تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 38 اولاول ... 78910111213141521 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 375

نام تاپيک: ✔ تاپیک جامع مقررات آموزش متوسطه ( بزرگسالان ؛ راه دور ؛ غیر حضوری و ... )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

مرسی البته ریاضیم خوب نیست در مورد رشته گرافیک و این چیزا چی خوب هسند ؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

مرسی البته ریاضیم خوب نیست در مورد رشته گرافیک و این چیزا چی خوب هسند ؟
    گرافیک هم خوبه ریاضی نداره.اگه به خاطر کار میخوای مدرک بگیری به نظر من گرافیک خوب نیست اگه میخوای مدرک گرافیک بگیری بعدش موقع دانشگاه یه رشته دیگه ثبتنام کنی خوبه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

بیشتر معدل میخواهم بالا باشه چون وقتی جائی میرویم بعد که معدل را میپرسه محل نمیزارند واسه همین میخواهم معدل بیاد بالا و بعدبرای دنشگاه
    پس میشود مثلا اگر دیپلم گرافیک را بگیرم بعد مثلا در دانشگاه علمی کاربردی یه رشته دیگری یا هر رشته ای که دوست داشته باشم را انتخاب کنم مثلا نمیگن این رشته قبلیت به کار دانشگاه نمیاد
    ممنون از وقتی که میزارید
    Last edited by parspro; 09-12-2013 at 19:34.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

بیشتر معدل میخواهم بالا باشه چون وقتی جائی میرویم بعد که معدل را میپرسه محل نمیزارند واسه همین میخواهم معدل بیاد بالا و بعدبرای دنشگاه
    پس میشود مثلا اگر دیپلم گرافیک را بگیرم بعد مثلا در دانشگاه علمی کاربردی یه رشته دیگری یا هر رشته ای که دوست داشته باشم را انتخاب کنم مثلا نمیگن این رشته قبلیت به کار دانشگاه نمیاد
    ممنون از وقتی که میزارید
    دانشگاه علمی کاربردی و آزاد هر رشته ای که دوست دارید میتونید ثبتنام کنید

5. این کاربر از hossein019940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

آقا چند تا دبیرستان رفتیم گفت اول باید مهارت جدید مثلا مثل دیپلم گرافیک را قبول بشوی و بیاوری بعد میتونی بیای و چند تا درس را امتحان بدی حالا واقعا اینطوری است یعنی نمیشود اول چند تا درس را امتحان دهیم بعدا مهارت را امتحان دهیم ؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

آقا چند تا دبیرستان رفتیم گفت اول باید مهارت جدید مثلا مثل دیپلم گرافیک را قبول بشوی و بیاوری بعد میتونی بیای و چند تا درس را امتحان بدی حالا واقعا اینطوری است یعنی نمیشود اول چند تا درس را امتحان دهیم بعدا مهارت را امتحان دهیم ؟
    ببین دوست عزیز در اصلش باید با هم امتحان بدی.ولی اره اینطوری هم میکنن.من خودم همین کار رو کردم ولی از شانس بد ما مهارت صادر شده ولی سازمان سنجش و فنی به مشکل خوردن بابت هزینه هنوز چاپ نشده در اصل باید 3 ماه میومد الان4 ماه بیشتر شد نیومد فقط میتونیم تاییدیه بگیرم از فنی ولی مهارت نداریم.
    هر دبیرستانی یه جور سیاستی داره بهشون میگفتی که دارم اونو میخونم نباید میگفتی که هنوز ثبتنام نکردم

8. این کاربر از hossein019940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

ممنون آخه گفتن اول باید مهارتت را بیاری ما هم نمیدونستیم
    راستی این هزینه های مهارت و کلا واحد ها چقدر زیاده و البته تفاوت دارند برای مهارت گرافیک جائی گفت 1 میلون و جائی دیگری گفت 600 تومان نمیدونم قیمت اصلش چقدره ببخشید این دیپلم گرافیک امتحاناتشون هر چند ماه یک بار است میخواهم بدونم در سال چند بار فرصت ثبت نام و امتحان داریم
    مرسی

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

بستگی داره به آموزشکاه ممکنه یه دفعه رایگان باشه ممکنه دومین بار نصف مبلغ رو بگیرن.ولی آموزشگاهی که ما بودیم منصف بودن تا 4 بار هم هیچی نمیگرفتن برای اینکه بری امتحان بدی.البته من بار اول قبول شدم.همون 600تومن برو هر جاییی یه قیمت داره این قیمت هم خیلی خوبه تو شهر ما 800 هست.اگه فنی باشه هر 1.5 ماه برگزار میشه.در مورد آموزشش هم باید 3 باید آموزش بدن حالاا ونایی که دوست دارن وسط ماه میرن امتحان میدن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

آقا واقعا ممنون این همه آموزشگاه و دبیرستان رفتیم مثل شما کامل نمیگفتن و هر کسی چیزی میگفت و واقعا ممنون
    پس آقا یعنی هر یک ماه و نیم یک بار امتحان میگیرن؟ این که خیلی خوبه بعد که قبول شدیم همین مدرک را میبریم آموزشگاه برای دیپلم درسته ؟ یعنی همین میشود مهارت اصلی درسته ؟
    بعد امحاناتشون در خود همون آموزشگاه ها است یا باید برویم در خود مرکز فنی حرفه ای اصلی ؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

آقا واقعا ممنون این همه آموزشگاه و دبیرستان رفتیم مثل شما کامل نمیگفتن و هر کسی چیزی میگفت و واقعا ممنون
    پس آقا یعنی هر یک ماه و نیم یک بار امتحان میگیرن؟ این که خیلی خوبه بعد که قبول شدیم همین مدرک را میبریم آموزشگاه برای دیپلم درسته ؟ یعنی همین میشود مهارت اصلی درسته ؟
    بعد امحاناتشون در خود همون آموزشگاه ها است یا باید برویم در خود مرکز فنی حرفه ای اصلی ؟
    هر یک ماه و نیم ازمون برگزار میشه ولش شما تا تا وقتی خوب یاد نگرفتی برای امتحان نرو اگه وزارت ارشاد باشه که خوی خود مدرسه یا آموزشگاه امتحان میگره راحته اگه فنی هست که سعی کن اموزشت تمام بشه بعد برو.بعد 3 ماه مدرکت مهارتت میاد میبری به بزرگسال اونا هم واحد درسی که گفتن بهت میدن واین مهارتی رو که گرفتی میفرستن برای استعلام و بعد دیپلمت صادر میشه.(البته میتونی بری فنی و حرفه ای بگی که یا نامه بنویسن که قبول شدی اونا همون نامه رو به جای گواهی استعلام میکنن اگه عجله داری)اره همین مهارت اصلیت میشه.اگه ارشاد باشه خود مدرسه اگه فنی که میری فنی و حرفه ای.رو تابلی مدرسه نوشته از کجا مجوز داره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •