تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 5 اولاول 12345
نمايش نتايج 41 به 48 از 48

نام تاپيک: خرید یخچال فریزر ساید بای ساید

El Capitano Amir M.ohAma.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    ما امروز رفتیم یه ساید ge مدل 26y گرفتیم به قیمت 3.100 ولی بعد از خرید حسه بدی بهم دست داد خوشم نیمد
    یارو فهمید گفت برو باز یه چرخ بزن اگه بهتر از این پیدا کردی من اینو پس میگیرم
    اینم بگم که کله امین حضورو گشتم بدش رفتم شریعتی از اونجا گرفتم
    رفتم کنمورو دیدم جدا کیفیته دسته ها و توش(پلاستیکش) پایین بود اونجا فروشنده گفت GE موتورش سنگاپوره بدنه مکزیکه
    رفتم سراغه یارو.گفتم تو که گفتی مکزیکه .موتور این سنگاپوره که.گفت این موتورش ژاپنه مونتاژه سنگاپوره
    دیگه حالم بدتر گرفته شد.بدنه مکزیک موتور به گفته خوده فروشنده ژاپن مونتاژ سنگاپور پس این طرف امریکا کجایه کاره؟
    گفتم نفرست فعلا تا من برم تحقیق کنم.
    به نظرتون همونو بگیرم؟
    اگه لطفکنین کمک کنین ممنون میشم تا فردا وقت دارم
    Last edited by Amir M.ohAma.D; 26-12-2010 at 23:46.

2. این کاربر از Amir M.ohAma.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    كسي ميدونه گريد انرژي سايد باي سايدهاي وايت هاوس چيه؟A?

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

دوستان کسی در مورد ساید با مارک XPERIAL اطلاعاتی داره؟فروشنده میگفت سفارش INDESIT و ساخت ایتالیاست. قیمت هم 2750!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه shenhaye_zaman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    AHZ

پيش فرض

کسی از دوستان میدونه که الان توی سایدهای white westinghouse از کمرسور embraco استفاده میشه یا نه؟کدوم ساید تو بازار از این کمپرسور استفاده میکنه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

من هم دارم دنبال یخچال ساید بای ساید می گردم و هم تو مغازه ها زیاد رفتم هم تو اینترنت زیاد سرچ کردم تو مغازه می گن جی ایی با مابه و وایت هوس فرقی نمی کنه و هر 3 تا تو مکزیک تولید می شن. تو اینترنت جی ایی و مابه رو تونستم پیدا کنم که به هم رط دارن و تو مکزی هم تولید می شن ولی هر چی می گردم چیری در مورد ارتباط بین وایت هوس و جی ایی ویا حتی اینکه اصلا وایت هوس کجاییه و چیه پیدا نمی کنم. می خواستم ببینم کسی در مورد ارتباط وایت هوس با جی ایی می دونه؟ این درسته که وایت هوس زیر مجموعه جی اییه؟ اگه درسته پس چرا تو اینترنت چیزی ازش نمیشه پیدا کرد؟

سوال دیگه ای که داشتم این بود که کلا بین جی ای (وحالا خانوادش اگه مابه و وایت هوس رو هم حساب کنیم) و ویرپول کدومش بهتره؟

ممنون میشم راهنماییم کنین.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

من هم دارم دنبال یخچال ساید بای ساید می گردم و هم تو مغازه ها زیاد رفتم هم تو اینترنت زیاد سرچ کردم تو مغازه می گن جی ایی با مابه و وایت هوس فرقی نمی کنه و هر 3 تا تو مکزیک تو کارخونه مابه تولید می شن. تو اینترنت رابطه بین جی ایی و مابه رو تونستم پیدا کنم ولی هر چی می گردم چیری در مورد ارتباط بین وایت هوس و جی ایی ویا حتی اینکه اصلا وایت هوس کجاییه و چیه پیدا نمی کنم. می خواستم ببینم کسی در مورد ارتباط وایت هوس با جی ایی می دونه؟ این درسته که وایت هوس زیر مجموعه جی اییه؟ اگه درسته پس چرا تو اینترنت نمیشه چیزی ازش پیدا کرد؟

سوال دیگه ای که داشتم این بود که کلا بین جی ای (وحالا خانوادش اگه مابه و وایت هوس رو هم حساب کنیم) و ویرپول کدومش بهتره؟

ممنون میشم راهنماییم کنین.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

عزیز دل
    White House یه مارک ایرانیه که به سفارش شرکت خانه سفید پارس توسط شرکت مابه تولید میشه البته در حد بقیه محصولات شرکت مابه مثل مابه و جی ای هستش و واسه اینه که شما کل اینترنت رو هم بگردید هیچ مطلبی براش گیر نمیارید حتی طراح سایتش هم یه شرکت ایرانی به اسم فرابر بود که الان اسمشو از سایت وایت هاوس ورش داشتن.

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

عزیز دل
    White House یه مارک ایرانیه که به سفارش شرکت خانه سفید پارس توسط شرکت مابه تولید میشه البته در حد بقیه محصولات شرکت مابه مثل مابه و جی ای هستش و واسه اینه که شما کل اینترنت رو هم بگردید هیچ مطلبی براش گیر نمیارید حتی طراح سایتش هم یه شرکت ایرانی به اسم فرابر بود که الان اسمشو از سایت وایت هاوس ورش داشتن.
    سایتی از شرکت ندارین ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •