تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 9 اولاول ... 3456789 آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 85

نام تاپيک: کلونازپام ؟ عوارض و مقدار مصرف ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه DrH.motasami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

فرق کلوناز و آلپرازولام؟
    کلونازپام اثرش طولانی تره اما آلپرازولام باید حداقل2بار در روز مصرف بشه.
    کلونازپام پیشتر در حملات هراس کاربرد داره.

2. این کاربر از DrH.motasami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

دوست عزیزم بهترین راه مقابله با این مشکلات کنارآمدن با آنها و پزیرفتنشان هست،تحت هر شرایطی که هستید و هر شخصیتی که دارید به حل این مشکلات بپردازید و اجازه بدهید بدنتان با شرایط طبیعی خودش را وقف دهد. استفاده از داروهای شیمیایی مدتهاست که در علم پزشکی نوین منسوخ شده است به دلیل عوارض جبران ناپذیر.نیرومند و قوی باشید به مسایل سطحی دوروبر خود توجه نکنید، قطعا موفق خواهید شد.

4. این کاربر از Roozbeh_TN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

شبی یک 2میلی گرم عدد قبل از خواب مصرف شود. مشکل خواب حل میشود.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام .من تو اینترنت دنبال عوارض قرص کلونازپام می گشتم که این پست رو دیدم.فقط خواستم بدونم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حال شما خوب شد؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض راهنمایی

روان پزشک هم کاری از دستش بر نمییاد . میگه بی تفاوت باش ، مسایل فرعی رو از زندگیت بذار کنار ، امید داشته باش ، به آینده فکر کن ، چند تا آرامبخش هم برات مینویسم که خیلی خیلی مفیدن (خبر نداره بنده خودم دارو شناسم ) و 3 تا بسته ویتامین ث ، دو تا ویتامین ای و دو تا هم ب کمپلکس میده ، میگه روزی یکیشو بخور ، دو هفته دیگه قول میدم حالت بهتر شده !!!! برو بابا ! وقتی یک مشکل وجود داره و هر روز باهاش سر و له میزنی چطوره میشه نسیت یهش بی تفاوت بود ؟!
    بدبختی این دیازپام و کلونازپام هم فایده ندارن ،سیگار هم دیگه حال نمیده ! از دود کلا خوشم نمیاد خوشبختانه ، هرچند استعدادش رو دارم !

با این حال اگر یک روانپزشک یا روانشناس یا حتی مشاور خوب توی اصفهان صراغ دارید دریخغ نکنید
    دکتر صادقی فارغ التحصیل از امریکا و یه عالمه رزومه کاری تا میری تو مطب زده همشو ...
    فوق العادس فقط یکبار امتحان .
    این شماره مطبشه عصر ها وسط هفته بیشتر حدود 6 و 7 میشه پیداش کرد
    03132239190

کاربر فعال پرسش و پاسخ پزشكی laxer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Th

پيش فرض

دو میلی گرم برای مشکل خواب بسیار زیاد است.
    در رفرنس ها و کتب پزشکی به یک چهارم قرص یک میلی گرمی در هنگام تاریکی هوا اشاره شده.
    با دوز 2 میل در عرض چند هفته تحمل ایجاد میشه و مجبورید دوز رو چند برابر کنید.

کاربر فعال انجمن علوم انسانی PLAΨMID's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

ای وای داروی خواب آور !!!!! خدا نصیب گرگ بیابون نکنه !
    هیچ وقت و هیچ وقت و هیچ وقت داروی خواب آور رو بدون تجویز پزشک نخورید !!! این داروها مشکل شما رو حل نمی کنند !!! در نهایت اگه بهشون معتاد نشید ، بعد از یه مدت اثرشون رو از دست میدن و می بینید که هیچی عوض نشده و حتی هم بدتر شده !!! واسه خود من پیش اومده . حتما به یه روانپزشک مراجعه کن و بدون که راه های بسیار بهتری واسه بهتر شدن حالت وجود داره .
    اعتیادش که هیچ ، مصرف نادرستشون ممکنه سبب توهم بشه ( مثل دارو های روانگردان ) . به نظرم اگه آدم در بدترین شرایطش بسر ببره و بیدار بمونه ، بهتر از اینه که به قرص خواب آور روی بیاره . . . .

10. این کاربر از PLAΨMID بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه darush 00's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Mini Hell

پيش فرض

سلام
    کلونازپام قویتره یا دیازپام ؟
    تا حالا هیچ دارویی مربوط به‌روانپزشکی مصرف‌ نکردم، اگه یه قرص یه میلی‌ مصرف‌کنم حالت بدن‌چطوریاس؟
    چه داروهایی قویتر از کلونازپام داریم؟
    ممنون

کاربر فعال پرسش و پاسخ پزشكی laxer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Th

پيش فرض

به مورد مصرف بستگی داره

هر دارویی را بهر چیزی ساختن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض کلونازپام

[QUOTE=Sharim;4921544]کسی کمک نمیکنه ؟!
    جایگزین مناسب تر و کم خطر تر برای کلونازپام ؟!
    سلام
    شما را قسم میدهم که هرگز از کلوناز پام حتی برای موارد لازمه چون غش هم استفاده نکنید
    تجربه بالاتر از علم. .. من مدتی بعد از ساخت و ورود این دارو به ایران ,به تجویز پزشک و برای بی خوابی از آن استفاده کردم . رییس اداره ای بودم و شبها خوابم نمیبرد . ابتدا بد نبود ,ولی ادامه آن مرا بیچاره کرد . دهانم پر از آب میشد . در تکلم مشکل داشتتم ,رفتارم تهاجمی شد .و کلوناز پام به جای من تصمیم میگرفت . تدریس دانشگاهیم را به خاطر آن قطع کردم قدرت تکلم و اداره جلسات برایم غیر ممکن شد و نمیدانستم که از عوارض همین قرص هست. باز نشست شدم و هنوز قرص میخوردم و هر شب بدن تقاضای بیشتری داشت. احساس کردم . که مشکلاتتم از همین قرص باشد چون همزمان داروی قلب ,پروستات نیز میخوردم .اما و اما .ترک این قرص غیر ممکن بود .حتی اگر کمی هم از آن کم میکردم تا صبح خواب نداشتم () اگر کمی اگر کمی کم میکردم نه قطع کامل( ) و فردا هم دیوانه کسل و خواب آلود بودم . پانزده سالی میگذرد و هنوز نتوانستم آن را ترک کنم . ترکش از بزرگترین مواد مخدر هم سخت تر هست . اگر شبی نباشد مرگ را به چشم میبینم . اگر دیر شود قدرت نصف کردن یک قرص را ندارم. و.......
    اگر امکان دارد خواهش میکنم این دارو را مصرف نکنید . و اطلاع رسانی کنید .
    به جای آن از کلر دیاز پوکساید استفاده کنید . جواب نداد دوز آن را اضافه کنید . هر چند آن هم خوب نیست ولی در داروخانه های امریکا وجود دعرد و این یعنی تایید .
    حالا شما بگویید چگونه ترکش کنم. م. رنجبر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •