تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 38 از 38 اولاول ... 283435363738
نمايش نتايج 371 به 375 از 375

نام تاپيک: ✔ تاپیک جامع مقررات آموزش متوسطه ( بزرگسالان ؛ راه دور ؛ غیر حضوری و ... )

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

یک سوال فوق العاده مهم

من از خیلی ها شنیدم برای سه سال دبیرستان که دیپلم هست فقط تا 20 سالگی میشه و برای پیش دانشگاهی هم تا 22 سالگی
    اما سایت وظیفه نوشته کسانی که تا مهر 91 در مقطع اول دبیرستان یا پایینتر باشن فقط تا 20 سالگی میتونن
    من سال تحصیلی 91-92 سال اول بودم :|
    من الان نزدیک 20 سالم هست و خرداد درس های سومم دوتا مونده که دیگه دارم بکوب میخونم که پاس بشم اما مهر 20 سالم میشه !
    بعضی ها میگن شما خرداد که دیپلم سوم رو میگیری بهت 2 سال دیگه معافیت میدن ایا این درسته ؟ پس سایت نظام وظیفه چی میگه ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

با سلام و عرض خسته نباشيد خدمت مديران زحمتکش سايت
    در مورد شهريه ثبت نام دانش آموزان در مدارس بزرگسالان دولتی و همچنين سازماندهی و پرداخت حق الزحمه همکاران اداری و آموزشی ، آيا قانون و آيين نامه اجرايی خاصی هستش؟ دستورالعمل آن را لطفا به اشتراک بگذاريد:
    با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

من مدرکم کاردانش هست و ظاهرا باید مدرک پیش دانشگاه بگیرم تا بتونم وارد دوره فراگیر کارشناسی بشم. برای ورود به دوره فراگیر کارشناسی . با توجه به اینکه گرفتن مدرک پیش دانشگاهی 9 ماه زمان میبره ، آیا گرفتن مدرک پیش دانشگاهی سریعتره یا گذروندن دوره کاردانی؟(با توجه به اینکه فرصت جضور در کلاس رو هم ندارم)

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

با سلام و عرض خسته نباشيد خدمت مديران زحمتکش سايت
    در مورد شهريه ثبت نام دانش آموزان در مدارس بزرگسالان دولتی و همچنين سازماندهی و پرداخت حق الزحمه همکاران اداری و آموزشی ، آيا قانون و آيين نامه اجرايی خاصی هستش؟ دستورالعمل آن را لطفا به اشتراک بگذاريد:
    با تشکر
    آموزش و پرورش خودش داره ولی همه جا رعایت نمیشه

- - - Updated - - -

من مدرکم کاردانش هست و ظاهرا باید مدرک پیش دانشگاه بگیرم تا بتونم وارد دوره فراگیر کارشناسی بشم. برای ورود به دوره فراگیر کارشناسی . با توجه به اینکه گرفتن مدرک پیش دانشگاهی 9 ماه زمان میبره ، آیا گرفتن مدرک پیش دانشگاهی سریعتره یا گذروندن دوره کاردانی؟(با توجه به اینکه فرصت جضور در کلاس رو هم ندارم)
    مسلمه خب پیش دانشگاهی راحت تره. برین راه دور ثبت نام کنین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2017

پيش فرض

سلام دوستان
    من چند سالی از تحصیل بازماندم(از حدود 9 سال پیش) و همیشه میخواستم ادامه بدم ولی به دلیل مشکلات و کم لطفی خودم امکانش پیش نمی امد
    همین طور نداشتن دیپلم از نظر روانی واقعاً داره اذیتم میکنه . الان قصد دارم مجدد شروع کنم و عاجزانه به کمک و راهنمایتون برای نحوه شروع نیاز دارم.

من سال سوم تجربی بودم و فقط امتحانات داخلی را دادم و از امتحانات نهایی باز ماندم + چند واحد از سال دوم
    1- با توجه به تعداد واحد های زیاد مانده (حدود 35 واحد تا تمام کردن سال سوم) از نظر زمانی چقدر طول میکشه تا دیپلم ریاضی یا تجربی ام را بگیرم ؟ و هر نیمسال حداکثر چند واحد میتوانم بگیرم؟ و سریعترین زمانی که می توانم در کنکور شرکت کنم چه زمانی میشه ؟

2- تفاوت بین (بزرگسالان / از راه دور / غیر حضوری / غیر انتفاعی و شرکت کنند ازاد و...) چیه؟ کدومش برای ثبت نام بهتره ؟

از راهنمایهایتون بسیار سپاسگزارم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •