تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 27 از 27

نام تاپيک: آرشیو / مسابقات قهرمانی فوتسال آسیا | ازبکستان - 2010 | قهرمانی ایران

پروفشنال ..Parsa..'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    aHWaZ

پيش فرض

ای کاش فوتبالمون هم اینطور بود

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

من موندم فوتسال و بسکتبال ما اینه
    والیبالمون هم اونه
    فوتبالمون چرا نه اینه نه اونه

پروفشنال Kaptian Black's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

من موندم فوتسال و بسکتبال ما اینه
    والیبالمون هم اونه
    فوتبالمون چرا نه اینه نه اونه
    واسه این که یه سری افراد ! نه میذارن این بشه نه اون

اون دست ندادنشون با اون زنه که آخر ایستاده بود خیلی ضایع بود !

ناظر انجمن عکاسی masoudtr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    نقطه مرزی

پيش فرض

واسه این که یه سری افراد ! نه میذارن این بشه نه اون

اون دست ندادنشون با اون زنه که آخر ایستاده بود خیلی ضایع بود !
    لینک دانلود لطفا؟؟؟؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه masud-000000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

تبريك تبريك تبريك
    واقعا بهترين تيم دنياست...
    من حتي فكرش رو هم نمي كردم تيم بدون شمسايي و حيدريان بتونه به خوبي دووم بياره اما ديديم كه هر كدوم از فوتساليست هامون خودشون 10 تا شمسايي و حيدريان اند...

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

تبریک میگم این صدا و سیما هم شنگول هست روزایی که تو جدول پخش بازی های مستقیم فوتسال یا بسکتبالو نوشته بود چیزی پخش نکرد دیروز که چیزی ننوشته بود هر دو رو پخش کرد یه تبریک برای بسکتبال که برای 4 سال پیاپی قهرمان باشگاههای آسیا شدن

انتقاد از فدراسيون، صداوسيما و مطبوعات پس از قهرماني

حسين شمس با انتقاد از فدراسيون فوتبال، راديو، تلويزيون و مطبوعات گفت: در بازگشت به ايران و پس از جلسه با سعيدلو اگر همچنان به عنوان سرمربي تيم ملي باقي بمانم حق فوتساليست‌ها را خواهم گرفت.

سرمربي تيم ملي ايران پس از كسب دهمين قهرماني ايران در آسيا در گفت‌وگو با ايسنا اظهار كرد: عليرغم تمام كساني كه دست به دست هم داده بودند تا ايران قهرمان آسيا نشود اما، مردم ايران ديدند كه چگونه بازيكنان ايران با نمايش مقتدرانه خود عليه داوران، تماشاگران و بازيكنان ازبكستان قرار گرفتند و با نتيجه عجيب و غريب ازبكستان را شكست دادند.

وي افزود: پيروزي ساده‌اي نبود شايد در ظاهر پيروزي ساده‌اي كسب كرديم؛ اما واقعا كار مشكلي بود. ما در اين بازي هشت گل زديم و هشت گل نزديم با دهمين قهرماني ايران ثابت كرديم كه آسيا بايد به فوتسال ايران احترام بگذارد.

شمس ادامه داد: اميدوارم فدراسيون فوتبال اولين جايي باشد كه براي فوتسال احترام قائل مي‌شود. توقع‌مان بسيار بيشتر از اين حرف‌ها است. ما مستحق احترام بيشتري هستيم.

وي درباره پيام تبريك سعيدلو هم گفت: سعيدلو خودش فوتساليست است و من با او آينده‌ روشني را براي فوتسال مي‌بينم. در برگشت به ايران خدمت سعيدلو خواهم رفت و حق فوتساليست‌ها را مي‌گيرم، مگر اينكه نباشم.

وي در پاسخ به اين سوال كه آيا مگر قصد داريد ديگر با تيم ملي همراهي نكنيد؟ گفت: پيش از سفر تيم ملي به ازبكستان، برخورد ناشايستي با تيم ملي فوتسال شد. من هم از فدراسيون فوتبال گله دارم و هم از راديو و تلويزيون. مطبوعات در شرايطي كه هر روز عكس بازيكنان خارجي را چاپ مي‌كنند يك عكس از بازيكنان تيم ملي فوتسال چاپ نكردند. البته شرايط خبرگزاري‌ها متفاوت است. خبرگزاري‌هايي مانند ايسنا، و ... با مطبوعات تفاوت دارند و در روزگاري كه هيچ كس سراغ فوتسال ايران را نمي‌گرفت آنها غم فوتسال را خوردند.

فوتسال با اين قهرماني ها الگويي براي ديگر رشته هاي ورزشي است

معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان تربيت بدني قهرماني تيم ملي فوتسال ايران را در آسيا تبريک گفت.

به گزارش ايسنا، در پيام تبريک علي سعيدلو آمده است: « فوتسال ايران به عنوان قدرت برتر اين رشته در قاره پهناور آسيا، در عرصه رقابت هاي جهاني نيز صاحب اعتبار و جايگاهي ممتاز است.

قهرماني با اقتدار در جام ملت هاي آسيا در کشور ازبکستان که تمام شرايط فراهم آمده بود تا تيم ميزبان صاحب عنوان قهرماني شود، جملگي حکايت از توان و استعدادهاي بالاي فوتسال ايران داردو جهش فوتسال اعتبار ايران را در در جهان دوچندان کرده است.فوتسال با اين قهرماني ها مي تواند الگويي براي ديگر رشته هاي ورزشي در کشور باشد.

اينجانب ضمن تبريک برافراشته شدن پرچم مقدس جمهوري اسلامي ايران در آسياواين قهرماني ارزشمند به اعضاي تيم ملي فوتسال، کادر فني و دست اندرکاران فدراسيون فوتبال و جامعه ورزش ، اميدوارم که راه موفقيت آميز فوتسال تا صعود به قله هاي افتخار جهاني تداوم يابد.

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

منم تبریک میگم
    دیگه قهرمانی توی آسیا داره یکمی تکراری میشه.امیدوارم توی مسابقات جام جهانی فوتسال هم نتیجه خیلی خوبی بگیریم. فکر کنم حق ایران باشه که حتی بتونه به فینال جام جهانی هم برسه.

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •