تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 53 اولاول ... 567891011121319 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 527

نام تاپيک: افزایش سرعت اینترنت با انتخاب بهترین DNS ( پست اول مطالعه شود)

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamid_Y2K's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

راستی اینجا همه مثل اینکه ای دی اس ال دارن من دایال آپیم برای منم کار می کنه؟

آخر فروم باز mehrdad38's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Τ ε h r α η

پيش فرض

سلام مهرداد عزيز
    مشكل من گريه داره باوركنين هركي جاي من بود يا خودشو ميكشت يا مخابرات رو منهدم ميكرد!
    تقريبا يه ماهه اينطوري شده.توي اين تاپيك هم گفتم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ولي كاملترش رو بگم
    از يه ماه پيش ديگه هربار بخوام به نت وصل بشم بايد چندبار كانكت شم.يعني با دفعه اول كانكت شدن وقتي اكسپلورر و فايرفوكس رو بازميكنم دقيقا همون نوشته ها كه وقتي به نت متصل نباشي مياد.ولي توي همين حالت آي دي ام ميتونه دانلودها رو ريزوم كنه و ادامه بده.
    اين مشكل فقط با اينكار كه بين 2تا8بار كانكشنم رو كانكت و ديسكانكت كنم حل ميشه.به لوكال ايريا هم كاري نداره.همه گيرش روي كانكشنه.كينگ عزيز توي تاپيك اومدن گفتن ريست كن مودم رو منم كردم.اما بازم همين وضعه.يه بار bridge و يه بار pppoe تنظيم كردم بعد ريست ولي بازم همونطوره.گفتن مراحل اين تاپيك رو برم رفتم سرعت لودم رفت بالا چندبرابر ولي بازم بين2تا8بار اگه كانكت و ديس نكنم نه اكسپلورر بالا مياد نه فايرفوكس.ديوانم كرده اين مشكل.شمارو به خدا يه راهي پيدا كنين.
    سلام ایمان جان

گریه چرا دوست من هر مشکلی یه راه حلی داره. راستش رو به خوای من شکم به 2 چیزه :

1- ویروسی شدن سیستم: تمام علایمی که اینجا و اون تاپیک گفتی حاکی از وجود یه ویروسه چون آنتی ویروست هم می گی نمی تونه آپدیت کنه در واقع ویروس اومده اتصال به اینترنت رو بوکه کرده. با آنتی ویروس اسکن کردی؟
    آنتی ویروست چیه؟

2- صدمه دیدن ویندوز: شاید فایل های ویندوزت صدمه دیده ویندوزت رو Repair کن.

اگر مسئله ویروس منتفی باشه و با Repair کردن مشکل حل نشد تنها راه ممکن نصب ویندوز جدید هست.

بله دوست عزیز فرقی نداره. همونطور که پیش تر اشاره کردم کار DNS سرورها ترجمه آدرس سایتهای درخواست شده و تبدیل اونها به IP آدرس عددی ست که مرورگر برای لود صفحه ها احتیاج داره . حالا در این بین هر چه DNS سریعتر این کار رو انجام بده سرعت باز شدن صفحات بیشتر خواهد شد.

بنابر این به نوع اینترنت ربطی نداره. امتحانش کنید و نتیجه رو اعلام.

3. 2 کاربر از mehrdad38 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

هه هه یادش بخیر دایال آپ !
    یه ساعت و خورده ای برای دایال اپ زمان میبره
    و اصلا ارزششو نداره پول تلفنت حدود 1200 تومن میشه
    به نظرم برو و به جای این کار مرورگر اپرا رو نصب کن خاصیت کمپرس کردن صفحات رو داره و عکسها رو هم کم حجم میکنه و اینجوری سایتها رو زودتر باز میکنه.
    بازم مل خودته.

5. 2 کاربر از KING_DESIGNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز starpars's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    C:\Program Files

پيش فرض

واسه من که همون DNS خودمو پیشنهاد داد با میانگین زمان دسترسی 175

تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

بعد نزدیک به دو ساعت ارور داد حالا این می خواست چیکار کنه بعد این همه معطلی نمشد دستی همون کارا رو کرد?

پروفشنال Hamed 360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

بعد نزدیک به دو ساعت ارور داد حالا این می خواست چیکار کنه بعد این همه معطلی نمشد دستی همون کارا رو کرد?
    با Dial up که نمیشه از این کارا کرد ! هرجور میلته !

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Τ ε h r α η

پيش فرض

این DSN ها رو استفاده کن ببین سرعت مرور وب زیاد می شه یا نه ؟

10. این کاربر از mehrdad38 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه iman-kk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام ایمان جان

گریه چرا دوست من هر مشکلی یه راه حلی داره. راستش رو به خوای من شکم به 2 چیزه :

1- ویروسی شدن سیستم: تمام علایمی که اینجا و اون تاپیک گفتی حاکی از وجود یه ویروسه چون آنتی ویروست هم می گی نمی تونه آپدیت کنه در واقع ویروس اومده اتصال به اینترنت رو بوکه کرده. با آنتی ویروس اسکن کردی؟
    آنتی ویروست چیه؟

2- صدمه دیدن ویندوز: شاید فایل های ویندوزت صدمه دیده ویندوزت رو Repair کن.

اگر مسئله ویروس منتفی باشه و با Repair کردن مشکل حل نشد تنها راه ممکن نصب ویندوز جدید هست.
    آنتي ويروسم nod32 اسمارت آخرين ورژن هست كه آپديت آفلاينش رو دانلود كردم و اسكن كردم ولي هيچ ويروسي نگرفت.نميدونم چرا اينجوري شده ولي احساس ميكنم يكي از همين دو مورد باشه كه شما گفتي.
    براي repair مشكلم يه چيزه.پارسال يه بار اينكارو كردم سيستم به حدي كندشد كه بالا اومدنش ده دقيقه طول ميكشيد.اطلاعات هاردديسكمو بيخيال شدم و بوت كردم.ميترسم اينبارم همينطور كند بشه.الان اطلاعاتي كه روي هارد دارم هيچ كپي اي ازشون ندارم.همين براي repair نگرانم ميكنه.اگه repair راه عمل خاصي داره كه من بلد نبودم و باعث كندي سيستم شدم لطف ميكنيد بهم ياد بديد؟

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Τ ε h r α η

پيش فرض

فقط برای اینکه از نبود تروجان مطمئن بشیم این نرم افزار رو دانلود بعد اسکن کن:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

چون قسمتی از آدرس لینک تو p30world سانسور میشه اونو توی یه فایل Notepad گذاشتم اون دانلود کن بعد وارد سایت اصلی بشو.

اگر مسئله تروجان هم منتفی بود باید یا ویندوز رو repair یا از نو نصب کنی. ویندوزت چیه؟

نه Repair دستور العمل خاصی نداره اگر repair کردی مشکلت حل شد که چه خوب ولی اگر بعد از این کار مشکلت حل نشد یا حلش شد ولی سیستمت کند شد چاره ای جز نصب ویندوز جدید نداری. باید برای فایل های روی هاردت یه فکری بکنی.

Last edited by mehrdad38; 29-06-2010 at 14:11.

13. این کاربر از mehrdad38 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

برای من که کار نکرد یعنی اثری نداشت به هر حال ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •