تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 13 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 123

نام تاپيک: راهنما برای ای دی اس ال دارن مخابرات

پروفشنال Exir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پشمک آباد

پيش فرض

لطفا پاک شود.
    Last edited by Exir; 13-05-2010 at 21:27.

آخر فروم باز roteal2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اصفهون نصف جهون...

پيش فرض

شما از خود مخابرات نگرفتین؟ دفتر فروش کجاست 4 گیگ چیه ؟
    اگه بری تاپیک داتک اون کسی که تاپیک رو باز کرده کرمانشاهیه از جایی که گرفته یه نماینده است که به اسم داتک فروخته ولی تستها همه مال مخابراته آخرش معلوم شد که مخابرات با واسطه فروخته حالا شما هم برادر ایمانی از نماینده گرفتی؟ چند گرفتی ماهی 4 گیگ رو؟
    شرمنده عزیزم ندیدم پستت رو....
    نه عزیزم داتک و این چیزا نیستش....
    مخابرات یکی از isp های اینجا رو به عنوان مسئول فروش (پشتیبانی) گذاشته و مخابرات سرویس رو میده.
    ما همه مبالغ رو به حساب مخابرات استان اصفهان واریز میکنیم و سرویس 128 رو روی خطوط dlc میگیریم.
    اینم جدول و سایر مشخصاتشه:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینم یه تست از سرعت اما دانلود بیشتر از 80 کیلوبایت هستش این چند روز نمیدونم چرا اسپید تست مشکل داره سرعت 50 میده ما با 120 دان میکنیم!
    ---------- Post added at 09:25 PM ---------- Previous post was at 09:22 PM ----------

آیا ترافیک رایگان شبانه هم داره؟
    دوست من اینجا یه فرومه و اینم یه تاپیک ممکنه کسی چک نکرده باشه و جوابتون به تعویق بیفته .
    این شما هستین که باید صبوری به خرج بدین و حتی المکان پست اسپم ندین.
    خیر شبانه رایگان نداره روز و شب سرعت دان 120 کیلوبایت بر ثانیه میباشد.
    Last edited by roteal2007; 13-05-2010 at 20:40.

آخر فروم باز reb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

خوب برادر ورزشکار این که isp های اینجا رو به عنوان مسئول فروش (پشتیبانی) گذاشته و همچنین محدودیت حجمی داره با تهران علیهما السلام فرق میکنه داستانش مگه شما خبر ندارین که همه شرکتهای PAP که مجوز رسمی دارن موظفن از مخابرات اینترنت بگیرن بدن به خلق الله یعنی بنده که از پارس سرویس میگیرم دست اول میشه مخابرات منتها اینجا شما سودی نکردی چون مثلا اگه از پارس میگرفتی 128 با 3 گیگ ترافیک سرعت نرمالت 140 کیلو بایت در ثانیه میشد ایضا شبها هم از 1 نصف شب تا 7 صبح هم هرچی میتونستی دانلود کنی مجانی در میومد با 15 تومن یعنی اختلاف فقط 5 تومنه.
    من حتم دارم که اون بنده خدای مشهدی هم داستانش همینطوریه منتها سرعت پایین ولی نامحدود.

آخر فروم باز roteal2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اصفهون نصف جهون...

پيش فرض

خوب برادر ورزشکار این که isp های اینجا رو به عنوان مسئول فروش (پشتیبانی) گذاشته و همچنین محدودیت حجمی داره با تهران علیهما السلام فرق میکنه داستانش مگه شما خبر ندارین که همه شرکتهای PAP که مجوز رسمی دارن موظفن از مخابرات اینترنت بگیرن بدن به خلق الله یعنی بنده که از پارس سرویس میگیرم دست اول میشه مخابرات منتها اینجا شما سودی نکردی چون مثلا اگه از پارس میگرفتی 128 با 3 گیگ ترافیک سرعت نرمالت 140 کیلو بایت در ثانیه میشد ایضا شبها هم از 1 نصف شب تا 7 صبح هم هرچی میتونستی دانلود کنی مجانی در میومد با 15 تومن یعنی اختلاف فقط 5 تومنه.
    من حتم دارم که اون بنده خدای مشهدی هم داستانش همینطوریه منتها سرعت پایین ولی نامحدود.
    الله یارت.... انگاری پست بنده رو مطالعا نفرمودین حضرت آقا....
    من خطم dlc بر پایه فیبر نوریه و شرکتی دیگه بهم سرویس نمیدهد چون تحت پوشش انحصاریه مخابرات فخیم تشریف داریم.(همه راها رو رفتم).
    .
    من الله توفیق....

5. 2 کاربر از roteal2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز reb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

خوب مومن مقدس زیر دیپلم میگفتی می افتاد

اگه نباشه جاش خالی می مونه 136209's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

از speedtest.net تست سرعت بگیر عکسشو اینجا بزار . نه اینکه عکس رو توی هاستهای اپلود عکس بری اپلود کنی
    با لینک سایت اسپید تست بزار.

با این وضعیتی که مملکت داره به بچه ها حق بده که مشکوک بشوند.
    مشکل سرعت شما نیست مشکل این دروغهایی هست که اینها میگن اگر بدهند که خوبه.
    ضمنا ادرس کنترل حسابتون چیه ؟ چرا به ما ندادند ؟

به فرما جناب بدبین

اینم آدرسش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by 136209; 13-05-2010 at 21:33.

8. این کاربر از 136209 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Exir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پشمک آباد

پيش فرض

این شما هستین که باید صبوری به خرج بدین و حتی المکان پست اسپم ندین.
    دوست عزیز خداوکیلی میدونی اسپم یعنی چی به پست من گفتی اسپم.

پروفشنال Exir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پشمک آباد

پيش فرض

15 تومن ! بنده همین سرویسی که شما گفتی گرفتم 12400 البته باید برا 3 ماه پولشو بدی. 1 گیگشم میدادن ماهی 7000 اونم سه ماهه بود حداقل قراردادش.

---------- Post added at 10:37 PM ---------- Previous post was at 10:34 PM ----------

اگه بین 29 تا 31 دانلود کنه خیلی خوبه. با توجه به قیمتش. با چند دانلود میکنه؟

11. این کاربر از Exir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

البته منظور نظر جناب KING_DESIGNER علیه آلافٌ تحیت و الثنا اینه که مشابهت مادرزادی میان صفحه کاربری شما و ما هست منتها شما بخشی داری که میشه اعتبار به کاربران بدی یا از اونها بگیری ویا فعال بودن و نوع اکانت و امثال ذلک که ما نداریم البته بنده قطعا میدانم که اون قسمت رو از ما مخفی کردن ولی لطف کنید آدرسش رو هم به ما بدید ممنون میشیم البته اونجا که نوشته اعتبار مانده: نامحدود -مال ما چون خیلی نامحدوده دیگه گفتن نوشتن نداره.
    ضمنا ماهی چند میدید برای این سرویس؟[/Q

این که مشابه نیست
    برای 256 ماهی 12937 تومان می دم

---------- Post added at 10:48 PM ---------- Previous post was at 10:45 PM ----------

اگه بین 29 تا 31 دانلود کنه خیلی خوبه. با توجه به قیمتش. با چند دانلود میکنه؟

بین 34 تا 38 متغیره

13. این کاربر از 136209 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من که دارم شاخ در می اورم یعنی گرفتن سرویس بالاتر از 128 از مخابرات اینقدر تعجب برانگیزه که حرف منو باور نمی کنید

15. این کاربر از 136209 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •