تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 10 اولاول ... 678910
نمايش نتايج 91 به 98 از 98

نام تاپيک: راه اندازی کافی نت و یه نیم کیلو....سوال!

در آغاز فعالیت simiani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

دوستانی که افی نت دارن . من میخوام یه کافی نت بزنم . با 8 یا شاید هم 10 سیستم . کلا به غیر از کامپیوترها و پرینتر هم سخت افزاری و هم نرم افزاری چیا میخواد ؟؟؟
    احتمالا سرعت دانلود تو هر سیستم رو هم همون چیزی حدود 32 باشه .
    به غیر از هزینه اجاره مغازه ، دوستان بفرمایید که چقدر هزینه باید بکنم ؟؟؟ آیا برای این کار جواز میدن ؟؟؟ کلا هزینه اش چقدره با همه چی به غیر از اجاره مغازه ؟؟؟
    ممنون میشم دوستان صاحب کافی نت و اونهایی که حرفه ای هستن جواب بدن .
    با سلام
    سخت افزار:کابل به اندازۀ لازم بستگی به فاصلۀ سیستم ها از هم داره-(هر متر 500 تا 600 تومن)-مودم adsl (30000تا 40000 تومن) -هاب سوییچ که تعداد سیستم هاتو ساپورت کنه (تقریباً 15000 تومن)-کامپیوتر یوزر ارزون قیمت به تعداد لازم و یه کامپیوتر توپ برای سرور
    نرم افزار چیز خاصی نمیخواد فقط یه تایمر برای زمان گیری و یک نرم افزار کنترل پینای باند که ABandwidth limiter بد نیست زیاد هم فکر نرم افزارهای اداره کافی نت نباش چون بعد از چند وقت همه رو پاک میکنی
    جواز هم میدن 500000 تا 600000 تومن هزینش میشه بستگی به جات و شهرت داره
    فقط خودت سیستم ها رو شبکه کن و پول زیادی نده

2. 2 کاربر از simiani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز panther99's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پس به نظرتون با 20 میلیون میتونم 8 تا سیستم رو راه اندازی کنم با پول پیش مغازه ؟؟؟؟ در تهران ؟؟؟ ( شاید 5 میلیون هم بیشتر !! )
    یه سوال دیگه . اونایی که کافی نت دارن میتونن پیغام خصوصی بذارن البته اگه خواستن . به جوابش نیاز دارم . ممنون میشم :
    در بهترین شرایط و بدترین شرایط درآمدش چقدره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!

تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

پس به نظرتون با 20 میلیون میتونم 8 تا سیستم رو راه اندازی کنم با پول پیش مغازه ؟؟؟؟ در تهران ؟؟؟ ( شاید 5 میلیون هم بیشتر !! )
    یه سوال دیگه . اونایی که کافی نت دارن میتونن پیغام خصوصی بذارن البته اگه خواستن . به جوابش نیاز دارم . ممنون میشم :
    در بهترین شرایط و بدترین شرایط درآمدش چقدره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!
    با دکوراسیون و تشکیلاتش کمتر از این مبلغ میشه خیلی کمتر البته بستگی داره که چه چیزی کار کنی
    درامدش هم خیلی بستگی به جات داره و باید جا بیفتی و باید خدمات زیادی انجام بدی و خیلی چیزهای مختلف برای عرضه کردن داشته باشی تا بتونی به یه درامدی بین 600000 تا 700000 شاید هم بیشتر برسی

5. این کاربر از simiani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز panther99's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من منظورم با همون جای خوب بودا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!! (حالا نه تو تجریش !! ) کلا با هزینه مغازه به 20 تومن میرسه ؟؟؟؟؟؟؟
    مثلا چه چیزایی برای عرضه میخواد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    نظرتون چیه اگه بخوام سیستمها رو هم اقساط بردارم ؟؟؟؟
    Last edited by panther99; 23-09-2010 at 00:46.

تاريخ عضويت
    Aug 2010

10

من منظورم با همون جای خوب بودا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!! (حالا نه تو تجریش !! ) کلا با هزینه مغازه به 20 تومن میرسه ؟؟؟؟؟؟؟
    مثلا چه چیزایی برای عرضه میخواد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    نظرتون چیه اگه بخوام سیستمها رو هم اقساط بردارم ؟؟؟؟
    من نمیدونم هزینه مغازه اونجا چقدره ولی قیمت سیستم ارزون مشخصه (یه چیزی تو مایه های 230000تومن البته بدون مانیتور قیمت مانیتور هم به اون اضاف میشه که بستگی داره چه مانیتورهایی انتخاب کنی)
    چیزهای مختلفی برای فروش میتونی بیاری مثل انواع سی دی یا مثلا کول دیسک یا چیزهای دیگه
    سیستم ها رو اگه بتونی نقدی بگیری بهتره چون قسطی هم گرونتر میشه هم اول کار اونقدر در نمیاد که بتونی قسط سیستم ها رو بدی

8. این کاربر از simiani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه helplab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام
    اساتید من می خوام دو تا یوزر در سیستم داشته باشم یکی ادمینیستیاتور و دیگری لیمیتد
    من می خواهم وقتی که سیستم را روشن کردم وارد یوزر لیمیتد بشود بدون این که از کاربر بپرسد در صورتی که همانطور می دونید این اتفاق نمی افتد و کاربر باید یوزر را انتخاب کند خوب من برای رفع این مشکل باید چه کار کنم ؟

داره خودمونی میشه helplab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام
    اساتید من می خوام دو تا یوزر در سیستم داشته باشم یکی ادمینیستیاتور و دیگری لیمیتد
    من می خواهم وقتی که سیستم را روشن کردم وارد یوزر لیمیتد بشود بدون این که از کاربر بپرسد در صورتی که همانطور می دونید این اتفاق نمی افتد و کاربر باید یوزر را انتخاب کند خوب من برای رفع این مشکل باید چه کار کنم ؟

داره خودمونی میشه fery_lion's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام
    من از هندی کافی و فیلتر کافی واسه مدیریت سیستم هام استفاده می کنم
    حالا میخوام در ازای دانلود مشتری ها ازشون پول بگیرم
    حالا نمیدونم با هندی کافی میشه؟
    یا یه نرم افزار دیگه نصب کنم
    در ضمن هر نرم افزاری نصب کنم نمی خوام هندی کافی رو حذف کنم مرسی

صفحه 10 از 10 اولاول ... 678910

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •