تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 51

نام تاپيک: آموزش آپدیت فیرمور گوشی های الجی

اگه نباشه جاش خالی می مونه گوموش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    آذریایجان

پيش فرض

اي بابا!
    چقدر ما از غافله عقب مونديم

2. 2 کاربر از گوموش بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    langroud

پيش فرض

بعد از مدت ها بازم دارم سعي ميكنم گوشيمه فلش كنم. اين برنامه LG MOBILE UPDATE TOOL اين دفعه باز شد همه كارهارو انجام دادم KP500-Utils-EN رو باز كردم. اون مراحلم به تذتيب انجام دادم. اما اينتر اخر رو كه ميزنم بازم همون منو مياد و بازم بايد همون كارها رو بكنم. چيكار كنم حسين. اگه جوابي دادي ديسكانكت نشو بذار امتحانش كنم و بت بگم

4. این کاربر از S_ALI_A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    langroud

پيش فرض

اقا من اينو فلشش كردم ولي از KP500-Utils-EN استفاده نكردم. فقط LG MOBILE UPDATE TOOL رو باز كردم و بعد يكم ور رفتن با اون منو و زدن START UPDATE خلاصه شروع كرد به فلش. اصلا هم به فريمور دانلود شده كه نسخه G بود كاري نداشت و نسخه E رو نصب كرد. من ميخوام طبق روشي كه گذاشتي عمل كنم و نسخه G يا يه نسخه ديگه رو نصبل كنم. كمكم كن ديگه باااا

6. این کاربر از S_ALI_A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Michael Ropy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

سلام برادر....شرمنده ما همیشه کم کاری کردیم در مقابل درخواست های شما!!!

چه کنم یا وقت ندارم یا نمی تونم تست کنم!!! میشه بگی دقیقا طبق آموزش تو کدوم قسمت گیر کردی؟! (کدوم مرحله و کدوم بخشش؟!)

8. این کاربر از Michael Ropy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    langroud

پيش فرض

طبق دستورالعملي كه شما گذاشتي پيش ميرم ولي انلاين و به طور اتوماتيك اخرين فريمور فارسي يعني نسخه e رو نصب ميكنه كه نصب كردم. و اصلا به فريموري كه دان كردم و توي درايو c گذاشتم نداره. يه سر زدم به سايت ماي سلفون الجي و طبق اون پيش رفتم. فرقش با دستورالعمل شما اين بود كه بايد دوتا فايل اضافه تر دانلود ميكرديم و ميريختيم توي پوشهLG-Utils كه توي درايو c داشتيم. اين دو فايل جديد همنام دو فايل از همون فولدر بودن و بايد جايگزينشون كنيم. تا مرحله اخر ميرم ريليز هم تا 100 در100 انجام ميشه و بعدش ارور ميده.

10. این کاربر از S_ALI_A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    langroud

پيش فرض

سلام برادر....شرمنده ما همیشه کم کاری کردیم در مقابل درخواست های شما!!!

چه کنم یا وقت ندارم یا نمی تونم تست کنم!!! میشه بگی دقیقا طبق آموزش تو کدوم قسمت گیر کردی؟! (کدوم مرحله و کدوم بخشش؟!)
    حسين من هنوز منتظرما. من تونستم از طريق روش fls گوشيمو فلش كنم.
    الان نسخه v10i هستش مخصوص اروپا. گوشيم با تاريخ 2010 روشن شد.
    برتريهاي اين نسخه نسبت به نسخه فارسي e & d :
    واسه بار اول گالري گوشي زودتر از دو فريمور قبلي باز شد.
    توي دو فريمور قبلي وقتي از يه سوژه تيره رنگ عكس ميگرفتيم توي عكس نقطه هاي سفيد ميومدن كه توي سوژه نبودن ولي توي عكس بودن. توي اين فريمور اين مشكل هم حل شده.
    توي دو فريمور قبلي موقعي كه واسه تماس, خودمون شماره ميگرفتيم اگه شماره توي دفترچه تماسمون بود گوشي اون شماره رو پيشنهاد ميداد اما الان گوشي علاوه بر اين كار رنگ شماره هاي مشترك نارنجي ميشه و بقيه سفيدن
    توي بازي ها كه رفتم ديدم يه ايكون با عكس بازي asphalt 4 بود. داخلش كه ميري 4 تا بازي ديگه هست كه اول بايد بخريشون فك كنم. من با فوتبالش ور رفتم تونستم دوستانه بازي كنم اما واسه بازي كردن ليگ بايد بخريش. اسفالت4 و brain challece و رئال فوتبال و ميدنايت بولينگ هستن.
    از همه مهمتر اضافه شدن تشخيص دست خط هستش كه عملكردشم تقريبا خوبه.
    فعلا متوجه همينا شدم
    Last edited by S_ALI_A; 01-09-2010 at 14:51.

12. این کاربر از S_ALI_A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    langroud

پيش فرض

الان كه يكم بيشتر عكس گرفتم با گوشي ميبينم كه مشكل نقطه هاي سفيد بازم توي بعضي از عكسها هست
    توي هر 4تا بازي يه بخش هست به نام demo تا ازمايشي بازي كني و اگه خواستي ميري توي قسمت buy و ميخريش
    يه چيز ديگه فهميدم. اونم اينه كه قابليت تشخيص دستخط فقط واسه حالت عموديه و در حالت افقي وجود نداره
    Last edited by S_ALI_A; 02-09-2010 at 00:49.

14. این کاربر از S_ALI_A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Highbury's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    G O R G A N-I R A N M E H R s.t

پيش فرض

من کا اف 755 خودم رو میخوام فلش یا آپدیت کنم.آیا میشه.یک بار توضیح بدین و اینکه آخرین فریمورش چیه.
    اگه ببرم نمایندگی کامتل برام رایگان آپدیت یا فلش میکنن؟

16. 2 کاربر از Highbury بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Michael Ropy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

حسين من هنوز منتظرما. من تونستم از طريق روش fls گوشيمو فلش كنم.
    سلام برادر....شرمنده حدود 2 روز اینترنت نداشتم!! میگم خوب حالا فیرمور به این خوبی داری، چرا میخوای عوض کنی؟! میشه بگی چه جوری فلش کردی و با کدوم فیرمور؟!

طبق دستورالعملي كه شما گذاشتي پيش ميرم ولي انلاين و به طور اتوماتيك اخرين فريمور فارسي يعني نسخه e رو نصب ميكنه كه نصب كردم. و اصلا به فريموري كه دان كردم و توي درايو c گذاشتم نداره. يه سر زدم به سايت ماي سلفون الجي و طبق اون پيش رفتم. فرقش با دستورالعمل شما اين بود كه بايد دوتا فايل اضافه تر دانلود ميكرديم و ميريختيم توي پوشهLG-Utils كه توي درايو c داشتيم. اين دو فايل جديد همنام دو فايل از همون فولدر بودن و بايد جايگزينشون كنيم. تا مرحله اخر ميرم ريليز هم تا 100 در100 انجام ميشه و بعدش ارور ميده.
    من که بدتر گیج شدم!! شما میگی ورژن e رو بصورت اتوماتیک نصب کردم!!! بعد میگی ارور میده؟!
    من کا اف 755 خودم رو میخوام فلش یا آپدیت کنم.آیا میشه.یک بار توضیح بدین و اینکه آخرین فریمورش چیه.
    اگه ببرم نمایندگی کامتل برام رایگان آپدیت یا فلش میکنن؟
    نمی دونم با این آموزش بشه یا نه؟! گارانتی بدید براتون آپدیت میکنه.....رایگان هم باید باشه (من تاحالا ندادم....)

18. این کاربر از Michael Ropy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    langroud

پيش فرض

سلام برادر....شرمنده حدود 2 روز اینترنت نداشتم!! میگم خوب حالا فیرمور به این خوبی داری، چرا میخوای عوض کنی؟!

من که بدتر گیج شدم!! شما میگی ورژن e رو بصورت اتوماتیک نصب کردم!!! بعد میگی ارور میده؟!
    دقيقتر ميگم. طبق روشي كه شما گذاشتي پيش رفتم. update tool رو كه كليك كردم نصب شد. پنجره lg mobile support tool باز شد. بعد از چند ثانيه ...checking the connection with the phone شروع شد. بعدش ارور داد كه از پي سي سوييت بيا بيرون و retry رو بزن. اينا رو انجام دادم. دو سه تا برنامه هارو نصبيدم. kp 500 utlis رو هم باز كردم. اون سه مرحله رو هم انجام دادم. اما بازم اون نوشته ها بيشتر شد و انگار بايد بازم انجام ميدادم. مثه اينكه كار نميكرد. بعدش رفتم روي start updating كليك كردم شروع كرد به اپديت. و بدون توجه به نسخه g كه ادرسشو داده بودم نسخه e رو انلاين نصب كرد.
    واسه اينكه نسخه g كه خودم داشتمو نصب كنم رفتم توي سايت ماي سلفون اونجا اكثر مراحلش با اين روشي كه شما گذاشتي مشابه بود به جز يه مرحله كه بايد دوتا فايل كوچيك ديگه دان ميكردي و ميريختي توي LG-Utils. اين كارم انجام دادم. حالا كه برنامه kp 500 utlis رو باز كردم و اون سه مرحله رو انجام دادم درست كار كرد و اخرش نوشت loading. اون پنجره اي كه توش يه مرد و يه زن هستن باز شد و اناليز هم 100 در100 انجام شد و بعدش ارور داد.
    گفتي حالا فريمور به اين خوبي داري چرا ميخواي عوضش كني؟ چون ميخوام فايل kdz گوشي gm750 رو بريزم روي اين گوشي كه به مشكل بر ميخورمو ارور ميده. هم واسه گوشي خودم هم واسه gm750.. هرچي گشتم نسخه fls اين گوشيو پيدا نكردم وگرنه با روش fls فريمور gm750 رو ريخته بودم روي گوشيم.

20. این کاربر از S_ALI_A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •