تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 25 از 38 اولاول ... 1521222324252627282935 ... آخرآخر
نمايش نتايج 241 به 250 از 375

نام تاپيک: ✔ تاپیک جامع مقررات آموزش متوسطه ( بزرگسالان ؛ راه دور ؛ غیر حضوری و ... )

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

منظورت از استعلام همون دیپلم موقت هست؟
    یعنی ثبت نام دانشگاه میوفته واسه بهمن؟
    نه فرق میکنه یه نامه از مدرسه میفرستن واسه مرکز اصلی فنی و حرفه ای که که این مهارت غیر قانونی هست یا نه
    به احتمال خیلی زیاد
    ولی میتونی قضیه رو بگی و تعهد بدی که چند ماه میاری برو پیش رئیس دانشگاه

داره خودمونی میشه amir.m.s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

سلام دوستان.
    من دوم انسانی هستم
    الان مدرسه نمونه هستم.توی رشته ی من زیاد مدرسه مهم نیست واقعا.من امسال فقط برای گرفتن جزوه رفتم مدرسه :|
    میخواستم بدونم میتونم از راه دور برم؟!میتونم کنکور هم بدم!؟میخوام بشینم توی خونه بخونم.شهریه ش چقدره!؟بعدا برام مشکل ساز نمیشه!؟
    دانشگاه دولتی هم میتونم برم؟!
    بنظر شما کار درستی هست؟!
    و غیرحضوری چطور؟!

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام دوستان.
    من دوم انسانی هستم
    الان مدرسه نمونه هستم.توی رشته ی من زیاد مدرسه مهم نیست واقعا.من امسال فقط برای گرفتن جزوه رفتم مدرسه :|
    میخواستم بدونم میتونم از راه دور برم؟!میتونم کنکور هم بدم!؟میخوام بشینم توی خونه بخونم.شهریه ش چقدره!؟بعدا برام مشکل ساز نمیشه!؟
    دانشگاه دولتی هم میتونم برم؟!
    بنظر شما کار درستی هست؟!
    و غیرحضوری چطور؟!
    راه دور هیچ فرقی نداره از هیج لحاظ. هم کنکور میتونی بدی هم هر دانشگاهی بخوای میری.
    ولی کاملا اشتباهه. مطمعن باش نباید این کارو بکنی مگه انکه دلیل خاصی مثل مشغله داشته باشی

4. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

راه دور هیچ فرقی نداره از هیج لحاظ. هم کنکور میتونی بدی هم هر دانشگاهی بخوای میری.
    ولی کاملا اشتباهه. مطمعن باش نباید این کارو بکنی مگه انکه دلیل خاصی مثل مشغله داشته باشی

چرا؟!باو برم مدرسه چیکار آخه هیچی هم یاد نمیدن!
    شما که میگی هیچ فرقی نداره من هم میشینم توی کتاب و درس میخونم و فیلم میبینم از موجودات منحوس مدرسه هم راحت میشم
    چرا میگید نرم؟!

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

چرا؟!باو برم مدرسه چیکار آخه هیچی هم یاد نمیدن!
    شما که میگی هیچ فرقی نداره من هم میشینم توی کتاب و درس میخونم و فیلم میبینم از موجودات منحوس مدرسه هم راحت میشم
    چرا میگید نرم؟!
    منم همینو میگفتم ولی وقتی درس سخت میشه از رو کتاب و جزوه سر در نمیاری بیشتر گیج میشی اونجا که یه معلم لازمه البته ناگفته نماند اکثر وقت مدرسه به چرت و پرت و جزوه نویسی میگذره که نه سود داره ن چیزی من خودم سال چهارمم مدرسه بزرگسالان ثبت نام کردم ولی نمیرم معافیت دارم چون

7. این کاربر از ArashMiniStar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

منم همینو میگفتم ولی وقتی درس سخت میشه از رو کتاب و جزوه سر در نمیاری بیشتر گیج میشی اونجا که یه معلم لازمه البته ناگفته نماند اکثر وقت مدرسه به چرت و پرت و جزوه نویسی میگذره که نه سود داره ن چیزی من خودم سال چهارمم مدرسه بزرگسالان ثبت نام کردم ولی نمیرم معافیت دارم چون
    مساله سر بی کیفت بودن کتابهای آموزشی توی بازار نیست. حتی اگه مدرسه هم بری بازم دبیرتون جزوه اش از کتاب عربی خیلی سبز بهتر نمیشه و حتما باید کتابهای تست بازار رو بخونی. ولی موضوع سر مسایل روحی روانی هست. وقتی میری مدرسه مجبورت میکنن که درس بخونی ولی اگه نری مدرسه میشینی خونه و وقتت رو پای نت تلف میکنی.
    اصلا همچین تصمیمی برای یه دانش آموز دوم دبیرستان نشان از مسئولیت گریزی داره من اگه مشاور مدرستون بودم میگفتم که حتما برای فرار از تکالیف مدرسه و صبح زود بیدار شدن داره این کارو میکنه.
    البته همه اینا راه حل داره و راه حلشون فرار از مدرسه نیست.
    ضمنا برای راه دور خوندن باید 16 سال تمام سن داشته باشی.

9. 2 کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

مساله سر بی کیفت بودن کتابهای آموزشی توی بازار نیست. حتی اگه مدرسه هم بری بازم دبیرتون جزوه اش از کتاب عربی خیلی سبز بهتر نمیشه و حتما باید کتابهای تست بازار رو بخونی. ولی موضوع سر مسایل روحی روانی هست. وقتی میری مدرسه مجبورت میکنن که درس بخونی ولی اگه نری مدرسه میشینی خونه و وقتت رو پای نت تلف میکنی.
    اصلا همچین تصمیمی برای یه دانش آموز دوم دبیرستان نشان از مسئولیت گریزی داره من اگه مشاور مدرستون بودم میگفتم که حتما برای فرار از تکالیف مدرسه و صبح زود بیدار شدن داره این کارو میکنه.
    من اگه میتونستم فرار میکردم ولی 12 سال مجبور شدم تن بدم[emoji3] تو دبیرستان ک کار ما شده بود فقط جزوه نویسی هر معلم میومد از اول تا اخر جزوه میگفت ما هم اخر روز مث کارگرای ساختمون بر میگشتیم خونه از خستگی :|

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY

تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

علیرضای عزیز
    من هدفم رو تعیین کردم
    کسی که هدفش رو تعیین بکنه
    فرقی نداره بره فرزانگان یا از راه دور
    پس مشکلی نیست؟!
    خب دیشب هم تولد 16 سالگی تمام من بود

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

علیرضای عزیز
    من هدفم رو تعیین کردم
    کسی که هدفش رو تعیین بکنه
    فرقی نداره بره فرزانگان یا از راه دور
    پس مشکلی نیست؟!
    خب دیشب هم تولد 16 سالگی تمام من بود
    مشکل که هست خیلیم هست فرزانگان با راه دور خیلی فرق داره اما ظاهرا کسی نمیتونه جلوی شما رو بگیره. فقط امیدوارم در خوندن کتابهای کمک درسی کوتاهی نکنین و تنبلی تو کارتون نباشه تا بعدا پشیمون نشین.
    از 500 هزار نفر داوطلب تجربی میشه گفت بالای 250هزار نفرشون واقعا هدفشون رو درست و عاقلانه انتخاب کردن ولی فقط سه - چهار هزار نفر موفق میشن. سعی و تلاش علمی برای هدف هم مهمه.

13. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

مشکل که هست خیلیم هست فرزانگان با راه دور خیلی فرق داره اما ظاهرا کسی نمیتونه جلوی شما رو بگیره. فقط امیدوارم در خوندن کتابهای کمک درسی کوتاهی نکنین و تنبلی تو کارتون نباشه تا بعدا پشیمون نشین.
    از 500 هزار نفر داوطلب تجربی میشه گفت بالای 250هزار نفرشون واقعا هدفشون رو درست و عاقلانه انتخاب کردن ولی فقط سه - چهار هزار نفر موفق میشن. سعی و تلاش علمی برای هدف هم مهمه.

ببخشید یک سوال داشتم

ما معلم تاریخ ادبیات مون چون کناب خیلی سنگین بود و نمیتونست همه کتاب رو از ما امتحان بگیره بهمون حدود 200 تا سوال داد برای خوندن
    معلم مدرسه از راه دور هم ممکنه برای تاریخ ادبیات چنین بکنه؟!من فقط برای تاریخ ادبیات میخوام
    چون تاریخ ادبیات 1 و 2 توی انسانی هیچ کدوم نهایی نیستند و توی کنکور هم فقط 3 تا تست ازش میاد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •