تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 451 123451151101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 4506

نام تاپيک: کلوپ Asus N61JQ

آخر فروم باز Vaioman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض کلوپ Asus N61JQ

با سلام خدمت همه دوستان
    لطفآ تمامی نظرات،سوالات، تجربیات و مشکلات و ... خودتون رو از قبیل تست بازی،اجرای نرم افزار،اطلاعات سخت افزاری و... راجع به این مدل( Asus N61jq ) در این تاپیک بیان کنید.پیشاپیش از همکاری همه دوستان سپاسگذارم.
    Asus N61Jq
    CPU Intel Core i7 Processor 720QM : 1.6 GHz with Turbo Boost up to 2.8 GHz with 6mg Cache
    RAM 4GB DDR3 1333 MHz up to 8GB
    Display LED 16" HD ColorShine
    VGA ATI Mobility Radeon HD 5730 With 1G GDDR3 VRAM DX11 Support
    HDD 640GB.5400rpm
    Blu-ray Rom with DVD RW Super Multi Double Layer
    ALTEC Lansing Speaker With SRS Premium Sound
    USB 2.0×2 port
    USB 3.0×1 port
    E-SATA×1 port
    HDMI×1 port
    Web Camera 2.0 Mega Pixel
    Multi-Touch Touchpad
    WIN 7 Home Premium
    Battery 6 cell
    Weight 2.9 Kg
    Made In China

اینم نکاتی در مورد خرید:
    شما موقع خرید دقت کنید کارتن دستگاه کاملآ پلمپ باشه.در ضمن لپ تاپهای ASUS با کیف و موس اصلی با مارک Asus و دو سال گارانتی ارائه میشود.جعبه اصلی خود دستگاه(که پلمپ نداره) به همراه کیف و موس داخل یک کارتن دیگر هستند که این کارتن پلمپ است.بدین شکل که سر و ته کارتن با چسب پلمپ شیشه ای با آرم Asus به صورت کاملآ محکم بسته است.
    در ضمن داخل جعبه اصلی : خود دستگاه.دفترچه ها.شارژر فابریک. یک عدد DVD شامل درایورهای دستگاه.باتری و کابل اتصال شارژر به برق موجود است.
    Last edited by Vaioman; 22-08-2010 at 18:33.

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

ايول كارت درسته

3. 2 کاربر از Mehrdad092000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

اميدوارم براي كليه لپ تاپ هاي سري I7 و كلا 4 هسته اي به بالا دوستان چنين زحمتي بكشن ....

خسته نباشيد

5. 3 کاربر از djmerikhi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام دوستان .
    شرمنده که این رو اینجا مطرح میکنم .
    ولی بهتر از اینجا پیدا نکردم .
    این مدل ایسوس کارت گرافیکی قوی تر از GT 330M های سری F سونی داره که حدود در رتبه بندی ها 10 رتبه بالاتر از گرافیک سونی قرار میگیره .
    من امروز صبح یه F116 برای یکی از آشنا ها خریدم و سریعا درایور ها رو آپدیت کردم .
    قبل از آپدیت نمره ای که سون به گرافیک میداد 6.5 بود اما بعد از آپدیت به 6.7 ارتقا پیدا کرد که همون نمره ایسوس هست .
    به نظرتون با توجه به اینکه چیپ سونی ( PM55 ) از چیپ ایسوس ( HM55 ) قوی تره کدوم رو برای کار های گرافیکی ( بازی ، سه بعدی ، ... ) پیشنهاد میدین ؟
    اگر که امتیاز گرافیک سونی پایین تر بود قطعا ایسوس بهتر بود اما حالا که امتیاز ها یکی شده و امتیاز رم 4 گیگ سونی هم از 4 گیگ ایسوس بیشتره انتخاب شما چیه ؟
    ممنون .
    موفق باشید .

7. 2 کاربر از x-lichking بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام دوستان .
    این مدل ایسوس کارت گرافیکی قوی تر از GT 330M های سری F سونی داره که حدود در رتبه بندی ها 10 رتبه بالاتر از گرافیک سونی قرار میگیره .
    من امروز صبح یه F116 برای یکی از آشنا ها خریدم و سریعا درایور ها رو آپدیت کردم .
    قبل از آپدیت نمره ای که سون به گرافیک میداد 6.5 بود اما بعد از آپدیت به 6.7 ارتقا پیدا کرد که همون نمره ایسوس هست .
    به نظرتون با توجه به اینکه چیپ سونی ( PM55 ) از چیپ ایسوس ( HM55 ) قوی تره کدوم رو برای کار های گرافیکی ( بازی ، سه بعدی ، ... ) پیشنهاد میدین ؟
    اگر که امتیاز گرافیک سونی پایین تر بود قطعا ایسوس بهتر بود اما حالا که امتیاز ها یکی شده و امتیاز رم 4 گیگ سونی هم از 4 گیگ ایسوس بیشتره انتخاب شما چیه ؟
    ممنون .
    موفق باشید .
    شما با امتياز زياد كاري نداشته باشيد
    به نظرم ايسوز گرافيك قويتري داره
    همچنين از direx11پشتيباني ميكنه
    سوني صحفه نمايشش نسبت به ايسوز بهتره
    و گرنه فرق بخوصوص نداره
    ايسوز انتخاب بهتر با قيمت پايين ترو قويتر

9. 6 کاربر از Mehrdad092000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

آقا مهرداد سلام
    میشه لطفا منو راهنمایی کنی؟
    من برای کارهایی که میخوام انجام بدم n61 و115 F سونی برام مناسب هستند، اما واقعا بین ایندوتا شک دارم، تو بعضی از سایتها هم دیدم که بعضیا همین مشکل در انتخاب رو داشتن، حالا میشه بگی کلن اگه قرار به انتخاب بود،کدوم رو بر می داشتی؟ دم شما گرم

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان .
    ممنون .
    موفق باشید .
    دوست عزیز من قبلآ هم گفتم امتیاز ویندوز ملاکی برای مقایسه بین دو لپ تاپ نیست.اگر گرافیک نمره مثلآ 5 بیاره یعنی در همون لپ تاپ کارایی این کارت نمره 5 داره به این معنی که هر قطعه رو متناسب با بقیه قطعات نمره میده.من خودم مدلهای زیادی دیدم که یه مدل کارت گرافیک در دستگاههای مختلف نمرات مختلفی گرفته.شما برای مقایسه باید شرایط برابر محیا کنی مثلآ یک بازی رو روی هر دو مدل تست کنی یا یک نرم افزار پردازشی مثل Catia رو برای مقایسه سرعت روی هر دو مدل تست کنی.گرافیک 330m کارت خوبیه ولی خیلی ضعیفتر از 5730 است حتی از 4650 هم ضعیفتره.من بازی DMC4 رو روی لپ تاپ خودم و F116 تست کردم.لپ تاپ من در بالاترین حالت گرافیک متوسط 61 فریم داد در حالی که F116 در حالت نرمال گرافیک متوسط 41 فریم داد.جالبه که در بالاترین حالت گرافیک اصلآ نکشید و افت فریم شدید داشت تا حدود 18 فریم.من این تست رو با Crysis هم انجام دادم که نتیجه حتی بدتر هم شد.در کل سونی تو گرافیگ هیچ حرفی برای گفتن نداره.در ضمن چیپ PM قدیمیتر و ضعیفتر از چیپ HM است.امیدوارم کاملآ حق مطلب رو ادا کرده باشم،بازم سوالی بود در خدمتم.

12. 5 کاربر از Vaioman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا مهرداد سلام
    من برای کارهایی که میخوام انجام بدم n61 و115 F سونی برام مناسب هستند، اما واقعا بین ایندوتا شک دارم، تو بعضی از سایتها هم دیدم که بعضیا همین مشکل در انتخاب رو داشتن، حالا میشه بگی کلن اگه قرار به انتخاب بود،کدوم رو بر می داشتی؟ دم شما گرم
    مهرداد جان شرمنده که این سوال رو جواب میدم.
    دوست گرامی این دو مدل با هم دو اختلاف عمده دارند.N61 گرافیکش فوق العاده از F115 قویتره.در عوض F115 هم صفحه نمایشش رزولیشن بهتری داره.اگه شما با لپ تاپ قصد بازی داری F115 اصلآ بدردت نمیخوره.اما اگر قصد بازی کردن نداری دیگه انتخاب برمیگرده به سلیقه و قیمت و مسائل جانبی دیگه.در کل کارایی N61 از F115 بیشتره.بازم سوالی بود در خدمتم.

14. 2 کاربر از Vaioman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

آقا مهرداد سلام
    همونطور كه vaioman عزيز گفتن n61 بهتره
    شك نكن
    اگر واسه بازي ميخواي n61 بگير
    به نظر من تنها برتريه f115 صحفه نمايشش هست

16. 3 کاربر از Mehrdad092000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

مهرداد جان شرمنده که این سوال رو جواب میدم.
    دوست گرامی این دو مدل با هم دو اختلاف عمده دارند.N61 گرافیکش فوق العاده از F115 قویتره.در عوض F115 هم صفحه نمایشش رزولیشن بهتری داره.اگه شما با لپ تاپ قصد بازی داری F115 اصلآ بدردت نمیخوره.اما اگر قصد بازی کردن نداری دیگه انتخاب برمیگرده به سلیقه و قیمت و مسائل جانبی دیگه.در کل کارایی N61 از F115 بیشتره.بازم سوالی بود در خدمتم.
    ما ارادت داريم

18. این کاربر از Mehrdad092000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •