configurations. Proper functionality on such systems is not guaranteed, use RivaTuner at your own risk.

Detonator 2.08 or higher NVIDIA reference drivers for Windows 98 / Windows 98 SE or Windows ME.
    Detonator 5.08 or higher NVIDIA reference drivers for Windows 2000 / Windows XP.
    ForceWare 96.xx or higher NVIDIA reference drivers for Vista.

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

آقا احسان میشه بگین مثلا 5850 به چی تبدیل میشه ؟ میشه بگین با چه برنامه ای تبدیل می شه؟ اگه فرصت توضیح ندارید فقط اسم برنامه رو بگین ممنون میشم.
    من تا به حال هيچ كارتي بجز 5870 را از سري 5 نديدم كه قابليت سافت مود به FIRE PRO را داشته باشه
    متاسفانه فعلا براي 5850 كارتي در OPEN GL تعريف نشده

خسته نباشید
    سیستم عامل من هم XP هستش البته با ترکیبی از سیستم عامل مکینتاش
    کاری رو که گفتید انجام دادم, اول برنامه رو Uninstall کردم بعد درایو کارت گرافیک رو هم کامل Uninstall کردم سپس کامپیوتر رو restart کردم.
    حالا جدیدترین Driver رو که از سایت NVIDIA دانلود کردم رو Install کردم,باز هم کامپیوتر رو restart کردم دوباره برنامه RIVA TUNER رو نصب کردم باز هم همون اش و همون کاسه
    البته هر بار برنامه رو که باز میکنم قبلش این اخطار رو میده:
    Unsupported driver detected
    Warning! Riva Tuner has not been tested with the currently installed display driver.
    it is strongly recommended to upgrade Riva Tuner to a new version otherwise it may not work properly because the driver is not officially supported.
    تو قسمت شرایط لازم برای اجرای درست برنامه رو هم که مشاهده کنید,میبینید که سیستم عامل هیچ مشکلی نداره مال شما XP,مال منم XP و میمونه VGA Card که نوع هسته کارت گرافیک من G96 هستش و با هیچ کدام از هسته های نام برده شده مطابقت نداره و اگه اشتباه نکرده باشم نوع هسته کارت گرافیک شما NV34 هست که تو لیست هم وجود داره.فعلا سوال دیگه ای نیست,این رو هم مطرح کردم که شما راحت باشید My friend
    راجع به اون تاپیک هم کاملا حق با شماست منم انتظار داشتم اونجا از یکی مثل شما جواب بگیرم نه کس دیگه. ;این که درخواست کردم تو اون تاپیک جوابم رو بدی به دل نگیر
    دوست عزيز شما بايد درايور را كاملا پاك كنيد و بعد از سافت مود كردن درايور انويديا را (درايور كارتهاي كوادرو) را نصب كنيد
    همونطور كه برنامه RIVA TUNER هم به شما اخطار داده درايور مربوط به كارت گرافيكي جيفورس GT460 براش ناشناخته هست
    تا اونجايي كه من اطلاع دارم هسته 460 همون GF104 هست
    بنابر اين در سافت مود نبايد مشكلي داشته باشه و به يكي از كارتهاي سري FX5000 تبديل ميشه

6. 2 کاربر از ess_1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

دوست عزيز شما بايد درايور را كاملا پاك كنيد و بعد از سافت مود كردن درايور انويديا را (درايور كارتهاي كوادرو) را نصب كنيد
    همونطور كه برنامه RIVA TUNER هم به شما اخطار داده درايور مربوط به كارت گرافيكي جيفورس GT460 براش ناشناخته هست
    تا اونجايي كه من اطلاع دارم هسته 460 همون GF104 هست
    بنابر اين در سافت مود نبايد مشكلي داشته باشه و به يكي از كارتهاي سري FX5000 تبديل ميشه
    سلام اقا احسان
    هسته 460 همون GF104 هستش,من میخواستم این کارت رو بخرم راجع به این کارت سوال کرده بودم
    وگرنه در حال حاضر کارت گرافیکم 9400GT 1GB هستش با هسته G96 و ID 10DE-0641
    بعد اگه امکانش هست این قسمت رو یکمی توضیح بدید ممنون میشم( شما بايد درايور را كاملا پاك كنيد و بعد از سافت مود كردن درايور انويديا را (درايور كارتهاي كوادرو) را نصب كني)
    من این قسمت softmod کردن رو متوجه نمیشم اینکه سافت مد برای کارت من چیه یا چجوریه !؟
    و دوم اینکه بعد از پاک کردن کامل درایور و بعد از سافت مود کردن با توجه به کارت گرافیکم,من باید کدام یک از درايور كارتهاي كوادرو رو از سایت nvidia دانلود کنم.
    واقعا ممنون میشم جواب بدید.

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

بعد اگه امکانش هست این قسمت رو یکمی توضیح بدید ممنون میشم( شما بايد درايور را كاملا پاك كنيد و بعد از سافت مود كردن درايور انويديا را (درايور كارتهاي كوادرو) را نصب كني)
    سافت مود كردن همون عملياتي هست كه در پست اول اين تاپيك روشش را توضيح دادم
    نكته اصلي اينجاست كه شما بايد اول درايور جيفورس را از روي سيستم پاك كنيد و بعدش تمام اون عملياتي را كه نوشتم انجام بدين و بعد هم درايور كوادرو را نصب كنيد

و دوم اینکه بعد از پاک کردن کامل درایور و بعد از سافت مود کردن با توجه به کارت گرافیکم,من باید کدام یک از درايور كارتهاي كوادرو رو از سایت nvidia دانلود کنم.
    شما وقتي وارد سايت انويديا در قسمت دانلود درايور ميشيد در اولين فيلد از شما نوع درايور را مي خواد (جيفورس يا كوادرو)
    بعدش با انتخاب كوادرو از شما نوع كارت را مي خواد كه 6 يا 7 تا گزينه داره
    اوليش FX5800 هست كه طبعا براي شما نيست و بعديش هم QUADRO OFFICIAL هست كه بايد همين را انتخاب كنيد
    بعد از عمليات سافت مود شما بايد اين درايور را نصب كنيد

البته طبق تحقيقاتي كه من انجام دادم هسته هاي سري G9X قابليت سافت مود را ندارند و فقط هسته هاي سري G8X اين قابليت را دارند
    اين يعني اينكه بايد يك كارت 8800 بگيريد و با سافت مود به FX4600 تبديلش كنيد

9. 2 کاربر از ess_1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

شما وقتي وارد سايت انويديا در قسمت دانلود درايور ميشيد در اولين فيلد از شما نوع درايور را مي خواد (جيفورس يا كوادرو)
    بعدش با انتخاب كوادرو از شما نوع كارت را مي خواد كه 6 يا 7 تا گزينه داره
    اوليش FX5800 هست كه طبعا براي شما نيست و بعديش هم QUADRO OFFICIAL هست كه بايد همين را انتخاب كنيد
    بعد از عمليات سافت مود شما بايد اين درايور را نصب كنيد

البته طبق تحقيقاتي كه من انجام دادم هسته هاي سري G9X قابليت سافت مود را ندارند و فقط هسته هاي سري G8X اين قابليت را دارند
    اين يعني اينكه بايد يك كارت 8800 بگيريد و با سافت مود به FX4600 تبديلش كنيد
    ممنون ,بابت همه چیز

good luck to you for ever my friend

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

استقبال مناسبي از اين تاپيك نشد
    احسان جان امروز بعد از مدت ها وقت شد کل مطلب رو بخونم.
    تاپیکی که زدی عالی هست.
    و البته تبدیل کارت های ارزان قیمت جیفورس به کارت های گران قیمت کوادرو حتی با 70-90 درصد کارایی کارت اصلی کاملا ارزشش رو داره.
    موفق باشی
    Last edited by HardWare Professor; 03-10-2010 at 22:00.

12. این کاربر از HardWare Professor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه salar_khan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    mazandaran *** neka

پيش فرض

با تشکر از احسان عزیز و تمام دوستانی که این با مطالبشون باعث شدن این تاپیک اینقدر پربار بشه. من خودم نرم افزار های 3d کار نمی کنم اما واقعا از مطالب مفیدی که ارسال کردید تشکر می کنم.(با لذت کل تاپیک خوندم)
    امیدوارم 1 روز ازش استفاده کنم.

14. این کاربر از salar_khan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال hobgoblin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان عزيز يه راهنمايي بكنن

توي سايت nvidia و توي قسمت دانلود درايور وقتي كارت مورد نظر رو انتخاب مي كنيم چند تا گزينه داره مثل:

Quadro performance driver

Quadro graphic driver و....

من مي خوام درايور براي كار با كتيا و مكانيكال رو دانلود كنم كدوم گزينه رو انتخاب كنم؟

ممنون از زحمات دوستان

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •