تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: share کردن دوربین مدار بسته در شبکه های اینترنتی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض share کردن دوربین مدار بسته در شبکه های اینترنتی

با سلام خدمت دوستان
    همانطور که از عنوان سئوال مشخص هست به دنبال نحوه ip دادن به دستگاه DVR دوربین های مدار بسته هستم تا بتوانم دوربین ها را در شبکه اینترنت چک کنم کار شبکه را در شبکه های LAN انجام دادم ولی با چه ip می توانم توی اینترنت پخشش کنم.
    با تشکر منتظر جواب دوستان هستم لطفا اگر می توانید زود کمکم کنید آبروم در خطر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

میتونی انها رو به یه سیستم وصل کنی و بعد با remote یا vpnبه سیستم انهارو چک کنی یا روی بعضی از دوربین ها که امکان اعتبارسنجی رو میدن ip public بده

اگه نباشه جاش خالی می مونه hadi.EST's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    همانطور که از عنوان سئوال مشخص هست به دنبال نحوه ip دادن به دستگاه DVR دوربین های مدار بسته هستم تا بتوانم دوربین ها را در شبکه اینترنت چک کنم کار شبکه را در شبکه های LAN انجام دادم ولی با چه ip می توانم توی اینترنت پخشش کنم.
    با تشکر منتظر جواب دوستان هستم لطفا اگر می توانید زود کمکم کنید آبروم در خطر

شما باید سیستمی رو که به اینترنت دسترسی داره رو وب سرور کنی . یعنی سرویس HTTP رو روی سیستم نصب کنی تا بتونی از راه دور به دوربینات دسترسی داشته باشی . ولی باید یه کم با سرور 2003 اشنا باشی تا بتونی راه اندازی کنی
    یا راحتتر اینکه رو همون XP با نصب یه نرم افزار مثل webcam xp pro 5.0 کارت رو راه بندازی . بعد از نصب نرم افزار در قسمت وب سرور اگه مستقیم به اینترنت وصل باشی ،باید آی پی اینترنتت رو بدی
    و اگه نه بین تو و اینترنت یه فایروال یا مودم روتر باشه ، اونوقت باید آی پی داخلی کانکشنت رو مثل 192.168.1.1 تو نرم افزار بدی و تو مودمت قسمت NAT پورت 80 رو به سمت این آی پی فروارد کنی.
    در ضمن سرعت اینترنتت حداقل باید 1 مگابیت باشه با این همه دوربینی که داری . یه آی پی استاتیک هم باید از آی اس پس بگیری.
    Last edited by hadi.EST; 23-05-2010 at 19:27.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

شما باید سیستمی رو که به اینترنت دسترسی داره رو وب سرور کنی . یعنی سرویس HTTP رو روی سیستم نصب کنی تا بتونی از راه دور به دوربینات دسترسی داشته باشی . ولی باید یه کم با سرور 2003 اشنا باشی تا بتونی راه اندازی کنی
    یا راحتتر اینکه رو همون XP با نصب یه نرم افزار مثل webcam xp pro 5.0 کارت رو راه بندازی . بعد از نصب نرم افزار در قسمت وب سرور اگه مستقیم به اینترنت وصل باشی ،باید آی پی اینترنتت رو بدی
    و اگه نه بین تو و اینترنت یه فایروال یا مودم روتر باشه ، اونوقت باید آی پی داخلی کانکشنت رو مثل 192.168.1.1 تو نرم افزار بدی و تو مودمت قسمت NAT پورت 80 رو به سمت این آی پی فروارد کنی.
    در ضمن سرعت اینترنتت حداقل باید 1 مگابیت باشه با این همه دوربینی که داری . یه آی پی استاتیک هم باید از آی اس پس بگیری.
    از جوابت ممنون ولی اجازه بده سئوالم اینطوری بگم
    یه DVR 4 کاناله دارم که در منطقه دوری از شهر نصب شده و باید منطقه توسط این دوربین ها و DVR کنترل بشه .در ضمن PC وجود نداره و باید مستقیما به شبکه متصل بشه که در اینصورت یک خط ADSL می خوام ولی با چه سرعت و ترافیکی نمی دونم؟
    احتیاج به IP استاتیک هم دارم که اگر اشتباه نکنم باید مستقیما داخل DVR ست بشه ولی روی چه پورتی ؟
    در ضمن روی گزینه های DVR یک DNS و DDNS هم داره اگر می توانید بگید چه طوری می توانم ازش استفاده کنم؟
    برای ارسال تصاویر روی موبایل باید چه کار کنم ؟
    یه سئوال دیگه می توانم بدون استفاده از ADSL و IP استاتیک با استفاده از DNS یا DDNS و روش های دادن IP به سیستمی IP بدم که با وارد کردن آن در سیستم دیگه کنترل سیستم را به دست گرفت

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

میتونی انها رو به یه سیستم وصل کنی و بعد با remote یا vpnبه سیستم انهارو چک کنی یا روی بعضی از دوربین ها که امکان اعتبارسنجی رو میدن ip public بده
    ممنونم از توجت اگر امکانش هست توضیح بیشتری بده متوجه منظورت نشدم

داره خودمونی میشه magic1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    IRAN

پيش فرض LG DDNS

با سلام

من با شبکه ای که در تصویر زیر مشاهده می کنید توسط نرم افزار کلاینت LG به DVR دسترسی داشته و تصاویر دوربین ها را مشاهده می کنم ولی قابلیتی در DVR بنام DDNS وجود دارد که می توان از طریق سرورهای LG از طريق اينترنت و بدون Valid IP و با استفاده از نامی که در سرور LG از طریق DVR ثبت می شود به DVR دسترسی داشت و تصاویر را مشاهده نمود و پیش نیاز این کار این است که DVR به اینترنت دسترسی داشته باشد تا نام مربوط به DDNS ثبت شده و قابلیت ریموت فعال شود ولی من نمی توانم تنظیمات صحیح آنرا انجام دهم. از متخصصین امر خواهشمندم که تنظیمات صحیح مربوط به Router و سایر موارد را آموزش دهند و اطلاعات مربوط به DVR که با علامت سئوال در تصویر مشخص شده است را بگویند.

با تشکر

7. این کاربر از magic1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه magic1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    IRAN

پيش فرض

اين انجمن خيلي فعاله. چندماهه سئوال کرديم هنوز جوابي داده نشده!!!!

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

اين انجمن خيلي فعاله. چندماهه سئوال کرديم هنوز جوابي داده نشده!!!!
    اگر کسی اطلاعی داشته باشه حتما در اختیار شما میگذاره درست نیست اینجوری قضاوت کنید.
    فکر کنم اول از همه باید داخل سایت زیر:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    یک سرویس ddns ثبتنام کنید و اون رو داخل اون کلاینت Lg ثبت کنید تا با تغییر Ip اون ddns رو آپدیت کنه و شما با زدن اون ddns در نرمافزار مربوطه می تونید به اون ip و درنتیجه به dvr متصل شوید.

10. این کاربر از sei_pm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز BZ7's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Vice City

پيش فرض

.............
    Last edited by BZ7; 22-01-2011 at 22:44.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام
    آقا من روی lan میتونم دوربینامو چک کنم حالا میخوام از خونه روی اینترنت چک کنم الان dvr به روتر adsl وصله و سیتمم اینترنت داره الان خونه من باید چیکار کنم؟؟
    آیا باید چیزی خریداری کنم که بتونم از خونه دوربینامو چک کنم
    چه نرم افزاری میخواد؟؟
    ممنون میشم بچه های کار بلد کمکم کننند...
    منتظر جوابتونم

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •