تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 19 از 19

نام تاپيک: کدام پاور قدرتمندتر است ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه toorajjj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

آقا من تو یک چیز موندم چه جوری که 43 آمپر گرین تو شاخه 12 ولت جمعش 516 وات شده !!!! ولی ممونکس 45 آمپرش در مجموع 455 آمپر شده ؟!! ( با توجه به عکسهای بالا)فکر کنم اگه بتونیم جواب این سوال را پیدا کنیم به جواب سوال اول من که مطرح کردم به طور علمی شاید بتونیم برسیم. از دوستان و اساتیدی که اطلاعات در این مورد دارند خواهش میکنم پاسخ دهند .

کاربر فعال مشکلات سخت افزاری TREASURES's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    ایمان نیرومند هستم ساکن کرمانشاه

پيش فرض

آقا من تو یک چیز موندم چه جوری که 43 آمپر گرین تو شاخه 12 ولت جمعش 516 وات شده !!!! ولی ممونکس 45 آمپرش در مجموع 455 آمپر شده ؟!! ( با توجه به عکسهای بالا)فکر کنم اگه بتونیم جواب این سوال را پیدا کنیم به جواب سوال اول من که مطرح کردم به طور علمی شاید بتونیم برسیم. از دوستان و اساتیدی که اطلاعات در این مورد دارند خواهش میکنم پاسخ دهند .
    شما توضیحات فارسی گرین رو بخون البته بستگی به بازدهی پاور هم داره

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

شما توضیحات فارسی گرین رو بخون البته بستگی به بازدهی پاور هم داره

میشه شما که خوندید لوب مطلب را بگید تا ما هم بدونیم که چرا اینجوریه؟ در ضمن اونجایی که گفتید راندمان هم تاثیر داره مثل اینکه بعضی از بچه ها با این نظر مخالفند و میگند که راندمان یعنی اینکه مصرف کمتر و بازدهی بیشتر . ولی شما میگی راندمان یعنی وات بیشتر درسته ؟

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت

پيش فرض

میشه شما که خوندید لوب مطلب را بگید تا ما هم بدونیم که چرا اینجوریه؟ در ضمن اونجایی که گفتید راندمان هم تاثیر داره مثل اینکه بعضی از بچه ها با این نظر مخالفند و میگند که راندمان یعنی اینکه مصرف کمتر و بازدهی بیشتر . ولی شما میگی راندمان یعنی وات بیشتر درسته ؟
    آها الان فهمیدم اون 516 وات هم مال 12 ولته هم 5 ولت هم 3.3 ولت ولی خودمم گیج شدم یه جای دیگه خوندم که نوشته توان شاخه ی 12 ولت 45 آمپر با 540 وات ولی 100 درصد بازدهش از ممونکس بیشتره بازده یعنی دادن واتاژ بیشتر با توجه به توان کلی پاور الان اینی که این پایین نوشته در دمای بالا 83 درصد بازدهی داره در دمای پایین 87 درصد که میانگینش میشه 85 درصد بازدهی

Last edited by TREASURES; 13-05-2010 at 21:14.

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    ارومیه

7

آها الان فهمیدم اون 516 وات هم مال 12 ولته هم 5 ولت هم 3.3 ولت ولی خودمم گیج شدم یه جای دیگه خوندم که نوشته توان شاخه ی 12 ولت 45 آمپر با 540 وات ولی 100 درصد بازدهش از ممونکس بیشتره بازده یعنی دادن واتاژ بیشتر با توجه به توان کلی پاور الان اینی که این پایین نوشته در دمای بالا 83 درصد بازدهی داره در دمای پایین 87 درصد که میانگینش میشه 85 درصد بازدهی

نه جمع اون سه تا نیست دوباره دقت کن . چون اونجوری وقتی با سمت راست جدول جمع میکنی خیلی بیشتر از 585 میشه . ولی اونطوری که من فهمیدم شرکت گرین خواسته یا ناخواسته جمع شاخه های 12 ولت را بیشتر نوشته . البته مطمعن نیستم مثل اینکه یک نکته ای اینجا هست که ما غافلیم .که منظورشم مشخصه چون اکثر افراد سریع به وات نگاه میکنند و حواسشون به آمپراژ نیست .
    Last edited by toorajjj; 14-05-2010 at 10:21.

پروفشنال iriali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

با سلام

من که هر کاری کردم نتونستم عکسها رو ببینم اما

12x43=516
    W=IxV

12x45=540

اما مونومکس میگه 455 وات نمیدونم چطور حساب کرده

باز فردا جواب کاملتری میدم

موفق باشید

7. این کاربر از iriali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت

پيش فرض

یه نگاه دقیق هم به این بندازید

9. 2 کاربر از TREASURES بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال iriali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

با سلام

امیدوارم که رفع ابهام بشه :

اعداد آمپراژ درج شده در هر شاخه ، میزان آمپراژی می باشد که خود آن شاخه به صورت مجزا و واحد توانایی ارائه آنرا دارد .

در لیبل های استاندارد پاورها برای مجموع آمپراژ شاخه های 5+ و 3/3+ یک توان مشترک در نظر گرفته شده است . یعنی به شرطی شما می توانید از شاخه 5+ میزان عدد درج شده آمپراژ را استخراج نمایید که مجموع توان کلی شاخه های 5+ و3/3+ از حداکثر توان درج شده برای مجموع این دوشاخه بالاتر نرود .

همین قضیه در مورد شاخه های 12+ نیز صادق است . یعنی شما به شرطی می توانید از یکی از شاخه های 12 ولت ، آمپراژ اعلام شده را دریافت کنید که مجموع کل توان مصرفی از شاخه 12 ، بیشتر از عدد کومباین (برآیند) شاخه های 12 ولت نشود.یعنی برای مجموع توان شاخه های 12+ نیز ، یک حداکثر (کومباین) در نظر گرفته می شود.

در آخر نیز مجددا برای مجموع توان های خروجی شاخه های 12+ ولت و مجموع توانهای خروجی شاخه های 5+ و3/3+ ولت ، نیز یک حداکثر (کومباین) در نظر گرفته می شود . به عبارتی شما به شرطی می توانید میزان توان مندرج خروجی های 12+ را استخراج نمایید ، که مجموع توان مصرفی این شاخه ها و مجموع توان شاخه های 5+و3/3+ از میزان توان ( کومباین) کلی در نظر گرفته شده تجاوز ننماید .

این موضوع را در نظر داشته باشید که میزان کومباین ها و آمپراژ های در نظر گرفته شده ، مختص به هر مدل و طراحی خاص در هر مدل پاور می باشد

موفق باشید

11. 3 کاربر از iriali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

ممنون از این که وقت گذاشتید متشکرم

13. این کاربر از toorajjj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •