تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 61 اولاول ... 4567891011121858 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 605

نام تاپيک: معرفی HDPlayer های Novatron با قابلیت ----T

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

به نظر منم ظاهر 83 قشنگ تر از 82 هست
    یک سوال دیگه اونم اینکه شما این دستگاه رو به اینترنت وصل کردید و تونستید فایل هایه تورنت رو باهاش دانلود کنید؟
    راستش من الان به یه مدیا پلیر خوب برای تی ویم احتیاج دارم چون نمی تونم هروقت که بخوام فیال هایه mkv مو نگاه کنم کیسه 23 کیلوییمو بیارم بقله تی ویم دیسک کمر گرفتم
    می خواستم ببینم شما از دستگاهتون کاملا راضی هستید و میشه ایراداتی رو که تا الان مشاهده کردین بگید
    و یه سوال دیگه شما گفتید اگه صبر کنید قیمتش پایین تر میاد فکر میکنید چقدر باید صبر کرد؟
    ممنون از پاسخ هاتون که بسیار کامل هست
    با سلام مجدد
    دوست عزیز بنده که عرض کردم هنوز خریداری نکرده ام و درحال تحقیق برای تصمیم گیری هستم ، من روز دوشنبه گذشته قصد داشتم مدل ntr83 را از فروشگاه مارت رایانه 250 تومان بخرم که متاسفانه نداد .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

براي كسانيكه با پخشSRT فارسي مشكل دارند ميتوانند فعلا از برنامه txt2vobsub براي تبديل SRt به IDX/SUB استفاده كنند تا اميدواريم كه در Frimware جديد اين مشكل فارسي بر طرف بشه.

لينك برنامه :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    كافيست بعد از اجراي برنامه SRT فارسي رو لود كنيد - language رو روي persian تنظيم كنيد - دكمه color option رو بزنيد - PC ONLY را انتخاب كنيد - و در آخر دكمه GENERATE VOBSUB رو بزنيد -- فايل sub/idx در همان فولدر فايل ُSRT ساخته ميشود.
    (سرعت تبديل سريع است بسته به سرعت كامپيوتر حدود 1 تا 3 دقيقه است )
    با سلام
    دوست عزیز ظاهرا شما ntr82 دارید ، لطف می کنید مقداری از تجربه خودتان از کار با این دستگاه بنویسید ، و همچنین :
    1- حرارت دستگاه پس از چند ساعت کار در حالت ----T و پخش فایلهای سنگین تصویری
    2- سرعت تعویض شبکه در ----T
    3- صدای فن دستگاه در حالت سکوت (شب)
    4- زمان بالا آمدن سیستم (بوت)
    5- حجم فایلهای ذخیره شده حاصل از صبط تلویزیونی (pvr)
    و موضوعات دیگری که می تواند به من و دیگر دوستان برای انتخاب محصول کمک کند

با تشکر

3. این کاربر از r-k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

این سوالم به سوالات r-k عزیز اضافه کنید
    میگن میشه با این دستگاه فایل هایه تورنت رو هم دانلود کرد شما امتحان کردید؟
    اگه یه توضیحی بدید ممنون میشم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

سلام
    1- در حالت ----T امتحان نكردم ولي چندين ساعت روشن بوده و مشكل خاصي نداشت
    2- نميدانم
    3- صداي خاصي شنيده نميشود خيلي كم صدا هست
    4- حدود 40 ثانيه
    5- هنوز امتحان نكردم

در مورد انتخاب بعضي دوستان دو چيز رو قاطي ميكنند
    مثلا مدلهاي پلير رو با مدلهاي ركوردر مقايسه ميكنند
    در خصوص ركوردر دارها سه دستگاه تو بازار ايران بيشتر ديده ميشود

يكي پتريوت است يكي ايگيت و يكي هم يام كه توايران بيشتر بهش ميگن نواتورون تو اين سه تا با توجه به اينكه قيمت يام خيلي اومده پايين انتخاب اول ميتونه باشه با توجه به كره اي بودن نسبت به چيني بودن اون دوتا و با توجه به شيك بودن و كيفيت بسيار بالاي كيس و كنترل بقيه مشخصات سخت افزاريشون خيلي نزديك همه بجز امكان دانلود تورنت و راديو اينترنتي يام كه اون دوتا ندارن
    راديو اينترنتي يام رو امتحان كردم بسيار عالي بود و با كيفيت ولي هنوز نتونستم راديوهايي كه خودم آدرس بدم رو اجرا كنه كه بايد بگردم ببينم چطوريه ولي تمام كانالهايي كه خودش داره رو به راحتي با وايمكس 128 اجرا ميكنه

6. 6 کاربر از sash بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

سلام
    امروز با شركت وارد كننده تماس گرفتم
    در خصوص مشكل عدم پخش زير نويس فارسي
    توضيح دادن به طور موقت مشكل را با عربي كردن سيستم حل كنيم تا دو هفته آينده كل او اس دي فارسي مياد !
    در ضمن قرار است راهنماي فارسي دستگاه رو هم برام ايميل كنن كه اگر اينطور شد همينجا ميزارمش

8. 6 کاربر از sash بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام
    2- نميدانم
    4- حدود 40 ثانيه
    5- هنوز امتحان نكردم

يكي پتريوت است يكي ايگيت و يكي هم يام كه توايران بيشتر بهش ميگن نواتورون تو اين سه تا با توجه به اينكه قيمت يام خيلي اومده پايين انتخاب اول ميتونه باشه با توجه به كره اي بودن نسبت به چيني بودن اون دوتا و با توجه به شيك بودن و كيفيت بسيار بالاي كيس و كنترل بقيه مشخصات سخت افزاريشون خيلي نزديك همه بجز امكان دانلود تورنت و راديو اينترنتي يام كه اون دوتا ندارن
    راديو اينترنتي يام رو امتحان كردم بسيار عالي بود و با كيفيت ولي هنوز نتونستم راديوهايي كه خودم آدرس بدم رو اجرا كنه كه بايد بگردم ببينم چطوريه ولي تمام كانالهايي كه خودش داره رو به راحتي با وايمكس 128 اجرا ميكنه
    با سلام و تشکر از پاسختان
    دوست عزیز آیا در منطقه شما شبکه های دیجیتال راه اندازی نشده که موفق به آزمایش ----T نشده اید؟
    و یک سوال اینکه سنگین ترین فایل ویدویی که با این دستگاه پخش کردید با چه مشخصاتی بوده و آیا روان و بدون تیک پخش کرده ؟
    با تشکر مجدد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

با سلام
    1- خير من شمال كرج زندگي ميكنم و اينجا انالوگ هم نداريم چه رسد به ديجيتال
    2- آواتار 13 گيگا ام كي وي با بيت ريت 9500 بدون مشكل و ريپ زدن پخش ميكنه
    البته همه پليرهايي كه از چيپ ست Realtek Semi's RTD1283 Chip Gets Plus HD استفاده ميكنن هيچ مشكلي با فايلهاي حجيم اچ دي ندارن

11. این کاربر از sash بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

r-k

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

سلام
    من منتظر راهنماي فارسي نواترون بودم ولي چيزي كه برام ارسال شده نسخه انگليسي ولي كامل راهنماي نواترون هست كه اينم آدرشس
    کد:
    البته مسائل كاملي ازقبيل چگونگي اتصال به تورنت و انواع شبكه ها و ftp و ... داره كه تو نسخه قبلي راهنماش نبود
    شركت ميگفت كه كار ترجمه منوال فارسي 50 درصد تمام شده كه بعد از اتمام ارائه ميشه

13. 3 کاربر از sash بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام
    من منتظر راهنماي فارسي نواترون بودم ولي چيزي كه برام ارسال شده نسخه انگليسي ولي كامل راهنماي نواترون هست كه اينم آدرشس
    کد:
    البته مسائل كاملي ازقبيل چگونگي اتصال به تورنت و انواع شبكه ها و ftp و ... داره كه تو نسخه قبلي راهنماش نبود
    شركت ميگفت كه كار ترجمه منوال فارسي 50 درصد تمام شده كه بعد از اتمام ارائه ميشه
    سلام . ممنون بخاطر اطلاعات خیلی مفیدتون .
    ممنون میشم شماره شرکت وارد کننده رو هم در اینجا قرار بدی و یا اینکه در پیغام خصوصی برام بفرستید .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

سلام
    2- نميدانم
    4- حدود 40 ثانيه
    5- هنوز امتحان نكردم

دوست عزیز ممنون از اطلاعاتی که در اختیار میگذارید فقط خواستم که یک اصلاح کوچکی بکنم اینکه :
    Patriot Box Office رکوردر نیست فقط پلیر Full HD 1080p است و ساخت تایوان که مثل Novatron NTR83 از RTD1283 chipset استفاده میکنه که طبعا" ساپورت فایلهای قابل نمایش شبیه هم است و دارای Lan و قابلیت Wireless Lan به طور انتخابی و هر دو قابلیت استفاده از Torrent رو دارند که قابلیتهاش با توجه به قیمتش خوب است ولی NTR83 قابلیتهاش بیشتره و البته فیمتش هم بیشتر.
    Last edited by babak334; 13-06-2010 at 19:01.

16. این کاربر از babak334 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

r-k

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •