تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 58

نام تاپيک: لطفا کمکم کنید چطوری از شر SVchost.exe خلاص بشوم

داره خودمونی میشه ali131025's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

نه خب ویندوز مشکل داره
    یه ویندوز دیگه بگیر نصب کن
    البته دستکاری نشده و با کرک درست و حسابی!
    من با کسپر کار نکردم ولی eset هم مشکل هنگ کردن برام نداره و به راحتی با راست کلیک روی فایل بلاکش میکنم
    یه زمانی فایروال ZoneAlarm نصب میکردم ، که برای هر برنامه ای که میخواست به اینترنت وصل بشه ، یه پیغام اون پایین میداد و آی پی و پورتی که قرار بود ازش استفاده بشه رو می نوشت و کسب اجازه میکرد و میتونستی تیکش رو بزنی که دیگه برای اون فایل با اون آی پی ، یا اجازه نگیره و از اینترنت استفاده کنه یا برای همیشه اونو بلاک کنه
    درسته یه زمانایی موی دماغ بود ، ولی بدرد الان شما میخوره
    برای اینکه بفهمم مشکل از چیه هر کاری میکنم صبر کنین ZoneAlarm را نصب کنم (البته بعد از سرچ کلی)ببینم چی میشه در ضمن من وقتی با دانلود منیجر دانلود میکنم svchost دانلود نمیکنه ولی وقتی هیچ کاری با اینترنت ندارم برا خودش دانلود میکنه

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

مثل اینکه حجمش زیاده باید تا فردا صبر کنم

آخر فروم باز mehrdad38's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Τ ε h r α η

پيش فرض

نحوه پاک کردن ويروس Virus Win32/Jeefo يا SVCHOST.EXE

بعلت وجود ويروسي مخرب به اسم Jeefo که با نام SVCHOST.EXE البته در شاخه ديگري غير از فايل اصلي ساکن مي شود و اقدام به خرابکاري تمام فايلهاي اجرايي exe مي کند .
    اکثر انتي ويروس ها SVCHOST.EXE را به عنوان ويروس مي شناسند . در حالي که SVCHOST.EXE ويروس نيست بلکه ويروس فايل ديگري مي باشد که خود را به اين نام در اورده است .
    اين ويروس باعث مي شود که برنامه ها درست اجرا نشوند . و طولاني بودن زمان الودگي سيستم باعث از کار افتادن سيستم عامل مي شود.

نحوه پاک کردن ويروس

ابتدا سعي کنيد System Restore را غير فعال کنيد .
    براي اين کار ابتدا روي my computer راست کليک کنيد و سپس properties را بزنيد از پنجره باز شده به تب
    System Restore رفته و تيک گزينه Turn off System Restore on all drives را بزنيد و بعد پنجره را ok کرده و به سوال پرسيده شده جواب مثبت دهيد .

حال ابتدا با زدن سه کليد ترکيبي ctrl + alt + delete وارد Task Manager شويد و به تب Processes رفته و از اوجا فايل SVCHOST.EXE در حال اجرا توي ويندوز را پاک مي کنيم .

البته در تب Processes شما حداقل 4 تا يا بيشتر SVCHOST.EXE در حال اجرا مي بينيد که بايد با برنامه هاي مديريت پروسه هاي Task Manager بتونيد اين فايل را تشخيص دهيد . زيرا اين برنامه ها مسير پروسه هاي اجرايي را در Task Manager نشان مي دهند . اين فايل بيشتر خود را با نام يوزر که در ان هستيد (Log On) اجرا مي کند .
    حال به مسير C:\WINDOWS رفته و فايل SVCHOST.EXE را پاک مي کنيم .
    البته شما نبايد فايل اصلي SVCHOST.EXE را که در مسير C:\WINDOWS\System32 قرار دارد را پاک کنيد .

بعد از اين کار سيستم را ريستارت کنيد .

سپس سيستم را در حالت safe mode راه اندازي کرده و انتي ويروس jeefogui را اجرا کنيد .
    ممکن است بعد از اين عمليات بعضي از فايلهاي exe شما از کار بيفتند که شما بايد دوباره برنامه انها را نصب کنيد .

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

الان هم نمیدونم output fire wall چیکار کرده که همه allow هستند ولی فقط فایرفاکس به نت وصل میشه بقیه بلک شدند مسنجرها گوگل کروم بلاک شده

---------- Post added at 11:14 PM ---------- Previous post was at 11:11 PM ----------

نحوه پاک کردن ويروس Virus Win32/Jeefo يا SVCHOST.EXE

بعلت وجود ويروسي مخرب به اسم Jeefo که با نام SVCHOST.EXE البته در شاخه ديگري غير از فايل اصلي ساکن مي شود و اقدام به خرابکاري تمام فايلهاي اجرايي exe مي کند .
    اکثر انتي ويروس ها SVCHOST.EXE را به عنوان ويروس مي شناسند . در حالي که SVCHOST.EXE ويروس نيست بلکه ويروس فايل ديگري مي باشد که خود را به اين نام در اورده است .
    اين ويروس باعث مي شود که برنامه ها درست اجرا نشوند . و طولاني بودن زمان الودگي سيستم باعث از کار افتادن سيستم عامل مي شود.

نحوه پاک کردن ويروس

ابتدا سعي کنيد System Restore را غير فعال کنيد .
    براي اين کار ابتدا روي my computer راست کليک کنيد و سپس properties را بزنيد از پنجره باز شده به تب
    System Restore رفته و تيک گزينه Turn off System Restore on all drives را بزنيد و بعد پنجره را ok کرده و به سوال پرسيده شده جواب مثبت دهيد .

حال ابتدا با زدن سه کليد ترکيبي ctrl + alt + delete وارد Task Manager شويد و به تب Processes رفته و از اوجا فايل SVCHOST.EXE در حال اجرا توي ويندوز را پاک مي کنيم .

البته در تب Processes شما حداقل 4 تا يا بيشتر SVCHOST.EXE در حال اجرا مي بينيد که بايد با برنامه هاي مديريت پروسه هاي Task Manager بتونيد اين فايل را تشخيص دهيد . زيرا اين برنامه ها مسير پروسه هاي اجرايي را در Task Manager نشان مي دهند . اين فايل بيشتر خود را با نام يوزر که در ان هستيد (Log On) اجرا مي کند .
    حال به مسير C:\WINDOWS رفته و فايل SVCHOST.EXE را پاک مي کنيم .
    البته شما نبايد فايل اصلي SVCHOST.EXE را که در مسير C:\WINDOWS\System32 قرار دارد را پاک کنيد .

بعد از اين کار سيستم را ريستارت کنيد .

سپس سيستم را در حالت safe mode راه اندازي کرده و انتي ويروس jeefogui را اجرا کنيد .
    ممکن است بعد از اين عمليات بعضي از فايلهاي exe شما از کار بيفتند که شما بايد دوباره برنامه انها را نصب کنيد .
    همین راه حلو نه ولی یکی مشابه این بود رفتم وقتی تو محیط cmd می نوشتم attrib -h -r -s scvhost.exe در جواب مینوشت not found منم بیخیالش شدم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

الان هم نمیدونم output fire wall چیکار کرده که همه allow هستند ولی فقط فایرفاکس به نت وصل میشه بقیه بلک شدند مسنجرها گوگل کروم بلاک شده

---------- Post added at 11:14 PM ---------- Previous post was at 11:11 PM ----------

همین راه حلو نه ولی یکی مشابه این بود رفتم وقتی تو محیط cmd می نوشتم attrib -h -r -s scvhost.exe در جواب مینوشت not found منم بیخیالش شدم
    نه اینکه اون نیست
    این ویروس برای 4 5 سال پیشه و فکر کنم همه آنتی ویروسها شناساییش میکنن
    مشخصش هم اینه که توی دایرکتوری C:\windowns شما فایل svchost.exe رو میبینی ، در حالی که باید توی system32 باشه
    الان توی تاسک منیجر من 8 تا svchos.exe هست که همشون از همون فایلی هستن که توی system32 موجوده

6. این کاربر از Mahdi.p30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز saeed774's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

Svchost.exe از فايل هاي اصلي سيستم هست که يکي از وظايف اون کنترل نت و وصل شدن به اينترنت هست . هر برنامه اي که بخواد به اينترنت وصل بشه با کمک اين فايل با نت ارتباط برقرار ميکنه .
    شما ببينيد چه برنامه اي نصب کرديد که خودش رو به هنگام وصل بودن به نت آپديت ميکنه ؟ يا همين آپديت خود ويندوز ، شما از کنترل پنل و بخش Automatic Update آپديت رو غير فعال کنين . از برنامه هاي معمول هم که خودش رو آپديت ميکنه برنامه Acrobat Reader هست .

8. این کاربر از saeed774 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

اینو مطمئنم که هیچ برنامه ای آپدیت نمیکنه آپدیت سیستم هم غیر فعال کردم تو قسمت آپدیت برنامه ها توی کنترل پنل هم هیچ برنامه ای جز آفیس که همون روز اول آپدیتی داشت آپدیت نکرده
    svchos.exe برا من یازده تا هستش برا همه فرق میکنه یا باید ثابت باشه

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

Mahdi.p30 میشه لطفا تنظیمات zone alarm را بگین

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

Mahdi.p30 میشه لطفا تنظیمات zone alarm را بگین
    تنظیم چی؟
    من پارسال داشتم ، الان فقط خاطراتش مونده!
    اون ورژنی از فایروالش که من داشتم ، هر برنامه که میخواد کانکت بشه ، یه baloon tip اون پایین میومد که آیا اجازه میدی این وصل بشه یا نه
    حالا نمیدونم ورژن های جدیدش هم اینطوری هست یا نه؟
    تنظیمی نداره ، نصب کن ، ری استارت کن ، برنامه کار میکنه

12. این کاربر از Mahdi.p30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

الان 10 دقیقه بود که درست شده بود بعد که زدم سایتو بیاره دوباره شروع کرد به دانلود کردن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •