تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 38 اولاول ... 45678910111218 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 375

نام تاپيک: ✔ تاپیک جامع مقررات آموزش متوسطه ( بزرگسالان ؛ راه دور ؛ غیر حضوری و ... )

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

دوست عزیز ممنون
    لیست مدارس بزرگسالان تهران رو هم بدی ممنون میشم
    با امضاتم موافقم
    اینا غیر دولتی هستن قیمتاشونم خیلی بالاست
    شهریه ثابت برای واحد 10 به بالا 200تومن و هر واحدی هم 50 تومن که میتونی به 20 هم برسونی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ولی بزرگسال بیشتر گیر میدن در ضمن ثبتنامش هم محدود هست اگه راه دور بری یه روز هم مونده به امتحان میتونی ثبتنام کنی ولی بزرگسال اینطوری نیست برای هر ترمی که میخوان دانش آموز بگیرن یک ماه قبلش سایتشون باز میشه به مدت 25 روز

2. این کاربر از hossein019940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

شهريه هاي بزرگسالان ثابت نيستا. درسته قيمت واحدها همه جا يكيه ولي جاهايي كه اجاره ها خيلي بالاست اينا از دانش آموزا شريه هاي بالاتر ميگيرن. كلا اگه شهريه براي كسي مهمه بايد بره راه دور

4. 2 کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

شهريه هاي بزرگسالان ثابت نيستا. درسته قيمت واحدها همه جا يكيه ولي جاهايي كه اجاره ها خيلي بالاست اينا از دانش آموزا شريه هاي بالاتر ميگيرن. كلا اگه شهريه براي كسي مهمه بايد بره راه دور
    دقیقا دوستم برای یه درس فیزیک 50 تومن داد من 18 واحد گرفتم 150 تومن از راه دوربود خودم ولی دوستم بزرگسال
    در ضمن راه دور هم با هم فرق دارن یه جا بودم هرواحد 6600میگرفتن با 30تومن شهریه ثابت رفتم جای دیگه شده 7200شهریه هم 33 تومن درضمن برای هر درس هم 2500 گرفتن برای حوزه امتحان برای همین اجاره های بالا بود چون از راه دور قبلی هم حوزه داشت ولی نگرفت

6. این کاربر از hossein019940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

دقیقا دوستم برای یه درس فیزیک 50 تومن داد من 18 واحد گرفتم 150 تومن از راه دوربود خودم ولی دوستم بزرگسال
    در ضمن راه دور هم با هم فرق دارن یه جا بودم هرواحد 6600میگرفتن با 30تومن شهریه ثابت رفتم جای دیگه شده 7200شهریه هم 33 تومن درضمن برای هر درس هم 2500 گرفتن برای حوزه امتحان برای همین اجاره های بالا بود چون از راه دور قبلی هم حوزه داشت ولی نگرفت

دوست عزیز ممنون
    یه توضیح کامل در مورد سیستم آموزشی و شرایط و مقررات مدارس از راه دور و بزرگسالان بدید ممنون میشم.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

دوست عزیز ممنون
    یه توضیح کامل در مورد سیستم آموزشی و شرایط و مقررات مدارس از راه دور و بزرگسالان بدید ممنون میشم.
    ببین مدرسه وقتی که پروندت رو گرفتی برات سی دی میزنن اونا تو سیستمشون یه برنامه دارن که سی دی رو میزارن رو سیستم و رشتت رو انتخاب میکنن بعدش میگه که چه واحد هایی رو باید پاس کنی و چه واحد هایی رو پاس کردی .سیستمشون اینه.
    برای هر درس فکر کنم 90 دقیقه آموزش میدن هفته ای برای هر درس یه روز.شهریه ها فرق دارن.نمره مستمر 20 هست.
    ثبتنام تو از راه دور همه موقع انجام میشه ولی بزرگسال تو ثبتنام محدودیت زمانی داره
    شهریه و محدودیت زمانی فرق داره بین بزرگسال و از راه دور.
    قانون انختاب واحد یکیه تو کارنامت مینویسه چه درسای ر وباید بگیری که مدرکت کامل بشه

9. این کاربر از hossein019940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

ببین مدرسه وقتی که پروندت رو گرفتی برات سی دی میزنن اونا تو سیستمشون یه برنامه دارن که سی دی رو میزارن رو سیستم و رشتت رو انتخاب میکنن بعدش میگه که چه واحد هایی رو باید پاس کنی و چه واحد هایی رو پاس کردی .سیستمشون اینه.
    برای هر درس فکر کنم 90 دقیقه آموزش میدن هفته ای برای هر درس یه روز.شهریه ها فرق دارن.نمره مستمر 20 هست.
    ثبتنام تو از راه دور همه موقع انجام میشه ولی بزرگسال تو ثبتنام محدودیت زمانی داره
    شهریه و محدودیت زمانی فرق داره بین بزرگسال و از راه دور.
    قانون انختاب واحد یکیه تو کارنامت مینویسه چه درسای ر وباید بگیری که مدرکت کامل بشه
    برای شروع باید به یکی از مدارس از راه دور رفت؟
    از راه دور کلاس حضوری نداره؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

برای شروع باید به یکی از مدارس از راه دور رفت؟
    از راه دور کلاس حضوری نداره؟
    اره برو از راه دور و قیمت واحد ها رو بپرس که گرون نباشه بهتره یه 3 جای دیگه هم بری سر بزنی ببینی که حوزه ندارن و یا اینکه قیمت ها گرون نباشن
    آره کلاس حضوری دارن برای هر درسی تا قبل امتحان یه روز میزارن

12. این کاربر از hossein019940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

اره برو از راه دور و قیمت واحد ها رو بپرس که گرون نباشه بهتره یه 3 جای دیگه هم بری سر بزنی ببینی که حوزه ندارن و یا اینکه قیمت ها گرون نباشن
    آره کلاس حضوری دارن برای هر درسی تا قبل امتحان یه روز میزارن
    این حوزه داستانش چیه؟

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

دوستان من به یکی از آشناها برای پیش سپرده بودم الآن زنگ زده میگه یه بنده خدایی رو پیدا کرده تو یه آموزشگاه تهران که گفته یه مبلغی میگیره جزوه میده و دی ماه میتونی بیای امتحان بدی و یه کمی هم تو نمره کمک میکنه و پیشو میگیری.
    نظرتون چیه؟
    از دوستان البته جسارت نباشه اگه کسی آشنا واسه گرفتن پیش داره ممنون میشم بگه.
    ممنون

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

این حوزه داستانش چیه؟
    یعنی امتحانات داخل خود از راه دور نیست و تو یکی از مدرسه ی دیگه هست
    دوستان من به یکی از آشناها برای پیش سپرده بودم الآن زنگ زده میگه یه بنده خدایی رو پیدا کرده تو یه آموزشگاه تهران که گفته یه مبلغی میگیره جزوه میده و دی ماه میتونی بیای امتحان بدی و یه کمی هم تو نمره کمک میکنه و پیشو میگیری.
    نظرتون چیه؟
    از دوستان البته جسارت نباشه اگه کسی آشنا واسه گرفتن پیش داره ممنون میشم بگه.
    ممنون
    از راه دور هم کمک میکنه اگه منظور از جزوه همون نمونه سوالاته که بیرون هم دارن

16. این کاربر از hossein019940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •