تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 451 اولاول 123456781454104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 4506

نام تاپيک: کلوپ Asus N61JQ

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام علی جان
    این متن بالارو یه اصلاحیه بده
    باس رم 1333 نیست 1066 هستش
    1333 ماله سونی ، واسه همونه که ویندوز نمره بالاتری میده بهش
    ببخشید جسارت کردم
    عزيز رمش1333 هست
    اينا مدل هاي سفارشي هستن

2. 3 کاربر از Mehrdad092000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Vespoher's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

آقا این مدلش با 500 گیگ و بدون بلوری هم هست من امروز از یه فروشگاه توی پارسیان پرسیدم گفت دارم . با 640 گیگ و بلوری میداد 1.470 و با 500 گیگ هارد و بدون بلوری میداد 1370 با گارانتی سازگار .

دوستان نمیدونم چرا با LCD حال نکردم با اینکه 16 اینچ هست ولی به نظرم از 15.6 اینچی ها هم کوچکتر می یومد فضای نمایش LCD کوچیک و قطر دور LCD ش خیلی از LCD رو گرفته نمیدونم چرا اینطوری کردن (نمیدونم چطوری بگم اون فضای دور خود LCD ش خیلی زیاد بود بخاطر همین تصویرش خیلی کوچیک بود خیلی حالمو گرفت) .

شما مدل pro64 رو ميگي گفته 1370 با گارانتي سازگار .. خيلي خوبه . کدوم مغازه هست؟ ... پارسيان تو وليعصرو ميگي؟؟

يعني lcd چجوريه ؟ من که ديدم عين بقيه بود ...

4. این کاربر از Vespoher بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه _Elham_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام

آخرین قیمت Asus N61JQ چقدره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه abc2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

شما مدل pro64 رو ميگي گفته 1370 با گارانتي سازگار .. خيلي خوبه . کدوم مغازه هست؟ ... پارسيان تو وليعصرو ميگي؟؟

يعني lcd چجوريه ؟ من که ديدم عين بقيه بود ...
    آدرس رو براتون p.m کردم .

والا اصلا به اسمش که 16 اینچ هست نمیخورد 10 دقیقه تو مغازش داشتم هی به LCD این مدلهای n61 نگاه می کردم و 15.6 دیگه اصلا فرقی نداشت هیچ تازه کوچکترم بود . فضا یا اون کادر سیاهی که دور صفحه نمایشش هست خیلی بزرگ هست که به نظرمن باعث کوچک شدن یا حالا کوچک دیده شدن LCD میشه .
    اکه با LCD یه لب تاپ دیگه مقایسه حتما متوجه میشی .

7. 2 کاربر از abc2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Vaioman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام علی جان
    این متن بالارو یه اصلاحیه بده
    باس رم 1333 نیست 1066 هستش
    1333 ماله سونی ، واسه همونه که ویندوز نمره بالاتری میده بهش
    ببخشید جسارت کردم
    نه گلم.تو سایتش زده که 1066 هست و منم به همین منظور خریدم اما وقتی چک کردم دیدم که 1333 روش نصبه و وقتی پیگیر شدم دیدم که سفارشی که به اسوس داده شده با رم 1333 هست.با اورست و سی پی یو زد هم چک کردم دیدم بله رم این دستگاه Kingston با FSB 1333 هست.

9. این کاربر از Vaioman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Vaioman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا این مدلش با 500 گیگ و بدون بلوری هم هست من امروز از یه فروشگاه توی پارسیان پرسیدم گفت دارم . با 640 گیگ و بلوری میداد 1.470 و با 500 گیگ هارد و بدون بلوری میداد 1370 با گارانتی سازگار .

دوستان نمیدونم چرا با LCD حال نکردم با اینکه 16 اینچ هست ولی به نظرم از 15.6 اینچی ها هم کوچکتر می یومد فضای نمایش LCD کوچیک و قطر دور LCD ش خیلی از LCD رو گرفته نمیدونم چرا اینطوری کردن (نمیدونم چطوری بگم اون فضای دور خود LCD ش خیلی زیاد بود بخاطر همین تصویرش خیلی کوچیک بود خیلی حالمو گرفت) .
    واقعا که این حرفها خنده داره.
    سازگار با این مشخصات که شما میگی نداره احتمالا گارانتی خود همون مغازس.در ضمن من خودم این لپ تاپ رو دارم.اندازه صفحه نمایش به اندازه تصویر یا قسمت قابل دید گفته میشه.اندازه تصویر این مدل هم دقیقآ 16 اینچه .شما به فضای دورش چکار داری؟در ضمن صفحه نمایش این مدل واید هستش یعنی 16:9 اما اون 15 اینچی که شما دیدی 4:3 بوده. در تمامی صفحه نمایشهای واید ارتفاع صفحه از عرض ان خیلی کمتره برای همین هم در نگاه اول کوچک به نظر میرسه.

---------- Post added at 10:32 AM ---------- Previous post was at 10:29 AM ----------

سلام

آخرین قیمت Asus N61JQ چقدره؟
    الان با گارانتی سازگار 1.490.000 و با گارانتی امرتات 1.530.000

11. 2 کاربر از Vaioman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

واقعا که این حرفها خنده داره.
    سازگار با این مشخصات که شما میگی نداره احتمالا گارانتی خود همون مغازس.در ضمن من خودم این لپ تاپ رو دارم.اندازه صفحه نمایش به اندازه تصویر یا قسمت قابل دید گفته میشه.اندازه تصویر این مدل هم دقیقآ 16 اینچه .شما به فضای دورش چکار داری؟در ضمن صفحه نمایش این مدل واید هستش یعنی 16:9 اما اون 15 اینچی که شما دیدی 4:3 بوده. در تمامی صفحه نمایشهای واید ارتفاع صفحه از عرض ان خیلی کمتره برای همین هم در نگاه اول کوچک به نظر میرسه.
    نمیدونم دیگه خودش گفت 2 سال گارانتی سازگار داره اتفاقا برای نمونه هم گذاشته بود اونجا من وارسیش هم کردم . . تازه N61JV هم داشت با سی پی یوی Core i5 430m و VGA GT 325 با رنگ سفیدش میداد 1.160 که خیلی خوشگل بود . اینو نپرسیدم ببینم گارانتیش چیه دیگه . رو همه دستگاها هم کیف موس میداد .
    Display هم منم فکر میکنم 16:9 بوده که اینطوریه و Display های دیگه 16:10 هستن (16:10 عرضشون بیشتره) وگرنه 4:3 که میشه مثل LCD و مانتیورهای قدیمی مربع .

13. این کاربر از abc2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تهران

1

من N61 با گارانتی امرتات قیمت کردم 1440 و جای دیگه 1460 البته بهم قسطی هم میده با همون مشخصات مثل هارد 640 و رم 4 گیگ و 16 اینچ و بلوری و ... که تصمیم گرفتم بخرم حالا این دوستمون درباره صفحه نمایش صحبت کرد منو تو شک انداخت که نکنه کوچیک باشه در ضمن مدل G71 قیمت کردم 2300000 که تنها فرقش با 73 تو سی پی یو که کورتو کواد 4 هسته ای 9000 یه مدل دیگه هم بود از یه سری دیگه با مانیتور 18.3 اینچ که 2500000 قیمتش بود خیلی بالاست من قرار از جایی G73 رو قیمت بگیرم زیر 2 تومان قسطی هم میده امروز خبر میده با گارانتی الماس در ضمن G73 جایی دیدم 2050000 با رم 4 گیگ و هارد 1 ترا و 5780 یه چیز توپ که قسطی نمیداد.دوستان اگه میشه درباره صفحه نمایش N61 بیشتر توضیح بدین که بیشتر اطمینان پیدا کنم برا خرید N61.

15. این کاربر از hamid361 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    .....

پيش فرض

داداش وایو من سلام
    من الان میخوام از لپ تاپم بک آپ بگیرم دارم با نرم افزار AI Recovery خود ایسوس بک آپ میگیرم درسته ؟
    در ضمن این ویندوز 64 بیتی را بذارم روش باشه یا عوضش کنم ؟ بازی هارو اجرا میکنه ؟مشکلی نداره ؟ در ضمن میخوام روش برانامه حسابداری بریزم با 64 بیتی اجرا میشه ؟
    Last edited by You Were Mine; 30-05-2010 at 20:25.

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

من N61 با گارانتی امرتات قیمت کردم 1440 و جای دیگه 1460 البته بهم قسطی هم میده با همون مشخصات مثل هارد 640 و رم 4 گیگ و 16 اینچ و بلوری و ... که تصمیم گرفتم بخرم حالا این دوستمون درباره صفحه نمایش صحبت کرد منو تو شک انداخت که نکنه کوچیک باشه در ضمن مدل G71 قیمت کردم 2300000 که تنها فرقش با 73 تو سی پی یو که کورتو کواد 4 هسته ای 9000 یه مدل دیگه هم بود از یه سری دیگه با مانیتور 18.3 اینچ که 2500000 قیمتش بود خیلی بالاست من قرار از جایی G73 رو قیمت بگیرم زیر 2 تومان قسطی هم میده امروز خبر میده با گارانتی الماس در ضمن G73 جایی دیدم 2050000 با رم 4 گیگ و هارد 1 ترا و 5780 یه چیز توپ که قسطی نمیداد.دوستان اگه میشه درباره صفحه نمایش N61 بیشتر توضیح بدین که بیشتر اطمینان پیدا کنم برا خرید N61.
    دوست عزیز اینطوری نمیشه بهتره خودت بری از نزدیک ببینیش اینطوری بهتره . (اگه تهران باشی که هر بازاری بری بلاخره یدونشو پشت ویترین گذاشته ) اگه مشکلی نداشت که حتما بخرش . اتفاقا طرف یه لب تاپ Asus دیگه هم بهم نشون داد (می خواستم کیفیت LCD ان 61 رو ببینم ولی دستگاش باتری نداشت منو برد یه لب تاپ asus دیگه نشون داد گفت کیفیتش با این فرق نمیکنه ) اتفاقا این یکی هم مثل اون یکی تصویرش کوچک بود بهش گفتم 14 اینچه گفت 15.6 ولی جان خودم اصلا نمیخورد . منم چون برا فیلم می خوام تصویر کوچیک اصلا بدردم نمیخوره برا همین دودل شدم اینو بگیرم یا نه .

18. این کاربر از abc2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •