تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 451 اولاول ... 3910111213141516172363113 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 4506

نام تاپيک: کلوپ Asus N61JQ

آخر فروم باز pooria.rio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    آکانت جدید :Pooria-ir

پيش فرض

بچه ها بخرین
    من امروز need for speed shift رو با حداکثر گرافیک اجرا کردم،به هیچ عنوان افت فریم نداشت !

---------- Post added at 07:15 PM ---------- Previous post was at 07:14 PM ----------

راستی یکی لطف کنه باطری رو فول کنه و بذاره لپ تاپ بی کار روشن بمونه،با نور صفحه ی حداقل
    به من خبر بده که چقد طول میکشه تا کامل خالی بشه.ممنون

2. 4 کاربر از pooria.rio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    .....

پيش فرض

خب بچه ها من تست کردم رم من هم 1333 هست به این نتیجه رسیدم که N61JQ که گارانتی های رسمی ایسوس در ایران وارد می کنند ( امرتات ، سازگار ، ویستا ) همه 1333 هستند حتی با اینکه روی پک انها نوشته باشه 1066 . پس از این بابت خیالتون راحت باشه که همه 1333 هستند .
    در ضمن چون N61JQ از سری مولتی مدیا هست یکی از امکانات این لپ تاپ اینه که بدون وارد شدن به محیط ویندوز میتونید از اینترنت ( هم وایرلس هم با Lan ) استفاده کنید وبگردی کنید چت کنید آهنگ گوش بدید عکس نگاه کنید و همچنین انلاین بازی کنید این یکی از امکانات خوب این لپ تاپ هست .
    در مورد گارانتی باز هم میگم دوستانی که میخوان بخرند این لپ تاپ را حتما از گارانتی های رسمی ایسوس در ایران ( سازگار ، ویستا ، امرتات ) خرید کنند فرقی نمیکنه از کدام یکی از این گارانتی ها میخرید اونی که ارزون تر میده را انتخاب کنید چون همشون مثل هم هستند ( البته در لپ تاپ های ایسوس )

4. 4 کاربر از You Were Mine بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال aliugd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    خیلی دور ، خیلی نزدیک

پيش فرض

خب بچه ها من تست کردم رم من هم 1333 هست به این نتیجه رسیدم که N61JQ که گارانتی های رسمی ایسوس در ایران وارد می کنند ( امرتات ، سازگار ، ویستا ) همه 1333 هستند حتی با اینکه روی پک انها نوشته باشه 1066 . پس از این بابت خیالتون راحت باشه که همه 1333 هستند .
    در ضمن چون N61JQ از سری مولتی مدیا هست یکی از امکانات این لپ تاپ اینه که بدون وارد شدن به محیط ویندوز میتونید از اینترنت ( هم وایرلس هم با Lan ) استفاده کنید وبگردی کنید چت کنید آهنگ گوش بدید عکس نگاه کنید و همچنین انلاین بازی کنید این یکی از امکانات خوب این لپ تاپ هست .
    در مورد گارانتی باز هم میگم دوستانی که میخوان بخرند این لپ تاپ را حتما از گارانتی های رسمی ایسوس در ایران ( سازگار ، ویستا ، امرتات ) خرید کنند فرقی نمیکنه از کدام یکی از این گارانتی ها میخرید اونی که ارزون تر میده را انتخاب کنید چون همشون مثل هم هستند ( البته در لپ تاپ های ایسوس )
    آقا با این تعاریفی که شما از این لپ تاپ کردین من دیگه شکی برام نمی مونه و می خوام همین رو بخرم
    فقط یه سوال:
    هاردش 640 سرعت پایین هست یا 500 دور بالا؟

6. این کاربر از aliugd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال hasibi01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمان - رفسنجان

پيش فرض

آقا با این تعاریفی که شما از این لپ تاپ کردین من دیگه شکی برام نمی مونه و می خوام همین رو بخرم
    فقط یه سوال:
    هاردش 640 سرعت پایین هست یا 500 دور بالا؟
    اینطور که من دیدم 640 فقط دور پایین داره. ولی 500 هم دور پایین داره هم 7200.

8. این کاربر از hasibi01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال aliugd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    خیلی دور ، خیلی نزدیک

پيش فرض

اینطور که من دیدم 640 فقط دور پایین داره. ولی 500 هم دور پایین داره هم 7200.
    ممنون. می خواستم بدونم در این مدل میشه 500 دور بالا انتخاب کرد واسه خرید؟ نمیدونم میشه سفارش داد که دور بالا 500 بزنن؟

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    .....

پيش فرض

ممنون. می خواستم بدونم در این مدل میشه 500 دور بالا انتخاب کرد واسه خرید؟ نمیدونم میشه سفارش داد که دور بالا 500 بزنن؟
    سلام خوب کاری کردین که امدین سراغ ایسوس و این مدل .
    من شخصا هنوز کانفیگ رسمی برای این مدلندیدم که دارای 500 گیگ حجم و 7200 دور باشه بهتره یکی از این دو مدل رسمی را بخرین و سراغ کانفیگ های فرعی نرید

1- ASUS N61JQ-JX014v
    2-ASUS Pro64JQ-JX028v

این دو مدل های رسمی این N61JQ هستند دوستان زیاد تو سرعت هیچ فرقی نداره برای چی میخواین 7200 دور باشه

11. 3 کاربر از You Were Mine بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز kiuq's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

بچه ها بخرین
    من امروز need for speed shift رو با حداکثر گرافیک اجرا کردم،به هیچ عنوان افت فریم نداشت !

دوست عزیز واسه این کارت گرافیک اجرای شیف ک کاری نداره من شیفت رو با 4570 که متوسط محسوب میشه بدون لفت فریم اجرا کردم..
    انتظارت رو ببر بالاتر

13. 2 کاربر از kiuq بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

حالا من خواستم بخرم میگم که پلمپشو می خوام بدون تعارف پس با خیال راحت می خرم من با گارانتی امرتات پیدا کردم 1440 و 1460 که البته قسطی می خوام بخرم تو پایتخت.اولین بار لبتاب می خرم خیلی هیجان دارم دیگه داره حالم ازین کامپیوتر نفتی بهم می خوره .راستی بچه ها چه رنگاییش هست تو بازار.فکر کنم مشکیش یهتر باشه.بچه ها راستی مانیتورش تو فیلمهای hd که کم نمیاره؟

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    .....

پيش فرض

حالا من خواستم بخرم میگم که پلمپشو می خوام بدون تعارف پس با خیال راحت می خرم من با گارانتی امرتات پیدا کردم 1440 و 1460 که البته قسطی می خوام بخرم تو پایتخت.اولین بار لبتاب می خرم خیلی هیجان دارم دیگه داره حالم ازین کامپیوتر نفتی بهم می خوره .راستی بچه ها چه رنگاییش هست تو بازار.فکر کنم مشکیش یهتر باشه.بچه ها راستی مانیتورش تو فیلمهای hd که کم نمیاره؟

احتیاجی به گفتن نیست طرف برات پلمپ میاره اگه نبود بهش بگو . قیمت که خوبه من 1.540 گرفتم حدود 7 روز پیش . هیجان 1 چیز عادی منم داشتم وقی خریدم یعنی هنوزم دارم ولی زود عادی میشه برات . من مشکیش را دارم خوشکله مشکی ساده نیست طرح داره . میگن سفیدش هم هست که من ندیدم سفیدش هم خیلی خوشکله مشکیش 1 بدی داره که براق و سریع لک میگیره ولی در کل خوشکله . مانیتورش هم خوبه خیالت راحت کم نمیاره

16. 3 کاربر از You Were Mine بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

1540 با بلو ری میده اونیکه دوستمون میگن احتمالن بلوری نداره

18. این کاربر از Mehrdad092000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •