تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 24 از 24

نام تاپيک: انتخاب بین دو تا پاور در رنج 80-90 تومان

پروفشنال kinglife's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

منظور من از اسمبل این بود که خازهای ورودی این شرکت رو کمپانی های دیگه میزنن و خروجیش رو یکی دیگه و گرین هم اسمبل میکنه ( همسایه ها یاری کنید من می خوام پاور بزنم)

شما فرمودید که پاور ممونیکس رو میکرون میزنه ، خوب خوبه که یه سر به سایت شرکت ممونیکس بزنی تا ببینی در توان 600 وات دو مدل پاور داره ( نکنه جفتش رو میزنه که حرف به خاک نیفته)

خوب وقتی شما به فول لود سیستم میرسی حداکثر توان پاور600 واتی( وات به معنای توان) به کار گرفته میشه و این نمیدونم از 40 خط مطلب بالای شما چه طوری به نتیجه رسید که در اختلاف پتانسیل یا همون ولت تاثیر گذاره
    خیر دوست من اگر پاوری در حالت فول لود بازدهی کمتری داره به این معنی نیست که همون موقع برق کم میاره ، بلکه توانش رو نداره ، این پاور ها ریل هستن و میتونن در مواقع فول لود توان خودشون رو به 1.5 برابر برسونن اما منظور از بازدهی به زبان ساده

یه بدنساز میتونه با توانی که از ورزش کردن داره وزنه رو 1 ساعت بالای سرش نگه داره ولی یک پیرمرد با توانی که از خودش داره یک وزنه رو ده دقیقه نگه میداره و اگر قرار بشه یک ساعت نگه داره میمیره

خوب اگر پاور ممونیکس رو به پیرمرد تشبیه کنم یعنی اینکه طول عمرش کوتاه میشه ، به همین دلیل هست که روی جعبه پاورها عمرشون رو نوشته

اما نه ممونیکس اون پیرمرده هست و نه گرین اون بدنسازه ، چون در بازار رقابتی و روند رو به رشد تکنولوژی این اختلاف به کمتر از 10 درصد میرسه

اما مطلب جالبی بهتون بگم درباره پاورهای با توان بالای 585 این شرکت
    این شرکت ادعا کرده که پاورهاش از خازن های ژاپنی کمپانی Rubycon بهره میبره ولی این حقیقت نیست و گرین کلی گویی میکنه

این شرکت به طور مثال در پاور 685 از خازن ورودی Rubycon بهره میبره ولی در خازن خروجی از خازن samxon بهره میبره که تایوانی هست
    حالا خود گرین اذعان داره که کیفیتش در حد خازن های ژاپنی هست و همچنین بر این عقیده هست که خازن خروجی اهمیت خازن ورودی رو نداره
    ولی باید به این نتیحجه رسید که حقیقت رو بیان نمیکنه (این مطلب هم برای اطلاع دوستان گفتم)

البته برای اینکه حق و ناحق نشه باید بگم پاورهای با توان بالای 1000 گرین همه خازن هاش ژاپنی هست

و البته بگم که پاور های زیر 535 این شرکت در حد مقایسه برند های جهانی نیستند
    Last edited by kinglife; 17-05-2010 at 19:28.

پروفشنال iriali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

با سلام

دوست گرامی شما رو با اطلعاتتون تنها میگذارم اما ...

خازنها ژاپن هستن و خود گرین هم اسمبل نمیکنه ( برای 1000 بار ) قرار هم نیست اسمبل کنه چون تولید کننده پاور نیست در واقع گرین یک برند هست پس اصلا اجازه این کار رو نداره در ضمن شما انتظار دارین هر تولید کننده ای تمام قطعاتش رو خودش تولید کنه

باز به مرام برند گرین که در ورودی یا خروجی خازن های ژاپن رو میذاره شما برو همون ممونکس رو ببین آیا نامی از خازن ژاپن میبینی ..

در مورد 600 وات اصلا شما بگو 100 نوع مهم اینه که اون چیزی که توی ایران هست تولید شده macron هست که توی تولید پاور حرفی برای گفتن نداره ...

در مورد خازنها که شما میگوئید فقط پاورهای بالای 1000 واتش هم در وردی و هم در خروجی از خازنهای ژاپن استفاده میکنه و در باقی موارد دروغ میگوئید برای مثال شم آیا تا به حال یک پاور 885 گرین رو از نزدیک بررسی کردین یا اصلا پاورهای گرین رو تا به حال باز کردین تا خودتون ببینید ؟ لطفا از چیزی که اطلاع ندارین در موردش نظر ندین

در مورد پاورهای زیر 535 هم اگر برای شما مدرک بیارم که اتفاقا هست چی میگوئید در یه فروم دیگر من برند کولر مستر و acbel رو باز کردم و به بچها نشون دادم که چه کلاشهایی هستن و پاور 420 واتی رو 470 وات لیبل میزنن و میدن دست مردم ( خود برند کولر مستر و acbel نه وارد کننده )

شما دوست گرامی اگر مایل باشید میتونم شما رو دعوت کنم و حضوری هر پاوری رو که خواستین با پاور گرین مقایسه کنیم و نتیجه رو هم برای دوستان اعلام کنیم البته به شرطی که پاوری که شما برای مقایسه و تست می آوردید قیمتی 1.5 برابر گرین نداشته باشد مثلا همین 585 گرین با 600 وات ممونکس یا هر برند دیگری ...

منتظر اعلام آمادگی شما هستم

با تشکر

پروفشنال amin_caragt2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    استان البرز *کرج*

پيش فرض

با سلام

دوست گرامی شما رو با اطلعاتتون تنها میگذارم اما ...

خازنها ژاپن هستن و خود گرین هم اسمبل نمیکنه ( برای 1000 بار ) قرار هم نیست اسمبل کنه چون تولید کننده پاور نیست در واقع گرین یک برند هست پس اصلا اجازه این کار رو نداره در ضمن شما انتظار دارین هر تولید کننده ای تمام قطعاتش رو خودش تولید کنه

باز به مرام برند گرین که در ورودی یا خروجی خازن های ژاپن رو میذاره شما برو همون ممونکس رو ببین آیا نامی از خازن ژاپن میبینی ..

در مورد 600 وات اصلا شما بگو 100 نوع مهم اینه که اون چیزی که توی ایران هست تولید شده macron هست که توی تولید پاور حرفی برای گفتن نداره ...

در مورد خازنها که شما میگوئید فقط پاورهای بالای 1000 واتش هم در وردی و هم در خروجی از خازنهای ژاپن استفاده میکنه و در باقی موارد دروغ میگوئید برای مثال شم آیا تا به حال یک پاور 885 گرین رو از نزدیک بررسی کردین یا اصلا پاورهای گرین رو تا به حال باز کردین تا خودتون ببینید ؟ لطفا از چیزی که اطلاع ندارین در موردش نظر ندین

در مورد پاورهای زیر 535 هم اگر برای شما مدرک بیارم که اتفاقا هست چی میگوئید در یه فروم دیگر من برند کولر مستر و acbel رو باز کردم و به بچها نشون دادم که چه کلاشهایی هستن و پاور 420 واتی رو 470 وات لیبل میزنن و میدن دست مردم ( خود برند کولر مستر و acbel نه وارد کننده )

شما دوست گرامی اگر مایل باشید میتونم شما رو دعوت کنم و حضوری هر پاوری رو که خواستین با پاور گرین مقایسه کنیم و نتیجه رو هم برای دوستان اعلام کنیم البته به شرطی که پاوری که شما برای مقایسه و تست می آوردید قیمتی 1.5 برابر گرین نداشته باشد مثلا همین 585 گرین با 600 وات ممونکس یا هر برند دیگری ...

منتظر اعلام آمادگی شما هستم

با تشکر
    البته ما هم خودمون میتونیم تست کنیم ولی تست کامل پاور نیاز به سخت افزارهای خاصی داره که فکر نمیکنم کسی از ما داشته باشیم .

تازه شما 100 بار دیگه بگی . کسی که قدرت گرین از نزدیک تست نکرده باشه نمیدونه گرین چیه ما که بعد 1000 بار تست میگیم عشق است گرین . حالا بذار هر کی این شرکت چینی کولرمستر با این قیمتها توهم میخاد بکشه بالا بکشه (کسی نمیگه کولرمستر بده ولی با این قیمتهاش اصلا به گرد پای گرین نمیرسه)

4. این کاربر از amin_caragt2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال iriali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

از نظر سخت افزار های خاص مشکلی وجود نداره و موجود هست

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •