تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 9 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 85

نام تاپيک: کلونازپام ؟ عوارض و مقدار مصرف ؟

Banned kiarash3500's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تو قلب خداي مهربون

پيش فرض

بستگی به بدنت داره

2. این کاربر از kiarash3500 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز amd>intel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

من خيلي ها رو ديدم با اين دارو ميزون شدند . البته هر دارو به هر شخصي نميسازه . دوز 50 ميليش اونطور كه از دوست روانپزشكم پرسيدم مشكلي نيست . عوارض افتضاح كلونوزپام رو نداره
    سرترالين يك داروي ضد افسردگي است . اين دارو براي كاهش علايم افسردگي نظير تغييرات اشتها، تغيير در الگوي خواب ، تشويش و اضطراب ، از دست دادن كشش و تمايل به فعاليت هاي رومره ، كاهش ميل جنسي ، تفكر كُند يا اختلال يا تمركز، يا افكار خودكشي يا اقدام به آن ، تجويز مي شود. سرترالين يك مهاركننده بازجذب سروتونين است .
    چگونگي مصرف
    سرترالين روزي يك نوبت مصرف مي شود. اين دارو را مي توان صبح قبل از هر كاري (تا فراموش نشود) يا شب پيش از خوابيدن مصرف نمود. هيچ گاه كمتر يا بيشتر از مقدار تجويز شده مصرف نكنيد. از دستورات پزشكتان به دقت پيروي كنيد. براي جلوگيري از ناراحت شدن معده مي توانيد دارو را با غذا بخوريد. اگر يك نوبت را فراموش كرديد، اگر حداكثر تا يك ساعت بعد به ياد آورديد مصرفش كنيد؛ در غير اين صورت نوبت فراموش شده را رها كرده ، به برنامه دارويي معمولتان باز گرديد.
    هشدارها و عوارض جانبي
    در صورت بروز هر يك از علايم نادر ولي جدي زير، مصرف سرترالين را قطع كرده با پزشك تماس بگيريد: تب ، بثورات جلدي ، كهير يا خارش ، يا احساس خارج از كنترل بودن . علايم زير ممكن است رخ دهند ولي فقط اگر مشكل ساز شوند نياز است با پزشكتان درميان گذاشته شوند: كاهش اشتها يا كاهش وزن ؛ اضطراب ، تشويش ، بي قراري ؛ خواب آلودگي ؛ خشكي دهان ؛ تهوع ؛ اسهال يا يبوست ؛ ضربان قلب تند يا نامنظم ؛ مشكل در خواب رفتن ؛ كاهش ميل يا توانايي جنسي ؛ احساس گرما يا حرارت ؛ برافروختگي يا قرمزي پوست ؛ افزايش اشتها؛ دل پيچه يا نفخ ؛ سردرد، يا تغييرات بينايي ، از جمله تاري ديد.
    موارد احتياط
    در صورت وجود هريك از موارد زير پيش از مصرف سرترالين ، پزشكتان را مطلع سازيد:
    حساسيت به سرترالين يا ديگر مهاركننده هاي بازجذب سروتونين
    بارداري يا شيردهي
    مصرف داروهاي ديگر، به ويژه ضد انعقادهاي خوراكي (وارفارين )، الكل ، مسكن هاي تجويز شده توسط پزشك ، آرامبخش ها، داروهاي ضد افسردگي ، شل كننده هاي عضلاني ، داروهاي ضد تشنج ، يا مهاركننده هاي مونوآمين اكسيداز نظير فورازوليدون ، ايزوكربوكسازيد، فنلزين ، پروكاربازين ، سلژيلين ، يا ترانيل سيپرومين . مصرف سرترالين در حالي كه همزمان مهاركننده هاي مونوآمين اكسيداز مصرف مي كنيد يا كمتر از 2 هفته است كه مصرف چنين داروهايي را قطع كرده ايد، ممكن است موجب گيجي ، افزايش ناگهاني دماي بدن ، افزايش شديد فشارخون ، و بروز تشنج شود.
    سابقه يا ابتلا به بيماري هاي كليوي يا دچار سوءمصرف موادمخدر.
    هنگام مصرف سرترالين توصيه مي شود
    به طور منظم به پزشكتان مراجعه كنيد تا بهبودتان را زيرنظر داشته باشد. ممكن است تا 4 هفته طول بكشد تا اثر دارو ظاهر شود و به حداكثر برسد؛ ممكن است بخواهيد در طي اين مدت پزشكتان را ملاقات كنيد.
    به نظر برخي پزشكان مصرف اين دارو افكار خودكشي را افزايش مي دهد. در مورد هرگونه اقدامات احتياطي لازم با پزشكتان مشورت كنيد.
    تا مشخص شدن پاسخ بدنتان به اين دارو، هنگام رانندگي يا كار با وسايل خطرناك احتياط كنيد. اين دارو در برخي افراد موجب خواب آلودگي و كاهش سطح هوشياري مي شود.
    براي تسكين خشكي دهان از آدامس يا آب نبات هاي بدون قند استفاده كنيد يا چند جرعه آب بنوشيد. اگر اين مشكل بيش از 2 هفته ادامه پيدا كرد با پزشكتان مشورت كنيد.
    از حالت خوابيده به نشسته يا ايستاده و نشسته به ايستاده به آرامي تغيير وضعيت دهيد؛ در غير اين صورت ممكن است دچار سرگيجه و سياهي رفتن چشم شويد.
    يك برگه شناسايي پزشكي كه نشان دهد سرترالين مصرف مي كنيد، همراه داشته باشيد.
    سرترالين را دور از دسترس كودكان ، و دور از گرما، نور مستقيم و حرارت مرطوب نگهداري كنيد (در اين شرايط سرترالين فاسد مي شود).
    سرترالين تاريخ مصرف گذشته را دور از دسترس كودكان در توالت دور بريزيد.
    هنگام مصرف سرترالين نبايد
    نوشابه هاي الكلي بنوشيد يا داروهاي آرامبخش استفاده كنيد؛ زيرا اينها خواب آلودگي و سرگيجه اي را كه ممكن است در اثر سرترالين ايجاد شود، تشديد خواهند كرد.

4. این کاربر از amd>intel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تقریبا آخرای جاده زندگی... یه تیغ تیز تو دستم تو وان حموم

پيش فرض

من خيلي ها رو ديدم با اين دارو ميزون شدند .
    چطور مثلا؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

زولپیدم ده میلی گرم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

روان پزشک هم کاری از دستش بر نمییاد . میگه بی تفاوت باش ، مسایل فرعی رو از زندگیت بذار کنار ، امید داشته باش ، به آینده فکر کن ، چند تا آرامبخش هم برات مینویسم که خیلی خیلی مفیدن (خبر نداره بنده خودم دارو شناسم ) و 3 تا بسته ویتامین ث ، دو تا ویتامین ای و دو تا هم ب کمپلکس میده ، میگه روزی یکیشو بخور ، دو هفته دیگه قول میدم حالت بهتر شده !!!! برو بابا ! وقتی یک مشکل وجود داره و هر روز باهاش سر و له میزنی چطوره میشه نسیت یهش بی تفاوت بود ؟!
    بدبختی این دیازپام و کلونازپام هم فایده ندارن ،سیگار هم دیگه حال نمیده ! از دود کلا خوشم نمیاد خوشبختانه ، هرچند استعدادش رو دارم !
    با این حال اگر یک روانپزشک یا روانشناس یا حتی مشاور خوب توی اصفهان صراغ دارید دریخغ نکنید
    سام علیکم
    برادر گلم آخه حیف نیست تنهایی بخوای خودکشی کنی هر وقت تصمیمت قطعی شد بگو بیام خودم خفت کنم
    ببین این خیلی مهمه که به چی اعتقاد داشته باشی، اگه اعتقاد داشته باشی که مثلا خوردن بستنی هر سه روز یه بار خوبت میکنه بخوری خوب میشی اگه فکر کنی خوردن قوی ترین قرص خوبت نمیکنه ممکنه خوب نشی، اینو بدون قدرت ناخودآگاه مغز 400 میلیون بار از قدرت خودآگاه قوی تره ولی مغز خیلی ساده لوحه هر چی بهش بدی مثل مجموعه ای از قویترین کامپیوترهای دنیا عمل میکنه پس سعی کن چیزای خوب بهش بدی که به اونا عمل کنه.
    حالا میگی مشکل داری که نمیتونی بهش فکر نکنی و نمیتونی اهمیت ندی خیلو خوب تا حالا این فکرا مسالتو حل کرده؟ اگه نکرده یه راهی پیدا کن حلش کنی اگه نمیتونی حلش کنی بیخالش شو حداقل انرژیتو حروم نمیکنی اگرم نشد که بیا دیگه خودم بزنم له و لوردت کنم که دیگه نتونی بهش فکر کنی
    موفق باشی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوست عزیز حتما به کلاسهای ایروبیک موزون و رقص یا یوگا برو .کتاب ایین زندگی دیل کارنگی رو مطالعه کن.نگران نباش کنترل بعضی مشکلات از دست ما خارج میشه و وقتی مشکلی خارج از اراده انسان و قدرت شماست چرا خودتو تحت فشار شدید میزاری.
    سلام دوستان

من مدت زیادی تحت فشار شدید عصبی بودم و تقریبا اوج این فشار رو پشت سر گذاشته بودم ، اما تازگی مسایلی مجددا توی زندگیم پیش اومده که دارم دیوونه میشم ، و واقعا قابل تحمل نیست
    حتی حاضرم خودکشی کنم . واقعا زندگی با این وضع برام مفهمومی نداره .
    قبلا دیازپام مصرف کرده بودم ، به موقع خودش شاید تاثیری هرچند ناچیز هم داشت . اما خیلی کم مصرف کردم .
    در ضمن به علت همون فشارهای عصبی دچار سر درد های شدید شدم ، مثل میگرن هست. ولی برای این سردرد ها هم تا همین چند وقت پیش قرص نمیخوردم . اما تازگی میخورم
    الان چند روزه (دقیقا 3 روز) روزانه 2 تا قرص کلونازپام میخورم ، که بر خلاف انتظار غیر از سر گیجه و خواب آلودگی هیچ تاثیر ی روی من نداره ، علت اصلی مصرفش این بود که علاوه بر آرامش اعصاب میخاستم یک سری وقایع روزهای اخیر رو فراموش کنم !!

کسی میدونه چرا ؟
    جایگزین بهتری سراغ ندارید ؟

این رو اضافه کنم : شرایطم خیلی اسفناک تر از اونه که قابل حل یا تغییر باشه ، عوارض جانبی دارو برام مهم نیست . لطف میکنید اگر یک چیز موثر تر بهم معرفی کنید . ممنون .

اگه نباشه جاش خالی می مونه kambiz11000's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام این پست مال 3 سال پیشه به احتمال زیاد مشکل حل شده

10. این کاربر از kambiz11000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Beta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    گالیکش

پيش فرض

کلونازپام سبز 1 میلی فرق داره با سفیدش ؟!

داره خودمونی میشه hesam_a_r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

شما بدنت مقاومت دارویی پیدا کرده باید از آرام بخش های بزرگ (antagonist D1-CYPD5) و حتما متخصص اعصاب وروان نه روانشناس باید تجویز کنه -البته عوارض exterapiramidal خطرناکن ولی حتما پیش متخصص برو چون تا اسم دارو بیاد پست فوق تخصصان گمنام امام زمان انجمن حذف میکنن

شما داروی تری فلو پرازین یا هالوپیریدول .اولانزاپین برای کاهش عوارض احتمالی تری هگزی فنیدیل البته همه چی با نظر متخصص
    Last edited by raana; 14-09-2013 at 22:15.

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

شما بدنت مقاومت دارویی پیدا کرده باید از آرام بخش های بزرگ (antagonist D1-CYPD5) و حتما متخصص اعصاب وروان نه روانشناس باید تجویز کنه -البته عوارض exterapiramidal خطرناکن ولی حتما پیش متخصص برو چون تا اسم دارو بیاد پست فوق تخصصان گمنام امام زمان انجمن حذف میکنن
    چیکار باید کرد مقاومت دارویی بدن پایین بیاد؟من یه مدته دارم ضد افسردگی مصرف میکنم جدیدا حس میکنم دیگه بی اثر شده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •