تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 53 از 451 اولاول ... 34349505152535455565763103153 ... آخرآخر
نمايش نتايج 521 به 530 از 4506

نام تاپيک: کلوپ Asus N61JQ

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    .....

پيش فرض

سلام
    جریان گرما چیه ؟ من اصلا مشکل گرما ندارم یعنی لپتاپ گرم میشه اما نه خیلی اونم سمت چپش گرم میشه که فن و خروجی گرمای لپ تاپ هست که اونم عادیه . خیلی داغ نمیکنه .
    در رابطه با امتیاز ویندوز به رم هم من اشتباه کردم دوباره رفتم نگاه کردم 6.9 بود ببخشید که اشتباه گفتم 5.9 مال هاردم بود به خاطر سرعت 5400 ویندوز بهش این نمره را داده .
    Cpuدومدل سونی ایسوس یکی هستند چرا به سونی امتیاز بیشتری داده ؟ فکر کنم به خاطر رم بیشتر باشه چون همونطور که همه میدونن رم هم خیلی تو پردازش تاثیر داره.
    در مورد داغ کردن خیالت راحت باشه من باهاش بازی میکنم گرما خیلی نیست گفتم که سمت چپش هست که اونم گفتم برای چیه ..
    بازم سوالی بود در خدمتم البته اگه بلد باشم

2. 3 کاربر از You Were Mine بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام
    جریان گرما چیه ؟ من اصلا مشکل گرما ندارم یعنی لپتاپ گرم میشه اما نه خیلی اونم سمت چپش گرم میشه که فن و خروجی گرمای لپ تاپ هست که اونم عادیه . خیلی داغ نمیکنه .
    در رابطه با امتیاز ویندوز به رم هم من اشتباه کردم دوباره رفتم نگاه کردم 6.9 بود ببخشید که اشتباه گفتم 5.9 مال هاردم بود به خاطر سرعت 5400 ویندوز بهش این نمره را داده .
    Cpuدومدل سونی ایسوس یکی هستند چرا به سونی امتیاز بیشتری داده ؟ فکر کنم به خاطر رم بیشتر باشه چون همونطور که همه میدونن رم هم خیلی تو پردازش تاثیر داره.
    در مورد داغ کردن خیالت راحت باشه من باهاش بازی میکنم گرما خیلی نیست گفتم که سمت چپش هست که اونم گفتم برای چیه ..
    بازم سوالی بود در خدمتم البته اگه بلد باشم
    سلام دوست عزیز .
    والا منم با این نوت بوک کار نکردم و دماش تقریبا با G51 یکی هست ولی توی فروم های خارجی از دما ایراد میگیرند .
    به نظرم اگر که فن رو روی فول تنظیم کنیم مشکلی با دما نداشته باشیم .
    به علت این که یکم سنسور ها دیر تشخیص میدن که دما بالا میره یکم سرعت فن هم دیر افزایش پیدا می کنه در حد مثلا 50 میل ثانیه طول میکشه و تو این مدل اگر که روی فول لود باشیم حداقل تو این مدت یک درجه افزایش دما داریم .
    ولی اگر که فن رو بزاریم رو 100 درصد می تونیم از سرعت بیشتر افزایش دما جلوگیری کنیم .
    من تجربه این رو تو سرور داشتم ولی حالا اگر که شما هم یه تست بگیرید تو فول لود ممنون میشم .
    البته با 100 درصد سرعت فن عمر باتری در حالت فول لود به 30 دقیقه هم فکر کنم نرسه .
    در مورد رم هم امتیاز نوت بوک هایی که خارج از ایران فروش رفتن 5.9 هست چون 1066 هستند ولی اونایی که تو ایران هست چون 1333 هست 6.9 میگیرند که هنوزم کمه ولی قابل تحمل هست نسبت به 1066 .
    هارد این مدل از F115 بهتره ولی از F116 بد تره .
    علت تفاوت در امتیاز سی پی یو هم اینه که مثل این که باید سی پی یو بزارید در حالت اکستریم بوست تا بشه 7 .
    البته من احتمال میدم که از چیپست HM55 هم باشه ولی از مارد بورد نمی تونه باشه چون 100 درصد مادربورد ایسوز از فاکسکان سونی بهتره .
    سمت چپ طبیعی هست و مثلا G51 تا 47 درجه هست .
    حالا اطلاعات N61 رو هم میزارم .
    فقط لطفا یکی یه عکس از صفحه نمایشش بزاره که من مردم از بس دنبال عکس صفحه نمایش این گشتم . .
    خدمت هم از ماست .
    موفق باشید .

آخر فروم باز erno69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بابلسر

پيش فرض asus

منم گیرم .
    سری F خرابی داره و گرافیکش از JQ پایین تره .
    ایسوس هم مثل این که داغ می کنه ولی گرافیک بهتری داره ولی چه فایده که داغ می کنه .
    اگر که داغ کنه که نمیشه بازی کرد .
    موفق باشید .
    ولی دوست عزیز ایسوز یه جورایی بهتره از سونی نسبت به قیمتش...
    سونی بیشتر از ایسوس داغ میکنه !
    دیگه باید دل به دریا زدو رفت سراغ ایسوز...
    من خیلی مشورت کردم.

---------- Post added at 09:55 PM ---------- Previous post was at 09:52 PM ----------

دوستان لطفا چند تا عکس از صفحه نمایش n61jq بزارین...

5. این کاربر از erno69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز alireza1411's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    پای آن کاج بلند

پيش فرض

اتفاقا سونی کمتر از ایسوز داخلش گرم میشه .
    ولی بدنه گرمتری داره .
    من شنیدم که توی کارت گرافیک خیلی خرابی داره سری F .
    من واقعا بین G51 ( که اونم مشکل داره ) و N61 موندم .
    دوستان کسی رم 4 گیگ 1333 تو ایران سراغ داره ؟ ( می دونم که یکم حرفم مسخره بود ولی شایدم باشه )

ممنون. من زیاد تحقیق نکرده بودم. همه می گفتند ایسوس خرابی کمتری داره ... ولی در مورد دما انگار این طوری نیست. ایسوس خنک تر نیست !!!

اینجا دمای سی پی یو تو محیط 22.6 سانتیگرادی شده 82 درجه.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    انجا هم در حال بازی یارو رسیده به دمای 86 درجه البته تو محیط 27 درجه ای. پس میشه گفت خنک کاری سی پی یوشون یکیه. البته دوستان نرن این دو هسته ای ها رو مقایسه کنن بگن اشتباه شده. لونل 20 درجه ای تقریبا کمتر هستن. یعنی ایسوس 4 هسته ای رو 55 تا 60 آیدل میشه و دو هسته ایش رو 40 تا 45 آیدل میشه.
    یه نمونه 420m که تو 12 ساعت کار شدید دماش از 75 بالاتر نرفته :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    یه نفر هم اون وسطا یه چهار هسته ای اچ پی رو تست کرده دیده دماش همون 82 سونی هست و دمای گرافیک 230m هم شده 66 درجه.

خب با این حساب دماس سی پی یو ایسوس وضع بهتری نسبت به بقیه نداره. باید برم رو جی پی یو تحقیق کنم ببینم واسه 5730 و 320m چه دمایی مناسبه. اگه کسی میتونه کمک کنه !!!!

دمای جی پی یو هم تو لینک دومی به 92 رسیده !!!! البته نگران کننده نیستش.

آخر فروم باز S A M S U N G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام .

من روی کامپیوتر خونه گرافیک 4870X2 دارم و دماش با دور فن %90 توی بازیها به 100 درجه هم میرسه

قبل از خرید لپ تاپ هم فکر میکردم چون گرافیکش ATI هستش ، اینم همینطوریه . ولی تو بازی حذاکثر گرما 75 الی 78 میشه و اصلا گرما حساب نمیشه

CPU هم بین 50 تا 60 متغیر هستش .

مخلصیم .

8. 2 کاربر از S A M S U N G بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام .

من روی کامپیوتر خونه گرافیک 4870X2 دارم و دماش با دور فن %90 توی بازیها به 100 درجه هم میرسه

قبل از خرید لپ تاپ هم فکر میکردم چون گرافیکش ATI هستش ، اینم همینطوریه . ولی تو بازی حذاکثر گرما 75 الی 78 میشه و اصلا گرما حساب نمیشه

CPU هم بین 50 تا 60 متغیر هستش .

مخلصیم .
    بله .
    تو دسکتاپ من فقط یک سال بدون خمیر سیلیکون داشتم از سی پی یو البته با دو تا فن واسه اورکلاک تست میگرفتم دما تا 95 میرفت واسه سی پی یو و تا 10 ساعت هم کامپیوتر بدون هیچ مشکلی روشن میموند .
    البته بعد از این اتفاق چند نفر می خواستن سی پی یو بخرند چون تا حالا باید 100 بار سوخته باشه . .
    دمای استاندارد سی پی یو 85 تا 80 هست و بالاتر از 85 که بره اگر که توی بایوس دستکاری نکرده باشین اتوماتیک خاموش میشه نوت بوک .
    کارت گرافیک هم تا 105 با اورکلاک 5200 ماله قرن 10 تجربه کردم .
    ولی می دونید مشکل چیه ؟
    در دسکتاپ بین قطعات فضا هست و قطعات کناری صدمه نمی بینند ولی توی نوت بوک فضا کم هست .
    مثل این که فقط تو بعضی از سیستم ها مشکل گرما دارند .
    البته میگن با آپدیت بایوس مشکل حل میشه .
    یه سری از مدل هایی که وارد بازار شدن بایوشون 2.04 هست که باید آپدیت بشه به 2.06 فقط نباید با 2.09 آپدیت بشه چون 99 درصد دیگه نوت بوک روشن نشده .
    شما چک کنید ببینید ورژن بایوستون چیه ؟
    موفق باشید .

10. این کاربر از x-lichking بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تهران

1

بچه ها چرا PES 2010 رو لبتاپ تمام صفحه اجرا نمیشه؟ بخش SETTING بازی هیچ تغییراتی ایجاد نمیکنه و فقط میشه کوچک و با کیفیت LOW بازی کرد.خیلی مسخرست.البته تقصیر بازیه ها نه لبتاپ.در کل مشکل فول اسکرین تو بازیها با لبتاپ هست.راهی سراغ دارین؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

با توجه به این امتیازات که دوستان میگن پس چرا به سیستم من با این که رمم 1333 است 5.9 به cpu:6.9 وبه هارد 5.8و به بقیه هم 5.9 و جمعشون 5.8امتیاز میده...
    (البته همانطور که قبلا گفتم رم سیستم از اونهایی است که رو پک 1066 زده اما اورست وSiSoftware Sandra Professional 1333 نشون میده در ضمن درایو گرافیک وچیپست رو هم ابدیت کردم)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

با توجه به این امتیازاتی که دوستان میگن پس چرا به رم سیستم من با این که 1333 است 5.9 وبه cpu:6.9و به هارد 5.8 وبه بقیه 5.9 وکل سیستم 5.8 امتیاز میده؟
    (همانطور که قیلا گفتم رم از اونهای است که روپک 1066 زده ولی اورست وSiSoftware Sandra Professional مقدار 1333نشون میده درضمن درایور گرافیک وجیپست روهم اپدیت کردم)
    ویندوز 64 التیمت اورجینال....

14. این کاربر از h@medM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تهران

1

سیستم من به CPU امتیاز 6.9 میده و به تمامی اجزاء 5.9 میده کل مموری کارت گرافیک رو 2778 MB اعلام کرده که 1024 خودش حافظه داره و مابقیم شیر می کنه.جالب بدونین DIRECT X 10 بیان کرده نه 11 در صورتیکه تو سایت معروف دایرکت ایکس رو 11 زده بود.حداقل و میانگین امتیاز اجزاء 5.9 دوستان.یه مسائله خنده دار توبازیهای اکشن خودش باسه خودش تیر میزنه همش خنده دار واقعا ما اینقدر میخندیم سرش مثلا یه جا که باید آروم بازی کنی تا کسی نفهمه یه دفعه خوش تیر میزنه اندازه یه خشاب و عوض میکنه دوباره میزنه تا وقتی که خودت دکمه ها رو بزنی تا خودت کنترلش کنی مسخرس واقعا نه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •