تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: مشکل خاموش شدن مانیتور وسط بازی!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

13 مشکل خاموش شدن مانیتور وسط بازی!

سلام!

من یه مانیتور طرح لبخند LG مدل FLATRON F700P دارم که وسط بازی خود به خود خاموش میشه!

قبلاً تو هیچ بازی ای خاموش نمی شد ولی حالا حتی وقتی توی منوی بازی هم میرم یه دفعه مانیتور خاموش میشه انگار کامپیوتر رو Stand By کردم ولی صدای بازی قطع نمی شه!

حتی اول بازی وقتی یه پنجره باز می شه تا چک کنه بازی با سیستم سازگاری داره یا نه جلوی همه تیک میزنه یعنی سازگاری داره ولی...!

اگه میشه بگید مشکل از کجاست چون کم کم داره خراب تر می شه!

یه جا بردم 20 تومن گرفت گفت درست کردم ولی وقتی آوردم خونه دیدم کار خاصی نکرده بود!

یعنی امیدی بهش هست؟!

اگه نباشه جاش خالی می مونه tosan622's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام!

من یه مانیتور طرح لبخند LG مدل FLATRON F700P دارم که وسط بازی خود به خود خاموش میشه!

قبلاً تو هیچ بازی ای خاموش نمی شد ولی حالا حتی وقتی توی منوی بازی هم میرم یه دفعه مانیتور خاموش میشه انگار کامپیوتر رو Stand By کردم ولی صدای بازی قطع نمی شه!

حتی اول بازی وقتی یه پنجره باز می شه تا چک کنه بازی با سیستم سازگاری داره یا نه جلوی همه تیک میزنه یعنی سازگاری داره ولی...!

اگه میشه بگید مشکل از کجاست چون کم کم داره خراب تر می شه!

یه جا بردم 20 تومن گرفت گفت درست کردم ولی وقتی آوردم خونه دیدم کار خاصی نکرده بود!

یعنی امیدی بهش هست؟!
    احتمال داره مشکل از کارت گرافیک باشه. منم قبلا همین مشکل رو داشتم. وسط بازی یکدفعه مانیتور میرفت رو stand by . کارت گرافیکت رو تست کن.

3. این کاربر از tosan622 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه David Jones's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Corner of the room

پيش فرض

ماله منم ساسمسونگ سینک مستر 793 ام بی ، از اول که خریدمش خط خطی های قهوه ای میندازه ، دفه ی اول که واسه گارانتی بردمش گفتن یه آی سی اضافه داره که ورشدارن درست میشه . اینکارو کردیم و نشد.
    حالا که گارانتیش تموم شده ، بردمش تعمیرگاه 15 تومن گرفت بابت تعویض نمدونم یه ترانسی داشت تو مایه های افزایش ولتاژ یه همچین چیزایی ... بهتر شده ولی خب بازم کاملا درست نشده ، بعضی وقتا بازم اون خط خطای قهوه ای رو میندازه به اضافه ی اینکه یه عیب دیگم روش گذاشته . بعضی از قسمتای مانیتور بخصوص پاییناش تصویر تاره ... فک نکنم درست بشه . بهتره به فکر تکنولوژی های جدید باشم.
    راستی ال سی دی چی بخرم خوبه ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه tosan622's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

پس من یادم باشه مانیتور سامسونگ نخرم. من همیشه از LG استفاده میکنم . 3 تا مانیتور LG دارم . هیچ کدومشون مشکلی ایجاد نکردن .

اگه نباشه جاش خالی می مونه David Jones's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Corner of the room

پيش فرض

پس من یادم باشه مانیتور سامسونگ نخرم. من همیشه از LG استفاده میکنم . 3 تا مانیتور LG دارم . هیچ کدومشون مشکلی ایجاد نکردن .
    نه اتفاقا سامسونگ بخر ، ال جی هم بخر ، مساله اینه که سامسونگ حتما سام سرویس باشه و ال جی هم مادیران ، چون ال جی های وارداتی هم مشکلاتی داشتن بدتر از این ها ، فراتر از حد تصور

7. این کاربر از David Jones بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •