تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 451 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 4506

نام تاپيک: کلوپ Asus N61JQ

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

دوستان لپ تاپ من با ویندوز 64 بیت 7 هست و حالا که بازی کرایسیس و بیوشاک را روش تست کردم یه ایراد الکی موقع اجرا میده و صفحه سیاه میشه و وارد ویندوز میشه و تو اینترنتم جستجو کردم بعضی ها این مشکل را با ویندوز 64 بیتی دارند و بعضی ها ندارند بنظر شما چه پچی را روش باید نصب کرد؟البته بدیهی کارت گرافیک و پردازنده این لپ تاپ N61JQ که قویه نباید کم بیاره چون من این دوتا بازی را رو دسک تاپم که CORE2 DUEO و کارت 8600GTS قبلا بازی کردم و بنچ مارک این N61JQ بالاتره

آخر فروم باز Vaioman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من N61 با گارانتی امرتات قیمت کردم 1440 و جای دیگه 1460 البته بهم قسطی هم میده با همون مشخصات مثل هارد 640 و رم 4 گیگ و 16 اینچ و بلوری و ... که تصمیم گرفتم بخرم حالا این دوستمون درباره صفحه نمایش صحبت کرد منو تو شک انداخت که نکنه کوچیک باشه در ضمن مدل G71 قیمت کردم 2300000 که تنها فرقش با 73 تو سی پی یو که کورتو کواد 4 هسته ای 9000 یه مدل دیگه هم بود از یه سری دیگه با مانیتور 18.3 اینچ که 2500000 قیمتش بود خیلی بالاست من قرار از جایی G73 رو قیمت بگیرم زیر 2 تومان قسطی هم میده امروز خبر میده با گارانتی الماس در ضمن G73 جایی دیدم 2050000 با رم 4 گیگ و هارد 1 ترا و 5780 یه چیز توپ که قسطی نمیداد.دوستان اگه میشه درباره صفحه نمایش N61 بیشتر توضیح بدین که بیشتر اطمینان پیدا کنم برا خرید N61.
    نه عزیز صفحه نمایش هیچ مشکلی نداره.دقیقآ 16 اینچه.من تو بخش اسوس هم توضیح دادم صفحه نمایش این دستگاه واید اسکرین هست که پههنای صفحه از عرض ان بیشتر از حد معموله.یعنی استاندارد 16:9 .برای همین کسی که استفاده نکرده در نگاه اول به نظرش کوچکتر میاد در صورتی که نه به این شکل نیست و کاملآ 16 اینچه.

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

داداش وایو من سلام
    من الان میخوام از لپ تاپم بک آپ بگیرم دارم با نرم افزار AI Recovery خود ایسوس بک آپ میگیرم درسته ؟
    در ضمن این ویندوز 64 بیتی را بذارم روش باشه یا عوضش کنم ؟ بازی هارو اجرا میکنه ؟مشکلی نداره ؟ در ضمن میخوام روش برانامه حسابداری بریزم با 64 بیتی اجرا میشه ؟
    بله دوست عزیز دقیقآ باید با AI Recovery بک آپ بگیری.در ضمن به ویندوزشم دست نزن من الان دارم از ویندوز خودش استفاده میکنم و خیلی عالیه.تو بازیها هیچ مشکلی نداره.اما در مورد برنامه حسابداری نمیدونم.امتحان کن و اگه مشکل داشت به راحتی میتونی ویندوز رو عوض کنی در ضمن با DVD درایور همراه دستگاه هم تمام امکانات دستگاه نصب خواهد شد.

4. این کاربر از Vaioman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

با سلام
    من دنبال n61jv سفید بودم دوست دارم از نزدیک ببینم اگر دوستان راجع به این مدل نظری دارند با توجه به قیمتش ممنون میشم.
    abc2 اگر ممکنه آدرس رو برام pm کنید ممنونم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Dezful

پيش فرض

آقا ما هم امدیم به جمع N61 چاکره تمامه بروبچ نیز هستیم. داش وایومن این چند روز ما خیلی شرمنده شما شدیم .مرسی

7. این کاربر از tahlil2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان لپ تاپ من با ویندوز 64 بیت 7 هست و حالا که بازی کرایسیس و بیوشاک را روش تست کردم یه ایراد الکی موقع اجرا میده و صفحه سیاه میشه و وارد ویندوز میشه و تو اینترنتم جستجو کردم بعضی ها این مشکل را با ویندوز 64 بیتی دارند و بعضی ها ندارند بنظر شما چه پچی را روش باید نصب کرد؟البته بدیهی کارت گرافیک و پردازنده این لپ تاپ N61JQ که قویه نباید کم بیاره چون من این دوتا بازی را رو دسک تاپم که CORE2 DUEO و کارت 8600GTS قبلا بازی کردم و بنچ مارک این N61JQ بالاتره
    در ابتدا لپ تاپ نو مبارک باشه و انشاال... که فنش برات بچرخه.
    در ادامه باید عرض کنم که کارت گرافیک و بقیه سخت افزار این مدل از نیاز این بازیها خیلی بیشتره.شما اول ویندوزت رو آپدیت کن بعد بازیهارو از ابتدا نصب کن بعد ببین درست میشه یا نه.چون من خودم وقتی ویندوز 64 رو نصب کردم(اول به خاطر کارم 32 نصب کرده بودم) اول آپدیتش کردم والان دارم Crysis رو با بالاترین جزئیات گرافیک بدون مشکل بازی میکنم.شما هم آپدیت کن احتمالآ درست میشه.
    Last edited by Vaioman; 31-05-2010 at 13:53.

9. این کاربر از Vaioman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Dezful

پيش فرض

با سلام
    من دنبال n61jv سفید بودم دوست دارم از نزدیک ببینم اگر دوستان راجع به این مدل نظری دارند با توجه به قیمتش ممنون میشم.
    جونم واست بگه که من از نزدیک دیدمش عالی هستش وقتی بگیری دستت شیفتش میشی خیلی شیک هستش اگهN61 نمیگرفتم حتما این مدل رو میگرفتم. ای کاشN61 رو هم سفید میزدن.
    میگن از تکنولوژی نانو تو بدنش استفاده شده یعنی کثیف نمیشه.حالا راست میگن یا دروغ نمیدونم.

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام
    N61jv در حال حاضر مشکل درایور کارت گرافیک داره و خریدش اصلآ توصیه نمیشه.

12. این کاربر از Vaioman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

آقای Vioman شما از G73Jh خبر دارید؟ منظورم اینه که تو بازاره ایران هست( اگه هست قیمت لطفا )، البته با گارانتی معتبر
    درضمن یه کم از ویژگیهای ظاهری لپ تاپتون بگید، به خصوص در مورد کیبورد و راحتی کار با اون( البته بدون تعصب )
    پیشاپیش تشکر بابت توجهتون

داره خودمونی میشه anand's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    shz

پيش فرض

سلام به عمو وایومن (ایسوس من) عزیز
    رفیق خبر داری قیمت سیستمتون اونوره آب چقدره؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •