تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 180 از 182 اولاول ... 80130170176177178179180181182 آخرآخر
نمايش نتايج 1,791 به 1,800 از 1816

نام تاپيک: اینترنت استان کرمان

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام
    در حال حاضر اینترنت به صرفه و بدون دردسر از کدوم شرکت بگیرم؟ خیلی دنبال دانلود نیستم ماهی 10 15 گیگ کافیه

اگه نباشه جاش خالی می مونه ms1ove's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    GB

پيش فرض

سلام
    در حال حاضر اینترنت به صرفه و بدون دردسر از کدوم شرکت بگیرم؟ خیلی دنبال دانلود نیستم ماهی 10 15 گیگ کافیه
    سلام
    از مخابرات یا آسیاتک

فرستاده شده از ALE-L21ِ من با Tapatalk

3. این کاربر از ms1ove بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

ترافیک ارسالی مخابرات که توی سایتش نوشته رایگانه ولی توی سیستم جدیدشون داره محاسبه و از حجم ترافیک کم میشهو در جریان باشین این هم یک نوع دزدی جدید.

5. 2 کاربر از nimakh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2017
    محل سكونت
    خطه دلاور پرور

پيش فرض

دوستان اگر اهل استان دلاور پرور کرمان هستید ، و علی الخصوص خود شهر کرمان با مردم خونگرم و مهمان نواز ! و احیانا اینترنت فیبر نوری ثبت نام کردید ، مواظب اون پیمانکار مخابرات باشید ! خود مخابرات هیچ عیبی نداره ، دولتی هست و طبق ضوابط کار میکنه فقط یه کم تبنل هستن مثل همه دولتی ها . تعرفه هاشون هم دولتی ه ..

ولی اون پیمانکار که بهتون معرفی میکنند ... تو شلم شوربای دولت بهار یه بابایی از شهر جیرفت ! شده پیمانکار مخابرات در زمینه فیبر نوری ! یعنی فیبر نوری دکل های موبایل هم دادن به اون ! (برا همینه شاید که ایرانسل هنوز 4.5g نتونسته بیاره کرمان ) جیرفت اگه نمیدونید همون جایی که بچه های توابع اش در کپر تحصیل میکنند و هر از چند گاهی سوژه طنز تلویزیون ایران هستند.. و در صادرات موتور سوار به مرکز استان با کهنوج و شهر های مرزی هرمزگان و بلوچستان رقابت میکنه.. این طرف هم استاد دانشکاه آزاد هست و از این استاد کیلویی های دولت بهار و مدیریت جهانی و مهرورزی . خلاصه کرمان ! هیچ کس نبوده برق کار ، در راستای محرومیت زدایی فیبر نوری کرمان را دادند به یه جیرفتی .. اونم یه دفتر زده تو کرمان چهارتا بچه لیسانسه و مواجب بگیر رو استخدام کردن برا راه گم کردن ولی اونا همش حاشیه هست . خود طرف هست و یه قرقره شکسته فیبر نوری ساخت کارخانه شهید قندی رفسنجان . همونجایی که کابل ماهواره هم میزنند . یعنی خود این جیرفتی ه فیبر کشه مستقیم با اون یکی جیرفتی ه پیمانکار اصلی مخابرات در ارتباطه ..

اگر فقط یه کم شامه اش حس کنه که بچه سوسول هستید و از سر تفریح اینترنت فیبر نوری میخواید ، پول زیر میزی میگیره ازتون تا بتونه ! به بهانه های مختلف و با دوز و کلک و تئاتر بازی های متفاوت ... ساختمان ما هم نوساز بود به جای اینکه فیبر بکشه همش تو سوارخ سنبه های خونه رو میگشت و هی در رو به تخته میکوبید یعنی از این آدم هایی که به اختلاف طبقاتی اعتقاد دارن و میگن بیا یه کرمی خالی کنیم ما که نداریم ..

خلاصه بنده به این طرف 900 تومن پول زیر میزی دادم که کارمو راه بندازه ، البته ممکنه بگید حماقت از من بود ولی اگر اهل استان کرمان باشید میدونید جیرفتی ها تنشون میخاره برای همین مباحث

مخابرات کرمان که دیگه گند کاراش در اومده و سلب امتیاز شده ، یعنی قبلا بود مخابرات کرمان سهامی خاص ! الان شده مخابرات ایران سهامی عام واحد کرمان ..

خدا به ما رحم کنه تو این دزد بازار

از ماست که بر ماست

7. این کاربر از kerminio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ms1ove's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    GB

پيش فرض

جیرفت اگه نمیدونید همون جایی که بچه های توابع اش در کپر تحصیل میکنند و هر از چند گاهی سوژه طنز تلویزیون ایران هستند.. و در صادرات موتور سوار به مرکز استان با کهنوج و شهر های مرزی هرمزگان و بلوچستان رقابت میکنه..
    به جای این که تاسف بخوری در استانی زندگی میکنی که هنوز هستن بچه هایی که با تلاش دارن توی کپر درس میخونن اومدی اینجا و داری به تمسخر میگیری ؟؟
    بچه های جنوب کرمان اگه هنوز تو کپر هستن برای اینکه بالا نشین ها دارن بودجه ای که براشون اختصاص داده میشه رو میریزن تو شهر های شما که بیای اینجا و اینجوری بگی .
    اگه به فرض هم شما درست بگی حق نداری بیای اینجا و یه شهر و یه قوم رو مسخره کنی
    تاسف ....
    به قول خودتون از ماست که بر ماست

9. این کاربر از ms1ove بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2017
    محل سكونت
    خطه دلاور پرور

پيش فرض

به جای این که تاسف بخوری در استانی زندگی میکنی که هنوز هستن بچه هایی که با تلاش دارن توی کپر درس میخونن اومدی اینجا و داری به تمسخر میگیری ؟؟
    بچه های جنوب کرمان اگه هنوز تو کپر هستن برای اینکه بالا نشین ها دارن بودجه ای که براشون اختصاص داده میشه رو میریزن تو شهر های شما که بیای اینجا و اینجوری بگی .
    اگه به فرض هم شما درست بگی حق نداری بیای اینجا و یه شهر و یه قوم رو مسخره کنی
    تاسف ....
    به قول خودتون از ماست که بر ماست

1- من هیچ وقت کرمانی بودن خودم رو به تمسخر نمیگیرم . کرمان جای خوبی هست و لی مشکلات خاص خودشو داره که بعضی وقت ها انقدر حاده که داد آدم رو در میاره. مطمئن باش من از شما کرمانی ترم ، حداقل خودم این نکته رو خوب میدانم اصلا جد ما رو حکام آذری کرمان از کرمان اخراج کردند ، چون خیلی کرمانی بودند .. هر کس که لهجه کرمانی داشته باشد کرمانی نیست ! همین نقاش ها که تو ساختمان ما کار میکنند یه لهجه غلیظ دارند که بیا و بشنو ولی موقع نهار که میشه دور هم که هستن ترکی حرف میزنند !!

2- با درس خواندن بچه ها در کپر هم مشکلی ندارم با فرو کردن مداد در سر کودک محصل مشکل دارم ..

3- هیچ بودجه ای از طرف دولت و علی الخصوص دولت بهار ! و مهرورزی برای آباد کردن این قسمت شهر اختصاص پیدا نکرده این توهم محض است . همه ایران میدونند دولت مدیریت جهانی پولاشو کجا خرج میکرد .. یا جنوب شهر ، یا مستقیم تو جیب اختلاس گرایان ، اگر این ور شهر آباد تره با وجود 8 سال ! دولت مهرورزی به خاطر همت مردم این وره نه اون ور. همه کارایی که شهرداری غرب کرمان انجام میده با نامه های خود مردم هست ! نه تصمیمات شهرداری یا احیانا شورای شهر ! که یه مشت کاراته کار و بدن ساز رفتن

4- اگر به فرض هم درست بگم که میگم ، حق ندارم بگم ؟ من کسی رو مسخره نکردم شما پست من رو نخوندین درست، گفتم جیرفتی ها انقدر به نکات منفی در کرمان مشهورند که من اصلا احتیاجی به دفاع از خود در این موضوع ندارم

5- شهر بابک در شمال استان کرمان در دل کویر از جیرفت و کهنوج هم محروم تر و فقیر تر ه ، با این حال همه کرمانی ها با ادبیات غنی و مهمان نوازی و نجابت شهر بابکی ها رو میشناسند . این هم از فرق آدم ها که وجود دارد.

6- کرمان شمال و جنوب ندارد (شهر کرمان) و بیشتر شرق و غرب دارد . اگر نمیدانستید یه تاریخچه مختصر براتو ن بگم : غرب کرمان بعد از انقلاب 57 آباد شد . قبل از اون بود بیمارستان آدم های سل دار و اجوزه ها و تیمارستان و غیره .. بعد از 57 یه عده که کار میکردند و تا ظهر نمیخوابیدند ، اومدن این ور شهر خونه و محله ساختند وگرنه هنوز هم شرق کرمان (محله زردشتی ها) معروفه به خان و خان بازی و خیلی اسکل های نا وارد میان کرمان میرن اونجا که تنشون به تن اونا بخوره . غرب کرمان جای آدم های زحمت کش و خونواده هاشونه که پولشونو هم صرف این دنیا میکنند نه آن

7- یه سری محله ها هم مثل سلسبیل و سرآسیاب و ابوذر اگر بدنام هستند ، چون یه سری جنگ زده از غرب کشور اومدن اینجا و بی فرهنگی خودشون رو هم آوردن اینجا . الان هم دارند کوچ میکنند به مسکن مهرهای دولت دکتر مهرورز ... که دیگه گلا چه گل بشه

8- کرمانی بودن به لهجه نیست . این لهجه لهجه اصیل کرمان نیست و خیلی جاهای خود استان کرمان این لهجه رو مسخره میکنند . این لهجه از غرب کشور و همون مناطق جنگ زده اومده

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2017
    محل سكونت
    خطه دلاور پرور

پيش فرض

یک نکته یادم رفت بگم اونم این که ، طبق گفته یروند آبراهامیان که در دانشگاه های امریکا تدریس میکنه و تئوریسین خاورمیانه برای امریکایی هاست . تنوع نژادی و قومی در شهر کرمان ! حتی از تهران و اصفهان و امثالهم هم بیشتره ! برید تو کتاب خودش بخونید همه این ها رو

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2017
    محل سكونت
    خطه دلاور پرور

پيش فرض

دوستان عزیز و همشهریان گرامی کرمانی ، من وظیفه خودم دونستم که در این تاپیک اعلام کنم ایرانسل همه جا ! 4.5G برده غیر از استان کرمان !! یعنی به عنوان مثال ! در استان سیستان و بلوچستان غیر از زاهدان و زابل رفته تو ایرانشهر و چابهار و خاش و خشخاش برده .. در شهرستان ها ی بوشهر یزد ! خراسان جنوبی شمالی وسطی ؛ همه جای کشور اما در استان کرمان دریغ از یک شهر ! حتی رفسنجان !

باورتان نمیشه خودتان بروید نقشه را نگاه کنید

پروفشنال ...ALI...'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

دوستان عزیز و همشهریان گرامی کرمانی ، من وظیفه خودم دونستم که در این تاپیک اعلام کنم ایرانسل همه جا ! 4.5G برده غیر از استان کرمان !! یعنی به عنوان مثال ! در استان سیستان و بلوچستان غیر از زاهدان و زابل رفته تو ایرانشهر و چابهار و خاش و خشخاش برده .. در شهرستان ها ی بوشهر یزد ! خراسان جنوبی شمالی وسطی ؛ همه جای کشور اما در استان کرمان دریغ از یک شهر ! حتی رفسنجان !

باورتان نمیشه خودتان بروید نقشه را نگاه کنید
    من که با ۴.۵ g هر شب دارم رک ۵۰ دانلود میکنم. خیلی وقته اومده.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

سلام کسی مشترک دیده‌بان‌نت هست ؟ من میخام ازشون سرویس بخرم چطوره وضعتشون ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •