تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 47

نام تاپيک: چرا اپل؟؟؟؟؟

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

عجب سوالی

اتفاقا چند وقت پیش رفته بودم یه Handsfree بخرم، داشتم با گوشیم کار میکردم، یه مشتری گفت این چـــــی داره آخه؟ و من موندم که چی بگم

اپل یه چیزایی داره که هیچ گوشی ای نداره! و یه چیزایی نداره که همه دارن! مثل همون دوربین بالا و بلوتوث روون!

البته خیلی از اینا حل شده و دوربین با کیفیت بالا هم برای مصرف کننده های اپل بی معنی هست...

من چندتا مثال میزنم:

شما ببین، کدوم گوشی مثل اپل بقلش یه دکمه ی ساده داره که گوشی رو ببره به حالت silent؟ به نظرت این دکمه چقدر میتونه مفید باشه؟! خیــــــــــلی! یعنی واقعا آدم اول شاید از خودش بپرسه آخه ارزش داشت واسه این کار یه دکمه بزاری؟!!! اما بعد میبنی که وااااای، عجب چیزیه! چقدر استفاده داره.

یا مثلا، شما برو به inbox گوشی اپل! فوق العاده هست! اصلا یه چیز فضایی هست! مثلا مقایسه بازی رونالدینیو با کریم باقری هست!!! آیفون برای هر سخصی یه فولدر میسازه، شما وارد فولدر اون شخص که میشی، دقیقا مثل Chat میمونه، یعنی پیغام دریافت شده سمت راست، پیغام های فرستاده شده سمت چپ. اما حالا تو گوشی های دیگه، شما برای اینکه بخوای ببینی چی send کردی، باید دو ساعت فولدر عوض کنی! بعد همه چی قاطی پاتی هست!

کلا یه سهولت و سادگی خاصی داره که کار باهاش رو راحت میکنه. لذت بخش میکنه.

در مورد قیمتش، ایکاش بالای 1 تومن بود! اینجوری تک تر بود

2. این کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه lordsaber's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

عجب تاپیک جالبی هست! از اوناست که اخرش همه به جون هم میوفتند!
    من هم موندم واقعا این گوشی چی داره و آیا ارزش خرید داره؟!
    یکی از دوستان داره و کاملا بلده آنلاک کنه همه مدلها رو ولی بازم راضی نمی شم اینهمه پول بالا این گوشی بدم!
    درسته در مقابل سونی اریکسون و نوکیا و سامسونگ و ... پادشاهی می کنه ولی در مقابل برندی مثل htc یا blackbery چی؟!
    وقتی مثلا می تونم htc hd2 بخرم با همین قیمت و قدرت بیشتر چرا باید این گوشی رو خرید؟
    می شه دوستانی که دارند و اطلاعات دارند بگند واقعا این ارزش خرید داره یا یا اون htc. گرچه htc حدود 200 تومن پایینتر از iphone 3gs میوفته ولی با امکانات بهتر و کاملتر!
    پیشاپیش ممنون

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

عجب تاپیک جالبی هست! از اوناست که اخرش همه به جون هم میوفتند!
    من هم موندم واقعا این گوشی چی داره و آیا ارزش خرید داره؟!
    یکی از دوستان داره و کاملا بلده آنلاک کنه همه مدلها رو ولی بازم راضی نمی شم اینهمه پول بالا این گوشی بدم!
    درسته در مقابل سونی اریکسون و نوکیا و سامسونگ و ... پادشاهی می کنه ولی در مقابل برندی مثل htc یا blackbery چی؟!
    وقتی مثلا می تونم htc hd2 بخرم با همین قیمت و قدرت بیشتر چرا باید این گوشی رو خرید؟
    می شه دوستانی که دارند و اطلاعات دارند بگند واقعا این ارزش خرید داره یا یا اون htc. گرچه htc حدود 200 تومن پایینتر از iphone 3gs میوفته ولی با امکانات بهتر و کاملتر!
    پیشاپیش ممنون
    عزیز یبار ایم گوشیو از دوستت بگبر و دو روز با برنامه هاشو بازی هاش کار کن ببین این چه گوشیه
    پشیمون نمیشی

5. این کاربر از Mehrdad092000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز SIMON137's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خدا مي دونــــــه...!

پيش فرض

بذارید راحت براتون بگم
    بهترین تاچ ( صفحه لمسی ) توی دنیا رو داره ، یعنی شما دستت لمس نکرده کار می کنه
    همین عمل باعث شده که خیلی برنامه و بازی براش بیاد.

شاید فکر کنید اپل هیچ برنامه درست حسابی نداره ( چون زیاد تو نت ندیدید این ذهنیت به شما دست بده ) در صورتی که بیشترین برنامه و بازی رو همین آیفون داره ، هر هفته چندین هزار برنامه و بازی براش میاد.

سرعت عملکرد اون بسیار سریع هست ، یعنی یک تاچ به معنای واقعی ، باید مثلا اپل رو تو یه دستت بگیری یک گوشی تاچ دیگرو تو اون یکی دستت بعد مقایسه کنی می فهمی چی میگم

اپل مولتی تاچ هست که اینم خودش یک قابلیته ، یعنی می تونی هم زمان از چند انگشت برای کار با اون استفاده کنی

یک پخش کننده حرفه ای موسیقی
    در هر زمینه بازی و برنامه داره
    بازی ها و برنامه های جالب و فراوونی داره ، گرافیک بازی ها به قدری بالاست که سونی از وجودش احساس خطر کرده
    نمونه بازی :

بالایی گیتار هیرو بود پایینی یک چیزی مثل گیتار هیرو ،

بازی هری پاتر به صورت مولتی پلیر

یک بازی اتومبیل رانی :

بازی رزدنت اویل :

پرنس آف پرشیا :

بازی اسپلینتر سل واسه آیفون ، این همون جایی که شیشه رو میشکونی زیر درو می بینی :

و..............

حالا چند نمونه برنامه :

برنامه مخصوص کوهنوردان که ارتفاعات و پستی و بلندی هارو نشون میده :

نرم افزار تحلیل مسیر :

در ضمن شما می تونی باآیفون موسیقی بنوازی به واسطه تاچش به صورت بسی زیبا که فیلماش در اینترنت موجوده

و کلی برنامه دیگه که باعث میشه شما هیچوقت از گوشیت خسته نشی

تازه این یک قسمت قضیه بود

در هر حال دلایل زیادی وجود داره که آیفون گوشی خوبی هست ، این دو دلیل عمده اش بود

7. 3 کاربر از SIMON137 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای payamf1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

یک بازی اتومبیل رانی :
    اسم این چیه؟ فکر کنم جالب باشه

---------- Post added at 10:58 AM ---------- Previous post was at 10:57 AM ----------

یک بازی اتومبیل رانی :

آخر فروم باز far2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    اصفهان، نصف جهان

پيش فرض

به نظر من آیفون گوشیه فانتزی هست . خیلی تجملات داره ولی گوشی های دیگه کاربردی ترند. مثلا نوع تاچ آیفون امکان اضافه ای که نیست یک امکان راحت کننده است ولی دوربین و صفحه کلید کامل و امکانات دیگه دیگه کاربردی تر هستند.

ولی در کل من به یک نظر درباره کسانی که آیفون دارند رسیدم. اینکه همه بدون استثنا، واقعا روی گوشیشون تعصب دارند یعنی اگر بهشون بگی این گوشی با این قیمت نمی ارزه فکر می کنند از دنیا عقبی و آنها آخر تکنولوژی را دارند. اصلا منظورم افرادی نیست که توی این تاپیک هستند دوستام را می گم.

آخر فروم باز SIMON137's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خدا مي دونــــــه...!

پيش فرض

Parcel Panic

اینم فکر کنم جالبه :

11. این کاربر از SIMON137 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز perjixen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    آتلانتیس .!

پيش فرض

مثلا نوع تاچ آیفون امکان اضافه ای که نیست یک امکان راحت کننده است ولی دوربین و صفحه کلید کامل و امکانات دیگه دیگه کاربردی تر هستند.
    كلا و اصولا ... اپل به راحتي بيشتر از امكانات كاربردي توجه ميكنه !
    نمونش همين آي‌پد ...

انتخاب بين اين 2 تا هم بسته به خوده آدم داره ... كه من راحتي رو ترجيح ميدم.

اینکه همه بدون استثنا، واقعا روی گوشیشون تعصب دارند
    متأسفانه يا خوشبختانه ... بله !!

بهشون بگی این گوشی با این قیمت نمی ارزه فکر می کنند از دنیا عقبی و آنها آخر تکنولوژی را دارند.
    هيچ شكلي نيست كه آي‌فون در ايران اين قيمت -نزديك 1 ميليون ، يعني از 800 به بالا- اصلا ارزش توجيح اقتصادري نداره. مگر براي كسايي كه پولش رو دارن يا عشقش رو.

ولي اگه قيمتش متعادل‌تر بشه - لزوماً نه مثل آمريكا ، حداقل Sim Free ش معادل بازار جهاني باشه - مطمئنن گزينه فوق‌العاده‌اي هست.

حـــــرفـه ای payamf1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

بحث سر تعصب نیست اصلا ، به تصور من مهمترین عامل برمیگرده به نیاز یک فرد که از موبایل ، لپ تاپ و... خودش چه امکاناتی رو بخواد.
    شاید شما برین آیفون یا آیپد رو حدود 1 میلیون تومان بگیری ولی بعد از یک مدتی از جلوی چشمت میفته و میفروشی ولی در مقابل افرادی هستند که چندین و چندساله که آیفون دارند و حتی یک لحظه هم احساس خستگی از موبایل خود نمیکنند

14. 3 کاربر از payamf1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Microsoft24's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

10 RE

سلام دوستای عزیز

راستش میخواستم بدونم که این گوشی ها اپل چی دارن که بقیه گوشی ها نداره و قیمتش هم اینقدر بالاست نسبت به کارایی که دارن؟مثلا دوربین 3g قابل قیاس هست با دوربین Omnia HD سامسونگ ولی تفاوت قیمت ها رو نگاه کنید و ...
    چی داره که بقیه ندارن؟زیاد آشنایی ندارم با گوشی های اپل و واسه همین میپرسم...
    شما خیلی ، سطحی به قضیه نگاه میکنی ،

گوشی آیفون از سیستم عامل قدرتند iOS استفاده میکنه ، و این سیستم عامل از هسته ی یونیکس استفاده میکنه!

به نظر ، من یک گوشی خوب ، اول باید یک سیستم عامل خوب داشته باشه تا سخت افزار خوب !

سخت افزار بدون نرم افزار به هیچ دردی نمی خوره!

مثلا ، یک مثال ساده و خودمونی براتون میزنم!

من ، از آیفون استفاده میکنم ، ولی خواهر من عشق سامسونگ ه!‌

اون وقتی که بهش گفتم ، سامسونگ یک برند کره ای ، که فقط بنا به سیاست ها خارجی ایران ، بازار ایران تسخیر کرده ، گوش نکرد!

ایشون ، گوشی s80003 JET خرید!

میگفت ، پردازنده ی 800Mhz ی داره ، دروربینش 5Mpx داره و....!

من بهش گفتم ، یک سیستم عاملی که از متور جاوا استفاده میکنه ، پردازنده ی 800Mhz ی می خواد چه کار ؟؟؟

حالا افسوس می خوره!

مخصوصا از وقتی که ، به فریمور ۴ آپگرید کردم ، و مالتی تسک اپل رو دید ! (چون هی به من میگفت آیفون حتی مالتی تسک ساده هم نداره! )

گوشی های من ، به ترتیب i-mate JASJAR --> iPhone 2G --> iPhone 3G --> iPhone 3G S بوده!

تقریبا ، هرکس با من دوست و رفیق بوده ، ظرف مدت کوتاهی به سمت اپل گرایش پیدا کرده!

علاقه مندی به اپل مثل یک ویروس عمل میکنه! با قدرت تکثیر بالا!

یک نکته ، رو فراموش نکنید ، کسی که با سیستم های اپل کار کنه ، دیگه با هیچ سیستم مشابه ای ، چه بالاتر و چه پایین تر نمی تونه کار کنه!

امید وارم ، هیچ کس ، بعد از خرید افسوس نخوره! چون تا قبل از خرید پول تو جیب شماست و حق اتخاب دارید! اما بعد از خرید ، دیگه حق انتخابی وجود نداره!!

موفق باشید ،

امید
    Last edited by Microsoft24; 10-06-2010 at 14:14.

16. 6 کاربر از Microsoft24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •