تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید یک دوربین فیلمبرداری خوب (با تنظیمات دستی - زیر 500 تومن)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض راهنمایی برای خرید یک دوربین فیلمبرداری خوب (با تنظیمات دستی - زیر 500 تومن)

سلام من می خواهم یک دوربین فیلمبرداری مینی دی وی سونی بخرم از شما که در این مورد اطلاع دارید تقاضا می کنم مرا راهنمایی کنید . من یک مدلی را می خواهم که شاتر - فوکوس و دیافراگم آن تنظیم دستی داشته باشد از لحاظ ارگنومی و کیفیت تصویر بسیار خوب باشد و خلاصه در کل دوربین خوبی باشد و از امکانات خوبی برخوردار باشد.شما چه مدلی از سونی را پیشنهاد می کنید.

داره خودمونی میشه rasoolsm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام دوست عزیز . شما قیمت و زمینه ی کاریتونو مشخص نکردین.اما pd175 سونی با قیمت دو میلیون و هشتصد (شاید دویست تومن گرونتر باشه) دوربین بسیار خوبیه.لنز cmos داره و کیفیت خوبی رو ارائه میده .اگه میخوای بیشتر هزینه کنی z1 و اگه بازم بیشتر در حد پنج میلیون z7 حرف نداره .اینا همه حالت تنظیم دستی هم دارن.در ضمن z7 هارد داره و هم میتونه رو نوار رکورد کنه و هم روی هارد خود دوربین. سوالی بود در خدمتم
    یا علی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام دوست عزیز من ایقدر زیاد نمی تونم هزینه کنم من یک دوربین زیر پانصد هزار تومان می خواهم که تنظیم دستی شاتر - دیافراگم و فوکوس داشته باشد چون این سه تا مخصوصا اولی یعنی شاتر خیلی برایم مهم است و دوربین نسبتا خوب و با کیفیتی باشد .در ضمن زمینه کاری من استفاده از تصاویر این دوربین در تهیه کلیپهای تلویزیونی است.و درضمن حتما مینی دی وی باشد البته نمی دانم کدام مارک دوربین فیلمبرداری از لحاظ کیفیت و نوع کار بهتر است شنیدم سونی بهتر است اما نظر شما چیست سونی یا مدلهای دیگر شما کدام را پیشنهاد می کنید؟
    Last edited by معصومه123; 05-06-2010 at 12:29.

اگه نباشه جاش خالی می مونه behrang_shadow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    لاهیجان

11

سلام دوست عزیز . شما قیمت و زمینه ی کاریتونو مشخص نکردین.اما pd175 سونی با قیمت دو میلیون و هشتصد (شاید دویست تومن گرونتر باشه) دوربین بسیار خوبیه.لنز cmos داره و کیفیت خوبی رو ارائه میده .اگه میخوای بیشتر هزینه کنی z1 و اگه بازم بیشتر در حد پنج میلیون z7 حرف نداره .اینا همه حالت تنظیم دستی هم دارن.در ضمن z7 هارد داره و هم میتونه رو نوار رکورد کنه و هم روی هارد خود دوربین. سوالی بود در خدمتم
    یا علی
    جان من Z7 هارد نداره، آپشنهای هارد خارجی و مموری رکوردر داره (جهت اطلاعات عمومی)

---------- Post added at 12:46 AM ---------- Previous post was at 12:43 AM ----------

سلام دوست عزیز من ایقدر زیاد نمی تونم هزینه کنم من یک دوربین زیر پانصد هزار تومان می خواهم که تنظیم دستی شاتر - دیافراگم و فوکوس داشته باشد چون این سه تا مخصوصا اولی یعنی شاتر خیلی برایم مهم است و دوربین نسبتا خوب و با کیفیتی باشد .در ضمن زمینه کاری من استفاده از تصاویر این دوربین در تهیه کلیپهای تلویزیونی است.و درضمن حتما مینی دی وی باشد البته نمی دانم کدام مارک دوربین فیلمبرداری از لحاظ کیفیت و نوع کار بهتر است شنیدم سونی بهتر است اما نظر شما چیست سونی یا مدلهای دیگر شما کدام را پیشنهاد می کنید؟
    عزیز دل برادر، داری شوخی میکنی؟
    با 500 تومن می خوای دوربینی بگیری که این تنظیمات رو داشته باشه تازه باهاش کلیپ تلویزیونی هم بسازی؟!!!!!!!!
    حداقل باید دو سه تومن هزینه کنی جانم.
    Last edited by behrang_shadow; 10-06-2010 at 15:26.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دست دوم چطور شما پیشنهاد می کنید؟

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دست دوم چطور شما پیشنهاد می کنید؟
    همونطور که رفقا گفتن با بودجه شما (و حتی بودجه قدری بالاتر) نمی تونی دوربینی با تنظیمات حرفه ای و نیمه حرفه ای داشته باشی... یا باید بری سمت بالای یک میلیون...

دست دوم هم توجه کن که بهرحال قطعات الکترونیکی احتیاط خودشون رو دارن... بنابرین حتی المقدور سمت اش نرو، یا از آشنایی یا شخصی باشه که بعداً بهش دسترسی داشته باشی و خلاصه بتونی یقه اش رو بگیری!

7. این کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

یک دوربین مینی دی وی مثل dcr - Hc54E سونی می تواند نوارهای مینی دی وی دوربینهای حرفه ایی را که معمولا دی وی کم هستند play کند و بعد از طریق پورت ilink کپچر کرد و وارد کامپیوتر نموده و بعد از عملیات میکس و مونتاژ و ادیت خروجی نهایی را روی نوار خام داخل دوربین رکورد یا ضبط کرد.
    بعضیها می گویند می شود بعضیها می گویند نمی شود بعضی هم می گویند نیاز به پورت آی لینک ورودی و خروجی است . اگر امکان دارد هرکس تجربه این کار را دارد و یقین به جوابی که می دهد دارد مرا راهنمایی کند. باتشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

درضمن یک دوربین سونی مینی دی وی خوب نیمه حرفه ایی به من پیشنهاد دهید با قیمت زیر یک ملیون اگر وجود دارد ؟
    و یک دوربین سونی مینی دی وی زیر 500 هزار تومان که از لحاظ تنظیمات و امکانات و کیفیت فیلم بهترین مدل باشد به من معرفی کنید.

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

یک دوربین مینی دی وی مثل dcr - Hc54E سونی می تواند نوارهای مینی دی وی دوربینهای حرفه ایی را که معمولا دی وی کم هستند play کند و بعد از طریق پورت ilink کپچر کرد و وارد کامپیوتر نموده و بعد از عملیات میکس و مونتاژ و ادیت خروجی نهایی را روی نوار خام داخل دوربین رکورد یا ضبط کرد.
    بعضیها می گویند می شود بعضیها می گویند نمی شود بعضی هم می گویند نیاز به پورت آی لینک ورودی و خروجی است . اگر امکان دارد هرکس تجربه این کار را دارد و یقین به جوابی که می دهد دارد مرا راهنمایی کند. باتشکر
    هر دوربینی ویژگی های خودش رو داره و باید روی یه مدل مشخص نظر داد.. این قابلیت اساساً وجود داره (یعنی با پورت firewire یا همون ilink شما میتونی ویدئویی که فرمتش همچنان DV باشه رو روی PC یا روی دوربین بریزی)، اما پیاده سازی اش بصورت قوی انجام نشده، دقیقاً بخاطر اینکه کمتر مورد نیاز مصرف کننده عام قرار می گیره ..

حتی خیلی از نرم افزارهای کار با این دروبین ها یه گزینه دارن بصورت print to tape .. یعنی اصلاً یه گزینه دارن برای انتقال ویدئو به دوربین!

من دقیقاً نمی دونم این دوربینی که مدلش رو گفتی چنین قابلیتی داره یا نه... حدس می زنم که داره، اما خب تا چک نشه نمیشه مطمئن بود!
    درضمن یک دوربین سونی مینی دی وی خوب نیمه حرفه ایی به من پیشنهاد دهید با قیمت زیر یک ملیون اگر وجود دارد ؟
    و یک دوربین سونی مینی دی وی زیر 500 هزار تومان که از لحاظ تنظیمات و امکانات و کیفیت فیلم بهترین مدل باشد به من معرفی کنید.
    سری HDR-HC سونی رو چک کن . HC9 خوبه اما فکر کنم بالای یه میلیونه ..

//

HC62 و HC52 رو چک کن.

11. این کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

خروجی گرفتن از کارت 1394 روی تلویزیون و برعکس
    اين تصوير از اندازه واقعي خود کوچکتر نمايش داده مي شود. براي ديدن اين تصوير در اندازه واقعي اينجا را کليک کنيد. اندازه واقعي اين تصوير 1200 در 1600 پيکسل و حجم آن 203 کيلوبايت است.

اندازه این تصویر کوچک شده است ! برای مشاهده تصویر اصلی اینجا کلیک کنید . اندازه اصلی تصویر 1600x1200 و حجم آن 234 کیلوبایت میباشد.
    اين تصوير از اندازه واقعي خود کوچکتر نمايش داده مي شود. براي ديدن اين تصوير در اندازه واقعي اينجا را کليک کنيد. اندازه واقعي اين تصوير 1600 در 1200 پيکسل و حجم آن 234 کيلوبايت است.

با سلام به دو عکس فوق خوب نگاه کنید چون سوالی که دارم مربوط به آندو است : دستگاهی که در بالا (تصویر دوم) می بینید یک کانورترAV -RF است که دو بخش ورودی و خروجی AV دارد آیا می توانم از طریق برد 1394 esata و پورت ilink بوسیله یک مبدل به پورتهای ورودی AV روی این دستگاه متصل شوم برای اینکه خروجی از برنامه ادیوس روی صفحه تلویزیون داشته باشم و برعکس آیا می توانم بوسیله یک کابل از خروجی AV روی دستگاه فوق به پورت آی لینک کامپیوترم که تصویر پشت کیس را در بالا می بینید وصل کنم برای کپچر کردن برنامه های تلویزیون روی کامپیوتر از طریق برد 1394 کامپیوترم بدون داشتن کارت tv و بدون داشتن کارت کپچریا کارت میکس و مونتاژ جداگانه لطفا خوب به تصاویر نگاه کنید و با دقت مرا راهنمایی کنید.
    آیا پورت آی لینک یک ورودی و خروجی است یعنی دوطرفه است یا فقط ورودی است؟(پورتهای تصویر بالا را می گویم که در پشت کیس با رنگ قرمز مشخص شده است.
    در ضمن گفتید مدل hc62 یا hc52 را چک کنم قبلا چک کردم ب کار اصلی من ندوین و کارهای گرافیک است حداقل کاری که از دوربین می خواهم این است که وسیله کپچرنوارهای دوربینهای حرفه ایی باشدو دوم اینکه فیلم تدوین شده را روی نوار خام داخل دوربین که ممکن است یک نوار حرفه ایی از نوع مینی دی وی یا دی وی کم باشد ضبط کنم و سوم اینکه فیلمبرداری آن کیفیت خوبی داشته باشد و دارای امکانات بهتری باشد.خب بین مدل hc52 - hc54E - hc62 تردید دارم شما با توجه به نیازهای من کدام را پیشنهاد می کنید؟ درضمن پورتهای line in ورودی و خروجی صداو تصویر - کامپوزیت صداو تصویر - s-video - HDMI - چه کاری انجام می دهند اگر میشه در مورد هرکدام توضیح دهید چون مدل HC62 این پورتها را دارد نمی دانم به کار من که گفتم می آید یا نه چون نمی خواهم بی جهت هزینه اضافی متقبل شوم .درضمن hc54E پورت usb هم دارد اما hc52 ندارد usb سرعت و کیفیت انتقالش از آی لینک بیشتر است یا نه به کار من می آید درضمن دوربینی که می خرم حافظه دار باشد ضرورت دارد برای کار من یا نه؟این مدلهایی که گفتید حافظه دارند یا نه خلاصه زیاد سوال کردم ببخشید شاید دیگر سوالی نداشته باشم اگر به اینها جواب دهید متشکرم.
    اما یک ابهام برایم مانده آیا نوارهای مینی دی وی دوربینهای حرفه ایی همان DVCAM است یا نوع دی وی کم با مینی دی وی فرق دارد آیا منظور شما این است که نوار دی وی کم که پوشش آن آب رنگ است (به عنوان نشانه دکر کردم) با یک دوربین مینی دی وی معمولی قابل کپچر است (انتقال به کامپیوتر) پس چرا بعضی متخصصان می گویند فرمت مینی دی وی با دی وی کم فرق دارد؟

Last edited by معصومه123; 18-06-2010 at 11:57.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •