تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 451 اولاول ... 345678910111757107 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 4506

نام تاپيک: کلوپ Asus N61JQ

آخر فروم باز Vaioman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

وایومن جون داش به دادم برس که این لب تاپ من اصلا گرافیکش خوب نیست. آقا من یه بازی روش نسب کردم و همون بازی رو باPC اجرا کردم آقا کیفیت PC بیشتر هستش. اصلا یه طوری هستش نمیدونم چشه کات گراف نسب هستش ولی اصلا کیفیت نداره مثلا آتیش تو این بازی خیلی گرافیکش خوبه ولی رو لب تاپ داغون هستش, رنگ مرده هستش و آقا LCD هم بیشتر از 60 هرتز نداره. کمممممک کنید
    شمااصلآ نگران نباش، چون الان بازی تو بازار فکر نکنم باشه که لپ تاپت با بالاترین گرافیک اجراش نکنه.اول اسم بازی رو بگو تا بهت بگم که مشکل کجاست. در ضمن تمامی صفحه نمایشهای لپ تاپ ها از 60 هرتز بالاتر نداره و صفحه نمایش لپ تاپ شما LED هست نه LCD .

2. این کاربر از Vaioman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه omid_o2o3's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام جناب vaioman
    من بودجم 1300

میشه با این بودجه asus گرفت با گرافیک و cpu بالا ..... HDD & RAM زیاد برام مهم نیست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Dezful

پيش فرض

شمااصلآ نگران نباش، چون الان بازی تو بازار فکر نکنم باشه که لپ تاپت با بالاترین گرافیک اجراش نکنه.اول اسم بازی رو بگو تا بهت بگم که مشکل کجاست. در ضمن تمامی صفحه نمایشهای لپ تاپ ها از 60 هرتز بالاتر نداره و صفحه نمایش لپ تاپ شما LED هست نه LCD .
    آقا بازی call of duty رو اجرا نمیکنه, اصلا وقتی setup رو اجرا میکنی یه error میده. و بازی tomb raider رو هم نسب کردم و خیلی گیر میکنه رو سیستمه فکستنیه خودم به راحتی بودن هیچ گیری اجرا میشه. داش هرکسی یه نظری میده یکی میگه ویندوز عوض کن,یکی میگه درایورها رو دوباره نسب کن و .......
    چیکار کنم داش ؟

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا بازی call of duty رو اجرا نمیکنه, اصلا وقتی setup رو اجرا میکنی یه error میده. و بازی tomb raider رو هم نسب کردم و خیلی گیر میکنه رو سیستمه فکستنیه خودم به راحتی بودن هیچ گیری اجرا میشه. داش هرکسی یه نظری میده یکی میگه ویندوز عوض کن,یکی میگه درایورها رو دوباره نسب کن و .......
    چیکار کنم داش ؟
    دوست عزیز من Call Of Duty 6 و Tomb Raider Under World رو تست کردم و با بالاترین گرافیک به راحتی اجرا کرد.اما به نظر من اگه میخوای با خیال راحت گیم بازی کنی یه ویندوز 32 بیت نصب کن،ویندوز های 64 بیت معمولآ با بازیها مشکل دارند.

6. 2 کاربر از Vaioman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام جناب vaioman
    من بودجم 1300

میشه با این بودجه asus گرفت با گرافیک و cpu بالا ..... HDD & RAM زیاد برام مهم نیست
    ببین دوست عزیز RAM یکی از مهمترین و اصلی ترین اجزای کامپیوتره،(البته الان اکثر لپ تاپ ها مقدار رمشون 4Gb هست) اما HDD حجمش خیلی مهم نیست.شما با این بوجه بالاترین مدلی که از Asus میتونی بخری N61jv است(حدود 1.100.00) که گرافیک خیلی قوی نداره.شما اگه یه مقدار بوجه رو بیشتر کنی با 1.430.000 میتونی N61jq بگیری(کاانفیگش تو امضام هست) که از لحاظ کانفیگ یکی از بهترینهاست.بخصوص از لحاظ گرافیک.

8. این کاربر از Vaioman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان امروز بازی H.A.W.X رو نصب کردم و گرافیک و جزئیاتش رو تا انتها بردم بالا .عین آب خوردن و بهترین شکل ممکن اجرا شد.البته فکر نکنم که از نظر گرافیک بازی سنگینی باشه.اما خود بازی خیلی باحاله.دقیقآ یاد بازی Acecombat 3 تو کنسول Play Station افتادم.

10. این کاربر از Vaioman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Vespoher's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

با سلام به بچه های گل کلوب
    منم N61 خریدم .
    از نظر زیبایی که من خوشم اومد . دوام باطری برای کارای معمولی حدود 2 ساعت و برای کارای سنگین حدود 1 ساعت .
    من هنوز به شدت ازش کار نکشیدم ولی در حال عادی و استفاده از نرمافزارهایی مثل فتوشاپ و ... اصلا صدایی از فن درنمیاد . گرمای دستگاه هم در حد معمولی . البته هنوز برای کارای سنگین تست نکردم.
    مانیتور دستگاه هم خوبه و خیلی شفافه و کیفیت خوبی هم داره . من مشکلی ندارم . یه مدت که کار کنم باهاش نقاط قوت و ضعفشو از دید خودم البته مینویسم.
    مخلص VAIOMAN عزیز یا علی آقای خودمون

12. این کاربر از Vespoher بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام به بچه های گل کلوب
    منم N61 خریدم .
    از نظر زیبایی که من خوشم اومد . دوام باطری برای کارای معمولی حدود 2 ساعت و برای کارای سنگین حدود 1 ساعت .
    من هنوز به شدت ازش کار نکشیدم ولی در حال عادی و استفاده از نرمافزارهایی مثل فتوشاپ و ... اصلا صدایی از فن درنمیاد . گرمای دستگاه هم در حد معمولی . البته هنوز برای کارای سنگین تست نکردم.
    مانیتور دستگاه هم خوبه و خیلی شفافه و کیفیت خوبی هم داره . من مشکلی ندارم . یه مدت که کار کنم باهاش نقاط قوت و ضعفشو از دید خودم البته مینویسم.
    مخلص VAIOMAN عزیز یا علی آقای خودمون
    شرمنده میکنی،شما آقایی.
    امیدوارم که لحظات خوشی رو باهاش سپری کنی.در ضمن به کلوپ هم خوش اومدی.
    Last edited by Vaioman; 01-06-2010 at 16:46.

14. این کاربر از Vaioman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه hes_luckey's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام
    من میخوام فردا برم لپتاپ بگیرم
    تا همین الان نظرم رو N61JQ بود ولی یهو دو دل شدم و بین این مدل و سری F سونی گیر کردم
    تو رو خدا کمک کنید

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام
    من میخوام فردا برم لپتاپ بگیرم
    تا همین الان نظرم رو N61JQ بود ولی یهو دو دل شدم و بین این مدل و سری F سونی گیر کردم
    تو رو خدا کمک کنید
    شك نكن asus

17. این کاربر از Mehrdad092000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •