تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 61 اولاول 123456781454 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 605

نام تاپيک: معرفی HDPlayer های Novatron با قابلیت ----T

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

نه متاسفانه هنوز فارسي رو ساپورت نميكنه ولي من دي وي دي وصل كردم بهش زير نويس فارسي رو از اون طريق پخش ميكنه
    ولي از طريق فايلهاي روي هارد حروف اسكي نشون ميده !!

من هيچگونه تفاوتي به جز ظاهر در 82 و 83 نديدم الان هم فريم وير 83 رو كه ورژن جديدش 1.61 بود رو 82 ريختم هيچ مشكلي نداره من تو ايران مدل 83 نديدم ولي تو فروم هاي خارجي همه از 83 صحبت ميكنن احتمالا براي آسيا 82 زدن براي اروپا 83 من چيز بيشتري نديدم
    هارد داخلي هم نداره من خودم يه 1.5 ترا روش گذاشتم تقريبا هر فايلي كه داشتم پخش كرده حتي فايلهاي FLV و ASF فقط يه دفعه يكي از فايلهاي WMV رو پخش نكرد
    قابليت ----T رو هم امتحان نكردم چون جايي كه هستم ( كرج ) هنوز ديجيتال را نيفتاده ولي يه بار كه اسكن كردن منوي كامل اتوماتيك و دستي داشت
    Last edited by sash; 01-06-2010 at 12:58.

2. این کاربر از sash بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

به چه قیمت خریدی؟
    زیر نویس فارسی با فرمت SRT و SUB/idx رو نشان می دهد!؟
    قابلیت ----T آن چطور است ؟
    هارد داخلی دارد یا نه ... ؟

چندتا عکس از منو و ... بگیر و در سایت زیر Upload کن

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Thx ㋡
    1- 250 تومن
    2- نه نشون نميده
    3- تست نكردم چون تو كرج ديجيتال راه نيفتاده
    4- هارد داخلي نداره
    5- به اين آدرس سر بزنيد همه چيزش هست
    کد:
    Last edited by sash; 02-06-2010 at 09:15.

داره خودمونی میشه pedrammelle's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

دوست عزیز ازکجا خریدی می شۀ ادرس محل خرید را بدی

اگه نباشه جاش خالی می مونه lordsaber's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

1- 250 تومن
    2- نه نشون نميده
    3- تست نكردم چون تو كرج ديجيتال راه نيفتاده
    4- هارد داخلي نداره
    5- به اين آدرس سر بزنيد همه چيزش هست
    کد:
    سلام
    آقا ممکنه این ادرس رو برای من پیغام خصوصی کنید. من دو بار پیام دادم ولی پاسخی ندادید ممنون می شم.
    در ضمن زیر نویس فارسی رو باید بصورت یونیکد ذخیره کنید تا نشون بده.
    منتظر پاسختون هستمو
    موفق باشید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

من از پاساژ اdران طبقه هم;ف خرdدم نمdدونم چرا فارسd خراب مdنوdسه ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

من از پاساژ اdران طبقه هم;ف خرdدم نمdدونم چرا فارسd خراب مdنوdسه ؟
    سلام دوست عزیز اگه ممکنه اسم فروشگاهی که ازش خرید کردین به من پی ام کنید آخه می خوام کسی دیگه رو بفرستم نمی خوام معطل بشه ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

قيمت NTR83,82 شده 250 و 260 هزار تومان كه فكر ميكنم الان قيمتش با توجه به قابليتهاش متعادلتر شده

من خودم دارم و ازش راضيم البته از بخت بد من اسفند خريدم 380 هزار تومان

ميشه گفت يكي از كاملترين و زيباترين مدلهاست

اطلاعاتش تو اينجا هست:
    کد:
    کد:
    کد:
    اينم كاتالوگش:
    کد:
    کد:
    کد:
    علاوه بر قابليتهاي تقريبا" كاملش كه تو لينكهايي كه گذاشتم ميتونيد مراجعه كنيد و بخونيد چند چيزه كه اينو از بقيه استثناء ميكنه :

- داراي يك نمايشگر2 اينچي رنگي در جلوشه كه ديگه لازم نيست براي انتخاب و گوش دادن فايل صوتي يا راديو احتياج به تلويزيون داشته باشي تا از اون فايلو يا راديو رو انتخاب كني.( اين نمايشگر كوچك دستگاه فقط براي نمايش و انتخاب منو و فايلهاست نه براي نمايش فيلم و عكس)

- داشتن دكمه هاي كنترلي روي خود دستگاه و انجام كنترلهاي اصلي بدون نياز به ريموت كنترل

-COPY,DELETE,RENAME فايلهاي روي هارد و فلش بدون نياز به كامپيوتر

-داراي تيونر تلويزيون ديجيتال ----T داخليه و قابليت TIME SHIFT و PVR

-قابليت كپچر از دستگاههاي ورودي آنالوگ به فرمت MPEG2 به چند نوع كيفيت قابل انتخاب HQ , SP, LP, EP

- قابليت پخش راديوهاي اينترنتي

- تنها دستگاهيه كه (لاقل من ميشناسم) با اتصال يك external dvd drive به پورتusb اون تبديل به dvd player ميشه يا به عبارت ديگه يك external dvd drive رو مثل يك هارد اكسترنال ميشناسه. (البته من BluRay drive اكسترنالو تست نكردم چون نداشتم.)

- با آپگريد كردنش به آخرين ورژن firmware قابليت پخش يك ISO Image گرفته شده از ديسكهاي BluRay را پيدا ميكنه . (البته اينو هم تست نكردم ولي تو اطلاعات آخرين تغييرات ورژن firmware نوشته)

- فايلهاي زيرنويس فيلمهارو كه بصورت text باشند رو با فونتهاي TTF يا همون TRUE TYPE FONT نشون ميده كه حسنش اينه كه ميشه اندازه و محل نمايش زير نويسو تغيير داد (ولي يك مشكل كه تا الان باهاش دارم اينه كه فايلهاي زيرنويس فارسي با فورمت SRT رو پخش نميكنه كه شايد تو نرم افزار هاي آپگريد آينده اين مشكل بر طرف بشه. ولي با زيرنويس فارسي با فورمت IDX/SUB مشكلي نداره.)
    **** البته اينطور كه فروشنده گفته با firmware جديد ُSRT فارسي رو پخش ميكنه ولي مثل اينكه بايد منوي سيستم روي عربي تنظيم بشه كه البته من امتحان نكردم ولي اينطور كه گفت firmware هاي بعدي اين نقيصه برطرف ميشه...

كسانيكه در مورد ----T اون سوالي دارن- من در منطقه اميرآباد شمالي هستم با آنتن داخلي رو ميزي بدون هيچ اشكالي تمام كانالهاي ارسالي رو دريافت ميكنم
    Last edited by babak334; 03-06-2010 at 10:04.

9. 4 کاربر از babak334 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

نه متاسفانه هنوز فارسي رو ساپورت نميكنه ولي من دي وي دي وصل كردم بهش زير نويس فارسي رو از اون طريق پخش ميكنه
    ولي از طريق فايلهاي روي هارد حروف اسكي نشون ميده !!

من هيچگونه تفاوتي به جز ظاهر در 82 و 83 نديدم الان هم فريم وير 83 رو كه ورژن جديدش 1.61 بود رو 82 ريختم هيچ مشكلي نداره من تو ايران مدل 83 نديدم ولي تو فروم هاي خارجي همه از 83 صحبت ميكنن احتمالا براي آسيا 82 زدن براي اروپا 83 من چيز بيشتري نديدم
    هارد داخلي هم نداره من خودم يه 1.5 ترا روش گذاشتم تقريبا هر فايلي كه داشتم پخش كرده حتي فايلهاي FLV و ASF فقط يه دفعه يكي از فايلهاي WMV رو پخش نكرد
    قابليت ----T رو هم امتحان نكردم چون جايي كه هستم ( كرج ) هنوز ديجيتال را نيفتاده ولي يه بار كه اسكن كردن منوي كامل اتوماتيك و دستي داشت

سلام - كرج سيگنال ديجيتال داره - كرج بودم امتحان كردم جواب داد البته با آنتن هوايي بالا پشت بوم.
    Last edited by babak334; 03-06-2010 at 10:16.

11. این کاربر از babak334 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

r-k

پروفشنال stb2xxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

مسائلی که شما به عنوان مشکل بیان کردید (فضا کم و بدنه پلاستیکی و ..)

با توجه به معروفیت مارک Novatron و همینطور تنوع محصولات آن از جمله معرفی بیش از 16 پلیر اچ دی در سایت، در مقابل 6 مدل Eaget ، مطمئنا تولید کنندگان و طراحان کره ای Novatron همه جوانب رو در نظر داشته اند...
    پس
    با توجه به اینکه شما در تاپیک های مختلف به تبلیغ Eaget می پردازید و احتمالا از فروشندگان هستید،
    بد نیست که مقایسه ای داشته باشید بین دوپلیر Eaget و Novatron که فعلا جزو بهترین ها در بازار ایران هستند.
    که خوب شما با توجه به اینکه هر دو مدل رو دارید زحمتش رو بکشید و بیطرفانه مقایسه کنید از لحاظ سخت افزار و نرم افزار

به عنوان مثال:

• پردازشگر NTR83 به مقدار 400 Mhz می باشد، مقدار CPU و Ram پلیر M890 Eaget چقدر است!؟

• آیا Eaget قابلیتی اضافه بر Novatron دارد یا نه!؟

• آیا فرمت تصویری و صوتی هست که eaget قادر به پخش آن باشد و Novatron نباشد ویا بالعکس !؟

• از لحاظ کیفیت تصویر و صدا آیا این دو پلیر با هم برابری می کنند یا نه!؟

• آیا پلیر های Novatron و eaget به صورت ارجینال دارای هارد داخلی هستند!؟
    مثلا قیمت eaget با ----T میشه حدود 250
    حالا این eaget با هارد داخلی 250 قیمت داره یا نه قیمت هارد جداست!؟ اگه با هارد هستش، مشخصات هارد رو هم بنویسید...
    همینطور برای پلیر Novatron ،
    Novatron با داشتن هارد داخلی 380 قیمت داره !؟ و اگه درباره هارد داخلی اون اطلاعاتی دارید ... بنویسید

درباره آپدیت firmware
    Novatron از ساپورت خوبی برخورداره، بخصوص برای NTR82 و NTR83 ، پلیر Eaget چطور!؟

و نکات دیگر ...

درضمن:
    با توجه به اینکه پلیر های فوق به صورت شرکتی وارد شده اند، چرا شرکت های واردکننده اقدامی برای حل مشکلات مربوط به ( زیر نویس فارسی) نمی کنند!!
    در ابتدا بايد عرض كنم كه مشكل زير نويس SRT فارسي 2 ماه هست در دستگاه eagetm890 حل شده و اين دستگاه زير نويس فارسي رو به طور كامل سا پورت ميكنه نه مثل لايو به شكل عربي

من فروشنده برند هاي ديگه هم هستم حتي همين دستگاه Novatron ... البته شكل برخورد شما به نوعي....چون من موارد خوب دستگاه رو هم گفتم و نمي شه براي اينكه به مزاق شما خوب بياد بگم همش عاليه...

خوب الان شما براي ما توضيح بده دستگاه تا هفته پيش 380 تومن بوده حالا ميگن 250 تومن اين چه داستاني داره؟؟؟
    افت قيمت 10 تومنه 20 تومنه .... 130 تومن؟؟؟!! فكر مي كنيد اين رو با چه معادله اي ميشه توضيح داد ...اون مشتري كه 380 تومن پول داده الان بايد چي كار كنه ....

13. این کاربر از stb2xxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

1

☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆
    Last edited by best; 18-09-2010 at 00:36.

15. 2 کاربر از best بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •