تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 38 اولاول ... 2891011121314151622 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 375

نام تاپيک: ✔ تاپیک جامع مقررات آموزش متوسطه ( بزرگسالان ؛ راه دور ؛ غیر حضوری و ... )

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام من خيلي سريع به مدرك پيش دانشگاهي معتبر نياز دارم كسي ميتونه به من كمك كنه؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

سلام من خيلي سريع به مدرك پيش دانشگاهي معتبر نياز دارم كسي ميتونه به من كمك كنه؟
    یعنی بخریش؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

اكه معتبر باشه بله وكرنه يه جايي كه سريع بتونم مدرك بگيرم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

اگه يه نيمسال از امتحانات پيش دانشگاهي از دستداده باشيم تو نيم سال دوم ميتونيم 24 واحد بگيريم و تا خرداد مدر پيش بگيريم؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

اكه معتبر باشه بله وكرنه يه جايي كه سريع بتونم مدرك بگيرم
    اگه مدرک پیش رو میخوای باید بری مدارس بزگسال چون سریع میخوای برو مدارس بزرگسال آزاد.چون قبولیشون 100% هست.
    ولی خوب اگه هزینش برات مهم نیست چون گرون هستن.اگر هم حوصله درس خوندن داری باید بری بزرگسالان دولتی یا از راه دور که باید بخونی و 7.25 بشی .
    شما چه مدرکی الان داری؟
    این مدرکت رو میبری مدرسه برای تطیق واحد میکنن و واحدهایی رو که باید پاس کنی رو بهت میدن

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

اگه يه نيمسال از امتحانات پيش دانشگاهي از دستداده باشيم تو نيم سال دوم ميتونيم 24 واحد بگيريم و تا خرداد مدر پيش بگيريم؟
    اولا براي اينكه ثبت نامت كنن بايد حتما و حتما بهت نمره انظباط 20 داده باشن در غير اينصورت وقفه تحصيلي هستي و سرباز ميشي. در مورد بالاي 17 واحد براي كسي كه ترم قبلش واحد پاس نكرده باشه هم غيرقانونيه. بعيد ميدونم جايي باشه كه بتونه تا خرداد بهت مدرك پيش بده ولي بازم بايد بگردي. اما تا شهريور اگه بخواي بگيري قطعا ميتوني الان 17 واحد برداري و بقيشم تابستون برداري. === در مورد نمره عرض كنم كه بعضي درساي پيش دانشگاهي نهايي هستن مثل فيزيك و معارف و زيست و انتگرال. براي اين ها تحت هر شرايطي بايد نمره نهايي 7.25 باشه حداقل تا با 20 مستمر بشه 10 گرفت براي يه درس ميشه البته 4.25 گرفت و با تبصره پاسش كرد. چه در مدارس غيرانتفايي و چه در راه دور و دولتي امتحانات نهايي به صورت نهايي برگزار ميشه هم سومش هم پيش دانشگاهيش.

8. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

اكه يه سري واحدو در نيمسال اول بيفتي بايد شهريور امتحان بديم يا اسفند؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

اكه يه سري واحدو در نيمسال اول بيفتي بايد شهريور امتحان بديم يا اسفند؟
    امتحاناتی که برگزار میشه در دی و خراداد و شهریور
    اگر در هر مرحله ای قبول نشدید در ماه امتحان بعدی در راه هستش میتونید انتخاب واحد کنید.
    یعنی اگر دی افتادید میتونید خرداد ثبتنام کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

سلام دوستان من سال ۷۹ دیپلم سه سال دبیرستان رو رشته ریاضی فیزیک گرفتم سال ۸۰ هم پیش بودم ولی ۴ تا درسم موند و ترک تحصیل کردم (درسای باقی مونده - ریاضیات گسسته - شیمی ۲ - فیزیک ۲ و حساب دیفرانسیل ۲) چندبار هم بعداً بزرگسالان اسم نوشتم برم امتحان بدم تمومش کنم شرایط جور نشد. الان اگر بخوام تمومش کنم شرایطش چجوری میشه؟ و با توجه به اینکه زمان زیادی از درس و تحصیل دور بودم جایی هست بشه رفت خیلی سختگیر نباشن یه جوری سر و ته قضیه رو هم بیارن ما مدرک پیش رو بگیریم؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •