تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 47

نام تاپيک: چرا اپل؟؟؟؟؟

آخر فروم باز pulp_152's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من ، از آیفون استفاده میکنم ، ولی خواهر من عشق سامسونگ ه!‌

اون وقتی که بهش گفتم ، سامسونگ یک برند کره ای ، که فقط بنا به سیاست ها خارجی ایران ، بازار ایران تسخیر کرده ، گوش نکرد!

ایشون ، گوشی s80003 JET خرید!

میگفت ، پردازنده ی 800Mhz ی داره ، دروربینش 5Mpx داره و....!

من بهش گفتم ، یک سیستم عاملی که از متور جاوا استفاده میکنه ، پردازنده ی 800Mhz ی می خواد چه کار ؟؟؟

حالا افسوس می خوره!
    به نظر شما گوشي 300 هزاري كه صفحه نمايش amoled و امكانات خيلي بالايي داره بايد از لحاظ عملكرد مثل يك گوشي 1 ميليوني عمل كنه ؟ اپل ميتونه روي جاوا بهتر از جت عمل كنه ؟

اخه عزيز جان اينها به هم ربط نداره ... گوشي بدون سيستم عامل يعني دوربين ... موزيك ... پاسخ تماس ... بازي براي سرگرمي ... فيلم ديدن و ...

گوشي با سيستم عامل داستانش فرق ميكنه ... مقايسه اين 2 اشتباهه و درست نيست حالا چه سامسونگ باشه چه نوكيا چه ال جي چه سوني و هر برندي ...

اول بايد ديد انتظارات هر شخص از گوشي چيه و بنا به انتظاراتش گوشيش رو انتخاب ميكنه ... مثلا چه كاري هستش كه يك فرد قديمي كه اشنايي زيادي با گوشي نداره با جت انجام نميده كه با ايفون 3gs انجام ميده ؟ غير از اينكه براي بنده خدا دردسر بيشتر داره اين سيستم عامل؟

نميگم سيستم عامل بده ! ولي اين مثالي كه شما زديد ربطي به سامسونگ و اپل و بقيه برندها نداره بلكه تفاوت يك گوشي سيستم عامل دار با بدون سيستم عامله !كه بايد از قبل در مورد خصوصيات هر كدوم اطلاعات داشت و بعد اقدام كرد به خريد ...

آخر فروم باز Microsoft24's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

10 RE

به نظر شما گوشي 300 هزاري كه صفحه نمايش amoled و امكانات خيلي بالايي داره بايد از لحاظ عملكرد مثل يك گوشي 1 ميليوني عمل كنه ؟ اپل ميتونه روي جاوا بهتر از جت عمل كنه ؟

اخه عزيز جان اينها به هم ربط نداره ... گوشي بدون سيستم عامل يعني دوربين ... موزيك ... پاسخ تماس ... بازي براي سرگرمي ... فيلم ديدن و ...

گوشي با سيستم عامل داستانش فرق ميكنه ... مقايسه اين 2 اشتباهه و درست نيست حالا چه سامسونگ باشه چه نوكيا چه ال جي چه سوني و هر برندي ...

اول بايد ديد انتظارات هر شخص از گوشي چيه و بنا به انتظاراتش گوشيش رو انتخاب ميكنه ... مثلا چه كاري هستش كه يك فرد قديمي كه اشنايي زيادي با گوشي نداره با جت انجام نميده كه با ايفون 3gs انجام ميده ؟ غير از اينكه براي بنده خدا دردسر بيشتر داره اين سيستم عامل؟

نميگم سيستم عامل بده ! ولي اين مثالي كه شما زديد ربطي به سامسونگ و اپل و بقيه برندها نداره بلكه تفاوت يك گوشي سيستم عامل دار با بدون سيستم عامله !كه بايد از قبل در مورد خصوصيات هر كدوم اطلاعات داشت و بعد اقدام كرد به خريد ...
    اولا ، این گوشی (JET) الان ۳۰۰،۰۰۰ تومن ه!

یک نکته رو هم فراموش نکنید ، گوشی بدون سیستم عامل وجود خارجی نداره!

درسته ، شرکت سامسونگ از متور جاوا برا قدرت گرفت استفاده کرده‌! ولی دلیل نمیشه بگید بدون سیستم عامل !

حتی ، ۱۱۰۰ نوکیا هم از یک سیستم عامل استفاده میکنه!

مدیریت مسیج ، تماس و.... بدون وجود سیستم عامل امکان نداره!

3. 4 کاربر از Microsoft24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pulp_152's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اولا ، این گوشی (JET) الان ۳۰۰،۰۰۰ تومن ه!

یک نکته رو هم فراموش نکنید ، گوشی بدون سیستم عامل وجود خارجی نداره!

درسته ، شرکت سامسونگ از متور جاوا برا قدرت گرفت استفاده کرده‌! ولی دلیل نمیشه بگید بدون سیستم عامل !

حتی ، ۱۱۰۰ نوکیا هم از یک سیستم عامل استفاده میکنه!

مدیریت مسیج ، تماس و.... بدون وجود سیستم عامل امکان نداره!
    من كه با كلمات قصد بازي ندارم بلكه هدف رسوندن مطلب بود كه رسوندم .. جاوا رو نميشه با يك گوشي سيستم عامل دار كه قدرت و بيس بهتري چيده مقايسه كرد .... هدف و بازار متفاوتي هم دارن ... همين گوشي جت رو با i8000 مقايسه كنيد با اينكه رو كاغذ شبيه به هم هستن اما در عمل خيلي تفاوت دارن ..

5. این کاربر از pulp_152 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه Vallio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    اصفهـــان

پيش فرض

عجب تاپیک باحالی !

اگه نباشه جاش خالی می مونه lordsaber's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

عزیز یبار ایم گوشیو از دوستت بگبر و دو روز با برنامه هاشو بازی هاش کار کن ببین این چه گوشیه
    پشیمون نمیشی
    گرفتم کار کردم که اینجوری اسیرش شدم! ولی آخه 900 تومن؟! خییییلللللللللیییییییییی زیاده جون تو اینهمه بشماری جیرینگی بدی! با این وجود که با 300 تومن کمتر می تونی گوشی با سخت افزار بهتری بگیری! تگر این که واقعا دلیل قانع کننده ای داشته باشی یا به فول دوستمون عاشق اپل باشی!

تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

به نظر من آیفون گوشیه فانتزی هست . خیلی تجملات داره ولی گوشی های دیگه کاربردی ترند. مثلا نوع تاچ آیفون امکان اضافه ای که نیست یک امکان راحت کننده است ولی دوربین و صفحه کلید کامل و امکانات دیگه دیگه کاربردی تر هستند.

ولی در کل من به یک نظر درباره کسانی که آیفون دارند رسیدم. اینکه همه بدون استثنا، واقعا روی گوشیشون تعصب دارند یعنی اگر بهشون بگی این گوشی با این قیمت نمی ارزه فکر می کنند از دنیا عقبی و آنها آخر تکنولوژی را دارند. اصلا منظورم افرادی نیست که توی این تاپیک هستند دوستام را می گم.
    در فانتزی بودن و کلاس آیفون که شک نکن! هیچی نداشته باشه با کلاس تر از اون گوشی نیست! ولی خوب دیگه قیمت هم برا با کلاساست! در مورد صفحه کلید و امکانات هم کامله به نظر من هر کاری باش می تونی بکنی!

تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

شما خیلی ، سطحی به قضیه نگاه میکنی ،

گوشی آیفون از سیستم عامل قدرتند iOS استفاده میکنه ، و این سیستم عامل از هسته ی یونیکس استفاده میکنه!

به نظر ، من یک گوشی خوب ، اول باید یک سیستم عامل خوب داشته باشه تا سخت افزار خوب !

سخت افزار بدون نرم افزار به هیچ دردی نمی خوره!

مثلا ، یک مثال ساده و خودمونی براتون میزنم!

من ، از آیفون استفاده میکنم ، ولی خواهر من عشق سامسونگ ه!‌

اون وقتی که بهش گفتم ، سامسونگ یک برند کره ای ، که فقط بنا به سیاست ها خارجی ایران ، بازار ایران تسخیر کرده ، گوش نکرد!

ایشون ، گوشی s80003 JET خرید!

میگفت ، پردازنده ی 800Mhz ی داره ، دروربینش 5Mpx داره و....!

من بهش گفتم ، یک سیستم عاملی که از متور جاوا استفاده میکنه ، پردازنده ی 800Mhz ی می خواد چه کار ؟؟؟

حالا افسوس می خوره!

مخصوصا از وقتی که ، به فریمور ۴ آپگرید کردم ، و مالتی تسک اپل رو دید ! (چون هی به من میگفت آیفون حتی مالتی تسک ساده هم نداره! )

گوشی های من ، به ترتیب i-mate JASJAR --> iPhone 2G --> iPhone 3G --> iPhone 3G S بوده!

تقریبا ، هرکس با من دوست و رفیق بوده ، ظرف مدت کوتاهی به سمت اپل گرایش پیدا کرده!

علاقه مندی به اپل مثل یک ویروس عمل میکنه! با قدرت تکثیر بالا!

یک نکته ، رو فراموش نکنید ، کسی که با سیستم های اپل کار کنه ، دیگه با هیچ سیستم مشابه ای ، چه بالاتر و چه پایین تر نمی تونه کار کنه!

امید وارم ، هیچ کس ، بعد از خرید افسوس نخوره! چون تا قبل از خرید پول تو جیب شماست و حق اتخاب دارید! اما بعد از خرید ، دیگه حق انتخابی وجود نداره!!

موفق باشید ،

امید
    ماشالله شما تعصب به آیفون تو حرفات مثل چراغ قوه مستقیم تو چشم می زنه ها!
    تو بازار گوشی های قوی تر از آیفون هم هست با قیمتهای پایینتر. ولی خوب آیفون یه جورایی از گوشی های دیگه متمایز هست و خریدارهای خاص خودش رو داره. ولی اگر بخوایم روی ارزش خرید فکر کنیم همونطور که دوستمون گفتند خوب با این قیمت یکم باید روی ارزش خریدش شک کرد!

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

ماشالله شما تعصب به آیفون تو حرفات مثل چراغ قوه مستقیم تو چشم می زنه ها!
    تو بازار گوشی های قوی تر از آیفون هم هست با قیمتهای پایینتر. ولی خوب آیفون یه جورایی از گوشی های دیگه متمایز هست و خریدارهای خاص خودش رو داره. ولی اگر بخوایم روی ارزش خرید فکر کنیم همونطور که دوستمون گفتند خوب با این قیمت یکم باید روی ارزش خریدش شک کرد!
    عزیز ایفون واقا گوشیه توپیه
    فقط باید باهاش کار کنی به صورت کامل

11. 2 کاربر از Mehrdad092000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای payamf1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

آخ گفتی مثل تبلیغات صاایران میمونه : هرروز بهتر از دیروز ، دینگ دینگ
    هرروز که میگذره یه برنامه جدید نصب میکنی کلی باهاش حال میکنی بعد تازه میفهمی عجب گوشی باحالی داری
    تا الان که آیفون دارم از اقوام و آشنایان 2 3 بار مشتری داشته تازه یکیشون 100 هزار تومان از خرید خودم بالاتر میداد

13. 2 کاربر از payamf1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

آخ گفتی مثل تبلیغات صاایران میمونه : هرروز بهتر از دیروز ، دینگ دینگ
    هرروز که میگذره یه برنامه جدید نصب میکنی کلی باهاش حال میکنی بعد تازه میفهمی عجب گوشی باحالی داری
    تا الان که آیفون دارم از اقوام و آشنایان 2 3 بار مشتری داشته تازه یکیشون 100 هزار تومان از خرید خودم بالاتر میداد
    بابا اینقدر نگید! از بس تعریف کردید دارم هوسی می شم کل حسابمو خالی کنم همین الان برم یکی بخرما!
    من آیفون می خواااااااااااام !
    حالا این قیمتش میاد پایین یه مدت صبر کنم یا نه! مدل جدیدش هم اومد قیمتش خیلی افت نکرد که!
    بعد یه چیز دیگه! این مدل جدیده بهتره خریدش یا همین 3gs خوبه؟!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •