تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 448 از 451 اولاول ... 348398438444445446447448449450451 آخرآخر
نمايش نتايج 4,471 به 4,480 از 4506

نام تاپيک: کلوپ Asus N61JQ

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

..............

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بعد از گذشت 4 سال استفاده سنگین هنوز مثل ساعت کار میکنه .البته یه مشکلاتی در حال حاضر داره که با توجه به استفاده روزانه حداقل 14 ساعت واقعا بهترین انتخاب اون موقعها بود.
    باتریش که مثل اکثر بچه ها داغونه و فقط 2 دقیقه روشن میمونه .یه مشکل دیگه هم دارم که بعضی وقتا هنگ میکنه(هنگ سخت افزاری) که تنها راه نگهداشتن دکمه پاور هستش.البته وقت وقته معلوم نیست واسه چیه
    تو این مدت یه بار وسط بازی ps12 لپتاپ رو با پاور نگهداشتن خاموش کردم که هاردش رفت سازگار واسه تعمیر.
    ولی انصافا عالی بود.نورشم تنظیم نمیشه تو ویندوز هشت 8.1
    کسی ایده ای نداره ؟!

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

بعد از گذشت 4 سال استفاده سنگین هنوز مثل ساعت کار میکنه .البته یه مشکلاتی در حال حاضر داره که با توجه به استفاده روزانه حداقل 14 ساعت واقعا بهترین انتخاب اون موقعها بود.
    باتریش که مثل اکثر بچه ها داغونه و فقط 2 دقیقه روشن میمونه .یه مشکل دیگه هم دارم که بعضی وقتا هنگ میکنه(هنگ سخت افزاری) که تنها راه نگهداشتن دکمه پاور هستش.البته وقت وقته معلوم نیست واسه چیه
    تو این مدت یه بار وسط بازی ps12 لپتاپ رو با پاور نگهداشتن خاموش کردم که هاردش رفت سازگار واسه تعمیر.
    ولی انصافا عالی بود.نورشم تنظیم نمیشه تو ویندوز هشت 8.1
    کسی ایده ای نداره ؟!
    توصیه میکنم از همون ویندوز ۷ استفاده کنین برای سازگاری درایورها.
    مشکل حرارتی نداره؟ یعنی تو کارای سنیگن و بازی دما تا چند بالا میره؟
    هارد تعمیر شد یا تعویض؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

توصیه میکنم از همون ویندوز ۷ استفاده کنین برای سازگاری درایورها.
    مشکل حرارتی نداره؟ یعنی تو کارای سنیگن و بازی دما تا چند بالا میره؟
    هارد تعمیر شد یا تعویض؟
    والا مشکل حرارتی که داشت,یه بار بردم توش بلور گرفتن خاک وحشتناکی توش بود.
    همین الانم خمیر سیلیکونشو عوض کردم.در حال حاضر خیلی خوبه دماش
    هارد رو تعمیر کردن.
    شما هم همین مشکلا رو داشتی ؟!

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

والا مشکل حرارتی که داشت,یه بار بردم توش بلور گرفتن خاک وحشتناکی توش بود.
    همین الانم خمیر سیلیکونشو عوض کردم.در حال حاضر خیلی خوبه دماش
    هارد رو تعمیر کردن.
    شما هم همین مشکلا رو داشتی ؟!
    واللا دقیق یادم نیست، ولی مشکل هنگ کردن بنظر من نرم افزاری هست. چه موقعی هنگ میکنه معمولا؟ با ویندوز ۷ هم همینطور بود؟
    از event viewer ویندوز چک کردید که در لحظه ی هنگ، چه اروری ثبت شده؟

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به دارندگان این مدل .

البته مدلی که دارم n61jv هست . میخواستم بدونم چشمک زدن بی وقفه (کم نور/پورنور شدن) چراغی که پایین تاچ پد و مربوط به پاور (شکل باطری کنارش هست) هست چه معنی میده ؟

چند نکته :
    1. چند دقیقه بدون اتصال به برق شهر و فقط با باطری کار کردم ولی همچمان میزان شارژ باطری رو 100% میزنه و کم هم نمیشه !
    2. این لپتاپ رو برج 10 سال 89 خریدم و از اون موقع همیشه از برق شهر استفاده میکرده و بندرت فقط با باطری کار میکرده . باطری هم همیشه به سیستم متصل بوده و جدا هم نشده . این باطری رو هم تا حالا عوض نکردم .
    3. تا دیروز اینطوری نبود ولی امروز صبح که به برق وصل و روشن کردم ، بیوقفه چشمک میزنه !

خودم فکر میکنم باید اینقدر از باطری استفاده بکنم تا لپتاپ بطور اتوماتیک خاموش و مجدداً شارژ تا فیکس بشه . درست یا غلط ؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

سلام به دارندگان این مدل .

البته مدلی که دارم n61jv هست . میخواستم بدونم چشمک زدن بی وقفه (کم نور/پورنور شدن) چراغی که پایین تاچ پد و مربوط به پاور (شکل باطری کنارش هست) هست چه معنی میده ؟

چند نکته :
    1. چند دقیقه بدون اتصال به برق شهر و فقط با باطری کار کردم ولی همچمان میزان شارژ باطری رو 100% میزنه و کم هم نمیشه !
    2. این لپتاپ رو برج 10 سال 89 خریدم و از اون موقع همیشه از برق شهر استفاده میکرده و بندرت فقط با باطری کار میکرده . باطری هم همیشه به سیستم متصل بوده و جدا هم نشده . این باطری رو هم تا حالا عوض نکردم .
    3. تا دیروز اینطوری نبود ولی امروز صبح که به برق وصل و روشن کردم ، بیوقفه چشمک میزنه !

خودم فکر میکنم باید اینقدر از باطری استفاده بکنم تا لپتاپ بطور اتوماتیک خاموش و مجدداً شارژ تا فیکس بشه . درست یا غلط ؟
    در مورد باتری لپتاپ انقدر حرف های مختلف شنیدیم که گیج شدیم. ولی منم فکر میکنم بهتره بذارین خاموش بشه.
    میگن اگر فقط با برق کار میکنین بهتره باتری لپتاپ رو هفته ای یبار تا حدود۳۰٪ خالی کرد.

8. این کاربر از afshin b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

در مورد باتری لپتاپ انقدر حرف های مختلف شنیدیم که گیج شدیم. ولی منم فکر میکنم بهتره بذارین خاموش بشه.
    میگن اگر فقط با برق کار میکنین بهتره باتری لپتاپ رو هفته ای یبار تا حدود۳۰٪ خالی کرد.
    همین کار رو کردم . مسئله چشمک زدن اون چراغ برطرف شد .

10. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام دوستان. من یک مدتیه لب تاپ n61jq ام مرتب هنگ میکنه. چون باهاش خیلی کار دارم نمیتونم بفرستمش تعمیرگاه. خواهشا اگه اطلاعی دارین که بتونم بفهمم مشکلش چیه ممنون میشم راهنمایی کنین.
    یکی از دوستان در بالا گفته بود برین تو event viewer ویندوز ببینین چه پیغامی میده موقع هنگ. میشه بگین دقیقا کجای event viewer باید برم؟

ویندوز کامپیوترم 7 هست و این مشکل هنگ کردن را از اول داشت ولی خیلی به ندرت بود (مثلا 4-5 ماهی یک بار) ولی الان مرتب هنگ میکنه و باید کامپیوتر را خاموش کنم. ممکنه گرد و خاک گرفته باشه؟
    لازم به ذکره که یک بار ویندوزم عوض کردم ولی مشکل حل نشد.
    Last edited by farshad.l.1988; 30-12-2014 at 11:58.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

سلام دوستان. من یک مدتیه لب تاپ n61jq ام مرتب هنگ میکنه. چون باهاش خیلی کار دارم نمیتونم بفرستمش تعمیرگاه. خواهشا اگه اطلاعی دارین که بتونم بفهمم مشکلش چیه ممنون میشم راهنمایی کنین.
    یکی از دوستان در بالا گفته بود برین تو event viewer ویندوز ببینین چه پیغامی میده موقع هنگ. میشه بگین دقیقا کجای event viewer باید برم؟

ویندوز کامپیوترم 7 هست و این مشکل هنگ کردن را از اول داشت ولی خیلی به ندرت بود (مثلا 4-5 ماهی یک بار) ولی الان مرتب هنگ میکنه و باید کامپیوتر را خاموش کنم. ممکنه گرد و خاک گرفته باشه؟
    اگر از وقتی خریدینش تاحالا باز نشده برای تمیز کردن گرد و خاک و تعویض خمیر سیلیکون، حتما این کار رو بکنین تا دمای قطعات بیان پایین. برای چک کردن هم میتونین نرم افزار hwmonitor نصب کنین تا دمای قطعات رو ببینین. عکسش رو ابنجا بذارید تا بهتون بگم مشکل داره یا نه.
    به عکس از تب health نرم افزار hdtune هم قرار بدید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •