تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 58

نام تاپيک: لطفا کمکم کنید چطوری از شر SVchost.exe خلاص بشوم

داره خودمونی میشه ali131025's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

خدایا من بدبخت بیچاره را از دست کرمهای ویندوز 7 در امان نگه بدار
    7 هم مثل دیوانه ها شده جنون داره هر کاری دلش میخواد میکنه برا خودش دانلود میکنه ولی نمیدونم کجا

آخر فروم باز saeed774's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

برنامه اي بنام Trojan Remover هست با اون سيستم رو اسکن کن . خود برنامه تشخيص ميده کدوم Svchost.exe آلوده هست .

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3. این کاربر از saeed774 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

قبلا Trojan Remover نصب کردم ولی هیچ چی نشون نداد
    alarme zone هم تو ویندوز سون نصب نشد

حـــــرفـه ای Dr Hannibal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Sandbox

پيش فرض

قبلا Trojan Remover نصب کردم ولی هیچ چی نشون نداد
    alarme zone هم تو ویندوز سون نصب نشد

تروجان با SVchost.exe یکی شده. این کاری که میگم رو بکن.

همین الان آخرین ورژن آویرا رو دانلود کن. سپس ویندوز رو عوض کن( همین 7 رو بریز ) بدون اینکه روی فایلی یا درایوی دبل کلیک بکنی ( خیلی مهمه ) آویرا رو نصب کن و آپدیت کن.

پس چی شد ؟ وقتی برای اولین بار ویندوز بالا اومد بدون اینکه حتی درایوری نصب کنی فلشی به سیستم بزنی و یا هرچی دیگه

مای کامپیوتر رو باز کن اونم فقط با کلیک راست سپس open همین. همیشه کلیک راست کن سپس open بعد برسی به فایل نصب اویرا اونو نصب کن و فورا اپدیتش کن. بعد اسکن کن کامل کامل. هوش مصنوعی آویرا رو موقع نصب high کن که احتمال پیدا کردنش بالا بره.

بعد از اسکن هرچی پیدا کرد پاک کن. نگو این کرکه این فلانه پاک نکنم.

بعد سیستم رو ریست کن بالا بیا.

6. این کاربر از Dr Hannibal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن نرم افزار picher_s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    زیر چتر اویرا در تفریج!

پيش فرض

درود

قصد جسارت ندام اما...

یعنی چی؟! مگه ویروسه یا Rootkite که خودش رو با Svchost یکی کنه؟!!!

مای کامپیوتر رو باز کن اونم فقط با کلیک راست سپس open همین.

به هیچ عنوان!!! زیرا دستورات مربوط به راست کلیک هم داخل Autorun میتونه نوشته بشه! مثله کظم غیضه خودمون.

فقط از تو RUN.

شما Combofix رو اجرا کن و گطارشش رو اینجا Paste کن.

پیروز باشید.

8. این کاربر از picher_s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    یک جای دنج

پيش فرض

SVchost.exe یکی از فایلهای سیستمی هست اکثر برنامه ها برای اتصال به اینترنت و یا اپدیت ازون استفاده میکنند
    احتمال اول این هست که یک برنامه داری که اپدیتش اتوماتیک هست اگه فایروال داری اونم outpost در پایین کنار ساعت روش کلیک راست کن و گزینه setting رو انتخاب کن بعد applictin rulls ( البته املاشو غلط نوشتم اما یک چیزی شبیه همینه )لیست برنامه ها رو میبینی که دارای دو قسمت network و anti leak هست در قسمت network برنامه های که به اینترنت وصل هست سبز رنگ هستند ببین کودوم برنامه ها به شبکه اینترنت وصل میشن ازونجا بلاک کن کاری به انتی لیک نداشته باش
    معمولا اکروبات ریدر و برنامه های شبیه این به اینترنت وصل میشن و دانلود میکنند که باید جلوشو بگیری
    اما احتمال دوم ویروس هست
    من اینها رو پیشنهاد میکنم Malwarebytes' Anti-Malware و همچنین super anti spaywer که در وب سایتش یک نسخه پرتابل به روز وجود داره دانلود کن و یک اسکن بکن
    اگه نشد حتما ویندوزتو عوض کن ولی قبلش با یک نسخه تحت داس سیتمتو اسکن کن بعد ویندوز نصب کن

---------- Post added at 07:55 PM ---------- Previous post was at 07:55 PM ----------

SVchost.exe یکی از فایلهای سیستمی هست اکثر برنامه ها برای اتصال به اینترنت و یا اپدیت ازون استفاده میکنند
    احتمال اول این هست که یک برنامه داری که اپدیتش اتوماتیک هست اگه فایروال داری اونم outpost در پایین کنار ساعت روش کلیک راست کن و گزینه setting رو انتخاب کن بعد applictin rulls ( البته املاشو غلط نوشتم اما یک چیزی شبیه همینه )لیست برنامه ها رو میبینی که دارای دو قسمت network و anti leak هست در قسمت network برنامه های که به اینترنت وصل هست سبز رنگ هستند ببین کودوم برنامه ها به شبکه اینترنت وصل میشن ازونجا بلاک کن کاری به انتی لیک نداشته باش
    معمولا اکروبات ریدر و برنامه های شبیه این به اینترنت وصل میشن و دانلود میکنند که باید جلوشو بگیری
    اما احتمال دوم ویروس هست
    من اینها رو پیشنهاد میکنم Malwarebytes' Anti-Malware و همچنین super anti spaywer که در وب سایتش یک نسخه پرتابل به روز وجود داره دانلود کن و یک اسکن بکن
    اگه نشد حتما ویندوزتو عوض کن ولی قبلش با یک نسخه تحت داس سیتمتو اسکن کن بعد ویندوز نصب کن

10. این کاربر از rsh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

همین الان آخرین ورژن آویرا رو دانلود کن. سپس ویندوز رو عوض کن( همین 7 رو بریز ) بدون اینکه روی فایلی یا درایوی دبل کلیک بکنی ( خیلی مهمه ) آویرا رو نصب کن و آپدیت کن.

پس چی شد ؟ وقتی برای اولین بار ویندوز بالا اومد بدون اینکه حتی درایوری نصب کنی فلشی به سیستم بزنی و یا هرچی دیگه

مای کامپیوتر رو باز کن اونم فقط با کلیک راست سپس open همین. همیشه کلیک راست کن سپس open بعد برسی به فایل نصب اویرا اونو نصب کن و فورا اپدیتش کن. بعد اسکن کن کامل کامل. هوش مصنوعی آویرا رو موقع نصب high کن که احتمال پیدا کردنش بالا بره.

بعد از اسکن هرچی پیدا کرد پاک کن. نگو این کرکه این فلانه پاک نکنم.

بعد سیستم رو ریست کن بالا بیا.
    آویرا را یه بار نصب کردم چیزی نشون نداد پاکش کردم
    اگه با ویندوز عوض کردن درست بشه که خیلی خوبه از امشب دانلودش میکنم

---------- Post added at 10:15 PM ---------- Previous post was at 10:13 PM ----------

درود

قصد جسارت ندام اما...

یعنی چی؟! مگه ویروسه یا Rootkite که خودش رو با Svchost یکی کنه؟!!!

به هیچ عنوان!!! زیرا دستورات مربوط به راست کلیک هم داخل Autorun میتونه نوشته بشه! مثله کظم غیضه خودمون.

فقط از تو RUN.

شما Combofix رو اجرا کن و گطارشش رو اینجا Paste کن.

پیروز باشید.

راستشو بخواهی از Combofix چیزی متوجه نشدم نمی دونم چی هستش لطفا میشه توضیح بدین

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

اما احتمال دوم ویروس هست

---------- Post added at 07:55 PM ---------- Previous post was at 07:55 PM ----------

اما احتمال دوم ویروس هست
    outpost نصبش کردم ولی موقعی که svchost را بلاک میکردم کل اینترنتم بلاک میشد
    همه برنامه هام به جز نرو و آفیس آپدیت هستن آکروبات ریدر هم قبلا نصب بود پاکش کردم اگه برنامه ای آپدیت داشته باشه تو قسمت اپلیکیشن مگه نمینویسه که کدوم برنامه دانلود میکنه

الان هم fortknox را نصب کردم جلوی برنامه host process for windows service که در مسیر system32\svchost.exe هست را گرفتم الان بیخودی دانلود نمیکنه ترافیک ثابت مونده و همه برنامه ها هم به خوبی به اینترنت وصلن

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

لیست همه برنامه هامو تو این عکس گذاشتم آپدیت از آکروبات ریدر هم نیستش چون ورژن 5 را نصب کردم در دقیقه دوم بعد از وصل شدن به اینترنت شروع به آپدیت کرد 2 بار ریستارت کردم همین کار را انجام داد بعدش پاکش کردم باز هم روال قبلی تکرار شد بدون هیچ تغییری الان هم همه برنامه هامو گذاشتم دیگه نمیدونم از اینهاست یا نه

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

این آپدیته هر چی هست زیر سر کاسپر اسکای (البته قبلا نود داشتم باز هم دانلود میکرد) با این همه که آپدیت شده همه برنامه ها به جز کاسپر اسکای را بلاک میکنم دانلود میکنه اما وقتی کاسپر را هم بلاک میکنم همه اینترنت و دانلود بلاک میشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •