تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 74 اولاول 1234567891555 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 735

نام تاپيک: ◄◄ Apple iPad اا گفت و گو و تبادل نظر

اگه نباشه جاش خالی می مونه rgrgred's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    ایران ...

پيش فرض

البته بگم این 3g ها سیم کارت ما رو نمی خورن و مدل های mini می خورن!
    خوب اینکه کاری نداره سیم کارت معمولی رو قیچی می کنم mini شه

نمی شه اینطوری ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه rgrgred's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    ایران ...

پيش فرض

ا

من الان یه سیم کارت قیچی کردم گذاشتم توی موبایل کار کرد

1 جا هم اینو واسه ipad تایید کرده بودن که می شه سیم کارت ( ایران) با قیچی کوچک کرد

ipad 3G هم انگار بعضی جاها دارن (پیش فروش )
    Last edited by rgrgred; 13-05-2010 at 16:35.

آخر فروم باز Microsoft24's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

10 یک ریویو ، کامل از اپل آی پد!

مبارک باشه

یک سری اسکرین شات هم از محیطش بگذاری بد نیست... فعلا پول ندارم (پولها رو نگه داشتم برای آیفون بعدی!)، نسل بعدی iPad بیاد من هم می گیرم.
    حتما آرمان خان !

بفرمایید ،( با وجود کمبود وقت )
    __________________________________________________ ___

با سلام به همه ی دوستان و کاربران مکینتاش و اساتید سایت ،

اگر با آیفون کار کرده باشید ، کار با آی پد زیاد سخت نیست چون همه چی همون جاییند که باید باشند!

البته ، سیستم عامل آی پد تفاوت های زیادی با iPhone OS داره !شاید بشه گفت فقط شبیه iPhone OS ه!

ولی در هر صورت ، از اول شروع میکنم!

وقتی برای اولین با آی پد رو روشن میکنید پیغام اتصال به آیتیونز میده! بعد از اتصال آی پد فعال میشه!

ولی یک نکته اینجا خیلی جالبه !

اگر آنلاین نباشید ، iPad فقط تا موقع خاموش شدن فعاله! یعنی وقتی دوباره روشنش میکنید ، باید به آیتیونز وصل شه!

من دیشب رجیستر آنلاینش کردم! (آخه من اکانت Developer دارم!)

خب بریم سر اصل مطلب ؛

قسمت آیپاد ، آی پد خیلی زیبا طراحی شده ، یه چیزی بین آی پاد و آیتیونز ه! ببینید :

سه تا از خواننده های مورد علاقه ی من به ترتیب : Celine Dion ، Enrique Iglesias ، Hilary Duff!

قسمت دیگری که توجه شما رو جلب خواهد کرد ، قسمت عکس هاست ، که این یه چیزی بین iPhoto و آیپاده!

یه چیز باحال : یک عکسی رو که باز کردین میتونید دو انگشتی بگیرید و بچرخونید ، بعد درگ کنید میره سرجای اولش و عکس بسته میشه!

اما ، یه چیزی که خیلی جالبه اینه که یوتیوب ... نیست! (گوش همه کر! ) و شما خیلی راحت بدون عوض کردن آی پی می تونید باهاش کار کنید!

بقیه عکس ها رو دیگه توضیح نمیدم ، خودتتون ببینید ، دیگه!

Contacts

Calendar

Notes

این قسمت رو خیلی دوست دارم! چون با کیبورد آی پد خیلی راحت میشه تایپ ده انگشتی کرد!

Videos

10 قسمت از کارتن زیبای Shaun the Sheep یا به قول صدا و سیما گوسفند زبل ! من تقریبا عاشقشم!

Setting

Apple Wireless Keyboard مثل بنز با آی پد مچ میشه ، ببینید :

و در آخر اینم صفحه ی لاک اسکرین آی پد :

که در این حالت شما می تونید از آی پد به عنوان قاب عکس دیجیتال استفاده کنید!

بقیه هم که مثل سافاری و ... که مشخصه! (خواستید ، اونا رو هم با عکس توضیح میدم! )

راستی ، من تصمیم گرفتم به خاطر اجترام به حقوق برنامه نویسان اپل ، آی پدم رو جیل نکنم! (آخه خودم برنامه نویسم!)

وقتی ما تو کشورمون همه ی امکانات رو داریم چرا نباید از یک نرم افزار بصورت قانونی استفاده کنیم!

نگید نیست! چون هست!

یک کارت اعتباری بین المللی مثل مستر کارت + یک اکانت (همون که نمیخوام اسمش رو ببرم!) + Apple ID = استفاده ی درست و قانونی از محصولات اپل! (نگفتم آی پد چون شامل آیفون و... هم نیشه!)

حالا ، فورا گیر ندید به مستر کارت! چون iTunes Gift Card تو پایتخت ریخته!

اینو بار ها گفتم ، دوباره هم میگم ، هر سئوالی درباره ی محصولات اپل از آیپاد نانو .........تا مک پرو دارید! بپرسید! اگر به تاپیک های انجمن مربوط بود تو تاپیک خودش نبود با پ.خ! مطمئن باشید جوابتون رو میدم!

من به شما قول میدم! P30World رو میکنم MacWorld!

اگر یه خورده زیاد شد ، شرمنده! من وقتی میخوام درباره ی اپل بنویسم دیگه جلوی دستم رو نمیتونم بگیرم! (موقع حرف زدن هم تا موقعی که سر طرف درد بگیره!)

اگر هم کیفیت عکس ها خوب نبود ، بازم شرمنده ، جون مجبور شدم سایز وحجمشون رو کم کنم! آخه اینترنت من دایال آپ شده!

موفق و پیروز باشید !

مدیریت بخش اپل P30world
    Last edited by Microsoft24; 13-05-2010 at 16:38.

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

یوتوب تو iphone و ipod هم قیییلتر نبود

پروفشنال vista7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    ذهنم...

پيش فرض

یوتوب تو iphone و ipod هم قیییلتر نبود
    همینش خیلی خوبه

پروفشنال vista7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    ذهنم...

10

iPad is Here
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ضمنا با تشکر فراوان از شما Microsoft24 عزیز
    فکر کنم حالا یه iPad بگیرم

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

برای اینکه یوتوب فیلماشو به وسیله ی فلش پخش میکنه ایفونم از فلش پشتیبانی نمیکنه!
    برای همین یه سرور دیگه برای ایفون هست اینم فعلا ایران قیلتر نکرده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

اولا مايكرو ازت خيلي تشكر ميكنم از عكساي كه كذاشتي

ايشالله من هم همجين ريويو اماده كنم هفته بعد كه ايباد كرفتم ..

حرفاي كه ميخوام بزنم ربطي به كاره تو نداره كه برنامه نويس هستي .. فقط حرف عمومي :

وقتی ما تو کشورمون همه ی امکانات رو داریم چرا نباید از یک نرم افزار بصورت قانونی استفاده کنیم!
    ببين عزيز .. درست كه من از همكاراي ابل هستم وخيلي محصولات ابل دوست دارم اما اين سياست ابل اين سياست ستيف جوبز اصلا دوست ندارم

اخه تو وقتي ميخواي يه 1000 دولار بدي بابت ايباد اين اخرش نيست !! نا تازه شروع شده ...... وقتي مجبور ميشي همه برنامه هاي كه دوست داري تازه جالب اينجاست كه خيلي از برنامه هاي اب ستور تريال نداره كه ادم ميخواد برنامه امتحان كنه به مدت جند روزه مثلا .. من نميخوام هزار تومان حد اقل بدم به شركت ابل بابت برنامه كه هنوز ازش استفاده نكردم !!

من خيلي با جيلبريك حال ميكنم .. جن تمام شد ديكه 1000 دولار به ابل دادم ديكه مجبور نيستم كم كم تا جند ديكه 1000 دولار دوباره بدم بابت برنامه هاي ابل !

اين نظرم بوده

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

اولا مايكرو ازت خيلي تشكر ميكنم از عكساي كه كذاشتي

ايشالله من هم همجين ريويو اماده كنم هفته بعد كه ايباد كرفتم ..

حرفاي كه ميخوام بزنم ربطي به كاره تو نداره كه برنامه نويس هستي .. فقط حرف عمومي :

ببين عزيز .. درست كه من از همكاراي ابل هستم وخيلي محصولات ابل دوست دارم اما اين سياست ابل اين سياست ستيف جوبز اصلا دوست ندارم

اخه تو وقتي ميخواي يه 1000 دولار بدي بابت ايباد اين اخرش نيست !! نا تازه شروع شده ...... وقتي مجبور ميشي همه برنامه هاي كه دوست داري تازه جالب اينجاست كه خيلي از برنامه هاي اب ستور تريال نداره كه ادم ميخواد برنامه امتحان كنه به مدت جند روزه مثلا .. من نميخوام هزار تومان حد اقل بدم به شركت ابل بابت برنامه كه هنوز ازش استفاده نكردم !!

من خيلي با جيلبريك حال ميكنم .. جن تمام شد ديكه 1000 دولار به ابل دادم ديكه مجبور نيستم كم كم تا جند ديكه 1000 دولار دوباره بدم بابت برنامه هاي ابل !

اين نظرم بوده
    آره ایول
    اصولن هر چیزه جالبه مفتیه حال میده

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

اين نظرم بوده
    مسئله اصلی اینه که پولی که شما بابت یک نرم افزار می دید توی جیب اپل نمیره (به جز یک کسر کوچکش که صرف هزینه های AppStore و Processing و ... میشه) ... این پول رو شما به اون Developer می دید که برنامه رو نوشته. اون شخص هم یکیه مثل من و شما که شاید چند ماه روی برنامه اش کار کرده باشه و حالا دلش بخواد به ازای هر کاربر چیزی زیر "یک دلار" سود داشته باشه. خواسته زیادیه برای اون برنامه نویس؟ من خودم یک برنامه توی AppStore داشتم (که البته Free بود) ، ولی مدتی 0.99 دلار بود و به هیچ وجه راضی نبودم وقتی برنامه پولی بود کسی بطور رایگان ازش استفاده کنه.

اگه قرار بود همه مثل شما اینطوری فکر کنند مطمئنا الان 180,000 برنامه در AppStore نداشتیم، چون Developer ها می رفتند سراغ یک پلتفرم دیگه که براشون بیشتر سود داشته باشه! شخصا ثانیه شماری می کنم برای روزی که دیگه نشه آیفون رو Jailbreak کرد یا حداقل نشه روی آیفون Jailbreak شده برنامه ها رو رایگان اجرا کرد، چون اون موقع دیگه حق مسلم برنامه نویس ها پایمال نمیشه و پشتیبانی بهتری هم از برنامه نویس ها میشه و در نهایت برنامه نویس ها وقت بیشتری روی برنامه هاشون می گذارند و App های بهتری رو خواهیم دید.

شاید سیاست مایکروسافت هم خوب نباشه، چون وقتی ویندوز می خرید تازه لازمه براش همینطور نرم افزار تهیه کنید (Nero, Photoshop, Office, بازی، ...) شاید سیاست مایکروسافت و سونی هم خوب نباشه چون بعد از خرید کنسول های بازیشون باز هم مجبور هستید برای بازیهاشون پول بدید !

+

خیلی از App ها نسخه های Free یا Lite دارند که کاراییشون محدود شده. می تونید بدون محدودیت زمانی ازشون استفاده کنید! اونهایی هم که ندارند خب تا حدی موافقم ولی این قضیه هم ارتباطی به Apple نداره و هر Developer ای می تونه برای برنامه هاش نسخه Lite درست کنه. احساس می کنم اپل اینجا دست Developer ها رو باز گذاشته تا خودشون تصمیم بگیرند.

11. 7 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •