تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 13 اولاول ... 678910111213 آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 123

نام تاپيک: راهنما برای ای دی اس ال دارن مخابرات

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

ممکنه محدود باشه ممکنه نامحدود.باید بپرسی.تو تهران که نامحدوده

خدایا با نام تو
    با سلام
    آره داداش.بپرسی خیلی بهتره.

حامد

اگه نباشه جاش خالی می مونه havva's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

من چندروزیه 256 مخابرات گرفتم واقعا افتضاحه سرعتش خیلی خیلی بده
    من قبلا لایزر داشتم سرعت دانلودم 40 کیلو پایین نمی اومد الان با این گاها روی 6-7 کیلو قفل میک نه وبالا هم نمیرسه و متوسط 16 کیلو دانلود می کنه

خیلی داغووونه

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

من چندروزیه 256 مخابرات گرفتم واقعا افتضاحه سرعتش خیلی خیلی بده
    من قبلا لایزر داشتم سرعت دانلودم 40 کیلو پایین نمی اومد الان با این گاها روی 6-7 کیلو قفل میک نه وبالا هم نمیرسه و متوسط 16 کیلو دانلود می کنه

خیلی داغووونه
    زنگ بزن پیگیری کن.چون باید سرعتت بالای 30 کیلو باشه.حتما حتما ...

پروفشنال mr-dion's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

ADSL DSL-N11 asus
    من یه گوشی ایفون دارم اگه این مدم رو بخرم میتونم با ایفون به اینترنت وصل شم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    KhoramAbad

پيش فرض

سلام

من الان تقریبا یک ماهی میشه که یه 256 از مخابرات گرفتم .درضمن خطوط ما رو فیبر نوری هستش و قبلا هیچ شرکتی روی این خطوط adsl نمی داد .یه چیز دیگه اینکه واسته سرعت های بلاتر 128 هم که گفتن باید دانشجو باشی. من هم کارت دانشجوی دوره کاردانیم رو که 2 سالی میشه که تموم کردم بردم . و بدونه مشکلی وصلش کردن
    در ضمن کل زمانی که من رفتم واسه در خواست تا زمانی که وصل شدم حدود 10 ساعت بود .یعنی من صبح رفتم درخواست و پول رو واریز کردم و عصر وصل شد.پولشم 256 یک ماه 13 هزارتومان بعلاوه 3 هزار تومان بابت وصل کردن خط .یه مودم هم از خودشون گرفتم 23 هزار تومن که 7 تومن از بازر ارزون تر بود
    اما میرسم سر اصل مطلب : سرعت
    من انتظارم از یه 256 حداکثر سرعت دانلود 30 بود ولی با کامل تجعب وقتی که وصل شدم و شروع به دانلود کردم دیدم که کمتر از 220 نمیاد .هنوز هم باورم نمیشه که من دارم با این سرعت دانلود میکنم .ولی خوب توی این یک ماه حدود 300 گیگ دانلود داشتم .(نتیجه میگریم که محدویت دانلوی وجود نداره ) الان نمیدونم آیا واقعا همیشه سرعت واسه من همجیوره یا اشتباه شده
    راستی با وی -- پی -- ان -- هم هیچ مشکلی نداره

در هر صورت ما که با این سرعت داریم تو فضا حال می کنیم امیدوارم که بقیه دوستان باین فضا و حالشو ببرن
    Last edited by mahmood_t; 07-07-2011 at 13:05.

6. 2 کاربر از mahmood_t بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز alivw71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

زنگ بزن پیگیری کن.چون باید سرعتت بالای 30 کیلو باشه.حتما حتما ...
    از مخابرات انتظار سرعت نداشته باش. 128 مخابرات برابر 64 256 برابر 128 512برابر 256

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

سلام

من الان تقریبا یک ماهی میشه که یه 256 از مخابرات گرفتم .درضمن خطوط ما رو فیبر نوری هستش و قبلا هیچ شرکتی روی این خطوط adsl نمی داد .یه چیز دیگه اینکه واسته سرعت های بلاتر 128 هم که گفتن باید دانشجو باشی. من هم کارت دانشجوی دوره کاردانیم رو که 2 سالی میشه که تموم کردم بردم . و بدونه مشکلی وصلش کردن
    در ضمن کل زمانی که من رفتم واسه در خواست تا زمانی که وصل شدم حدود 10 ساعت بود .یعنی من صبح رفتم درخواست و پول رو واریز کردم و عصر وصل شد.پولشم 256 یک ماه 13 هزارتومان بعلاوه 3 هزار تومان بابت وصل کردن خط .یه مودم هم از خودشون گرفتم 23 هزار تومن که 7 تومن از بازر ارزون تر بود
    اما میرسم سر اصل مطلب : سرعت
    من انتظارم از یه 256 حداکثر سرعت دانلود 30 بود ولی با کامل تجعب وقتی که وصل شدم و شروع به دانلود کردم دیدم که کمتر از 220 نمیاد .هنوز هم باورم نمیشه که من دارم با این سرعت دانلود میکنم .ولی خوب توی این یک ماه حدود 300 گیگ دانلود داشتم .(نتیجه میگریم که محدویت دانلوی وجود نداره ) الان نمیدونم آیا واقعا همیشه سرعت واسه من همجیوره یا اشتباه شده
    راستی با وی -- پی -- ان -- هم هیچ مشکلی نداره

در هر صورت ما که با این سرعت داریم تو فضا حال می کنیم امیدوارم که بقیه دوستان باین فضا و حالشو ببرن
    خدایا با نام تو
    با سلام
    دوست عزیز موقتی است.برا منم یه مدتی ایجوری بود تا 300هم میرسید. ولی بعده چند وقت قطع شد.اگه هم مثل خط من قطع نشد، صداشو در نیار و حالشو ببر.جای منم دانلود کن!!!

حامد

9. 2 کاربر از NirvanaH بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

از مخابرات انتظار سرعت نداشته باش. 128 مخابرات برابر 64 256 برابر 128 512برابر 256
    خدایا با نام تو
    با سلام
    دوست عزیز، این حرف کلیت ندارد و در بعضی مناطق کیفیت سرعت اینترنت مخابرات خوبه. البته در ایران هیچ وقت نباید انتظار داشته باشی که در همه جای اون خدماتی با کیفیت و قیمت یکسان عرضه بشه. اگر هم در بعضی جاها قیمت یکی باشه قطعاً کیفیت زمین تا آسمون فرق میکنه!!!

حامد

11. این کاربر از NirvanaH بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    KhoramAbad

پيش فرض

خدایا با نام تو
    با سلام
    دوست عزیز موقتی است.برا منم یه مدتی ایجوری بود تا 300هم میرسید. ولی بعده چند وقت قطع شد.اگه هم مثل خط من قطع نشد، صداشو در نیار و حالشو ببر.جای منم دانلود کن!!!

حامد

خدا رو شکر فعلا که 27 روزازش میگزه و هنوز تغیری نکرده. البته اگه تغیر کردم خیالی نست ما که حال خودمون رو کردیم و 300 گیگی دانلود داشتیم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

با سلام
    خداییش 10 صفحه خوندم نمیشه یه جمع بندی کلی کرد...!
    یکی میگه 128 بالاتر خودت بکشی نمیدن پست بعدیش طرف میگه من بدون هیچ مدرکی 1 مگ گرفتم
    من خودم الان از مخابرات جماران 128 دارم ولی میخوام 256 کنم موندم والا کارت دانشجویی تا دلت بخواد تو خونه هست !ولی بعیید میدونم چون چند ماه پیش رفتم هر چی گفتم قبول نکردن...
    کسی حرکتی رکبی ترفندی به ذهن اش میرسه بگه...!
    مرسی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •