تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: [درخواست] : راهنمایی و مشاوره در خرید یک HDTV.

آخر فروم باز علیرضا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تو دنیای خودم !

پيش فرض [درخواست] : راهنمایی و مشاوره در خرید یک HDTV.

سلام به همه
    یکی از دوستان پدر بنده فردا صبح عازم بانه هستند و به من سفارش دادن که مدل ها و برند های خوب رو براشون پیدا کنم.

ایشون براشون فرقی نمی کنه که LED بگیره یا LCD چون اصلا سر در نمیاره . فقط من چون دلم برا خونواده اش می سوزه می خوام یه مدل خفن بهش پیشنهاد بدم که یه حال اساسی به زن و بچه اش داده باشم.
    خیالم هم راحته چون ایشون به اندازه کافی پول داره. پس خیال شما هم تو پیشنهاد دادن خالی باشه.

مهم اینجاس که سایز و برند مناسب بخره.
    خواهشا چند مدل جدید و برتر از Samsung و Sony بهم بدید تا امشب بهش بدم تا دیر نشده و دست خالی نرفته.
    ترجیحا ۴۲ اینچ یا ۵۰ باشه . بالاتر برای خونه شون خوب نیست . کوچیکتر هم همینطور.

خیلی ممنون میشم اگه سریع چند تا مدل یا اسم چند سری از TV های تاپ اون دوتا برند رو معرفی کنید.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Near You

پيش فرض

سلام به همه
    یکی از دوستان پدر بنده فردا صبح عازم بانه هستند و به من سفارش دادن که مدل ها و برند های خوب رو براشون پیدا کنم.

ایشون براشون فرقی نمی کنه که LED بگیره یا LCD چون اصلا سر در نمیاره . فقط من چون دلم برا خونواده اش می سوزه می خوام یه مدل خفن بهش پیشنهاد بدم که یه حال اساسی به زن و بچه اش داده باشم.
    خیالم هم راحته چون ایشون به اندازه کافی پول داره. پس خیال شما هم تو پیشنهاد دادن خالی باشه.

مهم اینجاس که سایز و برند مناسب بخره.
    خواهشا چند مدل جدید و برتر از Samsung و Sony بهم بدید تا امشب بهش بدم تا دیر نشده و دست خالی نرفته.
    ترجیحا ۴۲ اینچ یا ۵۰ باشه . بالاتر برای خونه شون خوب نیست . کوچیکتر هم همینطور.

خیلی ممنون میشم اگه سریع چند تا مدل یا اسم چند سری از TV های تاپ اون دوتا برند رو معرفی کنید.
    خوب در رده سونی x450/ex700/z550 کیفیتشون عالیه.سامسونگ هم LCD C650/B650/B750 و LED seri B8000 که 55 اینچش حدود 3 ملیون هست.
    اگر پول براش مهم نیست من به شخصه تعریف x450 رو زیاد شنیدم هر چند از نزدیک ندیدم(البته اگه گیربیاد)
    Last edited by ebi66_boukan; 27-05-2010 at 23:42.

3. 3 کاربر از ebi66_boukan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •