تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 946 از 946 اولاول ... 446846896936942943944945946
نمايش نتايج 9,451 به 9,459 از 9459

نام تاپيک: دانلود ویروس، تروجان، بررسی مخرب ها و تست آنتی‌ویروس ╣══ مقررات پست اول حتما مطالعه شود ══╠

آخر فروم باز pedram_01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

3 نمونه باجگیر برای تست رفتارشناسی .
    حجم 400 کیلوبایت
    رمز : 123

دانلود :

محتوای مخفی: ! 

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دوستان توجه کنید تحت هیچ شرایطی این مخرب هارو روی سیستم اصلیتون تست نکنید . در صورتی که محصول امنیتی شما قادر به شناسایی مخرب ها نبود ، فایل های شخصی شما رمزنگاری خواهند شد و کاملا غیر قابل برگشت هستند .
    هرگونه اشتباهات سهوی یا عمدی بر عهده ی خود کاربر هستش و بنده هیچ گونه مسئولیتی را در قبال از دست رفتن اطلاعات شما قبول نخواهم کرد.
    سلام ببخشید اگ اجرا نکنیم هم انتی نشناسه ویروسی میشیم ؟!! مثلا انتی نداشته باشیم این فایل هارو فقط از حالت فشرده خارج کنیم تمام عکس ها و.. قفل میشه ؟

2. این کاربر از pedram_01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

سلام ببخشید اگ اجرا نکنیم هم انتی نشناسه ویروسی میشیم ؟!! مثلا انتی نداشته باشیم این فایل هارو فقط از حالت فشرده خارج کنیم تمام عکس ها و.. قفل میشه ؟
    نه دوست عزیز . برای جلوگیری از اشتباهات سهوی تمامی پسوند ها از exe به sample تغییر داده شدند که موقع اجرا شما خودتون به exe تغییر بدین

4. 4 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

نمونه باجگیر petya برای تست عملکرد

این نمونه zero-day نیست و توسط برخی آنتی ویروس ها توسط دیتابیس شناسایی میشه .
    عملکردش با سایر باجگیرها متفاوت هستش . به جای رمزنگاری فایل ها ، در قسمت mbr سیستم عامل دستکاری و سیستم را مجبور به کرش می کند و دو پس از کرش فرآیند رمزنگاری را شروع می کند و در نهایت با جلوگیری از ورود کاربر به سیستم عامل ، از کاربر برای تعمیر فایلهای خود درخواست باج می کند .

در صورتی که قصد تست این نمونه را دارید ، آن را حتما در ماشین مجازی تست کنید . بنده هیچ مسئولیتی را در قبال خرابی های احتمالی ایجاد شده ناشی از خطاهای سهوی و یا عمدی به دلیل تست این مخرب قبول نخواهم کرد

لینک دانلود ( پسورد 123 )

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by Public Enemy; 26-03-2016 at 17:09.

6. 5 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه " M e H r D a D "'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014
    محل سكونت
    - - - - - -

پيش فرض

با سلام
    بهترین جایی که برای این مطلب پیدا کردم اینجا بود!
    لطفا این فایل رو از نظر امنیتی بررسی کنید:

محتوای مخفی: توضیح در مورد فایل 
    این فایل یکم قدیمیه (حدود دوسال پیش) ولی کومودو هنوز اونو کاملا امن میشناسه و بهش اجازه فعالیت میده!
    ولی مثل یک بدافزار عمل میکنه! مثلا وقتی که جزء پروسه های در حال اجرا باشه اجازه ورود به بعضی از فولدرها رو نمیده! همچنین اجازه ورود به بعضی وب سایتهارو نمیده و مرورگر بدون هیچ پیغامی بسته میشه! (مثل جست و جو ویا باز کرن صفحاتی که با لغاتی مثل poison و یا nero رابطه دارن)
    محل اصلی قرار گیری فایلها : C:\WINDOWS\system32\1027
    مشکل من با مسدود کردن این فولدر حل شده و فقط میخواستم نتیجه بررسی بقیه دوستان در مورد این فایل رو بدونم

8. 3 کاربر از " M e H r D a D " بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط M e H r D a D ";8866469]با سلام
    بهترین جایی که برای این مطلب پیدا کردم اینجا بود!
    لطفا این فایل رو از نظر امنیتی بررسی کنید:
    [CENTER][B][SIZE=3][URL="http://www.4shared.com/rar/GrXNAYh8ba/1027.html
    لینک[/URL][/SIZE][/B]
    پسورد: 123
    حجم : 0.99MB
    [/CENTER]

محتوای مخفی: توضیح در مورد فایل 
    این فایل یکم قدیمیه (حدود دوسال پیش) ولی کومودو هنوز اونو کاملا امن میشناسه و بهش اجازه فعالیت میده!
    ولی مثل یک بدافزار عمل میکنه! مثلا وقتی که جزء پروسه های در حال اجرا باشه اجازه ورود به بعضی از فولدرها رو نمیده! همچنین اجازه ورود به بعضی وب سایتهارو نمیده و مرورگر بدون هیچ پیغامی بسته میشه! (مثل جست و جو ویا باز کرن صفحاتی که با لغاتی مثل poison و یا nero رابطه دارن)
    محل اصلی قرار گیری فایلها : C:\WINDOWS\system32\1027
    مشکل من با مسدود کردن این فولدر حل شده و فقط میخواستم نتیجه بررسی بقیه دوستان در مورد این فایل رو بدونم
    سلام در سایت ویروس توتال این برنامه رو اپلود کنید و با چندین انتی ویروس مختلف براتون اسکن میکنه و نتیجه رو میگه اگ انتی ویروس های کاسپر و بیت و اوست این فایل رو ویروسی تشخیص دادن و یا اگ تعداد زیادی انتی ویروس این فیل رو ویروس تشخیص دادن به این نتیجه میرسید ک فایل بدافزار میباشد
    Last edited by pedram_01; 21-04-2018 at 00:13.

تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام دوستان نظرتون چیه دوباره این تاپیک رو فعال کنیم ؟ الان حدود دو ساله هیچ فعالیتی نداره قبل اینکه خدمت سربازی برم اینجا بسیار فعال بود بعد ک برگشتم دیدم این تاپیک کلا غیر فعال و متروکه شده . هرکی دوس داره اعلام امادگی کنه برای شروع چندتا انتی ویروس مختلف هم برای تست بیان میشه استارت زد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2018

پيش فرض

سلام دوستان نظرتون چیه دوباره این تاپیک رو فعال کنیم ؟ الان حدود دو ساله هیچ فعالیتی نداره قبل اینکه خدمت سربازی برم اینجا بسیار فعال بود بعد ک برگشتم دیدم این تاپیک کلا غیر فعال و متروکه شده . هرکی دوس داره اعلام امادگی کنه برای شروع چندتا انتی ویروس مختلف هم برای تست بیان میشه استارت زد
    بنده اماده ام.هر وقت گذاشتین نمونه ها رو صدام کنین از پیغام خصوصی

کاربر فعال آنتی‎ویروس و نرم‎افزارهای امنیتی Hidden-Hunter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام

سال 2009 با یوزر کرکس 20 امدم انجمن و بعد بن شدن در سال 2012 با این یوزر فعالیت میکردم

انجمن از سال 2013 به این طرف دیگه اون انجمن پی سی ورد نشد ک نشد و یک جورایی شده بود خونه دوم و دوستای خوبی ک همیشه در تلاش بودیم کنار هم مطالب یاد بگیریم ولی همه رفتند....

ما هم گهگداری یک سر میزنیم و خاطرات زنده میشن و باز لاگ اوت میکنیم

ما به این انجمن بخاطر یادگیری خیلی از مطالبش ،هم به انجمن و هم کاربرانش مدیون هستیم،این انجمن دیگه به سختی بلند میشه و عملا همه تایپیک ها خوابیدند

یادش بخیر سال 2011بود که دکتر هانیبال مرخصی گرفتند و من تنها کاربر فعال انجمن بودم، اینقدر انجمن شلوغ بود که هر رفرشی ک میکردم تایپیک ها بالا میامدند و چقدر برای کومودو سوال میشد و من با علاقه پاسخ میدادم

سه تا تاپیک بودند ک برای من خاطره میشن و جالب بودند، یکی کسپر و دومی کومودو و سومی تست مخرب چه با یوزر کرکس 20 چه با این یوزر

رک بگم بچه های این انجمن از 2005 تا 2014 که فعالیت میکردند از نظر دانشی، یک سروگردن از انجمن مالوارتیپس بالاتر بودند چون تجربی به نتایج میرسیدند

من سال 2016بود فکر کنم برای اینکه بچه های گل بخش خودمون کنار هم باشند داخل تلگرام گروه زدم و همونا در کنار هم شدند باز خانواده جدید بخش انتی ویروس پی سی ورد

چاکر همه بچه های گل پی سی ورد مخصوصا و مخصوصا بچه های بخش خودمون ،کسایی که کنار هم فعالیت میکردیم

تجربم میگه، مباحث انتی ویروس،نه صنعت پول سازیه نه تبلیغ نه گذروندن وقت، بلکه علاقه فرد به مباحث انتی ویروس و ویروس بازیه

با سپاس ... امیر کرکس پیر خسته

13. 11 کاربر از Hidden-Hunter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت محمـدمهدی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام

سال 2009 با یوزر کرکس 20 امدم انجمن و بعد بن شدن در سال 2012 با این یوزر فعالیت میکردم

انجمن از سال 2013 به این طرف دیگه اون انجمن پی سی ورد نشد ک نشد و یک جورایی شده بود خونه دوم و دوستای خوبی ک همیشه در تلاش بودیم کنار هم مطالب یاد بگیریم ولی همه رفتند....

ما هم گهگداری یک سر میزنیم و خاطرات زنده میشن و باز لاگ اوت میکنیم

ما به این انجمن بخاطر یادگیری خیلی از مطالبش ،هم به انجمن و هم کاربرانش مدیون هستیم،این انجمن دیگه به سختی بلند میشه و عملا همه تایپیک ها خوابیدند

یادش بخیر سال 2011بود که دکتر هانیبال مرخصی گرفتند و من تنها کاربر فعال انجمن بودم، اینقدر انجمن شلوغ بود که هر رفرشی ک میکردم تایپیک ها بالا میامدند و چقدر برای کومودو سوال میشد و من با علاقه پاسخ میدادم

سه تا تاپیک بودند ک برای من خاطره میشن و جالب بودند، یکی کسپر و دومی کومودو و سومی تست مخرب چه با یوزر کرکس 20 چه با این یوزر

رک بگم بچه های این انجمن از 2005 تا 2014 که فعالیت میکردند از نظر دانشی، یک سروگردن از انجمن مالوارتیپس بالاتر بودند چون تجربی به نتایج میرسیدند

من سال 2016بود فکر کنم برای اینکه بچه های گل بخش خودمون کنار هم باشند داخل تلگرام گروه زدم و همونا در کنار هم شدند باز خانواده جدید بخش انتی ویروس پی سی ورد

چاکر همه بچه های گل پی سی ورد مخصوصا و مخصوصا بچه های بخش خودمون ،کسایی که کنار هم فعالیت میکردیم

تجربم میگه، مباحث انتی ویروس،نه صنعت پول سازیه نه تبلیغ نه گذروندن وقت، بلکه علاقه فرد به مباحث انتی ویروس و ویروس بازیه

با سپاس ... امیر کرکس پیر خسته

به قول بنده خدایی : عشقی به مولا امیر خان.
    یاد سال های 2009 تا 2011 به خیر...
    تلگرام و اینستاگرام و ... این چیزا که نبود ... میومدیم اینجا چیزی یاد میگرفتیم.
    به هر حال باید مطابق با مقتضیات زمان پیش رفت... ما که بر عکس پیش رفتیم... اون آدم عشق کامپیوتر و ویروس و تروجان امروز کارشناس ارشد ادبیات و زبان فارسی هست(( ببین تفاوت ره از کجاست تا به کجا))... کلا بیگانه با این مسائل... حتی آنتی ویروس روی سیستم من نصب نیست دیگه... دیگه اهمیتی نداره برام دنیای دیجیتال...
    یاد ایام..
    مخلصتم امیر خان.
    Last edited by محمـدمهدی; 28-08-2019 at 07:00.

15. 3 کاربر از محمـدمهدی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •