تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 38 اولاول ... 6789101112131420 ... آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 375

نام تاپيک: ✔ تاپیک جامع مقررات آموزش متوسطه ( بزرگسالان ؛ راه دور ؛ غیر حضوری و ... )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

ممنون دوست گرامی
    پس مثلا حودا چند واحد خوبه بگیرم که معدل را بیاورد بالا ؟
    راستی سوال دیگه الان همه جا مگن که cd مدرسه قبلیت را بیاورید حالا کسی هم که دیپلم را دارد و میخواهد دیپلم جدید بگیرد هم باید cd را بیاورد ؟ خوب اگر اون مدرسه نباشد از کجا برویم و این cd را بیاریم چون این مدرسه عوض شده ؟
    ممنون

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

ممنون دوست گرامی
    پس مثلا حودا چند واحد خوبه بگیرم که معدل را بیاورد بالا ؟
    راستی سوال دیگه الان همه جا مگن که cd مدرسه قبلیت را بیاورید حالا کسی هم که دیپلم را دارد و میخواهد دیپلم جدید بگیرد هم باید cd را بیاورد ؟ خوب اگر اون مدرسه نباشد از کجا برویم و این cd را بیاریم چون این مدرسه عوض شده ؟
    ممنون
    اونا الان جدیدا با سی دی کار میکنن یعنی یه برنامه دارن تو سیستمشون که سی دی رو میزارن بعد رشتت رو میزنن اون سیستم هم میگ که چه درسهایی رو باید پاس کنی.
    اونا میتونن ثبتنامت کنن چون میتونن که بهت بگن چه درس هایی رو پاس کردی ولی تنها چیزی که نمیخوان انجام بدن زورشون میاد چون باید تک تک درس هاتو ببینن که پاس کردی یا نه سیستم یکسره براشون میزنه.
    یکم پیله کن بهشون و بگو که اون مدرسه قبلی سی دی ندادن و چجند سال پیش هم پروندت رو گرفتی اگه قبول کردن که هیچ اگه نکردن باید بگردی دنبال مدرست یا از آموزش و پرورش منطقه پیگیر مدرسه قبلیت بشی ولی اینو بدون که سی دی بیاری بهت واحد های الکی نمیدن.مثلا تو رشتت چجنتا درس رو سیستم برات میزنه اختیاری 5 واحد خوب ممکنه که اون دیپلم رو که میخوای بگیری ازت 5 واحد اختیاری یخواد سیستم این دوتا رو برات رد میکنه یعنی اختیاری نداری.ولی اگه پرونده ببری اگه اخیار پاس کرده باشی بازم بهت 5 واحد میدن چون نمیدونن.
    درس های تخصصی الان من خودم از همین روش دارم میگیرم یعنی تخصصی رو گرفتم و منتظرم 2 هفته دیگه بیاد برای امتحان
    من برای درس تخصصی حدودا15 واحد گرفتم یعنی باید میگرفتم
    رشته قبلیت چی هست؟
    الان با رشته قبلی دانشگاه هستی؟

3. این کاربر از hossein019940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

سلام
    آقا ممنون از راهنمائی هائی که کردی
    دنبال cd هم میروم اما اون مدرسه نیستش و پیگیرش میشوم
    رشته ای که الان هستم دیپلم کامپیوتر است و دانشگاه هنوز نرفتم چند بار شرکت کردم اما معدل دیپلم که پائین بود به همین دلیل هم رد کردن و نزاشتن برویم دانشگاه

پس اول از هر چیزی اول باید بروین یه دبیرستان درسته ؟ بعد انتخاب واحد میکنن و میگن چه درسهائی را باید دوباره باید امتحان بدی و وقتی امتحان دادیم و نمره ها هم بالا بود بعد باید برویم این دفعه درس اصلی را امتحان بدهیم مثلا رشته گرافیک درسته ؟

چون میگن برای دیپلم دوم نمیشود دوباره همون رشته قبلی مثلا کامپیوتر را امتحان بدی و باید تعغیر رشته بدهی به رشته جدید مثلا گرافیک

5. این کاربر از parspro بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

سلام
    آقا ممنون از راهنمائی هائی که کردی
    دنبال cd هم میروم اما اون مدرسه نیستش و پیگیرش میشوم
    رشته ای که الان هستم دیپلم کامپیوتر است و دانشگاه هنوز نرفتم چند بار شرکت کردم اما معدل دیپلم که پائین بود به همین دلیل هم رد کردن و نزاشتن برویم دانشگاه

پس اول از هر چیزی اول باید بروین یه دبیرستان درسته ؟ بعد انتخاب واحد میکنن و میگن چه درسهائی را باید دوباره باید امتحان بدی و وقتی امتحان دادیم و نمره ها هم بالا بود بعد باید برویم این دفعه درس اصلی را امتحان بدهیم مثلا رشته گرافیک درسته ؟

چون میگن برای دیپلم دوم نمیشود دوباره همون رشته قبلی مثلا کامپیوتر را امتحان بدی و باید تعغیر رشته بدهی به رشته جدید مثلا گرافیک
    مگه معدلت چند بوده؟
    معدل 10 به بالا رو دانشگاه های علمی کاربردی وآزاد میگیرن
    آره باید بری دبیرستانت بگرد ببین دوباهر کجا رفت.ببین الان سی دی رو که گرفتی میبری بزگسالبعدش اونجا میگن که مثلا این درس های عمومی و این درس های تخصصی اگه میتونی هر دو رو باهم بخون اگه مثل خودم نمیتونیاول تخصصی رو بگیر بعدش برو دنبال بقیه درس ها اصلا شاید درسی نداشته باشی و فقط باید مدارک تخصصی گرافیک رو بگیری.
    متولد چندی دادا؟

7. 2 کاربر از hossein019940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

ممنون بله میروم دنبالش نمیدونم چیه خیلی ها از همین دوستام معدلشون کمتر هستند اما دانشگاه رفتند اما ما هنوز نه و معدل دیپلمم نزدیک 14 یخوره مونده تا بشود 14
    متولد 63 هستیم

نمیدونیم چکار کنیم اصلا این مدرسه ای که قبلا بودیم دیگه وجود خارجی نداره و بسته شده
    Last edited by parspro; 07-12-2013 at 21:39.

9. این کاربر از parspro بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

ممنون بله میروم دنبالش نمیدونم چیه خیلی ها از همین دوستام معدلشون کمتر هستند اما دانشگاه رفتند اما ما هنوز نه و معدل دیپلمم نزدیک 14 یخوره مونده تا بشود 14
    متولد 63 هستیم

نمیدونیم چکار کنیم اصلا این مدرسه ای که قبلا بودیم دیگه وجود خارجی نداره و بسته شده
    برو آموزش و پرورش منطقه بگو که الان کجا رفته یا حتما اونا اطلاعات رو دارن بگو برات بزنن شاید اسم مدرست عوض شده.الان هنوز دانشگاه نرفتی با رشته قبلیت؟میتونستی برای علمی کاربردی اقدام کردی؟اونا راحت جذب میکنن/////

11. این کاربر از hossein019940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

ممنون اره میروم برای آموزش و پرورش و در مورد دانشگاه هنوز نرفتم چون اصلا ثبت نام نزاشتن بکنیم و اتفاقا همین دانشگاه علمی کاربردی هم ثبت نام کردیم اما نمیدونم چرا رد کردن

راستی سوال دیگه این دیپلم هائی که میگن مال وزارت ارشاد است خوبه هستند از لحاظ اعتبار و دانشگاه با این مدارک دیپلم های مثل دیپلم گرافیک وزارت ارشاد مشکلی نداره ؟

چون میگن آسونه

13. این کاربر از parspro بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

ممنون اره میروم برای آموزش و پرورش و در مورد دانشگاه هنوز نرفتم چون اصلا ثبت نام نزاشتن بکنیم و اتفاقا همین دانشگاه علمی کاربردی هم ثبت نام کردیم اما نمیدونم چرا رد کردن

راستی سوال دیگه این دیپلم هائی که میگن مال وزارت ارشاد است خوبه هستند از لحاظ اعتبار و دانشگاه با این مدارک دیپلم های مثل دیپلم گرافیک وزارت ارشاد مشکلی نداره ؟

چون میگن آسونه
    وزارت ارشاد؟
    اون آموزشگاه های از راه دور بعضیاشون مجوزشون از فرهنگ و ارشاد هست که اتفاقا هم خودشون مدرکت رو صادر میکنن و لازم نیست بری فنی و حرفه ای امتحان بدی آره آسونه ما کارودانش بودیم و رفتیم فنی و حرفه ای که خیلی امتحانش سخت بود تو کلاس 15 نفر بودیم رفتیم کتبی شدیم 7 نفر بعد از عملی فقط 2 نفر در رفتیم ولی یکی از دوستام همین وزارت ارشاد بود فقط ثبتنام کرد مدرکش رو بهش دادن امتحانم نداد چون مدرکش رو خودشون صادر میکنن.چون فنی و حرفه ای مدرکش بین الملی هست اعتبار داره ولی اونا رو نمیدونم.علمی کاربردی که الان میری تو سایتش و کارت اعتباری میگیری و ثبتنام میکنی و بدون آزمون میگیره یکی از بچه یادم هست که با مدل 10 میخاست بره اینکه ردت کردن فکر نکنم به خاطر معدلت باشه چون معدلت خوبه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

سلام
    آقا سوالی دارم این تطبیق کردن چیه
    چون جائی گفته بود برای دیپلم جدید باید درسها را تطبیق بدهند
    راستی برای درس اصلی یا هما مهارت چه رشته ای خوبه که تو دانشگاه ها هم مشکلی نداشته باشند ؟
    مرسی

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

سلام
    آقا سوالی دارم این تطبیق کردن چیه
    چون جائی گفته بود برای دیپلم جدید باید درسها را تطبیق بدهند
    راستی برای درس اصلی یا هما مهارت چه رشته ای خوبه که تو دانشگاه ها هم مشکلی نداشته باشند ؟
    مرسی
    همون درسهایی که باید تو رشته جدید پاس کنی همون عمومی ها هستن رو با این مدرک دیپلمت با این رشته سیستمشون مطابقت میده که باید واحد بگیری یا نه.
    معماری بهتره البته ریاضیت خوبه برو ساختمان

17. این کاربر از hossein019940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •