تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 9 اولاول 123456789 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 88

نام تاپيک: CONVERTING NVIDIA GFORCE TO QUADRO FX

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

سلام

خوب من کارت خودم را سافت مود کردم

البته مدل FX5200 هست و از اون قدیمی ها که به کوادرو مدل FX600 تبدیل شد

البته با توجه به قدیمی بودن کارت گرافیک خیلی افزایش کارایی بدست نیومد و در مکس 11% و در سالید هم 16% و در مایا هم فقط 4% افزایش پرفرمنس ایجاد شد

اینم شاتهاش :

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت

پيش فرض

خوب ديدم كه تاپيك داره خاك مي خوره چند تا مورد را هم اضافه كنم :

خوب يك كارت جديد به سري 5000 از كوادرو اضافه شد كه همون GTX465 هست
    طريقه تبديلش را هم كه گفتم

براي AMD FIRE PRO هم مدل V8800 هست كه دقيقا همون مدل HD5870 هست

موفق باشيد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

خیلی تاپیک جالبی بود، راستش یکم غیر قابل باوره
    یعنی با 200 -300 تومن میشه 1 کارت کوادرو 2 3 میلیونی داشت؟

دوست عزیز من قصد تهیه fx580 داشتم برای کا با مکس ، با این مواردی که خوندم مغزم کانفیوز کرد

میشه 1کم بیشتر روشن سازی بکنید و از نظر علمی این قضیه رو باز کنید؟

خوب اگر اینجوری بود دیگه اون کارتهای کوتدرو با اون قیمتهای گزاف که دیگه مشتری نداشت؟
    خیلی ممنون میشم

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت

پيش فرض

یعنی با 200 -300 تومن میشه 1 کارت کوادرو 2 3 میلیونی داشت؟

دوست عزیز من قصد تهیه fx580 داشتم برای کا با مکس ، با این مواردی که خوندم مغزم کانفیوز کرد

میشه 1کم بیشتر روشن سازی بکنید و از نظر علمی این قضیه رو باز کنید؟

خوب اگر اینجوری بود دیگه اون کارتهای کوتدرو با اون قیمتهای گزاف که دیگه مشتری نداشت؟
    خیلی ممنون میشم
    ببينيد دوست عزيز كارتهاي كوادرو و FIRE PRO دقيقا با جيفورس و رادئون از لحاظ ساختار هاي سخت افزاري يكي هستن و هيچ گونه تفاوتي در اين زمينه وجود نداره
    تنها تفاوت در رابط نرم افزاري هست كه كوادرو و FIRE PRO از رابط نرم افزاري FIRE GL استفاده مي كنند و برعكس كارتهاي جيفورس و رادئون از DIRECT X
    كاري كه ما مي كنيم اين هست كه ميايم و مثلا از طريق نرم افزار سيستم عامل را گول ميزنيم و سيستم عامل هم همون كارت را كه از لحاظ سخت افزاري با كارت FIRE GL يكي هست به عنوان كارت با اين رابط مي شناسه
    البته ممكن هست كه هيچ وقت به حداكثر كارايي كه با كارتهاي واقعي كوادرو و FIRE GL بدست مياد نرسيم ولي قابليتي كه ما بدست مياريم در مقابل قيمتي كه پردازخت مي كنيم خارق العاده هست

اما كارت FX580 فكر مي كنم از لحاظ سخت افزاري مشابه GF8500 هست
    پس شما با خريد كارتي مثل GF8600 مي تونيد با SOFT MOD كارتي در حد FX1700 داشته باشد
    يا مثلا با خريد GTX 285 كارتي مثل FX 5700 بدست بياريد و همچنين با خريد GTX 465 كارتي مثل FX 5900 داشته باشيد

5. 3 کاربر از ess_1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام
    لطف کنید بگید از GeForce GTX 460 768MB 192-bit GDDR5 به صورت GTX 460 SLI برای کار با نرم افزارهای Premiere,3D Max,... با سرعت خوب و بدون گیرکردن های چند ثانیه ای میشه استفاده کرد که نیازی به تبدیل مدلهای حرفه ای کوادرو نباشه و دوم اینکه من برنامه RIVA TUNER v2.24 رو که استفاده میکنم در قسمت TARGET ADAPTER وارد CUSTOMIZE که میشم بعد از انتخاب گذینه اول (Low-level system) تنها Fan رو دارم و گزینه NVStrap وجود نداره میشه کمک کنید please
    with many thanks

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت

پيش فرض

لطف کنید بگید از GeForce GTX 460 768MB 192-bit GDDR5 به صورت GTX 460 SLI برای کار با نرم افزارهای Premiere,3D Max,... با سرعت خوب و بدون گیرکردن های چند ثانیه ای میشه استفاده کرد که نیازی به تبدیل مدلهای حرفه ای کوادرو نباشه
    خير
    شما چاره اي جز تبديل به كودرو نداريد چون كلا رابط DIRECTX توانايي مناسبي در كار با محيط هاي مكس نداره

لطف کنید بگید از GeForce GTX 460 768MB 192-bit GDDR5 به صورت GTX 460 SLI برای کار با نرم افزارهای Premiere,3D Max,... با سرعت خوب و بدون گیرکردن های چند ثانیه ای میشه استفاده کرد که نیازی به تبدیل مدلهای حرفه ای کوادرو نباشه
    دوست عزيز نسخه نرم افزار خود من هم دقيقا 2.24 هست
    شما در پنجره NVSTRAP تب INSTALL را يكبار فشار بدين تا كليه زير شاخه ها براي شما فعال بشه و بقيه كار ها را هم طبق اون شات هاي صفحه اول انجام بدين و اگر ايرادي داشتين در همين تاپيك به مطرح كنيد
    موفق باشيد

8. این کاربر از ess_1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

شرمنده اخلاق تمیزت ولی همانطور که گفتم در این قسمت ( Low-level system tweaks) تنها پنجره ای که وجود داره فقط Fan هستش و اصلا پنجره NVStrap driver کنارش وجود نداره که بخوام بعدش install رو فشار بدم یا نه.
    مشکل اینه که من پنجره NVStrap driver رو کنار پنجره Fan ندارم,فقط همین که شاید بخاطر کارت گرافیک باشه که قابلیت تبدیل به Quadro رو نداره که این پنجره وجود داشته باشه, GeForce 9400 GT
    به هر حال از کمکی که کردید ممنونم
    یک پست هم توی قسمت
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    تقریبا مثل همین مطرح کردم
    اگه به این ادرس هم یک نگاه بندازید و همونجا جواب رو بدید ممنون میشم,منظورم فقط قسمت درخواست تستش هست ,وگرنه جواب رو که لطف کردید دادید که چاره اي جز تبديل به كودرو نداره.باز هم ممنون

پروفشنال siamak5561's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

میشه رادئون ها رو هم اینجوری به فایرپرو تبدیل گرد ؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام خدمت siamak5561
    طبق اطلاعاتی که از دوست خوبم ess_1362 به دست اوردم اگه همین صفحه رو کامل خوانده باشی میبینی که نوشته براي AMD FIRE PRO هم مدل V8800 هست كه دقيقا همون مدل HD5870 هست یعنی RADEON هم به FIRE PRO تبدیل میشه فقط باید هسته و DEVICE ID کارت گرافیکت رو با نرمافزار GPU-Z یا نرم افزار مشابه چک کنی بعد ببینی که مشخصات هسته و ID کارت شما با انواع کارت های ATI FirePro همخونی داره یا نه.
    اگه مشخصات مثل هم بود و کارتت قابلیت تبدیل به کارت های حرفه ای Fire Pro داره که به صفحه اول همین تاپیک برای طریقه تبدیل کارت مراجعه کن
    البته انتظار نداشته باش که دقیقا مثل کارت های حرفه ای Fire Pro عمل کنه ولی باز هم طبق گفته دوستم ess_1362 این تبدیل کارت در مقایسه با پولی که پرداخت میکنی وحشتناکه
    یعنی در حد همون کارتی که تبدیل میشه عمل میکنه

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت

پيش فرض

شرمنده اخلاق تمیزت ولی همانطور که گفتم در این قسمت ( Low-level system tweaks) تنها پنجره ای که وجود داره فقط Fan هستش و اصلا پنجره NVStrap driver کنارش وجود نداره که بخوام بعدش install رو فشار بدم یا نه.
    مشکل اینه که من پنجره NVStrap driver رو کنار پنجره Fan ندارم,فقط همین که شاید بخاطر کارت گرافیک باشه که قابلیت تبدیل به Quadro رو نداره که این پنجره وجود داشته باشه, GeForce 9400 GT
    به هر حال از کمکی که کردید ممنونم
    یک پست هم توی قسمت
    سيستم عامل شما چي هست؟!
    چون من در XP امتحان كردم
    البته شما درايور كارت گرافيك را كلا از روي سيستم UNINSTALL كنيد و پوشه مربوطه را پاك كنيد و مجددا تست كنيد
    متاسفانه شما جاي مناسبي براي اون سوال پيدا نكردين چون مطالب اون تاپيك بيشتر جنبه تعصب وار داره تا علمي
    البته اگر سوال ديگه اي هست من به شما پاسخ خواهد داد

میشه رادئون ها رو هم اینجوری به فایرپرو تبدیل گرد ؟؟
    بله اين قاابليت در مورد كارتهاي رادئون هم وجود داره ولي چون استقبال مناسبي از اين تاپيك نشد من به قسمت كارتهاي FIRE PRO را بيخيال شدم

13. این کاربر از ess_1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •