تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 451 اولاول ... 289101112131415162262112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 4506

نام تاپيک: کلوپ Asus N61JQ

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    .....

پيش فرض

چه باحال : همه چیز این لپ تاپ از مارکهای دیگس ولی روش نوشته اسوس یعنی اسوس خودش نمیتونه ال سی دی بزنه که میده سامسونگ ؟
    سامسونگ و عشق است

اتفاقا ایسوس کاره خوب را انجام میده اگه قرار بود که مثل سونی همه چیز بزنه که ...
    من قبلا خیلی طرفدار سونی بودم تا جایی که میخواستم لپ تاپ هم از سونی بگیرم اما فهمیدم به درد نمیخوره خرابی زیاد داره پشتیبانی درستی تو ایران نداره و ...
    سونی فقط ال سی دی هاش خوبه تازه اونم میدونین چیه ؟ !!!!! میدونین پنل های ال سی دی های سونی را سامسونگ میزنه ؟ !!!!!!!!!! جدیدا سونی میخواد پنل هاشو بده شارپ براش بزنه .
    اگه ایسوس میده بعضی از قطعاتشو شرکت های معروف بزنند دلیل داره اگه میده ال سی دی را سامسونگ بزنه چون یکی از معروفترین و بهترین شرکت های تولید ال سی دی و ال ای دی هست در ضمن میدونین مادربورد و کارت گرافیک هایی که ایسوس توی لپ تاپ هاش استفاده میکنه ساخت خود ایسوس هستند اما سونی چی؟ اینجا بحث غیرت و حیثیتی نیست بحث کیفیت ... ایسوس شرکتی است که فقط قطعات کامپیوتر را تولید میکنه و تمرکزش فقط روی قطعات بخاطر همین همیشه موفق بوده و در صدر جدول کمترن خرابی لپ تاپ ها هست
    Last edited by You Were Mine; 05-06-2010 at 12:41.

2. 8 کاربر از You Were Mine بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام .کسی میدونه n61پورت ilink -1394 هم داره یا نه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان دیوونه شدم اینقدر فکر کردم

n61 بگیرم یا f117 fx موندم خدایی کیفیت مانیتور سونی و فول اچ دیش منو مسخر کرده همچنین فول led .می ترسم کیفیت مانیتور n61 خوب نباشه آخه فول اچ دی و فول ال ای دی نیست.کیفیت بازی برام خیلی مهمه.اما نمی خوام به این دلیل چیز بد بخرم.چیکارکنم کمکم کنید.چی بخرم اون یا این؟اگه ایسوز رو بخرم و جایی سونی رو ببینم حسرت نمی خورم چرا اینو نخریدم؟چیکار کنم بچه ها کمک خواهشا.

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    .....

پيش فرض

دوستان دیوونه شدم اینقدر فکر کردم

n61 بگیرم یا f117 fx موندم خدایی کیفیت مانیتور سونی و فول اچ دیش منو مسخر کرده همچنین فول led .می ترسم کیفیت مانیتور n61 خوب نباشه آخه فول اچ دی و فول ال ای دی نیست.کیفیت بازی برام خیلی مهمه.اما نمی خوام به این دلیل چیز بد بخرم.چیکارکنم کمکم کنید.چی بخرم اون یا این؟اگه ایسوز رو بخرم و جایی سونی رو ببینم حسرت نمی خورم چرا اینو نخریدم؟چیکار کنم بچه ها کمک خواهشا.

دوست عزیز اگه نظر منو میخوای همین N61JQ را بگیر منم قبلا مثل تو بین این دو تا گیر کرده بودم اما الان اصلا از انتخابم پشیمون نیستم F117 گرافیک پائین تری نسبت به N61 داره گرافیک ایسوس خیلی بالاتره و بهتر در ضمن F117 فول اچ دی هست اما فول ال ای دی نیست کی به شما همچین حرفی زده ؟ همشون فقط بک لایت ال ای دی دارند . از نظر کیفیت خیالت راحت باشه خوبه به فول اچ دی نمیرسه اما خیلی خوبه . شما که بازی برات مهمه اول باید ببینی بازی ها روی لپ تاپت اجرا میشند بعد به فکر مانیتور باشی گرافیک سونی بعضی از بازی های روز را نمیتونه با نهایت کیفیت اجرا کنه ( فکر نکنم بازی ای به کیفیت و گرافیک Crysis برسه لپ تاپ ایسوس این بازی را روی تنظیمات High بدون افت فریم و خیلی راحت اجرا میکنه ) بعدشم شما داری 200-250 هزار تومان بیشتر پول میدی که صفحه فول اچ دی باشه ولی گرافیکت خیلی پائین تره در ضمن ظاهرش هم خیلی خوشکله مثل سونی . به نظر من اگه سونی بگیری پشیمون میشی راستی دوست عزیزمون اقای وایومن ASUS N61JQ را با SONY F116 که کانفیگ تقریبا مشابهی با F117 داره مقایسه کرده از همه لحاظ ایسوس برتر بوده ( چه در اجرای بازی ، برنامه ها و ... ) تنها برتری سونی در صفحه نمایشش بوده ( به خاطر فول اچ دی بودنش ) که اونم خیلی زیاد نبوده >>> این تستی که گفتم روی هر دو لپ تاپ در وضعیت کاملا یکسان انجام شده ( یعنی تمام برنامه ها و بازی های تست شده روی هر دو لپ تاپ کاملا یکسان بودن که ایسوس برتر میدان بوده در ضمن لپ تاپ سونی کاملا نو بوده یک الی دو روز از خریدش میگذشته اما ایسوس که مال اقای وایو من بود یک ماه کارکرده بود
    حالا بازم تصمیم با خودت ، منم مثل تو یکماه پیش همین فکری را میکردم که تو میکردی اما الان خیلی راضیم از خریدم.

6. 4 کاربر از You Were Mine بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز اگه نظر منو میخوای همین N61JQ را بگیر منم قبلا مثل تو بین این دو تا گیر کرده بودم اما الان اصلا از انتخابم پشیمون نیستم F117 گرافیک پائین تری نسبت به N61 داره گرافیک ایسوس خیلی بالاتره و بهتر در ضمن F117 فول اچ دی هست اما فول ال ای دی نیست کی به شما همچین حرفی زده ؟ همشون فقط بک لایت ال ای دی دارند . از نظر کیفیت خیالت راحت باشه خوبه به فول اچ دی نمیرسه اما خیلی خوبه . شما که بازی برات مهمه اول باید ببینی بازی ها روی لپ تاپت اجرا میشند بعد به فکر مانیتور باشی گرافیک سونی بعضی از بازی های روز را نمیتونه با نهایت کیفیت اجرا کنه ( فکر نکنم بازی ای به کیفیت و گرافیک Crysis برسه لپ تاپ ایسوس این بازی را روی تنظیمات High بدون افت فریم و خیلی راحت اجرا میکنه ) بعدشم شما داری 200-250 هزار تومان بیشتر پول میدی که صفحه فول اچ دی باشه ولی گرافیکت خیلی پائین تره در ضمن ظاهرش هم خیلی خوشکله مثل سونی . به نظر من اگه سونی بگیری پشیمون میشی راستی دوست عزیزمون اقای وایومن ASUS N61JQ را با SONY F116 که کانفیگ تقریبا مشابهی با F117 داره مقایسه کرده از همه لحاظ ایسوس برتر بوده ( چه در اجرای بازی ، برنامه ها و ... ) تنها برتری سونی در صفحه نمایشش بوده ( به خاطر فول اچ دی بودنش ) که اونم خیلی زیاد نبوده >>> این تستی که گفتم روی هر دو لپ تاپ در وضعیت کاملا یکسان انجام شده ( یعنی تمام برنامه ها و بازی های تست شده روی هر دو لپ تاپ کاملا یکسان بودن که ایسوس برتر میدان بوده در ضمن لپ تاپ سونی کاملا نو بوده یک الی دو روز از خریدش میگذشته اما ایسوس که مال اقای وایو من بود یک ماه کارکرده بود
    حالا بازم تصمیم با خودت ، منم مثل تو یکماه پیش همین فکری را میکردم که تو میکردی اما الان خیلی راضیم از خریدم.

واقعا از توضیحات کامل و مفید شما ممنونم
    سرعت هادش 5400 نسبت به 7200 چه فرقی داره؟سرو صداش بیشتره؟یا چی؟نسبت به 7200 دیرتر لود می کنه؟اطلاعات رو.
    مسئله دیگه در مورد G73 به نظرت 2 یا 1800 میشه پیداش کرد یا خیلی گرونتره؟میارزه برم دنبال اون؟
    مسئله بعدی رم شما 1333؟از کجا فهمیدین؟
    پس از هر لحاظی راحتین بعد من می تونم باهاش فیلمهای HD رو ببینم با کیفیت بالا دیگه؟
    مانیتورش تو نور آفتاب رفلکس داره؟
    وقتی زاویه دید عوض میشه کیفیت رنگ عوض میشهو افت می کنه؟
    اینا خیلی مهمه لطفا بگین همرو ممنون.

---------- Post added at 05:00 PM ---------- Previous post was at 04:55 PM ----------

راستی با گارانتی امرتات بگیرم خوبه؟
    در مورد داغ کردنش و میزانشم بی زحمت توضیح بدین؟
    در مورد باطریش هم همینطور.
    چون شما دارین من می پرسم ممنون.

8. این کاربر از hamid361 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال hasibi01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمان - رفسنجان

پيش فرض

با درود

میخواستم ازتون راهنمایی بگیرم. من یه لپ تاپ برای کارهای طراحی (اتوکد) میخوام و همینطور نرم افزارهای مهندسی مثل کتیا و ... ( که بیشتر نیاز به توان پردازشیه بالا دارن). که البته چون امکان داره مجبور بشم توی شرایط مختلفی ازش استفاده کنم باید برای کار تو شرایط سخت هم مقاومت داشته باشه.

بنظر خودم واسه کارهای محاسباتی بهترین سی پی یو همین i7 اینتله و با توجه به قیمت و کارآیی و همینطور نظرات دوستان از N61jq اسوس خیلی خوشم اومده. حالا میخواستم نظر خود شما رو هم که با این لپ تاپ کار کردید بدونم. یعنی تا این رنج قیمت ( حدود 1500) این گزینه واسه کاری که من میخوام انتخاب خوبیه یا نه؟

در ضمن نظرات دوستان کمی منو گیج کرده در مورد کانفیگ این لپ تاپ. چون باید از شهرستان خرید کنم و احتمالا باید سفارش بدم تا واسم بیارن. میخواستم بدون چطور میشه مطمئن شد که اونیکه سفارش میدم حتما باس رمش 1333 باشه و همینطور هاردش 7200. یعنی باید گارانتی خاصی رو سفارش بدم یا مدل خاصی رو؟

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    .....

پيش فرض

با درود

میخواستم ازتون راهنمایی بگیرم. من یه لپ تاپ برای کارهای طراحی (اتوکد) میخوام و همینطور نرم افزارهای مهندسی مثل کتیا و ... ( که بیشتر نیاز به توان پردازشیه بالا دارن). که البته چون امکان داره مجبور بشم توی شرایط مختلفی ازش استفاده کنم باید برای کار تو شرایط سخت هم مقاومت داشته باشه.

بنظر خودم واسه کارهای محاسباتی بهترین سی پی یو همین i7 اینتله و با توجه به قیمت و کارآیی و همینطور نظرات دوستان از N61jq اسوس خیلی خوشم اومده. حالا میخواستم نظر خود شما رو هم که با این لپ تاپ کار کردید بدونم. یعنی تا این رنج قیمت ( حدود 1500) این گزینه واسه کاری که من میخوام انتخاب خوبیه یا نه؟

در ضمن نظرات دوستان کمی منو گیج کرده در مورد کانفیگ این لپ تاپ. چون باید از شهرستان خرید کنم و احتمالا باید سفارش بدم تا واسم بیارن. میخواستم بدون چطور میشه مطمئن شد که اونیکه سفارش میدم حتما باس رمش 1333 باشه و همینطور هاردش 7200. یعنی باید گارانتی خاصی رو سفارش بدم یا مدل خاصی رو؟

سلام رفیق
    به نظر من هم بهترین انتخابت همین N61JQ هست کارات را راحت انجام میده هیچ مشکلی هم نداری . هارد با سرعت دور 7200 توی N61JQ من ندیدم تا حالا ، در ضمن خیلی فرقی هم با 5400 نداره فقط یکم سرعت انتقل اطلاعاتش بیشتره که اونم زیاد محسوس نیست. در مورد رم هم اگه میخوای 1333 مگا هرتز باشه باید مدل سفارشی N61JQ یعنی Pro 64JQ را بخری که که این دو تا کانفیکشون مثل همه فقط توسرعت رم فرق دارند که بازم میگم سرعت رم ها هم زیاد محسوس نیست فقط تو بعضی از کارها مشخص میشه یکم . اگه میخوای با این مشخصات باید با فروشنده شرط کنی که اگه ایم مشخصات ( مثلا رو 1333 و هارد 7200 و.. ) باشه من ازت میخرم
    شما اهل کرمانی ؟ اگه اره من یک جای خوب بااقساط برای خریدت دارم
    Last edited by You Were Mine; 05-06-2010 at 21:07.

11. 4 کاربر از You Were Mine بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    .....

پيش فرض

واقعا از توضیحات کامل و مفید شما ممنونم
    سرعت هادش 5400 نسبت به 7200 چه فرقی داره؟سرو صداش بیشتره؟یا چی؟نسبت به 7200 دیرتر لود می کنه؟اطلاعات رو.
    مسئله دیگه در مورد G73 به نظرت 2 یا 1800 میشه پیداش کرد یا خیلی گرونتره؟میارزه برم دنبال اون؟
    مسئله بعدی رم شما 1333؟از کجا فهمیدین؟
    پس از هر لحاظی راحتین بعد من می تونم باهاش فیلمهای HD رو ببینم با کیفیت بالا دیگه؟
    مانیتورش تو نور آفتاب رفلکس داره؟
    وقتی زاویه دید عوض میشه کیفیت رنگ عوض میشهو افت می کنه؟
    اینا خیلی مهمه لطفا بگین همرو ممنون.

---------- Post added at 05:00 PM ---------- Previous post was at 04:55 PM ----------

راستی با گارانتی امرتات بگیرم خوبه؟
    در مورد داغ کردنش و میزانشم بی زحمت توضیح بدین؟
    در مورد باطریش هم همینطور.
    چون شما دارین من می پرسم ممنون.

خواهش میکنم
    سرعت هارد 7200 یکم بیشتره اما خیلی تاثیری نداره زیاد روی سرعت هارد متمرکز نشین برای انتخاب. ( هارد 5400 در دقیقه 5400 دور میزنه و اطلاعات را میخونه و لود میکنه اما 7200 در دقیقه 7200 دور میزنه سرعتش بیشتر هست اما همونجور که گفتم محسوس نیست )
    در مورد G73 هم بای بگه اونجور که از دوستان شنیدم با رم 4 گیگ ( نه 8 گیگ ) داره تو ایران 2100 به بالا فروخته میشه ک اگه با رم 8 گیگ بیاد خدا میدونه چند میشه شاید این مدل با رم 4 گیگ حداقل تا 3-4 ماه دیگه به قیمت 1850 تا 1900 برسه اما با کانفیگ 8 گیگش فکر نکنم به هیچ عنوان زیر 2 میلیون بیاد . اگه میتونی اینقدر هزینه کنی چرا نمیارزه خیلی هم خوبه .
    رم لپتاپ من 1066 هست البته روی پک لپ تاپ نوشته اما من فکر نمیکنم 1066 باشه یکی از دوستان با رم 1066 خریده اما وقتی تست کرده دیده 1333 هست حالا بازم منم تست میکنم خبر میدم ( در مرد سرعت رم ها هم بگم خیل تفاوتی ندارند مگر اینکه در برنامه سنگین پردازشی حدودی تاثیر داشته باشند و گرنه در حالت عادی هیچ فرقی با هم نمیکنند)
    در رابطه با فیلم دیدن اره راحت میتونی ببینی هیچ مشکلی نداری شما باهاش. در رابطه با مانیتور هم تو نور افتاب بله رفلکس داره اما شدید نیست و دیده میشه وراحت میشه کار کرد . زاویه دید همه مانیتور ها محدود هست و با تغییر زاویه دید ( حدود 140 تا 160 درجه کمتر نه خیلی ) تصویر کمی تیره میشه نه خیلی شدید که این هم یک چیز عادی هست
    در مورد گارانتی هم یکی از این گارانتی ها رو بگیر خیلی با هم فرق نمی کنند چون همشون نماینده رسمیایسوس تو ایران هستند : امرتات ، ویستا ، سازگار ارقام یک دیگه هم هست که اسمش یادم نیست هر کدوم ارزونتر دادند بگیر گارانتی این 3 تا زیاد باهم فرقی نمیکنند در لپ تاپ های ایسوس. باطری هم اگه کار سنگین باهاش انجام بدی تا 2 - 2.5 ساعت جوابگو هست اما در کارهای معمولی 3-3.5 ساعت میکشه ان لپ تپ داغ میکنه اما بخاری نیست خیلی داغ کنه 50-60 درجه بیشتر نمیشه ( در کارهای سنگین پردازشی و بازی های قوی )

13. 7 کاربر از You Were Mine بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز S A M S U N G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام .

در مورد RAM تو سایت سازگار زده 1333 . قیمت خوبی هم داره .

قیمت هم : 1.490.000

در مورد صفحه نمایش ، اتفاقا من دنبال همجین لپ تاپی بودم . رزولوشن خوب . میدونین چرا . چون 1 سال دیگه که خواستین یه بازی رو روی High بازی کنین وقتی رزولوشن زیاد باشه افت فریم میکنه . تجربشو داشتم واقعا عذاب آوره .

پس موقع خرید باید یوزرنیم و پسورد بخواد ویندوز ؟ من 2شنبه دارم میخرم .

مخلصیم .

15. 5 کاربر از S A M S U N G بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    .....

پيش فرض

سلام .

در مورد RAM تو سایت سازگار زده 1333 . قیمت خوبی هم داره .

قیمت هم : 1.490.000

در مورد صفحه نمایش ، اتفاقا من دنبال همجین لپ تاپی بودم . رزولوشن خوب . میدونین چرا . چون 1 سال دیگه که خواستین یه بازی رو روی High بازی کنین وقتی رزولوشن زیاد باشه افت فریم میکنه . تجربشو داشتم واقعا عذاب آوره .

پس موقع خرید باید یوزرنیم و پسورد بخواد ویندوز ؟ من 2شنبه دارم میخرم .

مخلصیم .

سلام
    اره وقتی لپ تاپ را برای بار اول بخوای روشن کنی ازت یوزر نیم و پسورد میخواد ( مثل کامپیوتر خونه دیدی وقتی ویندوز عوض میکنی و برای بار اول میخوای به ویندوزت وارد بشی ازت اسمی برای اکانتت میخواد اینم همونجوره اگه لپ تاپ را روشن کردی مستقیم بدون هیچ سوالی رفت تو ویندوز یعنی یکی قبلا با این لپ تاپ کار کردهو نباید بخری در ضمن از خرید لپ تاپ های وترینی هم خودداری کنید فقط پلمپ !!!!!

17. 5 کاربر از You Were Mine بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •