تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 111 از 451 اولاول ... 1161101107108109110111112113114115121161211 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,101 به 1,110 از 4506

نام تاپيک: کلوپ Asus N61JQ

آخر فروم باز pooria-ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    سگ دونی (تهران)

پيش فرض

صدا نداره!! یک صداهایی شبیه چکیدن قطره آب در سکوت شنیده میشه که همه لپتاپها دارند. من داداشم سونی هم داره این صدا رو میده! مربوط به یکی د تا از قطعه ها باید باشه دقیق نمیدونم اما اصلا اینقدر بلند نیست که آزار دهنده باشه یا در صدای محیطی که آدمها حرف میزنن شنیده بشه.
    تازه صداش با این حال از پی سی با اون فنهای پر سر و صداشون باز هم خیلی خیلی کمتر!
    اون صدایی که میگید صدای هارد دیسک هستش،کاملا هم طبیعیه،شما اگه دقت کنین میبینین همزمان با اومدن اون صدا چراغ هارد دیسک هم چشمک میزنه،اگه گوشتون رو هم بزارین زیر لپ تاپ دقیقا صدا از زیر قسمت هارد میادش

داره خودمونی میشه enriquelover's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

راستي بچه ها تو سايت امرتات وزن اين لپ تاپ رو زده 2.6! ولي فروشنده ها ميگن 2.9 !
    كدوم درسته؟

---------- Post added at 12:55 AM ---------- Previous post was at 12:54 AM ----------

اگه طبيعيه چرا بچه هايي كه pro64 دارن اين مشكل رو ندارن؟

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من الان تو سايت امرتات ليست قيمتاش رو گرفتم 014v هست تو ليست ولي نميدونم چرا بيرون نيست!
    سايت سازگار هم دو پسوند 014v و 061v رو با قيمت و كنفيگ يكسان گذاشته! اينم لينكاش :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    يه چيز جالبه ديگه هم تو سايت ويستا هست كه يكي از مدل ها رو با cpu 2.4 گذاشته!

داره خودمونی میشه Mohammad_Asus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مدل 007v هاردش 500 گیگ و 5400 دور هست و مثل اینکه بلوری هم نداره ، البته باس رم 1333 هست که از مدل 010V بیشتره و با 014 برابر.(طبق عکس زیر)

______

در ضمن دوستانی که گیر دادن به بازی کردن با این لپ تاپ توجه داشته باشن که این لپ تاپ از سری Entertainment هست نه Gaming

راستی توجه داشته باشین که بازی هایی که نصب میکنین 64 بیتی و سازگار با 7 باشه ، در غیر این صورت پای خودتون.

من وقتی میخواستم این لپ تاپ رو بخرم ، به فکر بازی نبودم وگرنه یه ست Desktop جمع میکردم که Performance خیلی خوبی داشته باشه(با همین بودجه).

اینرو هم اضافه کنم که خیلی به نوشته های این سایتهای سازگار و امرتات و.. توجه نکنید و اگر حوصله دارید بازار رو زیر و رو کنید و ببینید چی به چیه !
    Last edited by Mohammad_Asus; 07-08-2010 at 23:13.

5. این کاربر از Mohammad_Asus بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مدل 007v هاردش 500 گیگ و 5400 دور هست و مثل اینکه بلوری هم نداره ، البته باس رم 1333 هست که از مدل 010V بیشتره و با 014 برابر.(طبق عکس زیر)

______

در ضمن دوستانی که گیر دادن به بازی کردن با این لپ تاپ توجه داشته باشن که این لپ تاپ از سری Entertainment هست نه Gaming

راستی توجه داشته باشین که بازی هایی که نصب میکنین 64 بیتی و سازگار با 7 باشه ، در غیر این صورت پای خودتون.

من وقتی میخواستم این لپ تاپ رو بخرم ، به فکر بازی نبودم وگرنه یه ست Desktop جمع میکردم که Performance خیلی خوبی داشته باشه(با همین بودجه).

اینرو هم اضافه کنم که خیلی به نوشته های این سایتهای سازگار و امرتات و.. توجه نکنید و اگر حوصله دارید بازار رو زیر و رو کنید و ببینید چی به چیه !
    داداش زير و رو كردم جا نيست نرفته باشم! شما اين عكس رو از كجا آوردي؟

داره خودمونی میشه Mohammad_Asus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شما تو گوگل سرچ کنید ASUS N61-JX007V

لینکهای مختلفی میاد ، این عکس امضای یه نفر توی یه فروم خارجی بود.

_________

راستی اگر ممکنه کسانی که میگن هاردشون صدا میده با برنامه Everest برند هاردشون رو دربیارند.(گرچه اکثرا اعلام کردن صدا خیلی کم هست و چیز خاصی نیست)ممنون.

آخر فروم باز hasanoooooooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

آقا من دو روزه دارم ميگردم نسيت كه نيست! كسي آشنا نداره!؟
    به يقين بگم كه pro64 كه اصلا به كل موجود نيست!
    n61jq با دئ تا كانفيگ هارد 500 و بدون بلري و هارد 640 با بلوري با همه گارانتي ها هست اما نه او پسوندهايي كه بچه ها گرفتن! با دو تا پسوند 007v و 061v ! اگر كسي ميتئنه كمكي كنه يه خبري بده!
    راستي در مورد صدا يادمه يكي از دوستان ميگفتن مكررا شنيده ميسه و داره اذيت مي كنه!
    بچه ها من قصد كردم بخرم ولي نميدونم با اين دو تا پسوند بگيرم يا نه!

سلام داداش من تهران رو نمیدونم ولی شیراز مجتمع ملاصدرا طبقه دوم v14 رو دیدم قیمتش هم فکر کنم میگفت 1370000 گرون میگه نه؟ کمک کنید اگه میخوای برات این کمترین قیمتی هست که من شنیدم .

آخر فروم باز erno69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بابلسر

پيش فرض

دوستان من بابلسر هستم اینجا N61JQ-jx014v رو قیمت گرفتم با گارانتی ۲ ساله امرتات میداد ۱۳۰۰ خوبه؟؟؟

آخر فروم باز pooria-ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    سگ دونی (تهران)

پيش فرض

دوستان من بابلسر هستم اینجا N61JQ-jx014v رو قیمت گرفتم با گارانتی ۲ ساله امرتات میداد ۱۳۰۰ خوبه؟؟؟
    آره عزیز
    قیمت که عالیه،فقط ببین کانفیگ دقیقش رو...هارد 640 و رم با باس 1333
    ضمنا چک کن که آک باشه
    چون این قیمت واسه اونجا یه کمی مشکوکه ...

11. 2 کاربر از pooria-ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hasanoooooooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

مطمعنی؟ یعنی 70 تومن از شیراز ارزونتره؟ ای بابا این چه وضع بازاره دوستان هر کس به تازگی قیمت گرفته یه خبری بده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •