تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 22

نام تاپيک: قرص سرترالین

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

روزی یه دونه 100میلی مال شرکت عبیدی، ناشتا مصرف میکنم/ حدود 7ساله که بیشتر از 6ساعت نمیخوابم، با مصرف فلوکستین و سرترالین هم هیچ تغییری نکردم، فقط طی روز خیلی خمیازه میکشم!
    میشه از اثرات مثبتش بیشتر بگین

2. این کاربر از Drug Man بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

میشه از اثرات مثبتش بیشتر بگین
    با کمال میل./ خب من به بیماری سوشال فوبیا مبتلا بودم/. چند سالیه که پیش انواع و اقسام روانشناس و روانپزشک رفتم ولی هیچ توفیقی نصیبم نشد./ متاسفانه اشخاصی که من پیششون رفتم اصلا کاربلد نبودن و منو نمیفهمیدن./ بالاخره بعد مطالعات زیاد فهمیدم که بهترین داروها واسه درمانم فلوکستین و سرترالین هستن./ من فوق‌العاده آدم عصبی، خجالتی، زودرنج، بی‌اشتها، ترسو و خلاصه کاملا آنرمال بودم./ ولی از وقتی که این داروها رو مصرف میکنم خیلی کم عصبی میشم و دیگه به اطرافیانم بیخود و بی‌جهت نمی‌پرم./ قبلا فقط روزی یک وعده اونم عصرونه غذا میخوردم ولی حالا علاوه بر عصرونه 3وعده‌ی کامل هم غذامو میخورم./دیگه از قرار گرفتن توی موقعیتهای جدید نمیترسم و از اعمالم خجالت نمیکشم و راحت خودمو با محیط و آدمهای جدید وقف میدم./ ببخشید انشام زیاد جالب نیست در حد توانم سعی کردم حق مطلبو ادا کنم! مرسی

4. این کاربر از Alinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

با کمال میل./ خب من به بیماری سوشال فوبیا مبتلا بودم/. چند سالیه که پیش انواع و اقسام روانشناس و روانپزشک رفتم ولی هیچ توفیقی نصیبم نشد./ متاسفانه اشخاصی که من پیششون رفتم اصلا کاربلد نبودن و منو نمیفهمیدن./ بالاخره بعد مطالعات زیاد فهمیدم که بهترین داروها واسه درمانم فلوکستین و سرترالین هستن./ من فوق‌العاده آدم عصبی، خجالتی، زودرنج، بی‌اشتها، ترسو و خلاصه کاملا آنرمال بودم./ ولی از وقتی که این داروها رو مصرف میکنم خیلی کم عصبی میشم و دیگه به اطرافیانم بیخود و بی‌جهت نمی‌پرم./ قبلا فقط روزی یک وعده اونم عصرونه غذا میخوردم ولی حالا علاوه بر عصرونه 3وعده‌ی کامل هم غذامو میخورم./دیگه از قرار گرفتن توی موقعیتهای جدید نمیترسم و از اعمالم خجالت نمیکشم و راحت خودمو با محیط و آدمهای جدید وقف میدم./ ببخشید انشام زیاد جالب نیست در حد توانم سعی کردم حق مطلبو ادا کنم! مرسی
    ممنون ج دادین
    پس سرترالین خیلی بهتر روتون جواب داده نسبت به فلوکستین؟

6. این کاربر از Drug Man بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

ممنون ج دادین
    پس سرترالین خیلی بهتر روتون جواب داده نسبت به فلوکستین؟
    بله./ البته نمیدونم شاید این تاثیر مثبت الان، از مصرف 3ماهه‌ی فلوکستین هم نشات گرفته باشه./ چون دقیقا 3ماه فلوکستین مصرف کردم و بلافاصله سرترالین رو شروع کردم!

8. این کاربر از Alinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

بله./ البته نمیدونم شاید این تاثیر مثبت الان، از مصرف 3ماهه‌ی فلوکستین هم نشات گرفته باشه./ چون دقیقا 3ماه فلوکستین مصرف کردم و بلافاصله سرترالین رو شروع کردم!
    به نظرتون میشه این دوتا قرص رو باهم مصرف کرد؟فک کنم اثرشون بیشتر بشه به نظرتون خطرناک نیست؟

10. این کاربر از Drug Man بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

به نظرتون میشه این دوتا قرص رو باهم مصرف کرد؟فک کنم اثرشون بیشتر بشه به نظرتون خطرناک نیست؟
    قبلا یه جایی خوندم که مصرف همزمان این دو دارو باهم تاثیر معکوس داره و توصیه شده بود که این کار انجام نشه بهتره! فکر کنم باعث سندرم سرتونین میشه!

12. این کاربر از Alinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال انجمن نرم افزار shabnam1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

میشه ب زبون ساده بگین کارش چیه؟

Drug Man عزیز میشه ب زبون ساده بگین کارش چیه؟

14. این کاربر از shabnam1986 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

Drug Man عزیز میشه ب زبون ساده بگین کارش چیه؟
    کار چی چیه؟

پروفشنال Alamate Soal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

من یه مدت حدود 3ماه فلوکستین مصرف کردم آنچنان تاثیری نداشت، فقط میل ج-ن-س-ی رو به شدت کاهش داده بود./ یه ماهی میشه سرترالین رو شروع کردم خیلی شاد و بشاش شدم و همش بالا پایین میپرم و خیلی پررو شدم./ برخلاف فلوکستین هیچ تاثیری روی میل ج-ن-س-ی نداشته و برعکس باعث افزایش اون هم شده! مرسی
      محتوای مخفی: سوال؟؟! 
    دوستان دارویی برای کاهش میل ج-ن-س-ی وجود نداره؟؟!
    همون فلوكستين رو اگه افزايش ميدادين ممكن بود همين نتيجه رو بده.

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

همون فلوكستين رو اگه افزايش ميدادين ممكن بود همين نتيجه رو بده.
    دوزش رو یا زمانش رو؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •