تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 47

نام تاپيک: چرا اپل؟؟؟؟؟

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض چرا اپل؟؟؟؟؟

سلام دوستای عزیز

راستش میخواستم بدونم که این گوشی ها اپل چی دارن که بقیه گوشی ها نداره و قیمتش هم اینقدر بالاست نسبت به کارایی که دارن؟مثلا دوربین 3g قابل قیاس هست با دوربین Omnia HD سامسونگ ولی تفاوت قیمت ها رو نگاه کنید و ...
    چی داره که بقیه ندارن؟زیاد آشنایی ندارم با گوشی های اپل و واسه همین میپرسم...

آخر فروم باز Mojtaba-MCI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

خب گوشیای اپل یه سطح دیگه از کاربری رو ارائه میدن ، من که الان خودم از آیفون استفاده میکنم نمیتونم دوباره از گوشیایی مثل نوکیا ، سامسونگ یا سونی اریکسون استفاده کنم.یعنی نه این که نتونم ، هیچ لذتی واسم ندارن...
    کارکردن با گوشیای اپل یه حس خوبی به آدم میده ، ضمن اینکه تمام به ظاهر کمبودهایی که داره(مثلا بلوتوث یا هرچیز دیگه)به راحتی با نرم افزارهاش قابل حل هستن.
    یه نکته ی جالب اینکه توو قسمت نرم افزار یا بازی اونقدر گزینه واسه انتخاب داری که دیگه نمیدونی باید از کدوم استفاده کنی!
    میخوام بگم تنوع نرم افزارهاش خیلی خیلی زیاده...
    قیمتش به نظر منم بالاست ، قیمت این گوشی باید 500 یا نهایتا 600 میبود که متاسفانه اینقدر کم وارد بازار ایران میشه که به خاطر اسم و برندش با قیمت های بالا به فروش میرسه.

3. 5 کاربر از Mojtaba-MCI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز NINTENDO_DS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    سرزمین مادری

پيش فرض

اپل به خاطر مکینتاش که روش نصبه خیلی طرفدار داره و زیباییش

5. 2 کاربر از NINTENDO_DS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای payamf1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

مزیتها و دلایل خرید اپل رو نمیشه در یک نظر کوچیک گفت.
    خیلی از مردم برای خرید موبایل ، دوربین یا حافظه یا ... را ملاک قرار میدهند برای خرید و مثلا دوربین 8 مگاپیکسلی رو ملاک برتری قرار میدن. ولی واقعا اپل کلکسیونی از اون امکاناتی است که گوشیهای دیگر همیشه اون رو کم داشتن.
    تمام مزیتها و معایب آیفون رو نمیشه لیست کرد ولی به عقیده من نوآوری آیفون در اینه که در عین حال که گوشی کاملی در زمینه های مولتی مدیا ، اینترنت و.. است ولی ابعاد فوق العاده ای دارد! به نظر من گذاشتن یک صفحه نمایش قوی و با کیفیت ، تاچ فوق العاده روان و بی دردسر ، دوربین بی دردسر (درسته 3G دو مگاپیکسل هست ولی عکس گرفتن باهاش راحته و تنظیمات اضافه نداره) ، امکانات مولتی مدیا (iPod) قوی که واقعا شاهکاریست ، اینترنت کاربردی و از همه مهتر و مکمل اینها ، فناوری مولتی تاچ! که واقعا کار با این گوشی ها رو آسون میکنه ، توی این ابعاد فوق العاده مناسب کارخارق العاده ای است.
    حالا شاید شما بگین که گوشیهای دیگه هم این امکانات رو دارن (مثل مولتی تاچ ، تاچ روان (منظورم خازنیه) و... ) ولی بد نیست به ابداع کننده و مخترع چنین فناوری هایی برگردیم که سرچشمه همه آنها اپل بوده است (همانطوریکه اولین صفحه لمسی دنیا توسط اپل در یک تلفن رومیزی به کار رفته شد) و همیشه گفتن دود از کنده بلند میشه!
    همه این عوامل به اضافه مقبولیت عام آیفون تمایل خرید آیفون رو دو چندان میکنه . منظورم از مقبولیت عام اینه که حتی توی ایران هم که من همیشه روزنامه هاش رو دنبال میکنم همیشه خبری در مورد آیفون هست (به عنوان مثال توی کلیک جام جم ، دنیای اقتصاد و حتی برنامه کلیک بی بی سی فارسی) و این یعنی اینکه همه به آیفون یه جور به خصوصی نگاه میکنند.
    از طرف دیگه iPhone OS به شما تجربه سیستم عاملی ساده و در عین حال پیشرفته را میدهد. که با وجود اینکه مدت زیادی نیست که آمده (از زمان اولین نسل آیفون) ولی با ویندوز موبایل (با آن همه سابقه) رقابت تنگاتنگی دارد. که البته هرکدام از این سیستم عامل ها کمی و کاستیها خودشان را دارند و پیشرفتهای خودشان را هم دارند.
    مثلا اگر میخوای نوکیا N97 بخری من این لیست بلند بالا رو از امکاناتش بهت میدم:
    دوربین 5 مگاپیکسل یا لنز کارل-زایش با فلاش و فوکوس و ویدنو 30 فریم و ...
    حافظه 32 گیگابایتی با دریچه کارت حافظه که تا 16 گیگ مموری رو هم ساپورت میکنه
    صفحه نمایش 3.5 اینچی
    سیستم عامل سیمبیان
    پردازشگر 434 مگاهرتزی ARM و رم 128
    رادیو چی پی اس و..................................
    ولی واسه آیفون من فقط اینو میگم :
    صفحه نمایش 3.5 اینچی با رزولشون بالا و خازنی
    ابعاد فوق العاده
    آیپاد کاربردی و بی نظیر
    حافظه 32 گیگی با پردازشگر 600 مگاهرتزی و رم 256
    سیستم عامل مک
    و مولتی تاچ
    میبینی که آیفون در خیلی از جهات از روی کاغذ ضعبفتر از N97 است. ولی کدوم یکی موفق تره؟؟؟؟؟
    Last edited by payamf1; 20-05-2010 at 09:48.

7. 4 کاربر از payamf1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال m.behnam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    YaZd

پيش فرض

سلام دوستای عزیز

راستش میخواستم بدونم که این گوشی ها اپل چی دارن که بقیه گوشی ها نداره و قیمتش هم اینقدر بالاست نسبت به کارایی که دارن؟مثلا دوربین 3g قابل قیاس هست با دوربین Omnia HD سامسونگ ولی تفاوت قیمت ها رو نگاه کنید و ...
    خودت یه بار دست بگیر
    تا آخرشو متوجه میشی!!!!!

9. این کاربر از m.behnam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز DJ POLESTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

سلام دوستای عزیز

درود.

دوست من از هر لحاظی و از هر نگاهی کلا گوشی iphone با سایر گوشی ها مثل نوکیا و سامسونگ و.... قابل مقایسه نیست!!!

تکنولوژی ساخت گوشیهای آیفون یه جوره که وقتی آدم باهاش کار میکنه فکر میکنه سایر برندهای گوشیهای جدید بازار یه نیم قرن با گوشی آیفون فاصله داره!
    البته به قول یکی از دوستان که گفتن برای بعضیها دوربین و صدا مسله هست که هیچ (خوب معلومه اون طرف گوشی رو واسه عکسایی میخواد)

اما در کل گوشی آیفون یه از هر جهات با بقیه گوشیهای بازار فرق میکنه...

و در آخر بنظر من تو ایران کارایی چندانی نداره (البته بجز سرگرمی و مالتی مدیا) ؛ چون بیشتره نرم افزارها و آپدیت و... اینترنتی هستش (ولی کو اینترنت!!!).

11. 3 کاربر از DJ POLESTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

اپليكيشناس

آخر فروم باز joe_satriani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهــــد

پيش فرض

و در آخر بنظر من تو ایران کارایی چندانی نداره (البته بجز سرگرمی و مالتی مدیا) ؛ چون بیشتره نرم افزارها و آپدیت و... اینترنتی هستش (ولی کو اینترنت!!!).
    اين جمله رو باهات هستم

---------- Post added at 04:56 PM ---------- Previous post was at 04:54 PM ----------

میبینی که آیفون در خیلی از جهات از روی کاغذ ضعبفتر از N97 است. ولی کدوم یکی موفق تره؟؟؟؟؟
    بابا نوكيا رو ولش كن

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

آِیفون رو فقط کسی درک می کنه که آیفون داشته باشه،وگرنه با توضیح و تفسیر و .... نمیشه به هیچ نتیجه ای رسید.
    من تا قبل از اینکه بخرم فقط در موردش میشنیدم که می گفتن آیفون یه چیز دیگست،آیفون آخرشه،یارو آیفون بازه،فقط آیفون و .... ولی اصلا متوجه نمیشدم چرا و خیلی هم تحقیق کردم توی نت ولی باز هم نفهمیدم چرا و وقتی که خریدمش به جواب همه چراهایی که داشتم رسیدم.هر کسی بخره متوجه میشه.
    همه چیز جلوی دستته،راحته،محکمه،روونه،ب ا کلاسه،سرگرم کنندست،حرفه ایه،هنگ منگ تو کارش نیست،رو صفحه نمایشش اصلا لیز میخوری،تاچش تکه،تاچش بدون خطاست(وقتی که باهاش مسیج تایپ کنی می فهمی،بعضی وقتا احساس می کنم حرف ها قبل از اینکه من بزنم خودش داره تایپ میشه)،و ....
    خلاصه من به زبون عامیانه گفتم ولی دوست عزیز باز هم شما متوجه نمیشی چون هر کسی که این گوشی رو نداره متوجه نمیشه،باید داشته باشیش تا بهش ایمان بیاری.

15. 3 کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

آِیفون رو فقط کسی درک می کنه که آیفون داشته باشه،وگرنه با توضیح و تفسیر و .... نمیشه به هیچ نتیجه ای رسید.
    من تا قبل از اینکه بخرم فقط در موردش میشنیدم که می گفتن آیفون یه چیز دیگست،آیفون آخرشه،یارو آیفون بازه،فقط آیفون و .... ولی اصلا متوجه نمیشدم چرا و خیلی هم تحقیق کردم توی نت ولی باز هم نفهمیدم چرا و وقتی که خریدمش به جواب همه چراهایی که داشتم رسیدم.هر کسی بخره متوجه میشه.
    همه چیز جلوی دستته،راحته،محکمه،روونه،ب ا کلاسه،سرگرم کنندست،حرفه ایه،هنگ منگ تو کارش نیست،رو صفحه نمایشش اصلا لیز میخوری،تاچش تکه،تاچش بدون خطاست(وقتی که باهاش مسیج تایپ کنی می فهمی،بعضی وقتا احساس می کنم حرف ها قبل از اینکه من بزنم خودش داره تایپ میشه)،و ....
    خلاصه من به زبون عامیانه گفتم ولی دوست عزیز باز هم شما متوجه نمیشی چون هر کسی که این گوشی رو نداره متوجه نمیشه،باید داشته باشیش تا بهش ایمان بیاری.
    اره
    كلن اپل اينجوريه
    وقتي با محصولاتش كار نكني نميشه فهميد
    من ايفون ندارن ipod touch دارم
    اما واقن ايفون مي ارزه
    هر كي گوشي تو اين قيمت ميخواد شك نكنه ايفون اخرشه

17. این کاربر از Mehrdad092000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •