تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: مشکل در اتصال به وایرلس

پروفشنال yaghob.boss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    مغز رایانه - CPU

پيش فرض مشکل در اتصال به وایرلس

با سلام دوستان من یه مودم pinavid دارم که وایرلس داره میخوام با لپ تاپ از طریق .ایرلس وصل بشم به این مودم و اینترنت رو استفاده کنم . بدون پسورد به راحتی کار میکنه اما وقتی واسه وایرلس پسورد میزارم روی لپ تاپ که کانکت رو میزنم پسورد رو میدم اما وصل نمیشه و دوباره پسورد میخواد یعنی وقتی پسورد میزارم وایرلس لپ تاپ هر دقیقه پسورد رو میخواد مشکل چیه ؟

از مدیران محترم تقاضا دارم اگر این سوال در تایپیک مخصوص خودش مطرح نشده حذف نکنند و پاسخ بدهند کارم خیلی گیر هست تایپیک مربوطه رو ÷یدا نکردم

آخر فروم باز Mr.Pooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام دوستان من یه مودم pinavid دارم که وایرلس داره میخوام با لپ تاپ از طریق .ایرلس وصل بشم به این مودم و اینترنت رو استفاده کنم . بدون پسورد به راحتی کار میکنه اما وقتی واسه وایرلس پسورد میزارم روی لپ تاپ که کانکت رو میزنم پسورد رو میدم اما وصل نمیشه و دوباره پسورد میخواد یعنی وقتی پسورد میزارم وایرلس لپ تاپ هر دقیقه پسورد رو میخواد مشکل چیه ؟

از مدیران محترم تقاضا دارم اگر این سوال در تایپیک مخصوص خودش مطرح نشده حذف نکنند و پاسخ بدهند کارم خیلی گیر هست تایپیک مربوطه رو ÷یدا نکردم
    سلام

این دو نکته را حتماً رعایت کنید موقع وارد کردن پسورد :

1) ممکن پسورد را در مودم با زبان انگلیسی وارد کرده باشید بعد تو لپ تاپ با فارسی بزنید.
    2) ممکن موقع وارد کردن پسورد تو مودم Caps Lock کیبورد خاموش بوده ولی وقتی تو لپ تاپ می زنید Caps Lock روشن باشه .

اگر باز هم درست نشد یک پیشنهاد دارم :

شما پسورد شبکه وایرلس را یک چیز راحت قرار بدید مثلاً 456 یا یک چیز اینطوری بعد دوباره داخل لپ تاپ همین پسورد را بزنید ببینید کار میکنه یا نه . اگر کار کرد که دوباره پسورد اصلی خودتون را با دقت وارد کنید و با لپ تاپ هم وارد بشید اگر هم نه که مشکل از جای دیگری است .

3. این کاربر از Mr.Pooya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای a6l3i's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    تهران - NY

5. این کاربر از a6l3i بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •