تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 47 اولاول ... 567891011121319 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 462

نام تاپيک: آموزش تصویری شارژ کردن کارتریج چاپگرهای لیزری

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

13 مشکل اساسی

آقایون و خانوم مهندسین گرامی سلام
    بنده و بنده زاده هرکدوم یه پرینتر داریم یکی سامسونگ ام ال 1640 هست که برا بار اول که شارژ کردیم کارتریجش رو مدل های دیگه سامسونگ امتحان کردیم پرینت میداد ولی رو خودش اصلا پرینت نمی داد یعنی دستور پرینت رو می گرفت ولی پرینت نمی کرد. و هیچ گونه اخطاری نمی داد بردیم تعمیرگاه 50000 تومن ناقابل ازمون گرفتن گفتن یه آی سی عوض کردن که دیگه مشکل شارژ نداشته باشه من می خوام بدونم این آی سی چیه و نحوه تعویض اون چه جوریاس !!! خیلی برام زور داره این قد پول بدم برا پرینتر دومم!!

آخر فروم باز alireza1411's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    پای آن کاج بلند

پيش فرض

بنده و بنده زاده هرکدوم یه پرینتر داریم یکی سامسونگ ام ال 1640 هست که برا بار اول که شارژ کردیم کارتریجش رو مدل های دیگه سامسونگ امتحان کردیم پرینت میداد ولی رو خودش اصلا پرینت نمی داد یعنی دستور پرینت رو می گرفت ولی پرینت نمی کرد. و هیچ گونه اخطاری نمی داد بردیم تعمیرگاه 50000 تومن ناقابل ازمون گرفتن گفتن یه آی سی عوض کردن که دیگه مشکل شارژ نداشته باشه من می خوام بدونم این آی سی چیه و نحوه تعویض اون چه جوریاس !!! خیلی برام زور داره این قد پول بدم برا پرینتر دومم!!
    شنیدم که کارتریجای سامسونگ بعضیاش روش چیپ ست داره و برای شارژ باید چیپ ست هم عوض بشه. راههای مختلف دیگه هم شنیدم مثلا اتصال کوتاه نمیدونم چی با چی و .... که میگفتن مشکلات داره و ممکنه خراب بشه. دقیقا نمیدونم چی کار کرده ولی حدس میزنم یه چی روش انداخته که دیگه همیشه بشه شارژش کرد فقط گرون گرفته ... نه؟
    کارتریج نو مگه چنده آخه ؟

Scientific Moderator farshidshd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ๑۩۞۩๑̴

پيش فرض

من HP LaserJet P1005 دارم . میخوام خودم کارتریجشو شارژ کنم. این آموزشی که اینجا هست خیلی گمراهم کرد؟

یه ساده تر ندارین؟ اولین باریه که میخوام شارژ کنم

اگه نباشه جاش خالی می مونه David Jones's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Corner of the room

پيش فرض

چقد نامرد!!! قیمت کارتریج نو 50000 تومنه !!!

پروفشنال tazevared2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا من هم LBP2900 دارم. میشه آموزشش رو بزاری؟؟؟
    خیلی بهش نیاز دارم.
    تا حالا شارژ نشده. ولی یه مشکل داره و اونم اینه که وقتی یه خطی رو پرینت میگیره دوباره چند سانت پایینتر کم رنگ تر تکرارش میکنه. میگن از مگنتش هست؟؟؟
    سوال : دلایل خرابی مگنت چیه؟؟؟
    سوال : قیمت مگنت چنده؟؟؟؟
    خواهش : لطفا این فیلم یا عکس باز کردن کارتیجم رو بزارید پلیز ...
    ممنون
    Last edited by tazevared2006; 09-11-2010 at 09:02.

داره خودمونی میشه reza_kami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام
    اگه میشه طریقه شارژ پرینتر HP2055 رو هم بزارید
    نوع کاتریج : 05A

آخر فروم باز mjzaret's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Http://UserPass.TK

13

آقا من هم LBP2900 دارم. میشه آموزشش رو بزاری؟؟؟
    خیلی بهش نیاز دارم.
    تا حالا شارژ نشده. ولی یه مشکل داره و اونم اینه که وقتی یه خطی رو پرینت میگیره دوباره چند سانت پایینتر کم رنگ تر تکرارش میکنه. میگن از مگنتش هست؟؟؟
    سوال : دلایل خرابی مگنت چیه؟؟؟
    سوال : قیمت مگنت چنده؟؟؟؟
    خواهش : لطفا این فیلم یا عکس باز کردن کارتیجم رو بزارید پلیز ...
    ممنون
    براي دريافت آموزش به پست دوم همين تاپيك مراجعه كنيد.

اين مشكل ربطي به مگنت نداره. مگنت در حقيقت لايه‌اي از پودر رو از داخل مخزن اصلي روي خودش جذب مي‌كنه و در مجاورت درام در صورتي كه درام باردار باشه به درام منتقل مي‌شه.

در مورد چاپ كم رنگ دوباره شما بايستي پيني كه درام رو نگه مي‌داره رو دربياريد و در صورت امكان تميزش كنيد.

اگه مي‌تونيد گريسي كه هادي برق هست رو تهيه كنيد و به تنش بماليد و در جايش قرار بديد به احتمال زياد مشكلتون برطرف ميشه.

تا حالا سابقه نداشته كه مگنت به راحتي خراب بشه.

دليل خاصي هم نميشه براي خرابيش آورد.

در آخر براي ديدن فيلم آموزش فايلي كه در پست شماره 2 قرار دادم رو دانلود كنيد و به دقت به اون نگاه كنيد. مطمئن باشيد به راحتي مي‌تونيد كارتريج خودتون رو شارژ كنيد.

از پودرهاي شركت Super GraphiX استفاده كنيد. يكي از بهترين پودرهاي بازار محسوب ميشه.

شاد باشيد

---------- Post added at 12:50 PM ---------- Previous post was at 12:46 PM ----------

من HP LaserJet P1005 دارم . میخوام خودم کارتریجشو شارژ کنم. این آموزشی که اینجا هست خیلی گمراهم کرد؟

یه ساده تر ندارین؟ اولین باریه که میخوام شارژ کنم
    در مورد چاپگر‌هاي P1005 و سري‌هاي مشابه بايستي اين نكته رو توجه داشته باشيد كه اين نوع كارتريج‌ها به علت كوچك بودنشون سوراخي براي پودر ريزي ندارند و بايستي از جايي كه مگنت قرار داره به آرامي پودر رو درون مخزن اصلي بريزيد.

نكته ديگه اينكه باز كردن اين كارتيج‌ها خيلي راحت آخه پين‌هاي بغل ندارند و با باز كردن 2 پيچ و يه حركت كشويي دو قسمت كارتريج از هم جدا مي‌شوند.

من آموزشي در اين مورد ندارم و انشاء الله سعي مي‌كنم يه آموزش خودم بسازم و در اينجا قرار بدم.

شاد باشيد

8. 4 کاربر از mjzaret بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    moskow

پيش فرض

سلام دوستانه محترم من چند وقتی هستش که یک پرینتر اپسون خریدم...
    رنگ مشکی تموم شد بعد از گذشت 5 ماه من تونستم یه کاتریج مشکی بخرم البته اورجینال...
    حالا که نصب کردمش نشون میده رنگ کاملا پر هستش ولی هنگام پرینت هیچ عملی نداره البته فقط این رنگ.وبرگه کاملا سفید هستش بعد از پرینت من حتا 4 بار با استون آب داغ از طریق سرنگ هدشو شستشو حتا دادم ولی حتا یک نقطه هم نمیکشه...من الان شاکیم از اپسون...
    میشه کمکی هم به ما بکنید...دمتون گرم...

---------- Post added at 09:12 PM ---------- Previous post was at 09:08 PM ----------

سلام دوستانه مجترم من چند وقتی هستش که یک پرینتر اپسون خریدم...
    رنگ مشکی تموم شد بعد از گذشت 5 ماه من تونستم یه کاتریج مشکی بخرم البته اورجینال...
    حالا که نصب کردمش نشون میده رنگ کاملا پر هستش ولی هنگام پرینت هیچ عملی نداره البته فقط این رنگ.وبرگه کاملا سفید هستش بعد از پرینت من حتا 4 بار با استون آب داغ از طریق سرنگ هدشو شستشو حتا دادم ولی حتا یک نقطه هم نمیکشه...من الان شاکیم از اپسون...

---------- Post added at 09:13 PM ---------- Previous post was at 09:12 PM ----------

Last edited by rosub; 14-11-2010 at 20:51.

10. این کاربر از rosub بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    moskow

پيش فرض

البته مدلش اپسون tx 210 هستش راهنمایی کنید

پروفشنال tazevared2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

براي دريافت آموزش به پست دوم همين تاپيك مراجعه كنيد.

اين مشكل ربطي به مگنت نداره. مگنت در حقيقت لايه‌اي از پودر رو از داخل مخزن اصلي روي خودش جذب مي‌كنه و در مجاورت درام در صورتي كه درام باردار باشه به درام منتقل مي‌شه.

در مورد چاپ كم رنگ دوباره شما بايستي پيني كه درام رو نگه مي‌داره رو دربياريد و در صورت امكان تميزش كنيد.

اگه مي‌تونيد گريسي كه هادي برق هست رو تهيه كنيد و به تنش بماليد و در جايش قرار بديد به احتمال زياد مشكلتون برطرف ميشه.

تا حالا سابقه نداشته كه مگنت به راحتي خراب بشه.

دليل خاصي هم نميشه براي خرابيش آورد.

در آخر براي ديدن فيلم آموزش فايلي كه در پست شماره 2 قرار دادم رو دانلود كنيد و به دقت به اون نگاه كنيد. مطمئن باشيد به راحتي مي‌تونيد كارتريج خودتون رو شارژ كنيد.

از پودرهاي شركت Super GraphiX استفاده كنيد. يكي از بهترين پودرهاي بازار محسوب ميشه.

[/B][/COLOR]
    پست دوم مربوط به آموزش تصویری شارژ کردن کارتریج چاپگر 1010 اچ پی
    هیچ کدوم از لینکاش کار نمیکنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •