تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 38 اولاول ... 234567891016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 375

نام تاپيک: ✔ تاپیک جامع مقررات آموزش متوسطه ( بزرگسالان ؛ راه دور ؛ غیر حضوری و ... )

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

من این ترم باید 21 واحد پاس کنم///
    نمره مستمر رو 20 میدن وباید تو ورقه 7 بشم تا قبولم کنن؟سطح امتحاناتشون چطوره؟
    در ضمن من 1391/12/128 معافیت تحصیلیم رو گرفتم و3 ماه بعدش رفتم مدرسه آموزش از راه دور ثبتنام کردم و میخواستم بدونم که اگه خدایی نکرده دی قبول نشم بیفتم برای خرداد معافیت تحصیلیم که مشکلی براش پیش نمیاد؟تا1395/12/28 هم تاریخ داره////

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

چه سالي هستين شما ؟ چه رشته اي ؟ اگر سوم باشين تا پايان 21 سالگي حق تحصيل در سوم رو دارين بعدشم 2 سال براي پيش دانشگاهي مهلت دارين.
    شما اگر مستمر 20 رو داشته باشين در ورقه 7.25 بگيرين كافيه اگر 7 بگيرين قبول نميدن بهتون چون 7 نهايي با 20 ميشه 9.6 كه به 9.75 گرد ميشه ولي 7.25 ميشه 9.8 كه به 10 گرد ميشه و شما قبول ميشين. سوالات امتحان نهايي در دي ماه تفاوتي با خرداد نداره و نميشه گفت آسون تر هست ولي در شهريور واقعا آسون هست سوالاتشون هميشه.

3. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

چه سالي هستين شما ؟ چه رشته اي ؟ اگر سوم باشين تا پايان 21 سالگي حق تحصيل در سوم رو دارين بعدشم 2 سال براي پيش دانشگاهي مهلت دارين.
    شما اگر مستمر 20 رو داشته باشين در ورقه 7.25 بگيرين كافيه اگر 7 بگيرين قبول نميدن بهتون چون 7 نهايي با 20 ميشه 9.6 كه به 9.75 گرد ميشه ولي 7.25 ميشه 9.8 كه به 10 گرد ميشه و شما قبول ميشين. سوالات امتحان نهايي در دي ماه تفاوتي با خرداد نداره و نميشه گفت آسون تر هست ولي در شهريور واقعا آسون هست سوالاتشون هميشه.
    من 19 سالمه سوم رو هم گذروندم و ناقص

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

خب اينايي كه ميگي 21 واحد موندن مال سومه ديگه پس. همونطور كه گفتم بايد 7.25 بگيري حداقل. تا شهريور هم فرصت داري تمومشو كني بسته به تاريخ دقيق تولدت ممكنه حتي تا شهريور سال بعد هم اجازه بدن ولي من توصيه ميكنم زود تمومشون كني و از الان هم براي كنكور آماده باشي

6. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

خب اينايي كه ميگي 21 واحد موندن مال سومه ديگه پس. همونطور كه گفتم بايد 7.25 بگيري حداقل. تا شهريور هم فرصت داري تمومشو كني بسته به تاريخ دقيق تولدت ممكنه حتي تا شهريور سال بعد هم اجازه بدن ولي من توصيه ميكنم زود تمومشون كني و از الان هم براي كنكور آماده باشي
    بدون کنکور میخوام برم
    تا 3 سال دیگه هم اگه درس بخونم معافیتم باطل نمیشه اگه وسط راه ول کنم تا 1 سال باید برم سربازی
    دارم برنامه ریزی میکنم که شروع کنم.اگه 6.75 یا 7 بشیم تصحیح کننده بقیه رو لطف میکنه میده

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

نه اين روزا ديگه تصحيح كننده به اين راحتي نمره نميده فقط شهريور ماه به كسايي كه دانشگاه سراسري قبول شدن نمره ارفاق ميدن. شما حتما براي نمره بالاي 10 برنامه ريزي كنين

9. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

الان یه قانونی اومده که هر مرکز آموزش از راه دور باید چنتا رشته رو برداره یعنی دیپلم بده ولی یه اموزشگاه از راه دور کارودانش ثبتنام کردیم رشته های اصلی که دیپلم میدن چنتا رشته هست ولی باز با این حال تمام رشته رو ثبتنام میکنه جلو چشم خودم به یه پسری که دوره نظری بود گواهی موقت داد برای دانشگاه.
    حالا یه سوال دارم که وقتی اینا طبق این قانون نباید اینطوری ثبتنام کنن دیپلم مارو میدن؟گواهی موقت همون دیپلم حساب میشه؟
    حالا اینجا که واحد هامونو پاس کردیم میتونیم پروندمونو بگیرم به بزرگسالان بدیم تا برامون دیپلم رو صادر کنن؟

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

هيچ محدوديتي در راه دور نيست من خودم نظري در راه دور خوندم. وقتي كه سال سوم همه جا امتحاناتش نهايي هست و پيش دانشگاهي هم درس هاي اصليش نهايي هست چرا نزارن راه دور بخونه كسي ؟؟
    ميتوني هروقت خواستي پروندت رو ببري در جاي ديگه ثبت نام كني

12. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

دوستان هزینه تعداد واحد های در بزرگسالان غیر دولتی چقدره؟
    از آموزش از راه دور خیلی بیشتره؟

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

راه دور يه چيزي حدود يك سوم الي نصف بزرگسالان رو ميگيره.
    شهريه ها در شهر ها و ناحيه هاي مختلف متفاوت هست.

15. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •