تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 70 اولاول 123456781454 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 696

نام تاپيک: برنامه‌ی هفت

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

اتفاقا يكي از خصوصيات فراستي قانع نبودنش هست . اينكه انتقاد ميكنه و طرفو ميكوبه چون نميخواد مثل خيلي از منتقدا با گذاشتن هندوانه در زير بغل آقايون وضع سينما رو از ايني هم كه هست بحراني تر كنه .
    نقد یه منتقده که اعتبار میده به منتقد... من خودم بیشتر حرفایی که قبل جام جهانی راجع به فیلم سخیف با سعید سهیلی میزد رو قبول داشتم (تو همین تاپیک هم گفتم)، چون اون قدر فیلم های آبکی و بی محتوا اخیرا اومده که واقعا....
    اما اینکه یه منتقد بیاد بر خلاف بیشتر منتقد ها به فیلم هایی که گفتم نمره ضعیف بده و اسم این کارش هم بزاره قانع نبودن، واقعا مسخرست و با هیچ دلیل موجهی نمیشه توجیهش کرد! ضمنا توجیه ناپذیره که ایشون فیلمی مثل اخراجی ها 2 رو از خیلی از فیلم ها، فیلم بهتری میدونن!
    آیا به نظر شما واقعا فاصله درباره الی و اخراجی ها 2 نیم ستارست؟
    این پست از سایت سینمای ما رو برای نمونه گذاشتم، یه نگاهی بهش بندازید، قطعا کپ می کنی!!!
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2. این کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز RoYaYeEe_NiIiLi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    >>زندان<<

پيش فرض

آخه "آواز گنجشک ها" چه ربطی به اخراجی ها داره؟
    اینا مسیر فیلم هاشون یکیه؟داستانشون یکیه؟مضمونشون یکیه؟کارگردانشون یکیه؟
    اصلا کارای مجید مجیدی رو باید با کاری دهنمکی مقایسه کرد؟؟...
    این مقایسه اش از نظر من واقعا مسخره بود...نظر ها متفاوته و من همچنان پای حرفم هستم که اخراجی ها فیلم خوبی نبود از نظر من ولی خداوکیلی این که این همه طرفدار اخراجی ها هست باید همچین فیلمی رو با "آواز گنجشک ها "مقایسه کنه؟

4. 2 کاربر از RoYaYeEe_NiIiLi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت

پيش فرض محسن تنابنده: كارگردان «هفت دقيقه تا پاييز» گفته بود اگر من در نشست برنامه باشم، او نخواهد آمد

باز هم واکنش منفی و اعتراض اهالی سینما به برنامه سینمایی «هفت»
    محسن تنابنده: كارگردان «هفت دقيقه تا پاييز» گفته بود اگر من در نشست برنامه باشم، او نخواهد آمد

سینمای ما- عليرضا اميني كارگردان، فيلم «هفت دقيقه تا پاييز» و مسعود فراستي منتقد سينما در برنامه هفت حضور پيدا كرده و به صحبت درباره‌ي اين فيلم پرداختند. اميني با اشاره به توضيحاتي درباره‌ي فيلمنامه اين فيلم و روند كار آن در پاسخ به حامد بهداد كه گفته بود فيلمنامه‌اي براي اين فيلم وجود نداشته، گفت: حامد بهداد كه مي‌گويد هيچ چيز وجود نداشت اصلا فيلمنامه را نمي‌خواند. خانم تهراني فيلمنامه اين فيلم را كامل خواندند و نقطه نظرات دقيقي هم درباره آن دادند. البته با اين وجود اين فيلم و فيلمنامه آن به نوعي گروهي محسوب مي‌شود.

در ادامه اين برنامه محسن تنابنده، نويسنده فيلمنامه اين فيلم در تماسي تلفني به ذكر توضيحاتي درباره‌ي روند نگارش فيلمنامه پرداخت و گفت: حقيقت ماجرا اين است كه از مقطعي به بعد به دليل زياد بودن نظرات، از نوشتن فيلمنامه خسته شدم و بقيه آن را ننوشتم.
    پس از صحبت‌هاي تنابنده، فراستي اظهار كرد: نوع برخورد تنابنده جالب نبوده و بهتر است كه او اغراق نكند، چرا كه او پيش از اين هم فيلمنامه درخشاني نداشته است اما عليرضا اميني چندين فيلم خوب داشته و اكنون هم در حيطه كارگرداني اين فيلم بسيار خوب عمل كرده و بازي‌هاي بازيگران فيلم و به ويژه بازي محسن تنابنده نشان‌دهنده كارگرداني است كه پشت آنها قرار دارد.

اين صحبت‌هاي فراستي موجب شد كه محسن تنابنده بار ديگر با اين برنامه تماس گرفته و بگويد: فكر مي‌كنم كه اگر آقاي فراستي نقد كند، بسيار بهتر از آن است كه به توصيه اخلاقي بپردازند، به هر حال ايشان برخي مسايل درباره‌ي نحوه كار در اين پروژه را نمي‌داند و من هم نمي‌خواهم آنان را مطرح كنم. اما اگر فيلمنامه اين فيلم از چند سال قبل وجود داشته است، پس چرا طي اين سالها اين فيلم ساخته نشده است؟! چرا اين گونه حقوق هم را زيرپا مي‌گذاريم؟!

تنابنده در ادامه به انتقاد از فريدون جيراني، تهيه‌كننده و مجري «هفت» پرداخت و گفت: كارگردان «هفت دقيقه تا پاييز» گفته بود كه اگر من در نشست اين فيلم حضور داشته باشم، او حاضر نمي‌شود كه در اين برنامه حضور پيدا كند. به هر حال وقتي قرار است بحث از اين فيلمنامه و كار من شود، آيا بهتر نيست كه من هم در اين برنامه حضور داشته باشم تا بتوانم از حقوق خودم دفاع كنم.؟!

در اين بخش از صحبت‌هاي تنابنده، جيراني با بيان اين‌كه فرصت برنامه كم است،گفت: از اين موضوع اطلاع نداشته و هم‌اكنون مطلع شده است.

فراستي هم در پاسخ به صحبت‌هاي تنابنده گفت: توصيه اخلاقي بخشي از نقد است، همانطور كه وظيفه هنر هم همين است.

منبع:
    کد:

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

آیا به نظر شما واقعا فاصله درباره الی و اخراجی ها 2 نیم ستارست؟
    اختلافش یه کهکشانه.این فراستی اصلا معلوم نیست موضش چیه؟هر فیلمی براش میبری یه انتقادی داره.اصلا یکی بیاد به خودش اجازه ی فیلم سازی بده ببینیم چیکار می کنه

7. این کاربر از P.1052 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه scali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    جایی همین نزدیکی

پيش فرض

دوستان عزیز متاسفانه من برنامه این هفته رو ندیدم . چه طور بود ؟چی شد ؟

شنیدم جنجالی بوده .

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت

پيش فرض

با موضع‌گیری‌های کارگردان مقابل بازیگران
    اختلافات پشت صحنه «هفت دقیقه تا پاییز» عیان شد

سینمای ما- شبکه ایران نوشت: هفتمین فیلم بلند سینمایی علیرضا امینی از زمان اکران‌اش در سینماها تا نقد و بررسی بر آنتن سیما از اختلافات عوامل تولید این اثر پرده برداشت. حاشیه‌ها و خبرساز شدن این فیلم که از شروع اکرانش در سینماهای کشور و مراسم تبلیغاتی و افتتاحیه مصطلح به فرش قرمز‌ش کلید خورد تا روی آنتن سیما و برنامه سینمایی هفت نیز ادامه داشت.
    عدم تمایل تهرانی به فرش قرمز و گلایه‌های مجری
    اواخر خرداد ماه هدیه تهرانی که پس از چیزی نزدیک به چهار سال به پرده سینماها بازگشته بود با نه گفتن به راه رفتن روی فرش قرمزی که برای این فیلم انداخته شده بود اعلام کرد که علاقه‌ای به چنین برنامه‌های با سر‌وصدا و تشریفات خاص همچون پیاده شدن از لیموزین و... ندارد و این حضور را به دلیل تناسب نداشتن با شرایط جامعه جایز نمی‌داند. این جنگ رسانه‌ای با انتشار نامه‌ای از مجری همان مراسم که بارها از بدقولی تهرانی گلایه کرده بود ادامه یافت.
    سکوت خاطره اسدی و ادامه بی‌احترامی‌ها
    خاطره اسدی، دیگر غایب این مراسم بود که هرچند عدم حضورش همچون تهرانی جنجال ساز نبود اما بیان دلایل عدم حضورش در گفت‌وگو با یک سایت خبری حاوی نکات جالبی بود که نشان می‌داد روند تولید این فیلم هم کم حاشیه نبوده است. اسدی پس از انتقاد‌های گاه و بیگاه کارگردان این اثر سینمایی بالاخره به حرف آمد و اعلام کرد که سکوتش سرشار ار ناگفته‌ها است.
    بازیگر جوان سینما در واکنش به گفته اخیر علیرضا امینی که به صراحت اعلام کرده بود از حضور وی راضی نبوده و اسدی انتخاب چندمش بوده است، ضمن تکذیب این خبر، اظهار تعجب کرده و گفت: «جالب است که بدانی دو سال قبل که کار را شروع کردیم نیما شاهرخ‌شاهی به جای محسن تنابنده، بهنوش طباطبایی به جای هدیه تهرانی و شاهرخ استخری به جای حامد بهداد بود. حتی آن تیم هم قطعی نشد و شهاب حسینی جای شاهرخ‌شاهی آمد، ولی وقتی زمان فیلمبرداری تاخیر افتاد شهاب هم نتوانست بیاید بعد با فرد دیگری قرارداد بستند و در چهارمین انتخاب خود به محسن تنابنده رسیدند. در واقع هیچ کدام از اینها انتخاب‌های اول نبودند، اما به من که می‌رسد می‌گویند: خاطره، انتخاب پنجم بود!»
    اسدی در ادامه با گلایه از تغییرات نابهنگام فیلمنامه و سر درآوردن یک‌باره موضوع خیانت در داستان و برهم خوردن شخصیت‌پردازی‌اش نکات جالبی در خصوص عدم حضورش در مراسم فرش قرمز این فیلم بیان کرد: «چرا دعوت داشتم، اما به خاطر آقای امینی نیامدم. احساس کردم که حضورم دلیلی ندارد وقتی که کارگردان در فرهنگسرای ارسباران می‌نشیند و می‌گوید: ما به خانم اسدی گفتیم موهایش را کوتاه کند که ایشان قبول نکردند و برای کاراکتر وقت نگذاشتند و یا در ماهنامه فیلم می‌گوید: اسدی به من تحمیل شده و انتخاب چندم بوده است. چه دلیلی دارد به فرش قرمز فیلمش بروم.»
    حضور امینی مشروط به عدم حضور تنابنده
    این پایان اختلافات عوامل «هفت دقیقه تا پاییز» نبود و پخش برنامه این هفته «هفت» پرده از اختلاف تازه گروه تولید این اثر برداشت. محسن تنابنده بازیگر و فیلمنامه‌نویس که پیش از این بارها به سابقه خوش دوستی‌اش با امینی اشاره کرده بود، پس از آنکه مسعود فراستی به نگارش فیلمنامه ایراداتی گرفت، در گفت‌وگویی تلفنی مانند دیگر مهمانان برنامه در ابتدا جیرانی را آماج انتقادات خود قرار داد و در ادامه با اعلام این نکته که حضور در برنامه را برای دفاع از اثرش، حق مسلم خود می‌داند اذعان داشت: «هر چند کارگردان «هفت دقیقه تا پاییز» گفته بود که اگر من در نشست این فیلم حضور داشته باشم، او حاضر نمی‌شود که در این برنامه حضور پیدا کند.

آدرس منبع:
    کد:

10. این کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه errmii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

امروز محمدرضا باشه آخرش آهنگر ادای ا.ن رو دراورد گفت بگگگم بگگم؟
    بعدشم گفت من دیگه سعی می کنم فیلم جنگی نسازم چون باید بدنه حاکمیت رو در فیلم راضی نگه دارم

12. این کاربر از errmii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت

پيش فرض

گزارشی از برنامه روز گذشته «هفت»؛
    حیایی: نمی‌خواهم همیشه در فیلم‌های کمدی بازی کنم

سینمای ما - امین حیایی بازیگر فیلم سینمایی «بیداری رویاها» طی گفت‌و‌گوی ضبط شده در برنامه «هفت» در خصوص این فیلم گفت: ما در طول فیلم‌برداری طبق فیلم‌نامه حرکت کردیم، فیلم برای من تجربه بسیار خوبی بود و چیزهای زیادی آموختم.وی افزود: زمانی که فیلم و عوامل آن خوب باشد، می‌توانم انرژی‌هایم را در کار متمرکز کنم، همچنین فیلم‌نامه کامل نوشته شده بود و من چیزی به آن اضافه نکردم.

حیایی فیلم «بیداری رویاها» را تلخ دانست و بیان داشت: بعد از دیدن این فیلم مردم با گریه از سینما خارج می‌شوند در حالی‌که مردم ترجیح می‌دهند با خنده سینما را ترک کنند.

وی با بیان این‌که نمی‌خواهد در فیلم‌های کمدی ایفای نقش کند، توضیح داد: کار کردن با کارگردانی که به کارش واقف است باعث می‌شود انرژی بازیگر بر بازی متمرکز و خلاقیت بهتری داشته باشد. در حالی‌که بعضی کارها خیلی سریع ساخته و انرژی بازیگر صرف مسائلی می‌شود که بازیگری‌اش را تحت شعاع قرار می‌دهد.

امین حیایی در خاتمه نقش‌های خود را در سینما متفاوت بیان‌ کرد و گفت: شخصیت‌های کمدی که من بازی کردم با این‌که نقاط مشترکی دارند، با هم متفاوت است. به عنوان مثال شخصیت بیژن مرتضوی در «اخراجی‌ها» با شخصیت فروشنده DVD فیلم «پوپک و مش ماشاالله» و شخصیت «کما» متفاوت است.
    منبع خبر: سینمای ما
    لینک منبع خبر:
    کد:

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت

پيش فرض

واکنش منفی منتقدان به برنامه «هفت» کماکان ادامه دارد
    حتی یک لحظه نمی‌خواهم قیافه مجری برنامه را ببینم که می‌دانم چه بوده و حالا به کجا رسیده!

سینمای ما- احمد طالبی نژاد منتقد مشهور سینما و مدیر مسئول نشریه هفت در یادداشتی که در ماهنامه نافه منتشر کرده از برنامه هفت فریدون جیرانی به شدت انتقاد کرد .طالبی نژاد نوشت :می گویند برنامه ای از یکی از شبکه های تلویزیونی پخش می شود به نام هفت که ظاهرا الگویش برنامه “نود “ است . من ندیده ام ونخواهم دید چون حتی یک لحظه نمی خواهم قیافه مجری اش را ببینم که می دانم چه بوده وحالا به کجا رسیده. طالبی‌نژاد درادامه یادداشت خود نوشته : مسیری که او طی طی کرده هم نوعی مرگ خاموش است .مرگ شخصیت . شنیده ام که این آقای خوش چهره ! و خوش صدا ! و خوش بیان مجوز کامل گرفته تا ی برنامه جنجالی درباره سینمای ایران بسازد .
    لابد مسئولان تلویزیون همچنان از سیاق اسلاف خود در پیش از انقلاب استفاده می کنند.یعنی دعوای دو نهاد فرهنگی هنری - وزارت فرهنگ وهنر وقت با سازمان رادیو ،تلویزیون ملی ایران که البته هر کدام می کوشیدند در مقابل نهاد قدرت ،خود را دلسوخته تر ووفادارتر نشان دهند . جالب اینکه وزارت فرهنگ ونر را شوهر خواهر شاه برعهده داشت و ریاست رادیو ،تلویزیون را پسر خاله فرح پهلوی . به هرحال این رقابت همچنان ادامه دارد.به ما هم ربطی ندارد .اما دوستی از من پرسید “ درباره اینکه فلانی نام مجله هفت را برای برنامه اش انتخاب کرده ،اعتراضی و یا شکایتی نداری؟ تنها جوابی که داشتم این بود که جرم کش رفتن یک نام ،کمتر جرمی است که متوجه این آقاست .
    منبع خبر: سینمای ما
    لینک منبع خبر:
    کد:

15. 2 کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

R e b i r t h Kurosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    همون جا ! :دی

پيش فرض

امشب ساعت چند پخش میشه؟! 

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •