تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: تفاوت تندر90 تولید شده توسط ایران خودرو و پارس خودرو

اگه نباشه جاش خالی می مونه iranesabz's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

14 تفاوت تندر90 تولید شده توسط ایران خودرو و پارس خودرو

میشه لطفا بمن بگید آیا از ظاهر ال90 فول میشه فهمید که تولید پارس خودرو یا ایران خودرو؟

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

از نظر ظاهری هیچ تفاوتی با هم ندارند

البته من هنوز قانع نشدم که ایران خودرو تندر 90 تولید می کنه(توی این 6-7 ماه اخیر بعید می دونم هنوز تولید کرده باشه)

3. این کاربر از ess_1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز night lord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

تو یکی از تاپیکا دیدم رده بندیه تعیید شده ماشینای داخل ایران رو یکی از بچه ها گذاشته بود که
    ال90 پارس خودرو از نظر کیفیت تو رده دوم بود بعد از ماکسیما و ال90 ایرنخودرو 7تم بود .

5. این کاربر از night lord بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    ..::Dream::land ::..

پيش فرض

بله ال 90 پارس خوردرو از نظر کیفیت بهتره راجع به تفاوتهاش یه جا خوندم اگه پیدا کردم میگذارم

---------- Post added at 01:41 AM ---------- Previous post was at 01:39 AM ----------

فکر کنم همین کافیه !:
    تندر پارس خودرو 2 لیتر کمتر از تندر ايران خودرو می‌سوزاند
    طبق اعلام سازمان بهینه‌سازی مصرف سوخت، تندر 90 پارس‌خودرو، 2 لیتر کمتر از همتای ایران‌خودرویی خود بنزین می‌سوزاند. جدول میزان مصرف بنزین خودروهای کشور ...
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

7. 2 کاربر از ar.behnam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال MCI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    جایی به اسم ایران

پيش فرض

خط تولید پارس خودرو پیشرفته تر از ایران خودرو هستش
    تندر پارس خودرو 2 لیتر کمتر از تندر ايران خودرو می‌سوزاند
    این میتونه یه دلیل قاطع باشه

9. 2 کاربر از MCI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه iranesabz's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

مرسی از همه

کـاربـر بـاسـابـقـه MehranVB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

دو لیتر مقدار خیلی زیادیه و با عقل جور در نمیاد!
    تازه من شتاب و قدرت واقعی لوگان رو هنوز نفهمیدم! چند جا نوشته قدرت 110 و شتاب 10.2 و چند جا نوشته 105 و 11.5! اختلاف زیادی بین این دو عدد هست و البته 10.2 هم شتاب خیلی بالاییه و این عدد رو الان توی سایت پارس خودرو نوشته، و جالب اینکه اینطوری از مگان 1600 سریعتر هست!

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

دو لیتر مقدار خیلی زیادیه و با عقل جور در نمیاد!
    تازه من شتاب و قدرت واقعی لوگان رو هنوز نفهمیدم! چند جا نوشته قدرت 110 و شتاب 10.2 و چند جا نوشته 105 و 11.5! اختلاف زیادی بین این دو عدد هست و البته 10.2 هم شتاب خیلی بالاییه و این عدد رو الان توی سایت پارس خودرو نوشته، و جالب اینکه اینطوری از مگان 1600 سریعتر هست!

من هم این اختلاف 2 لیتری را قبول ندارم چون اصلا با عقل جور در نمی آد. ولی میشه گفت که تندر پارس خودرو کیفیت بهتری داره

دلیلش هم این هست که ایران خودرو همون سالن تولید پیکان را با ایجاد تغییراتی تبدیل به سالن تولید تندر کرده و ضمنا 80-90% عملیات تولید بدست عوامل انسانی انجام میشه که همین باعث افت کیفیت میشه

در پارس خودرو تا اونجایی که من می دونم یک سالن روباتیک جدید در خط تولید تندر وجود داره

در مورد توان تندر هم طبق گفته کارخانه 105 اسب بخار هست که میشه گفت شتاب 0-100 حدود 11 ثانیه بیشتر با عقل جور در میاد و 10.2 یکم اقراق هست

البته این تست شتاب را باید در شرایط خاصی گرفت که ایجاد همه این شرایط برای من و شما امکان پذیر نیست

13. 2 کاربر از ess_1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    ..::Dream::land ::..

پيش فرض

توی کمپانی های خارجی حرف از شتاب زیر 6 هستش ایران توی 10-12 مونده ! اون هم نهطراحی های خودشون
    جدا عین واقعیته ایران خودرو پالون رو عوض میکنه تخت عنوان خودروی جدید تحمیل مردم میکنه !
    موتور :XU7JP/L3
    پژو 405
    پژو پارس
    سمند lx
    پژو Slx
    و و و...
    متاسفم

داره خودمونی میشه flaries's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

14 با سلام

سلام به همه دوستان
    من نظرم اینه که این دو خودرو تفاوتی از نظر ساخت با هم ندارند و دلیل محبوبیت بیشتر پارس خودرو را بیشتر توی سابقه تولید این شرکت محبوب ایرانی میدونم که بر میگرده به مونتاژ ماشینهایی از قبیل کادیلاک و ...که قبل از انقلاب انجام میداده
    روی همین نظرم هم من یک مطلبی توی همین اینترنت یافتم که براتون پست میکنم، امیدوارم که قانع کننده باشه.
    یا حق

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی« عصر خودرو » تندر۹۰ ایران خودرو و پارس خودرو در سه کد از ۹ کد بررسی کیفی ماهانه نمره برابر گرفتند.
    این دو خودرو دربررسی کیفیت فنربندی، تعلیق و فنرهر دو نمره صفر گرفتند ، در کد تجهیزات الکتریکی نیز هر دو محصول صاحب ۳ دهم نمره منفی شدند و در سومین کد برابر در بررسی کیفی نفوذ آب هر دو خودرو نمره صفر را حائز شدند.

د ر کد موتور و انتقال قدرت تندر۹۰ ایران خودرو حائز نمره منفی ۱.۱ نمره منفی و تندر۹۰ پارس خودرو نمره منفی صفر را به خود اختصاص دادند.
    در کد ترمز نیز تندر۹۰ ایران خودرو صاحب ۱.۱ نمره منفی و تندر۹۰ پارس خودرو صاحب نمره منفی صفر شد.

در کد تزئینات داخلی و خارجی نمره منفی تندر۹۰ ایران خودرو ۸.۸ و تندر۹۰ پارس خودرو صاحب ۴.۳ نمره منفی شد.

در کد صداهای غیر عادی تندر۹۰ پارس خودرو باز هم عملکرد بهتری داشته و نمره منفی کمتری به دست آورده است .در این کد تندر۹۰ پارس خودرو صاحب نمره منفی ۶ دهم و تندر۹۰ ایران خودرو ۱.۹ شدند.
    در این ۷ کد تندر۹۰ پارس خودرو کیفیت بسیار بالاتری نسبت به رقیب داشته است اما در کدهای بدنه و رنگ اوضاع به نفع تندر۹۰ ایران خودرو چرخش می کند.

تندر۹۰ ایران خودرو در کد بدنه صاحب نمره منفی ۷.۵ و تندر۹۰ پارس خودرو صاحب نمره منفی ۹.۷ شده است.

اما نگران کننده ترین بخش مقایسه کیفی تندر۹۰ ایران خودرو و پارس خودرو در بخش رنگ اتفاق افتاده است که تندر۹۰ ایران خودرو نه تنها عقب ماندگی کیفی خود را جبران کرده است بلکه با یک دهم اختلاف نسبت به رقیب برتری کیفی پیدا کرده است .

در این بخش تندر۹۰ ایران خودرو نمره منفی ۴.۶ و تندر۹۰ پارس خودرو نمره منفی ۱۰.۴ را صاحب شده است .

در مجموع در بررسی کیفی تندر۹۰ ایران خودرو و پارس خودرو در ماه اردیبهشت به ترتیب ۲۵.۲ و ۲۵.۳ را به کار خود در اردیبهشت پایان دادند.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

16. 3 کاربر از flaries بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •